gruby99999 [ Pretorianin ]
jak dobrze zacząć Gothica 2????
Witam, ponieważ w tym tygodniu tyle sie naczytałem o Gothicu 2 że postanowiłem przejść go już 3 raz, ale tym razem bez kodów, i w związku z tym chciałbym wiedzieć jak dobrze zacząć żeby puźniej nie zginąć, no to słycham waszych opini
ps. szczęśliwego nowego roku!!!!!!!!!
ProteZ [ Żinerall ]
Najpierw wykunuj najłatwiejsze zadania,gdy będziesz miał ok. 15 poziom to przejdź do trudniejszych
Nawzajem
gruby99999 [ Pretorianin ]
ale może znacie jakieś miejsca gdzie ukryta jest jakaś broń lub zbroja???????
ProteZ [ Żinerall ]
nie
Aragorn Potomek Elendila [ Pretorianin ]
tak miecz smocza zguba masz?
los_hobbitos [ Konsul ]
Nno, na początek dobry miecz to nie jest, bo cię zaciachają zanim się do niego dostaniesz:P

jackhammer777 [ Dark Lord ]
A i tak nie mialbys odpowiednich statystyk zeby go nosic.

N00ne [ Pretorianin ]
Gothica 2 najłatwiej przejść strażnikiem potem palladynem odradzam gra jest wtedy urozmaicona ;)
szarzasty [ rammsteinick ]
jak chcesz dobry mieczyk to orkowa zguba jest w skrzyni na szczycie jednej z piramid
Andre770 [ Koniokwiciur ]
Na górniczą dolinę wbij się dopiero po 10 poziomie. Zabijaj polne bestie na farmie.
Ethernity [ Centurion ]
Przechodziłeś Gothica 2 dwa razy na kodach?
Łuk-asz [ Pretorianin ]
Co do tej Smoczej Zguby, tych dziwadeł co go pilnują na początku raczej nie pokonasz, ale można ich podprowadzić do tego drwala on ich powinien zabić tylko ważne jest żeby ich podprowadzać pojedyńczo bo inacze nie da sobie rady.