GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak dobrze zacząć Gothica 2????

01.01.2007
18:22
[1]

gruby99999 [ Pretorianin ]

jak dobrze zacząć Gothica 2????

Witam, ponieważ w tym tygodniu tyle sie naczytałem o Gothicu 2 że postanowiłem przejść go już 3 raz, ale tym razem bez kodów, i w związku z tym chciałbym wiedzieć jak dobrze zacząć żeby puźniej nie zginąć, no to słycham waszych opini

ps. szczęśliwego nowego roku!!!!!!!!!

01.01.2007
18:25
[2]

ProteZ [ Żinerall ]

Najpierw wykunuj najłatwiejsze zadania,gdy będziesz miał ok. 15 poziom to przejdź do trudniejszych

Nawzajem

01.01.2007
18:35
[3]

gruby99999 [ Pretorianin ]

ale może znacie jakieś miejsca gdzie ukryta jest jakaś broń lub zbroja???????

01.01.2007
18:57
[4]

ProteZ [ Żinerall ]

nie

02.01.2007
20:25
[5]

Aragorn Potomek Elendila [ Pretorianin ]

tak miecz smocza zguba masz?

02.01.2007
20:27
[6]

los_hobbitos [ Konsul ]

Nno, na początek dobry miecz to nie jest, bo cię zaciachają zanim się do niego dostaniesz:P

02.01.2007
20:28
smile
[7]

jackhammer777 [ Dark Lord ]

A i tak nie mialbys odpowiednich statystyk zeby go nosic.

02.01.2007
20:29
smile
[8]

N00ne [ Pretorianin ]

Gothica 2 najłatwiej przejść strażnikiem potem palladynem odradzam gra jest wtedy urozmaicona ;)

02.01.2007
20:30
[9]

szarzasty [ rammsteinick ]

jak chcesz dobry mieczyk to orkowa zguba jest w skrzyni na szczycie jednej z piramid

02.01.2007
20:34
[10]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Na górniczą dolinę wbij się dopiero po 10 poziomie. Zabijaj polne bestie na farmie.

02.01.2007
22:40
[11]

Ethernity [ Centurion ]

Przechodziłeś Gothica 2 dwa razy na kodach?

04.01.2007
15:40
[12]

Łuk-asz [ Pretorianin ]

Co do tej Smoczej Zguby, tych dziwadeł co go pilnują na początku raczej nie pokonasz, ale można ich podprowadzić do tego drwala on ich powinien zabić tylko ważne jest żeby ich podprowadzać pojedyńczo bo inacze nie da sobie rady.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.