ke3r [ Junior ]
Xbox360-konkurs
Witam mam pytanie odnosnie konkursu gdzie mozna wygrac x360 czy trzeba byc pelnoletnim aby brac w nim udzial oraz 2 srtcznia jest koniec czyli w ten dzien sa wyniki?

Regis [ ]
I tak nie wygrasz, nie podniecaj sie tak

Janczes [ You'll never walk alone ]
Nie musisz miec 18 lat ;)
A wyniki beda chyba dzien pozniej.
Auxarius [ Generaďż˝ ]
Nie ma tam takiego wymogu, wiec mozesz smialo startowac.
Wyniki pewnie 3 stycznia.

MikE159763 [ Centurion ]
pomylka :]
green1990 [ Junior ]
kiedy będą wyniki ??
cycu2003 [ Legend ]
pewnie dzisiaj
gladius [ Subaru addict ]
2 Mateusze dostały po xboxie. To jakiś skandal.
Azzie [ bonobo ]
I jeszcze 2 Pawly... Wesze spisek...
gladius [ Subaru addict ]
Najgorzej mają ci, co dostali po cienkiej gierce bez xboxa... Albo ci, co dostali xboxa i nie mają kasy na gry :P
PS. I jeszcze Dróżdż... Nie ma takich osób!
Azzie [ bonobo ]
O wlasnie, z Dróżdżem przegiecie, jak juz wymyslaja nazwiska to jakies realne by wymyslili :)

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]
Kurde spojrzałem na wyniki i mnie szlag trafił;P
Zły Mateusz został wylosowany;/