
I.G.I [ |PL|-->I.G.I<-- ]
Nowy Rok
Z Okazji Nowego Roku Życze Wszystkim Wszystkiego Dobrego. :) Spełnienia Marzeń i Postanowień Noworocznych. ;)

THC93Młody [ Konsul ]
Nawzajem ;) a ja dołoże Miłej Premiery PS3 w marcu 07 :P

_kolo_ [ Czarny Kon ]
Do marca jeszcze tyle czasu.