GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie są wasze wczorajsze rekordy?

01.01.2007
17:59
[1]

xircom [ Generaďż˝ ]

Jakie są wasze wczorajsze rekordy?

U mnie 4 piwa + 0.5 wodki... Status: wstawiony, ale nie nawalony. Aha i zapomnialem o tych dwoch wibratorach pod poduszka (buźka statson) ;)))))

01.01.2007
18:00
[2]

ssummoner [ ]

trzy piwka i totalny zgon. Nic nie pamiętam.

01.01.2007
18:00
[3]

stanson [ Szeryf ]

Rodzice ci kazali w sylwestra latać do sklepu po zakupy?

01.01.2007
18:01
[4]

ProteZ [ Żinerall ]

1 piwo i polowa szampana

01.01.2007
18:01
smile
[5]

eltexo [ Konsul ]

<<-- Stanson

01.01.2007
18:02
smile
[6]

Mr. Jack [ Centurion ]

1 Perła, pół czekolady i paczka landrynków miętowych... aha był bym zapoomniał jeszcze paluszki cebulowe...

edit.

stanson ->>>>.LOL

01.01.2007
18:04
[7]

xircom [ Generaďż˝ ]

statson, jezeli to twoja forma poderwania mnie, to sorry. Jestem hetero.

01.01.2007
18:04
[8]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

6 filmów pod rząd, 3 świece zapachowe, 2 pizze i 2 litry Coca-coli i 4 niewiasty które wyznały mi miłość (po stylu pisania sądzę, że miały ok 14 lat)

01.01.2007
18:06
[9]

eltexo [ Konsul ]

xircom -> przekręcanie nicku nie jest śmieszne, ogólnie całą Twoją wypowiedź można o kant dupy potłuc ;] Ni to śmieszne, ni zabawne ;p
Ps. jak tam koleżanka ze studiów? :D

01.01.2007
18:06
smile
[10]

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]

Zawsze sobie powtarzam żeby zjeść dużo przed i choelra teraz nie zdążyłem;)

Powiem tak: Za dużo:P
Ale wytrzymałem;)

01.01.2007
18:06
smile
[11]

szarzasty [ rammsteinick ]

mały kieliszeczek szampana. 2 kawałki karpia. kupa bigosu i makówek. i ranga majora w ET

01.01.2007
18:06
[12]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

xircom, masz jakis problem ze soba, czy jak? Dlugo tak mozesz o tym piciu nawijac? Idz chlopcze, bloga sobie zaloz i maluj tam wszystkie swoje baletowe fantazje. Bedzie o piwach, o zeropołówkach o laskach po pijaku, o wibratorach i poduszkach. Nam daj spokoj wreszcie. Psik!

01.01.2007
18:07
smile
[13]

^Piotrek^ [ Siła tkwi w cieście ]

Z opowieści znajomych to 0.75 bolsa w dość krótkim czasie ale w to nie wierzę. Max co świadomie wypiłem to 0.5 i to rozłożone na dłuższą chwilę, aczkolwiek za tą 3/4 przemawia fakt, że z wczorajszego wieczora nie pamiętam zbyt wiele. :-)

01.01.2007
18:08
[14]

xircom [ Generaďż˝ ]

eltexo: a ty chyba w kazdym poscie podlizujesz sie statsonowi ;) Wiec wrocmy do tematu. Moja babcia wczoraj powiedziala, ze strzelala jak za niemca.

01.01.2007
18:08
smile
[15]

mycha921 [ Potępiony ]

2 lampki szampana :P

01.01.2007
18:09
smile
[16]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

To był mój rekord rekordów.

Wypiłem bardzo dużo relatywnie jak na swoją "moc". Od 22 do 3 rano nie byłem wstanie zrobić nic. Nie chciałem tak i więcej tego nie powtórze. Ale zawsze to jakiś rekord.

01.01.2007
18:10
[17]

eltexo [ Konsul ]

xircom -> proszę pokaż mi te 100 ponad postów, w których podlizuję się stansonowi
*czeka z niecierpliwością*
Bynajmniej jego wypowiedzi czasem są zabawne, Twoje denne. Tyle do powiedzenia w tym temacie ;]

01.01.2007
18:10
smile
[18]

Chmielek [ Warrior of the World ]

xircom---> co to za rekord? 14 lat skonczyles czy co ze wypijesz mniej niz nie jedna znana mi dziewczyna :D

01.01.2007
18:11
[19]

Leilong [ Generaďż˝ ]

20 kielonów i 2 lampki szampana

xircom:
U mnie 4 piwa + 0.5 wodki... Status: wstawiony, ale nie nawalony

Sorry ale jakoś nie chce mi sie wierzyc :/

01.01.2007
18:11
smile
[20]

mineral [ Paragon ]

xircom--> kolegom w podstawówce też się pochwalisz?

01.01.2007
18:13
smile
[21]

[K2] [ Centurion ]

2l Sangria, 3 litry domowego wina porzeczkowego, 2 butelki półsłodkiego ze sklepu, 0,7 Bolsa, 1l Starogardzkiej, 5 szampanów

Na 6 osób, dziewczyny jak przyszły już ledwo stały (fajne nie? ;D)

Zero kaca nie wiem jakim cudem.

01.01.2007
18:15
smile
[22]

Paradox [ Loon ABO mode ]

Stanson :D. Pociskasz :).

Xircom - gratuluję z całego serca, naprawdę jest się czym chwalić. Imponujesz mi!

01.01.2007
18:15
smile
[23]

Conroy [ Dwie Szopy ]

7 litrów wódki, 18 piw, 3 litry szampana, 15 gram trawy i 23 piguły. Wszystko wziąłem w dwie godziny. Byłem wstawiony, ale nie pijany, w międzyczasie jeszcze recytowałem Pana Tadeusza.

Pobiłem was wszystkich.

01.01.2007
18:24
[24]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

4 piwa mocne pol szampana >> wstawiony ale nienawalony ... w miedzy czasie spogladalem na zygawiny kolesi siedadzcych obok

01.01.2007
18:25
smile
[25]

Scumin [ Centurion ]

Jestem abscynentem.

01.01.2007
18:26
smile
[26]

xircom [ Generaďż˝ ]

statson, liczymy na ciebie, napisz jeszcze cos fajnego!


Scumin: chyba abstynentem?

01.01.2007
18:30
smile
[27]

stasiuworld [ Pretorianin ]

Ja miałem tak dwie flachy smirnoffa 0,7l, pozniej flache 1,5l wina, pozniej tyle samo likieru i 2 litry czy 3 l szampana i dwa mega wysiepanedrinki ktore kopnel i bomba na maksa:D

01.01.2007
18:36
smile
[28]

Leilong [ Generaďż˝ ]

xircom @

Ty napisz :P

01.01.2007
18:37
[29]

misztel [ +0,10gr! ]

Chrupki Orzechowe i jakiś napój Gubi czy coś akiego :)

01.01.2007
18:44
smile
[30]

pablo397 [ sport addicted ]

5 piwek i butelka szampana przez caly wieczor czyli jak by nie patrzec trzezwy jak nigdy :D jednak czlowiek potrafi sie bawic bez duzych ilosci alkoholu i twardo sie trzyma w postanowieniu nie upijaniu sie wodka :D

01.01.2007
18:59
[31]

wsadd [ Pretorianin ]

Hmm... Pół litra wódy + browca + 3 sety domowej nalewki (ponoć 80% ale nie sądzę ;)) + parę łyczków wina.

Zacząłem koło 20, wszystko wymienione wypiłem przed 23. Rezultat? 2 bełciochy :). Najfajniejsze jest to, że po pół godzinie łażenia po dworze zupełnie mi przeszło :) i wróciłem na parkiet. I nawet nie przegapiłem nowego roku :D

Oczywiście zadziałała moja taktyka: driny + proch na kaca "przed ymprą". Zero kaca :)

01.01.2007
18:59
[32]

KaeSiak [ Centurion ]

xircom -> nie widzisz w sylwestra nic oprócz vodki ? :)

01.01.2007
19:01
smile
[33]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

7 tyskich, poł szklanki wódki i poł szampana, od ok 0:20 nie pamietam co sie działo xP
i komórke se rozjeba**m

01.01.2007
19:06
[34]

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]

26 kielonow i 1 lampka szampana, no i 2 kielony wisniowki z rana

01.01.2007
19:09
smile
[35]

Luzer [ Music Addict ]

Jestem bogatszy o noworoczne postanowienie - nigdy wiecej nie kupuje szampanow za 5zł

01.01.2007
19:13
[36]

Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]

5 piwek, butelka szampana i przed pojsciem spac 0,5 absolwenta z kuzynem na lepszy sen ;). Przez cala noc czulem sie swietnie, bez uczucia upojenia alkoholowego ;P, chociaz sam nie wiem co by bylo po tej polowce i moze lepiej ze od razu poszedlem spac ;P.

01.01.2007
19:19
smile
[37]

QrKo [ Legend ]

Pol litra eteru i paczka chusteczek :)

01.01.2007
19:29
smile
[38]

zbm [ Unlimited Test Driver ]

Litr borygo. Tylko trzeba było przez chleb lać, żeby kolor tracił
a nad ranem chłopaki poszli jeszcze na stację po płyn do spryskiwaczy

nadal mi się odbija sosną i orzeszkami pinii


01.01.2007
19:34
[39]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

Luzer --> Po pierwsze, to nie mogl byc szampan a wino musujace. A to jest roznica ;)
Najtanszy szampan kosztuje okolo 120zl.

01.01.2007
19:34
[40]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Kieliszek szampana (wina musujacego).

Pytanie, czy powinienem czuć się gorszy?

01.01.2007
19:35
smile
[41]

stanson [ Szeryf ]

Teraz juz tylko czekać na następny "pytający" wątek xircoma: "co to jest to między nogami co widziałem na basenie u kolegów"?

01.01.2007
19:37
smile
[42]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

<< 2x << stanson

01.01.2007
19:40
smile
[43]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

<---stanson

01.01.2007
19:41
smile
[44]

Luzer [ Music Addict ]

Sir klesk - czuje sie oszukany :(

01.01.2007
19:42
smile
[45]

PatriciusG. [ frank zappa ]

stanson

01.01.2007
19:46
smile
[46]

MR.MANIAK [ Senator ]

Nic

01.01.2007
19:46
smile
[47]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

<------- stanson

01.01.2007
19:47
[48]

Obscure [ ExcalibuR ]

3 kieliszki i gdzies polowa szampana

01.01.2007
19:51
smile
[49]

Arczens [ Legend ]

30 butelek wodki i dwie dżinu :)

01.01.2007
19:51
smile
[50]

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]

<<<stanson...
i pomyślec że wszystko zaczeło się od wioseł xD

01.01.2007
20:35
[51]

Leilong [ Generaďż˝ ]

weźcie no powiedzcie czy 20 kiel. 25 ml to dużo :P

01.01.2007
20:43
[52]

ormats [ Konsul ]

1 wino półwytrawne , 1 wytrawne , 1 tokaj polwytrawny , 1/2 szampana na 2 osoby

01.01.2007
20:46
[53]

mirencjum [ operator kursora ]

Nic.

01.01.2007
20:48
[54]

pikolo [ - Blue Sky - ]

4 moze 5 kielicho wina

01.01.2007
20:48
smile
[55]

Volk [ Generaďż˝ ]

Nie wiem bo bylem na duzej imprezie gdzie bylo duzo wodki. Wiem jeszcze ze do wodki wypilem 3 piwka. Wszystko pamietam, zero zgona, na parkiecie do rana. Jestem zadowolony :)

01.01.2007
20:49
[56]

qaq [ CCCP ]

lampka szampana i karton soczku pomarańczowego:) pobiłem was?

01.01.2007
20:51
[57]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

pare kresek :>

01.01.2007
21:09
smile
[58]

peners [ SuperNova ]

Z tego co ja pamietam to 3x Tatra Mocna + gorzołka czyli tzw U-Bot, potem cały szampanik 0,5 i pamietam ze jeszcze piłem Sobieskiego Żurawinowego ale nie wiem ile wypiłem. Walczyłem do 3 nad ranem z tego co wiem bo zdjecia sa jak tancze o godzine 3 ale moze do 4 wytrzymałem nie wiem naprawde :P

01.01.2007
21:13
[59]

Rasta' [ Pretorianin ]

2 Piwa i jakiś ruski szampan.

01.01.2007
21:13
[60]

Łyczek [ Legend ]

Nic specjalnego... 2 kieliczki wina musującego (zwane błędnie przez wszystkich szampanem:P), parę kolejek wódki (z popitą, sok pomarańczowy) i 2 browary i bardzo dobrze, bo nie byłem nawalony i nigdy nie mam zamiaru.

01.01.2007
21:19
smile
[61]

Janczes [ You'll never walk alone ]

3 piwa + 1 szampan ;)

ps. post 41 powalił :D

01.01.2007
21:21
[62]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

U mnie 10 piw + 0.5 wodki + 2 x Jack Daniels + 3 wina + 0.5 Absyntu... Status: najebany, ale i tak nigdy niepolubie twoich wątków.

01.01.2007
21:30
[63]

craym [ Senator ]

ja wczoraj nic specjalnego nie wypilem
0.7 wodki, 5 browarow i pol igristoje

spoiler start
co za bzdurny watek :|
za duzo dzieciakow jest na tym forum czy dorosli ludzie chwala sie tym ile potrafia wypic i jakie to rekordy bija?
spoiler stop


stanson ---> :D

01.01.2007
21:35
[64]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

2 szampany i z 13 jak nie więcej kolejek ;P (nioe pamiętam za dobrze, dziury w pamięci mam :P) z 50-ątek
status : najebany, i nie wsyztsko pamiętam :P

01.01.2007
21:40
smile
[65]

hopkins [ Zaczarowany ]

A ja mialem frana do zabawy i puszeczki debowego :)

01.01.2007
21:43
[66]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

A ja się dowiedziałem żeby nie mieszać różnych rodzajów wódek...zwłaszcza jeśli wchodzą w to wódki smakowe i inne drinki...

Ale swoją drogą piłem wczoraj najpyszniejszą wódkę smakową w życiu - black currant, mniam :)

01.01.2007
21:52
smile
[67]

Olek12 [ Pomocnik ]

Xaar <---- ja nie lubie "kolorowych" wódek - brzydko sie wymiotuje ;/
Nie zapijasz (czego tez nie lubie ;/), a jak zapijasz to po co płacić za smakową wódke.


0,5 + Tatra

01.01.2007
21:52
smile
[68]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Całą butelkę (750 ml) wina musującego ''Igristoje'' + wino ''Redd's'' jabłkowe.

Celowo tylko tyle i nic mi nie było poza... fajnym stanem ;) :)

A dziś (po południu) kolejną butelkę ''Igristoje'' :)

01.01.2007
21:57
[69]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

wymiotuje się jak po każdym innym alkoholu :)
Jej właśnie nie trzeba było w ogóle zapijać... miała mocny posmak czarnej pożeczki :)

01.01.2007
22:00
smile
[70]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

SPÓŻNIONY UPDATE:

Oczywiście miało być: piwo ''Redd's'' jabłkowe

01.01.2007
22:02
smile
[71]

Danley [ Pontifex Maximus ]

Nie wiem no niby sikaliśmy z balkonu na odległość, ale jaki był rekord, nie wiem nikt tego nie mierzył :D

01.01.2007
22:17
smile
[72]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

A jak tak z innej beczki...

Czy tylko ja widze, jak połowa Gola włazi w dupe stansonowi? Cokolwiek napisze to zaraz pojawiaja sie posty:

":D <--Stanson LOL :D"
"dobre stanson :D"
"ale mu dowaliłeś :D"
"<--- Stanson"

Wiecie, Stanson często napsize cos smiesznego, ale czesto cos żałosnego i niezabawnego. Widać niektórym forumowiczom by sie uśmiać wystarczy kiepski dowcip. Albo chcą sie podlizać gosciowi z internetu...

01.01.2007
22:17
smile
[73]

[K2] [ Centurion ]

Uuuu stanson przynajmniej w internecie masz przyjaciół smiejących się z twoich dowcipów...
kto by pomyślał. Żal....

heheh Mazzeo głupio to wyglada pod twoim postem moze chociaz czas publikacji coś udowodni...

01.01.2007
22:31
smile
[74]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

Stanson -> buauahhahahahahahahahaha ahhahahaha aha hah aha

01.01.2007
22:37
smile
[75]

zbm [ Unlimited Test Driver ]

a z jeszcze innej beczki

jak znam życie to po poście mazzeo nagle umilkną komentarze tekstów
stansona:)

owszem nie każdy tekst jest najwyższych lotów, ale chyba nie chcesz odmawiać ludziom
odrobiny radości:)

02.01.2007
00:52
[76]

Coy2K [ Veteran ]

dziwne tylko, że nikt nie ma pretensji gdy po raz tysięczny przewija się mało zabawny tekst o wiosłach, o tym Mazzeo w swoich filozoficznych rozważaniach nie pomyślałeś co ?

02.01.2007
01:22
[77]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

2 piwa i szampan, nie lubie sie upijac, wole panowac nad swoimi odruchami

02.01.2007
01:35
smile
[78]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

<<< stanoson ;]

Ja tam duzo nie wypilem super glowy nie mam 1 piwo, troche wina, jakies 0.3 wodki troche szampana. Stan byl zadowalajacy

02.01.2007
01:37
[79]

Victor Sopot [ Generaďż˝ ]

Nie pamiętam ile wypiłem, ale kac minął mi dopiero o 21.

02.01.2007
01:42
[80]

wysia [ Generaďż˝ ]

Smutne troche, gdy jakosc zabawy ocenia sie po ilosci wypitego alkoholu, i dlugosci kaca...

02.01.2007
01:52
[81]

Victor Sopot [ Generaďż˝ ]

wysia-----> Nie napisałem że fajnie się bawiłem bo dużo wypiłem. Pytanie w wątku to ile kto wypił i po prostu odpowiededziałem na nie. Smutne trochę że tak manipulujesz.

02.01.2007
05:16
smile
[82]

Łyczek [ Legend ]

wysia ---> Ja się świetnie bawiłem a dużo nie wypiłem :) Nie byłem nawet podcięty :) Nie rozumiem ludzi którzy lubią się nawalić, bo: nie pamiętają co się działo, bawili ale nic z tej zabawy nie pamiętają, czasem zdarzają się wpadki oraz stracili kasę na alkohol itp.:P

02.01.2007
06:18
[83]

fireworm [ Rising Star ]

Głowa już mnie nie boli, ale wypiłem za dużo... 0,5 litra + 5 browarków + 3 kieliszki szampana (tego prawdziwego !!!!!!!!!!!)

02.01.2007
11:10
smile
[84]

Pl@ski [ Zadeklarowany Abstynent ]

A ja tam was ludzie nie rozumiem kompletnie - ja nigdy nie liczę ile to ja nie wypiłem - imprezy są zazwyczaj na tyle dzikie że nie sposób do tego dojść :P
Wiem jedynie że zaczynaliśmy od 0,5 Sobieskiego, potem było dużo wina musującego potem jeszcze jakaś wódka, a na końcu trzeba było zmęczyć piwo które jakimś cudem ostało się w mojej kieszeni :P Z tym ostatnim to było naprawdę ciężko - przez 45 w 3 je męczyliśmy... :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.