GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Teleexpress - co to za gra ?

01.01.2007
17:16
smile
[1]

mycha921 [ Potępiony ]

Teleexpress - co to za gra ?

Przed chwilą jakąś gre prezentowali :P Co to była za gra ?

01.01.2007
17:18
[2]

Scofield [ Konsul ]

Gra sieciowa.

01.01.2007
17:19
[3]

jozef911 [ Pretorianin ]

Guild Wars i World of Warcraft

01.01.2007
17:20
[4]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

co o nich mówili??;)

01.01.2007
17:24
smile
[5]

karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]

Guild Wars i World of Warcraft

01.01.2007
17:25
[6]

mycha921 [ Potępiony ]

Scofield>>>Spamuj dalej, ale nie tu...
jozef911>>Właśnie podejrzewałem że WoW ale chyba trafiłem na GW, a GW jeszcze screenow nie widziałem :P

01.01.2007
17:26
smile
[7]

Paradox [ Loon ABO mode ]

I co mowili ;)?
Bo "Dziennik" pisał ostatni arcyinteresujący artykuł o "War of Worldcraft" :).

01.01.2007
17:32
smile
[8]

ProteZ [ Żinerall ]

Guild Wars i World Of Warcraft

01.01.2007
17:34
[9]

mineral [ Paragon ]

Protez--> cieszymy się, że jesteś upośledzony i lubisz nabijać posty.

To w końcu co powiedzieli?

01.01.2007
17:36
[10]

luk11 [ Generaďż˝ ]

Jeżeli ktoś chce wiedzieć co mówili w Teleexpresie to najlepszym wyjściem będzie obejrzenie na stronie TVP (plik jeszcze nie dostępny, widocznie mają jakieś problemy, ale wystarczy troszkę poczekać). Też macie problemy....

01.01.2007
17:46
[11]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

Juz nie mozna sciagac ani ogladac, niech ktos w koncu powie o czym mowili.

01.01.2007
17:47
[12]

mycha921 [ Potępiony ]

No o sylwestrze w tych grach :P Że można wino wypic z beczek :P

01.01.2007
17:47
[13]

Kompo [ alkopoligamista ]

O tym, że w Sylwestra w Azeroth były fajerwerki i wszyscy zamiast walczyć, bawili się. Poza tym można było się napić, co skutkowało rozmazanym obrazem.

01.01.2007
17:50
smile
[14]

stasiuworld [ Pretorianin ]

Guild Wars i World of Warcraft:D

01.01.2007
17:54
[15]

ProteZ [ Żinerall ]

mineral -----------> Coś ci nie pasuje ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.