iniemamocny12 [ Legionista ]
GTA 1
Macie gdzieś stronkę skąd można pobrać GTA 1? Słyszałem, że można tą grę całkowicie legalnie pobrać.
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Edit. Ten link co podałem jest na forum niedozwolony. Tu jest inny: https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=2405
Ewentualie poszukaj na stronie producenta w dziale Classics

hamburger 7 [ Pretorianin ]
tak rockstar games classics :p tam można pobrać jedynkę i dwójkę :)
iniemamocny12 [ Legionista ]
Dzięki Narmo :)
cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]
A ja mam jedynkę oryginalną:)

Mipari1002 [ OOBE Master ]
To przy okazji ja też mam pytanie, a nie będe specjalnie tworzył nowego wątku:
Czy GTA 1 chodzi pod XP, bo ostatnio mi nie chciało wejść?
Edit: Orlando, Narmo --> thx.
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Stare wydanie nie pojdzie, trzeba sciagnac ta darmowa wersje.
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Mipari1002 --> Wersja którą można ściągnąć teraz została specjalnie dostosowana, aby chodzić na nowych systemach operacyjnych. U mnie działa (XP z SP2)
DKAY [ Generaďż˝ ]
Heh akurat dziś rano sięgnąłem po stary numer SS i trafiłem na reckę GTA1. Ocena 8/10 ;p
Mipari1002 [ OOBE Master ]
Mam jeszcze jedno pytanie: Czy jest spolszczenie działające z tą wersją GTA, bo ściągnąłem jakieś, ale ono działa tylko z tamtą starą wersją.
Mipari1002 [ OOBE Master ]
Jest mały problem z tym GTA. Tnie się w zasadzie uniemożliwiając grę. Niewiecie co z tym można zrobić??

Filipek@@ [ Centurion ]
GTA 1 TO STARY BADZIEW

infernus67 [ Prezes Misiura ]
Filipek@@>Biorąc pod uwagę to, że pewnie masz tyle samo lat co ta gra to ty też jesteś stary badziew.

Filipek@@ [ Centurion ]
boisz się że moderatorzy cię wyrzucą z tej strony Czy niepotrafisz już nic wymyślić

Filipek@@ [ Centurion ]
PS. Ciekawe z kąd wiesz ile mam lat.

infernus67 [ Prezes Misiura ]
PS. Ciekawe s kąd wiesz ile mam lat.
Zgaduje.

Filipek@@ [ Centurion ]
No to dobry jesteś!

MR.MANIAK [ Senator ]
Filipek@@---> można to wywnioskować po poziomie twoich wypowiedzi...

szmati0 [ Legionista ]
Filipek@@- nie przejmuj się tymi badziewami.
też uważam że GTA 1 to przestarzały szajs

e3m [ Legionista ]
poprostu sie panowie na klasykach nie znaja ;)
mikhell [ Master of Puppets ]
Naprawdę mi żal dzieciaków, które migdy nie poznają wielu wspaniałych gier, tylko dlatego, bo nie mają w wymaganiach xx GHz i grafiki conajmniej 128 MB - bo przecież w gry o niższych wymaganich nie ma sensu grać ;)
A tak się składa, że dzisiaj sam mam niezłego kompa, ale nowe gry to dla mnie zabawa na 1-25 godzin. Starsze zaś katowałem nierzadko po 100 godzin i więcej. Może jednak coś w tym jest...

infernus67 [ Prezes Misiura ]
Mam tylko nadzieję, że nie będą próbowali grać w inne moje ukochane gry, czyli Blood, Quake 2 czy Hexen 2 .
Jak bym usłaszał, że i te są starymi badziewami to chyba bym wyszedł z siebie.

szmati0 [ Legionista ]
Blood, Quake 2 czy Hexen 2 = BADZIEW

Sandro [ GOL ]
szmati - a co NIE JEST badziewiem wg Ciebie?

Mipari1002 [ OOBE Master ]
Filipek@@, szmati0 --> Może któryś z was powie dlaczego te gry to "badziew i szajs", bo do mnie jakoś argumentacja w stylu "To jest do dupy bo ma małe wymagania i słabą grafikę" nie przemawia. A nie mówie już o tym że pewnie w żadną z tych gier nie graliście.
infernus67 --> całkiem możliwe

infernus67 [ Prezes Misiura ]
Coś czuje, że Filipek@@ i szmati0 to ta sama osoba. Filipek@@ specjalnie utworzył drugie konto, by miał kogoś kto by go poparł.

szmati0 [ Legionista ]
To tak w ogóle można?
I.G.I [ |PL|-->I.G.I<-- ]
Pff... Ja Mam Oryginalne GTA 1 :) Jeszcze Polonizacja Na Dyskietce Była ;)

koper324 [ Legionista ]