GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jutro nowy rok

31.12.2006
23:52
smile
[1]

MadaKośnik [ - Adept od kuromacania - ]

Jutro nowy rok

Lol Wła¶nie się skapnęłem ze jutro ( tzn. za 10 min ) jest nowy rok XD

31.12.2006
23:53
[2]

jamkgh [ YA RLY ]

pierwszy!

31.12.2006
23:56
smile
[3]

defenencjał [ Generaďż˝ ]

nawet petardy nie dały ci znaku...

01.01.2007
00:08
smile
[4]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

Już jest nowy rok!!!!!!!!!!!1

01.01.2007
00:10
smile
[5]

faktor99 [ Pretorianin ]

muka przypał, szklanki u kumpla porozbijane, a gospodarz na dwór wyjebał. Pozdro dla Geparda206

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.