
Sky Blaster [ Pretorianin ]
Uniwersalne pytanie :)
Jaki jest sposób by przestać się w końcu opierdalać i wziąć do roboty?
Glob3r [ Generaďż˝ ]
Wziąść się do roboty i przestać opierdalać.
Chyba jedyny.
Rapist [ Centurion ]
Zacząć myśleć...?
Toshi_ [ Pretorianin ]
A po co? xD
Kuba Rozpruwacz [ Chor��y ]
podpisuje się pod pytaniem :)
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Ożenić się z jędzą. Będziesz wtedy brał nawet nadgodziny. Byle by tylko nie wrócić szybko do domu :P
Sky Blaster [ Pretorianin ]
Odpowiedź z posta 3 jest nie do przyjęcia. Natomiast z postu 6 jest zbyt drastyczna :)
Rapist [ Centurion ]
To może iść do roboty w której się opierdalasz. Np. zacznij karierę polityczną...
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Musisz przestać być utrzymywany przez osoby trzecie. Wtedy z głodu i braku prądu w mieszkaniu (o ile płaciłeś czynsz) będziesz musiał się wziąć do roboty.

Sky Blaster [ Pretorianin ]
A gdy wiek jest nieodpowiedni to podjęcia jakiejś roboty?

Przemo_888 [ Piroman ]
Obejrzyj Goście 2: Korytarze Czasu, tam Jean Reno miał sposób na chłopaka co tylko oglądał telewizje a miał lekcje do odrobienia :]
MadaKośnik [ - Adept od kuromacania - ]
To się uczyć zacznij :P
Mam na to uniwersalny sposób: weź młotek i rozwal kompa ...
Mc-Muza [ Dark Magic Adept ]
Zmobilizuj sie :)
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
-postaw sobie konkretny cel i dąż do niego
-nagradzaj siebie za zrobienie czegoś( np. odrobiłem matme i nauczyłem się na klasówke, to teraz pół godzinki na golu sobie posiedzę)