pieb!!o [ Pretorianin ]
Zdarzenia z sylwestra ;]
Wydarzyło się coś ciekawego u was na imprezach?
U mnie tak : 1. mały pożar ( spaliła się poduszka i nadpalił dywan ), 2. gdy nad ranem otwierałem drzwi do domu, złamałem klucz do drzwi < ciekawe co znaczy ( że zostanę włamywaczem na nowy rok :D )
Przemo_888 [ Piroman ]
Spadł mi CD 1 z Dungeon Siege II z balkonu i musiałem go pół godziny szukać :D

BBC BB [ Leg End ]
U mnie to była impreza jak każda inna... Wszyscy się spili, ktoś haftał, coś się zniszczyło...
MadaKośnik [ - Adept od kuromacania - ]
Robię zadanie z matmy ...

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Ze sie tak spytam...
Co robiles na balkonie z plyta CD? :D
Bushido [ For the Alliance ]
Przemo LOL ale akcja.

Felixian [ Centurion ]
[5]Orlando-----> Ludzie w pewnym stanie robia rozne rzeczy :D
pieb!!o [ Pretorianin ]
BBC BB [ Leg End ]
Orlando - był Sylwester, nie zapominaj :P

Przemo_888 [ Piroman ]
Orlando ---->Nic, jak do mnie przyszedł kolega w nocy(bo starszych nie było i jeszcze nie ma) to mu było niedobrze po karpackim więc otworzyłem balkon na ościerz aby troche świeżego powietrza zaczerpnął aby mu przeszło. Nagle zachciało mu sie żygać na balkonie a ja trzymałem CD 1 DS II bo zagrać chciałęm i wbiegłem na balkon aby mi kafelków nie obrzygał(bo na balkonie mam kafelki) i zajechałem tak w balustrade że mi płyta poleciała.
Ale nie myślcie że ja tak zawsze płytki wyrzucam ;]
Debczak_Lebork [ Knaipenterroristen ]
A ja ide zaraz "składac puzzle" z sylwestra do kumpla, bo jakos cholera sam do niczego dojsc nie moge :/
Scofield [ Konsul ]
Wbilo sie paru dresow i zrobilo rozrobe, przyjechala Policja. Sylwester bez zadnych schizowych akcji bo prawie nic nie wypilem.

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Woo, ciesz sie, ze sam nie spadles...
A plytka chociaz troche porysowana? ; p
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
poznałem dużo ludzi których już nie pamietam :P a teraz siedze "chory" ;/

Przemo_888 [ Piroman ]
Tam ze 2 rysy są ale jak włączałem to chodzi normalnie ;]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
Jak zwykle na imprezak, dwóch kolesi poszło w tany ... plaskali sie po pyskach w samych koszulach, w temp. - 6 stopni ;) W sumie nic wiecej, norma ;)

stanson [ Szeryf ]
Ta, u mnie to samo :)
Norme trzeba wyrobić :P

siwCa [ Legend ]
deTorquemada, co w tym dziwnego, wczoraj było gorąco. :D
A co do samych imprez, na 1 był straszny zamuł, prowadzącymi byli dwaj bracia. Jeden metalowy, drugi pod nelly`ego mi podchodził. I co chwile zmieniali przepychali się i włączali swoją muzykę. Jeden jakieś canibal corpse, drugi fiftisenta :/, a później trafiliśmy do kolesia, zeszło się bydło. Zdemolowali mu troche dom później, ale to już wiem z opowiadań ^^

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
A u mnie było spoko, żadnych większych incydentów. 7 godzin ciągłego, dobregu baunzu!

Anoneem [ Generaďż˝ ]
- Poparzyłem sobie dłoń złapawszy za rozpaloną żarówkę w lampce na biurku koło kompa, na szczęście niezbyt mocno
- Utopiłem w kiblu swój odtwarzacz mp3 - co prawda to był rezerwowy Soniak 256 Mb, ale trochę szkoda :)

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
dostałem w dziąsło,oddałem cwiartke spiryta za friko -_-

Scofield [ Konsul ]
Aha i specjalnie sobie kupilem petardy z lontem, ze podpalam, zanim sie lont spali i zanim petarda wybuchnie to jest 5 sekund. Oczywiscie sie poparzylem o palacy sie lont :P To taki szczegolik.

Ace_2005 [ The Summer ]
Wczorajsza impreza odbyła się u kumpla w domu jednorodzinnym. Wypiliśmy dość sporo, że aż dziw, że wytrzymaliśmy do godziny 00:00:D Mniej więcej 30 metrów od domu zaczęliśmy odpalać petardy i tutaj pojawił się drobny problem... Jedna z rakiet nie wiadomo dlaczego, nagle "zboczyła" ze swojego kursu i trafiła w dom sąsiadów kolegi. Efekt był taki, że obszar ściany o wielkości mniej więcej 1 do 2 metrów stanął w płomieniach i trzeba było gasić! Obiecaliśmy, że jutro przyjdziemy naprawiać szkody (a jest co naprawiać), więc zapowiada się bardzo interesujący dzień.
pieb!!o [ Pretorianin ]
up > może ktoś jakąś fajną sytuację dopisze

jjiinn [ Pretorianin ]
Prywatka u kolegi ;P Tańczyliśmy cala noc, kolo 12 poszliśmy spici na rynek :P i zwiewalismy przed policja:P (to nie bylo zabawne) po drodze kolega wybij jakos okno chyba ale juz nie pamietam jaki poszlismy na 2 impreze :P obudzilem sie dzisiaj i nie wieedzialem gdzie jestem :P pozdro
Arczens [ Legend ]
Ladowalem cala noc, gdyby nie to, ze kolo 9 rano zorientowalem sie, ze siedze w piwnicy i dlatego jest ciemno, pewnie jeszcze bym bym pil :/

stanson [ Szeryf ]
Arczens --> Sylwester jest jutro! Weź no się ogarnij chłopie :P

Kozi89 [ Generaďż˝ ]
Spadający kijek z wystrzelonej rakietki wbił sie w ziemie 5 centymetrów ode mnie. Prawi w głowe zerwałem.

Kompo [ alkopoligamista ]
Przemo_888 - > jak po Karpackim może komuś być niedobrze. :) To jedno z moich ulubionych piw. ;)

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]
Przemo mnie dziwi jedno, wspomniałeś o tym że ci płyta z balkonu spadła... no tak... ALE TWÓJ KOLEGA RZYGAŁ!!!!! i o tym wpierw zapomniałeś :P ;)
Lysack [ Latino Lover ]
pół nocy przegadałem z żółwiem (odpowiadał mi)
robiliśmy striptiz z kumplem
w łazience na kafelkach śpi się wygodniej niż na łóżku
imię pewnej dziewczyny przypomniało mi się po skończonej imprezie
już więcej nie piję
dom z kubeczków i instalacja elektryczna ze słomek
na jedenastą nogę
pogoooooo!!!

Olek12 [ Pomocnik ]
Lysack<--- a myślałem, że tylko my pijemy na 20 noge, ale widze, że sie myle ;p
Dywanem sie nie warto przykryć. Drapie i ciężki jest ;p
tomekcz [ Polska ]
U mnie ofiar w ludziach na szczęście nie było, poszed, świecznik i rozbiła sie szklanka.
Daliśmy psu wódki i biegał jak nakręcony, o 12 wpadła do nas rakieta od sąsiadów :)
Rano sie oparzyłem prostownicą siostry i strasznie bolała mnie glowa ;) A teraz najgorsze, ktoś zapomiał kupić wode i rano nie było co pić ;/
to wsumie wszystko :)
irenicus [ Generaďż˝ ]
No poza tym, że mi petarda przez okno do domu wleciala (rozbila okno) i wybuchla (kot do dzis nie moze dojsc do siebie ^^) to w sumie nic takiego sie nie dzialo... Tylko nowej szyby potrzeba, dywanu, firanek i zaslon ^^ i troche podmalowac sciany kolo tego okna
Tristan9 [ Generaďż˝ ]
Arczens - Co Ty robiłeś w piwnicy?
sergi__ [ Czas Ludzi Cienia ]
pewnie arczensa złapali kibice z poznania i wsadzili do piwnicy :P

Galeria_ciastek [ Pretorianin ]
U mnie wpadł fajerwerk.PROSTO W OKNO SĄSIADA BUUHAHAHA!Ale była wanatura!FAjerwerk trafił w okno dziecinnego pokoju:D
Mc-Muza [ Dark Magic Adept ]
u mnie norma - spilem sie, pozygalem troche, podensowalem, pomacałem :) jedynie kumpel wyjebal doniczke przez okno, fart ze nikogo na odle nie było. :D

req_ [ has aides ]
A u mnie spokojnie i kulturalnie bylo ;) Dostalem tez fajne zyczenia -->

meryphillia [ Progressive ]
Nędza.....
Zgubiłem telefon w którym dopiero co zapisałem telefon do poznanej w pubie dziewczyny (a taka milutka była :( ) . Wylazłem z pubu po 4 i pomimo, że do domu mam z 20 minut "z buta", to dotarłem do pokoju dopiero o ósmej rano ;P. Spisała mnie Policja, która na szczęscie mnie nie zawiozła nigdzie ;P.No i najlepsze,że po dotarciu pod blok zamiast wejść do domu, ułożyłem się wygodnie na ławce :D .
No a teraz umieram.... ;/

cronotrigger [ sloth ]
u mnie lipa , bo mi kablówke odcieli i musiałem sylwester z jedynką oglądać.
Na szczęście Krzysztof Krawczyk nadal jest w formie, to sie az tak bardzo nie nudzilem.

Coolfon [ Zaleś ]
Mam rozwalone łóżko, polówkę, po przypalany kiepami stół, dziurki w ścianach, porysowane meble. Sąsiedzi mnie nienawidzą (niby rozwaliłem drzwi wejściowe do klatki, ale naprawiłem, kumpel obrzygał sąsiadce parapet) Starsi są wściekli ;/ Lipa jest....

Cypher. [ Konsul ]
kumpel wszedl przez zamkniete drzwi do kuchni ;) serio :D takie drzwi ze szklem wywalil, my stalismy w kuchni i tak lekko sie zdziwilismy co jest :D ale na szczescie nic powazniejszego sie nie stalo, tylko do rana krwalil :P
ciemek [ Senator ]
u mnie w sumie dobry poczatek. Poszlismy na balety z kolezanka i skonczylismy u niej. Poszalelismy troche w nocy i baaardzo fajnie osbie pogadalismy (w ogole nie spalismy). Teraz mam pograpaną szyję (B. grrr... :P ) i naprawde dobre nastawienie na nowy rok.

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
poznałem dziewczynę :)
[edit]
która chyba treraz czyta to forum :P
Revanisko [ ~~Sith Lord~~ ]
u mnie w chacie powsyala wypalona dziura w dywanie ale za ch**a nei wiem jak ;)