xircom [ Generaďż˝ ]
Jakie są wasze wczorajsze rekordy?
U mnie 4 piwa + 0.5 wodki... Status: wstawiony, ale nie nawalony. Aha i zapomnialem o tych dwoch wibratorach pod poduszka (buźka statson) ;)))))
ssummoner [ ]
trzy piwka i totalny zgon. Nic nie pamiętam.
stanson [ Szeryf ]
Rodzice ci kazali w sylwestra latać do sklepu po zakupy?
ProteZ [ Żinerall ]
1 piwo i polowa szampana

eltexo [ Konsul ]
<<-- Stanson

Mr. Jack [ Centurion ]
1 Perła, pół czekolady i paczka landrynków miętowych... aha był bym zapoomniał jeszcze paluszki cebulowe...
edit.
stanson ->>>>.LOL
xircom [ Generaďż˝ ]
statson, jezeli to twoja forma poderwania mnie, to sorry. Jestem hetero.
Narmo [ Naczelny Maruda ]
6 filmów pod rząd, 3 świece zapachowe, 2 pizze i 2 litry Coca-coli i 4 niewiasty które wyznały mi miłość (po stylu pisania sądzę, że miały ok 14 lat)
eltexo [ Konsul ]
xircom -> przekręcanie nicku nie jest śmieszne, ogólnie całą Twoją wypowiedź można o kant dupy potłuc ;] Ni to śmieszne, ni zabawne ;p
Ps. jak tam koleżanka ze studiów? :D

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]
Zawsze sobie powtarzam żeby zjeść dużo przed i choelra teraz nie zdążyłem;)
Powiem tak: Za dużo:P
Ale wytrzymałem;)

szarzasty [ rammsteinick ]
mały kieliszeczek szampana. 2 kawałki karpia. kupa bigosu i makówek. i ranga majora w ET
rothon [ Malleus Maleficarum ]
xircom, masz jakis problem ze soba, czy jak? Dlugo tak mozesz o tym piciu nawijac? Idz chlopcze, bloga sobie zaloz i maluj tam wszystkie swoje baletowe fantazje. Bedzie o piwach, o zeropołówkach o laskach po pijaku, o wibratorach i poduszkach. Nam daj spokoj wreszcie. Psik!

^Piotrek^ [ Siła tkwi w cieście ]
Z opowieści znajomych to 0.75 bolsa w dość krótkim czasie ale w to nie wierzę. Max co świadomie wypiłem to 0.5 i to rozłożone na dłuższą chwilę, aczkolwiek za tą 3/4 przemawia fakt, że z wczorajszego wieczora nie pamiętam zbyt wiele. :-)
xircom [ Generaďż˝ ]
eltexo: a ty chyba w kazdym poscie podlizujesz sie statsonowi ;) Wiec wrocmy do tematu. Moja babcia wczoraj powiedziala, ze strzelala jak za niemca.

mycha921 [ Potępiony ]
2 lampki szampana :P

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
To był mój rekord rekordów.
Wypiłem bardzo dużo relatywnie jak na swoją "moc". Od 22 do 3 rano nie byłem wstanie zrobić nic. Nie chciałem tak i więcej tego nie powtórze. Ale zawsze to jakiś rekord.
eltexo [ Konsul ]
xircom -> proszę pokaż mi te 100 ponad postów, w których podlizuję się stansonowi
*czeka z niecierpliwością*
Bynajmniej jego wypowiedzi czasem są zabawne, Twoje denne. Tyle do powiedzenia w tym temacie ;]

Chmielek [ Warrior of the World ]
xircom---> co to za rekord? 14 lat skonczyles czy co ze wypijesz mniej niz nie jedna znana mi dziewczyna :D
Leilong [ Generaďż˝ ]
20 kielonów i 2 lampki szampana
xircom:
U mnie 4 piwa + 0.5 wodki... Status: wstawiony, ale nie nawalony
Sorry ale jakoś nie chce mi sie wierzyc :/

mineral [ Paragon ]
xircom--> kolegom w podstawówce też się pochwalisz?

[K2] [ Centurion ]
2l Sangria, 3 litry domowego wina porzeczkowego, 2 butelki półsłodkiego ze sklepu, 0,7 Bolsa, 1l Starogardzkiej, 5 szampanów
Na 6 osób, dziewczyny jak przyszły już ledwo stały (fajne nie? ;D)
Zero kaca nie wiem jakim cudem.

Paradox [ Loon ABO mode ]
Stanson :D. Pociskasz :).
Xircom - gratuluję z całego serca, naprawdę jest się czym chwalić. Imponujesz mi!

Conroy [ Dwie Szopy ]
7 litrów wódki, 18 piw, 3 litry szampana, 15 gram trawy i 23 piguły. Wszystko wziąłem w dwie godziny. Byłem wstawiony, ale nie pijany, w międzyczasie jeszcze recytowałem Pana Tadeusza.
Pobiłem was wszystkich.
Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]
4 piwa mocne pol szampana >> wstawiony ale nienawalony ... w miedzy czasie spogladalem na zygawiny kolesi siedadzcych obok

Scumin [ Centurion ]
Jestem abscynentem.

xircom [ Generaďż˝ ]
statson, liczymy na ciebie, napisz jeszcze cos fajnego!
Scumin: chyba abstynentem?

stasiuworld [ Pretorianin ]
Ja miałem tak dwie flachy smirnoffa 0,7l, pozniej flache 1,5l wina, pozniej tyle samo likieru i 2 litry czy 3 l szampana i dwa mega wysiepanedrinki ktore kopnel i bomba na maksa:D

Leilong [ Generaďż˝ ]
xircom @
Ty napisz :P
misztel [ +0,10gr! ]
Chrupki Orzechowe i jakiś napój Gubi czy coś akiego :)

pablo397 [ sport addicted ]
5 piwek i butelka szampana przez caly wieczor czyli jak by nie patrzec trzezwy jak nigdy :D jednak czlowiek potrafi sie bawic bez duzych ilosci alkoholu i twardo sie trzyma w postanowieniu nie upijaniu sie wodka :D
wsadd [ Pretorianin ]
Hmm... Pół litra wódy + browca + 3 sety domowej nalewki (ponoć 80% ale nie sądzę ;)) + parę łyczków wina.
Zacząłem koło 20, wszystko wymienione wypiłem przed 23. Rezultat? 2 bełciochy :). Najfajniejsze jest to, że po pół godzinie łażenia po dworze zupełnie mi przeszło :) i wróciłem na parkiet. I nawet nie przegapiłem nowego roku :D
Oczywiście zadziałała moja taktyka: driny + proch na kaca "przed ymprą". Zero kaca :)
KaeSiak [ Centurion ]
xircom -> nie widzisz w sylwestra nic oprócz vodki ? :)

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
7 tyskich, poł szklanki wódki i poł szampana, od ok 0:20 nie pamietam co sie działo xP
i komórke se rozjeba**m
..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]
26 kielonow i 1 lampka szampana, no i 2 kielony wisniowki z rana

Luzer [ Music Addict ]
Jestem bogatszy o noworoczne postanowienie - nigdy wiecej nie kupuje szampanow za 5zł
Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]
5 piwek, butelka szampana i przed pojsciem spac 0,5 absolwenta z kuzynem na lepszy sen ;). Przez cala noc czulem sie swietnie, bez uczucia upojenia alkoholowego ;P, chociaz sam nie wiem co by bylo po tej polowce i moze lepiej ze od razu poszedlem spac ;P.

QrKo [ Legend ]
Pol litra eteru i paczka chusteczek :)

zbm [ Unlimited Test Driver ]
Litr borygo. Tylko trzeba było przez chleb lać, żeby kolor tracił
a nad ranem chłopaki poszli jeszcze na stację po płyn do spryskiwaczy
nadal mi się odbija sosną i orzeszkami pinii
Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]
Luzer --> Po pierwsze, to nie mogl byc szampan a wino musujace. A to jest roznica ;)
Najtanszy szampan kosztuje okolo 120zl.
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Kieliszek szampana (wina musujacego).
Pytanie, czy powinienem czuć się gorszy?

stanson [ Szeryf ]
Teraz juz tylko czekać na następny "pytający" wątek xircoma: "co to jest to między nogami co widziałem na basenie u kolegów"?

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
<< 2x << stanson

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]
<---stanson

Luzer [ Music Addict ]
Sir klesk - czuje sie oszukany :(

PatriciusG. [ frank zappa ]
stanson

MR.MANIAK [ Senator ]
Nic

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
<------- stanson
Obscure [ ExcalibuR ]
3 kieliszki i gdzies polowa szampana

Arczens [ Legend ]
30 butelek wodki i dwie dżinu :)

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]
<<<stanson...
i pomyślec że wszystko zaczeło się od wioseł xD
Leilong [ Generaďż˝ ]
weźcie no powiedzcie czy 20 kiel. 25 ml to dużo :P
ormats [ Konsul ]
1 wino półwytrawne , 1 wytrawne , 1 tokaj polwytrawny , 1/2 szampana na 2 osoby
mirencjum [ operator kursora ]
Nic.
pikolo [ - Blue Sky - ]
4 moze 5 kielicho wina

Volk [ Generaďż˝ ]
Nie wiem bo bylem na duzej imprezie gdzie bylo duzo wodki. Wiem jeszcze ze do wodki wypilem 3 piwka. Wszystko pamietam, zero zgona, na parkiecie do rana. Jestem zadowolony :)
qaq [ CCCP ]
lampka szampana i karton soczku pomarańczowego:) pobiłem was?
Babiczka [ Generaďż˝ ]
pare kresek :>

peners [ SuperNova ]
Z tego co ja pamietam to 3x Tatra Mocna + gorzołka czyli tzw U-Bot, potem cały szampanik 0,5 i pamietam ze jeszcze piłem Sobieskiego Żurawinowego ale nie wiem ile wypiłem. Walczyłem do 3 nad ranem z tego co wiem bo zdjecia sa jak tancze o godzine 3 ale moze do 4 wytrzymałem nie wiem naprawde :P
Rasta' [ Pretorianin ]
2 Piwa i jakiś ruski szampan.
Łyczek [ Legend ]
Nic specjalnego... 2 kieliczki wina musującego (zwane błędnie przez wszystkich szampanem:P), parę kolejek wódki (z popitą, sok pomarańczowy) i 2 browary i bardzo dobrze, bo nie byłem nawalony i nigdy nie mam zamiaru.

Janczes [ You'll never walk alone ]
3 piwa + 1 szampan ;)
ps. post 41 powalił :D
Scatterhead [ łapaj dzień ]
U mnie 10 piw + 0.5 wodki + 2 x Jack Daniels + 3 wina + 0.5 Absyntu... Status: najebany, ale i tak nigdy niepolubie twoich wątków.
craym [ Senator ]
ja wczoraj nic specjalnego nie wypilem
0.7 wodki, 5 browarow i pol igristoje
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
2 szampany i z 13 jak nie więcej kolejek ;P (nioe pamiętam za dobrze, dziury w pamięci mam :P) z 50-ątek
status : najebany, i nie wsyztsko pamiętam :P

hopkins [ Zaczarowany ]
A ja mialem frana do zabawy i puszeczki debowego :)
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
A ja się dowiedziałem żeby nie mieszać różnych rodzajów wódek...zwłaszcza jeśli wchodzą w to wódki smakowe i inne drinki...
Ale swoją drogą piłem wczoraj najpyszniejszą wódkę smakową w życiu - black currant, mniam :)

Olek12 [ Pomocnik ]
Xaar <---- ja nie lubie "kolorowych" wódek - brzydko sie wymiotuje ;/
Nie zapijasz (czego tez nie lubie ;/), a jak zapijasz to po co płacić za smakową wódke.
0,5 + Tatra

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Całą butelkę (750 ml) wina musującego ''Igristoje'' + wino ''Redd's'' jabłkowe.
Celowo tylko tyle i nic mi nie było poza... fajnym stanem ;) :)
A dziś (po południu) kolejną butelkę ''Igristoje'' :)
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
wymiotuje się jak po każdym innym alkoholu :)
Jej właśnie nie trzeba było w ogóle zapijać... miała mocny posmak czarnej pożeczki :)

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
SPÓŻNIONY UPDATE:
Oczywiście miało być: piwo ''Redd's'' jabłkowe

Danley [ Pontifex Maximus ]
Nie wiem no niby sikaliśmy z balkonu na odległość, ale jaki był rekord, nie wiem nikt tego nie mierzył :D

MaZZeo [ LoL AttAcK ]
A jak tak z innej beczki...
Czy tylko ja widze, jak połowa Gola włazi w dupe stansonowi? Cokolwiek napisze to zaraz pojawiaja sie posty:
":D <--Stanson LOL :D"
"dobre stanson :D"
"ale mu dowaliłeś :D"
"<--- Stanson"
Wiecie, Stanson często napsize cos smiesznego, ale czesto cos żałosnego i niezabawnego. Widać niektórym forumowiczom by sie uśmiać wystarczy kiepski dowcip. Albo chcą sie podlizać gosciowi z internetu...

[K2] [ Centurion ]
Uuuu stanson przynajmniej w internecie masz przyjaciół smiejących się z twoich dowcipów...
kto by pomyślał. Żal....
heheh Mazzeo głupio to wyglada pod twoim postem moze chociaz czas publikacji coś udowodni...

Scatterhead [ łapaj dzień ]
Stanson -> buauahhahahahahahahahaha ahhahahaha aha hah aha

zbm [ Unlimited Test Driver ]
a z jeszcze innej beczki
jak znam życie to po poście mazzeo nagle umilkną komentarze tekstów
stansona:)
owszem nie każdy tekst jest najwyższych lotów, ale chyba nie chcesz odmawiać ludziom
odrobiny radości:)
Coy2K [ Veteran ]
dziwne tylko, że nikt nie ma pretensji gdy po raz tysięczny przewija się mało zabawny tekst o wiosłach, o tym Mazzeo w swoich filozoficznych rozważaniach nie pomyślałeś co ?
Mr.Borys [ Van Helsing ]
2 piwa i szampan, nie lubie sie upijac, wole panowac nad swoimi odruchami

gromusek [ Piwa dajcie ! ]
<<< stanoson ;]
Ja tam duzo nie wypilem super glowy nie mam 1 piwo, troche wina, jakies 0.3 wodki troche szampana. Stan byl zadowalajacy
Victor Sopot [ Generaďż˝ ]
Nie pamiętam ile wypiłem, ale kac minął mi dopiero o 21.
wysia [ Generaďż˝ ]
Smutne troche, gdy jakosc zabawy ocenia sie po ilosci wypitego alkoholu, i dlugosci kaca...
Victor Sopot [ Generaďż˝ ]
wysia-----> Nie napisałem że fajnie się bawiłem bo dużo wypiłem. Pytanie w wątku to ile kto wypił i po prostu odpowiededziałem na nie. Smutne trochę że tak manipulujesz.

Łyczek [ Legend ]
wysia ---> Ja się świetnie bawiłem a dużo nie wypiłem :) Nie byłem nawet podcięty :) Nie rozumiem ludzi którzy lubią się nawalić, bo: nie pamiętają co się działo, bawili ale nic z tej zabawy nie pamiętają, czasem zdarzają się wpadki oraz stracili kasę na alkohol itp.:P
fireworm [ Rising Star ]
Głowa już mnie nie boli, ale wypiłem za dużo... 0,5 litra + 5 browarków + 3 kieliszki szampana (tego prawdziwego !!!!!!!!!!!)

Pl@ski [ Zadeklarowany Abstynent ]
A ja tam was ludzie nie rozumiem kompletnie - ja nigdy nie liczę ile to ja nie wypiłem - imprezy są zazwyczaj na tyle dzikie że nie sposób do tego dojść :P
Wiem jedynie że zaczynaliśmy od 0,5 Sobieskiego, potem było dużo wina musującego potem jeszcze jakaś wódka, a na końcu trzeba było zmęczyć piwo które jakimś cudem ostało się w mojej kieszeni :P Z tym ostatnim to było naprawdę ciężko - przez 45 w 3 je męczyliśmy... :P