GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wolapark -auchan czynny?

01.01.2007
18:27
[1]

Dessloch [ Senator ]

wolapark -auchan czynny?

bo pilnie musze isc do sklepu (ten najblizej) a nie wiem czy na pewno otwarty

01.01.2007
18:30
[2]

Rapist [ Centurion ]

W jakich godzinach jest czynna Przychodnia w Pabianicach na Trackiej.

01.01.2007
18:30
[3]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

01.01.2007
18:32
[4]

Dessloch [ Senator ]

a tak na powaznie?

link nie dziala

01.01.2007
18:34
smile
[5]

ProteZ [ Żinerall ]

Dessloch Zamiast siedzieć na forum i czekać na odpowieź to już byś poszedł i sam zobaczył :D
PS. Nie wiem czy auchan czynny

01.01.2007
18:35
[6]

Kubcys [ AMG ]

dzisiaj wszystkie sklepy sa chyba pozamykane ;/

01.01.2007
18:35
[7]

Dessloch [ Senator ]

i zmarnowal 20 minut... no thx.
a na pewno jest ktos na forum kto wie, w koncu duze miasto i duzo ludzi na forum z wawy

01.01.2007
18:36
[8]

ProteZ [ Żinerall ]

Sory myślałem że masz do sklepu z 3 minuty

01.01.2007
18:38
[9]

ereyty [ Bragiel ]

Wątek akurat na forum dyskusyjne..
Siedzi ktoś może u mnie w ubikacji czy można iść się załatwić , bo nie chcę iśc na darmo?

01.01.2007
18:40
[10]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Jak link nie działa, jak działa?

W takim razie zacytuję:

HANDEL
Zakupy można robić w sobotę i w niedzielę. W poniedziałek sklepy są nieczynne.


Pod spodem masz godziny otwarcia kilkunastu warszawskich hipermarketów w poniedziałek, w tym Auchan na Woli. O dniu dzisiejszym nie ma ani słowa, więc zakładam, że należy brać pod uwagę "w poniedziałek sklepy są nieczynne".

Nie wiem co musisz kupić, ale jeśli to coś pilnego, to znajdziesz to raczej na stacji.

01.01.2007
18:41
smile
[11]

Diobeuek [ Konsul ]

ereyty <---- wolne już ;)



Może pisze na ich stronie :)

01.01.2007
18:43
[12]

ereyty [ Bragiel ]

Dzięki Diobeuk. Nie chciałem wstawać i zrobić pięciu kroków, które mogłyby okazać się daremne.
Doszedłem do wniosku, że lepiej zakładać takie wątki niż tłuc się dwa pokoje i pół kuchni...

01.01.2007
18:44
[13]

Dessloch [ Senator ]

no kupić musze zatyczke do mojego balonu (fermentacyjnego)... bo gdzieś posiałem starą.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.