
Ziomuś15 [ Konsul ]
Normalna odpowiedź!!!!
Mocny film

Ziomuś15 [ Konsul ]
Nikt nie obejrzał tego filmiku????

polak111 [ T42 ]
Nawet się uśmiechnąłem...

N00ne [ Pretorianin ]
hehehe z tego słyną Polacy :)
Felixian [ Centurion ]
LoooL ! x)
"Jaka jest odpowiedz ?"
"Normalna" ;D
craym [ Senator ]
;]

MR.MANIAK [ Senator ]
Pocieszne
craym [ Senator ]
to jest lepsze:

Janczes [ You'll never walk alone ]
hehe, 1802 r..

N00ne [ Pretorianin ]
w 1802 poniosło ją ;)

stasiuworld [ Pretorianin ]
heh lol oba filmiki sa dobre:D
mons [ Generaďż˝ ]
fajne:)
Volk [ Generaďż˝ ]
Wiadomo ze podstawieni ludzie dzwonia