Tenshay [ Konsul ]
Ostatnia minuta !!! AAA!! :p
Zatkajcie uszy !!! zara będzie pewnia tak walić fajerwerkami, że zwarjujecie!! :D (tak jak mój biedny piesek... ;/)
Tenshay [ Konsul ]
Wszystkiego najlepszego !!! aaa! xD <zwariował>
jamkgh [ YA RLY ]
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!1111111111111111111
orgazmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Tenshay [ Konsul ]
jamkgh ---> o lol xD

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
Wszystkiego naj moi kochani GOLowicze

faust833 [ Centurion ]
Dużo wszystkiego w Nowym Roku

Mastalyo [ Centurion ]
Wszystkiego najlepszego już w tym roku !!!

mycha921 [ Potępiony ]
Już po ptokach ! ;)

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]
mój pies mieszka w zagorodzie obok domu, ja zlazłem do pieca już o 23.00 patrze a tu pies xD wlazł przez okno które jest otwarte dla kotów, ale to okno ma pręty w poprzek ramy i mój biedny pies pewnie się namęczył żeby jak chomik się przez to przecisnąc:) (kot nie miał nic przeciwko nowemu lokatorowi:P)
schodzę jeszcze do piwnicy 5 minut temu i patrze gdzie jest ten pies??? zwiał? a on w najciemniejszym koncie za piecem przyparty do rurek siedzi, nawet się nie ucieszył że przyszedłem a za oknem jeszcze waliły fajerwerki xD
kot miał wszystko gdzieś i jak wszedłem skrył się za deską opartą o mur:D
TyTuSPL [ Love United ]
Do siego roku!
|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]
Elo po fajerwerkach :)
Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]
do siego roku !!!!
wielkimistrz [ Pretorianin ]
Szczęśliwego Nowego Roku!

L0ck3 [ Pretorianin ]
najlepszego.
barteqq [ UKF assasin ]
hahahaha 00.54
<------

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]
Wszystkiego najlepszego w przyszłym roku:D
kusiak11 [ Pretorianin ]
chapi niu jer

pawelcz3 [ Konsul ]
Wszystkiego naj,naj,najlepszego w nowym 2007 roku.
Pozdro
Kubcys [ AMG ]
wszystkiego naj!!
Gorillaz 2-D [ Przydupas Yoghurta ]
Gorillaz na lekkim rauszu życzy wsazysktkim Happy New Year !!

Pablox8 [ Konsul ]
Elo z rana pozdro w nowym roku
Obscure [ ExcalibuR ]
Najlepszego !!

SUPERMETALIC [ Konsul ]
Wszystkiego najlepszego w nowym roczku!!! Zgodnie z powiedzeniem ''Jaki pierwszy dzień, taki cały rok'' powinniśmy dziś byc dla siebie mili i worzyc tylko mądre wątki, żeby było już tak przez cały rok! Niech żyje GOL!!! ;)))
Adamzzz [ Pretorianin ]
Wszystkiego najlepszego!/Best wishes!
Kajak222 [ Konsul ]
Wszystkiego najlepszego GOLasy