GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rzymskie ognie

31.12.2006
23:30
[1]

polak111 [ T42 ]

Rzymskie ognie

Czy trzymając rzymskie ognie w ręku nic mi się nie stanie? (będę je trzymał ręką wyciągniętą ku górze)

31.12.2006
23:35
smile
[2]

DeLordeyan [ The Edge ]

To są te takie pałki, które się podpala i sypią iskrami?

31.12.2006
23:36
[3]

Joshua1990 [ Konsul ]

Ja w rękach nigdy takowych nie trzymałem i ktoregos razu w sylwestra przekonałem się ze dobrze robie :) Było bodajze w jakis tam egzemplarzu rzymskich ogni 20 strzałów, ale po 10 wystrzałach cos sie zacielo. Czekałem jakis czas i po kilknastu sekundach cały ten kij rozje**** - jakby ktos to miał w rękach to nieprzyjemnie.

31.12.2006
23:37
[4]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

To coś z czego się strzela i z którego lecą kulki kolorowe

31.12.2006
23:38
smile
[5]

Kozi89 [ Generaďż˝ ]

możesz to trzymać i nic sie nie bój. Ja sie tym kiedyś z kumplami strzelałem. Jednemu troche kurtkę przypaliło, ale to po celnym trafieniu

31.12.2006
23:43
[6]

polak111 [ T42 ]

Ktoś jeszcze coś powie na temat ?

31.12.2006
23:45
[7]

Kozi89 [ Generaďż˝ ]

Myśle, że więcej pisać nie trzeba. To jest całkowicie bezpieczne.


spoiler start
Tylko żeby na mnie nie było jak ci ręke up... uparzy
spoiler stop

31.12.2006
23:53
[8]

Maxblack [ MT ]

myślałem, ze to się nazywa "zimne ognie"

31.12.2006
23:57
smile
[9]

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]

Tylko na początku.

01.01.2007
00:15
[10]

Kozi89 [ Generaďż˝ ]

Maxblack ---> Zimne ognie to całkiem co innego. To chodzi o takie pałki co wyrzucają z siebie kolorowe świecące kulki.

01.01.2007
00:22
[11]

polak111 [ T42 ]

Wsadziłem w butelke i spoko.

01.01.2007
00:34
smile
[12]

Kronk [ Konsul ]

Zwykle kulki z rzymskich ogni wylatują i spalają się w powietrzu, tym razem miałem takie, które wybuchają po wystrzale :/ problem w tym, że skapnąłem się dopiero jak wybuch kilka metrów od głowy mnie ogłuszył (trzymałem w rękach). Natomiast kolejna kulka wybuchła zaraz po opuszczeniu rury :/ Zresztą dość silnie wybuchały.
Następne rzymskie ognie puszczałem już z butelki, na wszelki wypadek. Ale już od pół godziny dzwoni mi w uszach, tak to mnie jeszcze w życiu nic nie ogłuszyło.

Wkurza mnie, że w instrukcji nic nie pisze o działaniu takiej rury, gdybym wiedział, że nietypowo kulki wybuchają zamiast się spalać nie trzymałbym tego w ręku :/

01.01.2007
00:36
smile
[13]

mycha921 [ Potępiony ]

Ja trzymałem w rece i było ok !

01.01.2007
00:53
[14]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

eeee wystrzeliły na 1m
jedne były fajne co wywaliło ich na wysokośc domu i po wystrzale wybuchły

01.01.2007
00:55
[15]

polak111 [ T42 ]

Mi waliły na ok. 10 metrów i wybuchały dopiero.

01.01.2007
00:58
[16]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

A moje leciały nad dom sąsiada, pierwsza partia mi spadła do folii na ogródku i tam waliła:)

01.01.2007
01:07
smile
[17]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

jaa miaelm wlasnie bitwe na rzymskie ogne ;dddd
ogolnie zajebifajnie 2007 rok :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.