
MadaKośnik [ - Adept od kuromacania - ]
Jutro nowy rok
Lol Wła¶nie się skapnęłem ze jutro ( tzn. za 10 min ) jest nowy rok XD
jamkgh [ YA RLY ]
pierwszy!

defenencjał [ Generaďż˝ ]
nawet petardy nie dały ci znaku...

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
Już jest nowy rok!!!!!!!!!!!1

faktor99 [ Pretorianin ]
muka przypał, szklanki u kumpla porozbijane, a gospodarz na dwór wyjebał. Pozdro dla Geparda206