GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA 1

01.01.2007
16:44
[1]

iniemamocny12 [ Legionista ]

GTA 1

Macie gdzieś stronkę skąd można pobrać GTA 1? Słyszałem, że można tą grę całkowicie legalnie pobrać.

01.01.2007
16:47
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Edit. Ten link co podałem jest na forum niedozwolony. Tu jest inny: https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=2405
Ewentualie poszukaj na stronie producenta w dziale Classics

01.01.2007
16:53
smile
[3]

hamburger 7 [ Pretorianin ]

tak rockstar games classics :p tam można pobrać jedynkę i dwójkę :)

01.01.2007
16:53
[4]

iniemamocny12 [ Legionista ]

Dzięki Narmo :)

01.01.2007
16:57
[5]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

A ja mam jedynkę oryginalną:)

01.01.2007
17:01
smile
[6]

Mipari1002 [ OOBE Master ]

To przy okazji ja też mam pytanie, a nie będe specjalnie tworzył nowego wątku:
Czy GTA 1 chodzi pod XP, bo ostatnio mi nie chciało wejść?

Edit: Orlando, Narmo --> thx.

01.01.2007
17:02
[7]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Stare wydanie nie pojdzie, trzeba sciagnac ta darmowa wersje.

01.01.2007
17:04
[8]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Mipari1002 --> Wersja którą można ściągnąć teraz została specjalnie dostosowana, aby chodzić na nowych systemach operacyjnych. U mnie działa (XP z SP2)

01.01.2007
17:06
[9]

DKAY [ Generaďż˝ ]

Heh akurat dziś rano sięgnąłem po stary numer SS i trafiłem na reckę GTA1. Ocena 8/10 ;p

01.01.2007
19:58
[10]

Mipari1002 [ OOBE Master ]

Mam jeszcze jedno pytanie: Czy jest spolszczenie działające z tą wersją GTA, bo ściągnąłem jakieś, ale ono działa tylko z tamtą starą wersją.

02.01.2007
18:17
[11]

Mipari1002 [ OOBE Master ]

Jest mały problem z tym GTA. Tnie się w zasadzie uniemożliwiając grę. Niewiecie co z tym można zrobić??

05.01.2007
14:33
smile
[12]

Filipek@@ [ Centurion ]

GTA 1 TO STARY BADZIEW

05.01.2007
14:35
smile
[13]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

Filipek@@>Biorąc pod uwagę to, że pewnie masz tyle samo lat co ta gra to ty też jesteś stary badziew.

05.01.2007
16:10
smile
[14]

Filipek@@ [ Centurion ]

boisz się że moderatorzy cię wyrzucą z tej strony Czy niepotrafisz już nic wymyślić

05.01.2007
16:19
smile
[15]

Filipek@@ [ Centurion ]

PS. Ciekawe z kąd wiesz ile mam lat.

05.01.2007
16:21
smile
[16]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

PS. Ciekawe s kąd wiesz ile mam lat.
Zgaduje.

05.01.2007
16:28
smile
[17]

Filipek@@ [ Centurion ]

No to dobry jesteś!

05.01.2007
16:59
smile
[18]

MR.MANIAK [ Senator ]

Filipek@@---> można to wywnioskować po poziomie twoich wypowiedzi...

05.01.2007
19:33
smile
[19]

szmati0 [ Legionista ]

Filipek@@- nie przejmuj się tymi badziewami.
też uważam że GTA 1 to przestarzały szajs

05.01.2007
19:37
smile
[20]

e3m [ Legionista ]

poprostu sie panowie na klasykach nie znaja ;)

05.01.2007
19:39
[21]

mikhell [ Master of Puppets ]

Naprawdę mi żal dzieciaków, które migdy nie poznają wielu wspaniałych gier, tylko dlatego, bo nie mają w wymaganiach xx GHz i grafiki conajmniej 128 MB - bo przecież w gry o niższych wymaganich nie ma sensu grać ;)

A tak się składa, że dzisiaj sam mam niezłego kompa, ale nowe gry to dla mnie zabawa na 1-25 godzin. Starsze zaś katowałem nierzadko po 100 godzin i więcej. Może jednak coś w tym jest...

05.01.2007
19:41
smile
[22]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

Mam tylko nadzieję, że nie będą próbowali grać w inne moje ukochane gry, czyli Blood, Quake 2 czy Hexen 2 .
Jak bym usłaszał, że i te są starymi badziewami to chyba bym wyszedł z siebie.

05.01.2007
19:43
smile
[23]

szmati0 [ Legionista ]

Blood, Quake 2 czy Hexen 2 = BADZIEW

05.01.2007
19:45
smile
[24]

Sandro [ GOL ]

szmati - a co NIE JEST badziewiem wg Ciebie?

05.01.2007
19:47
smile
[25]

Mipari1002 [ OOBE Master ]

Filipek@@, szmati0 --> Może któryś z was powie dlaczego te gry to "badziew i szajs", bo do mnie jakoś argumentacja w stylu "To jest do dupy bo ma małe wymagania i słabą grafikę" nie przemawia. A nie mówie już o tym że pewnie w żadną z tych gier nie graliście.

infernus67 --> całkiem możliwe

05.01.2007
19:49
smile
[26]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

Coś czuje, że Filipek@@ i szmati0 to ta sama osoba. Filipek@@ specjalnie utworzył drugie konto, by miał kogoś kto by go poparł.

05.01.2007
20:45
smile
[27]

szmati0 [ Legionista ]

To tak w ogóle można?

05.01.2007
20:55
[28]

I.G.I [ |PL|-->I.G.I<-- ]

Pff... Ja Mam Oryginalne GTA 1 :) Jeszcze Polonizacja Na Dyskietce Była ;)

06.01.2007
10:19
smile
[29]

koper324 [ Legionista ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.