GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Xbox360-konkurs

31.12.2006
19:13
[1]

ke3r [ Junior ]

Xbox360-konkurs

Witam mam pytanie odnosnie konkursu gdzie mozna wygrac x360 czy trzeba byc pelnoletnim aby brac w nim udzial oraz 2 srtcznia jest koniec czyli w ten dzien sa wyniki?

31.12.2006
19:13
smile
[2]

Regis [ ]

I tak nie wygrasz, nie podniecaj sie tak

31.12.2006
19:14
smile
[3]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Nie musisz miec 18 lat ;)
A wyniki beda chyba dzien pozniej.

31.12.2006
19:15
[4]

Auxarius [ Generaďż˝ ]

Nie ma tam takiego wymogu, wiec mozesz smialo startowac.
Wyniki pewnie 3 stycznia.

31.12.2006
21:54
smile
[5]

MikE159763 [ Centurion ]

pomylka :]

03.01.2007
10:30
[6]

green1990 [ Junior ]

kiedy będą wyniki ??

03.01.2007
12:00
[7]

cycu2003 [ Legend ]

pewnie dzisiaj

03.01.2007
12:06
[8]

garrett [ realny nie realny ]

https://www.gry-online.pl/S033a.asp?ID=199

03.01.2007
12:07
[9]

gladius [ Subaru addict ]

2 Mateusze dostały po xboxie. To jakiś skandal.

03.01.2007
12:07
[10]

Azzie [ bonobo ]

I jeszcze 2 Pawly... Wesze spisek...

03.01.2007
12:09
[11]

gladius [ Subaru addict ]

Najgorzej mają ci, co dostali po cienkiej gierce bez xboxa... Albo ci, co dostali xboxa i nie mają kasy na gry :P

PS. I jeszcze Dróżdż... Nie ma takich osób!

03.01.2007
12:12
[12]

Azzie [ bonobo ]

O wlasnie, z Dróżdżem przegiecie, jak juz wymyslaja nazwiska to jakies realne by wymyslili :)

03.01.2007
12:18
smile
[13]

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]

Kurde spojrzałem na wyniki i mnie szlag trafił;P
Zły Mateusz został wylosowany;/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.