GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Aleksandra Kwaśniewska fajna dupcia

31.12.2006
18:30
smile
[1]

Boogey-man [ Junior ]

Aleksandra Kwaśniewska fajna dupcia

Czy nie uwarzacie że Kwaśniiewska jest całkiem całkiem :) ?

31.12.2006
18:31
[2]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

Urode ma chyba po tatusiu:D.

31.12.2006
18:32
smile
[3]

jamkgh [ YA RLY ]

uważam


->

mraUUuó_ó

31.12.2006
18:33
smile
[4]

Derrvin [ Pretorianin ]

Nie, nie uważam. :/
Ble

31.12.2006
18:34
smile
[5]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Brzydka nie jest.

31.12.2006
18:40
[6]

sebekg [ Generaďż˝ ]

z ktorej strony to jest fajne ????

31.12.2006
18:45
smile
[7]

pawelcz3 [ Konsul ]

Nie jest taka zła.

31.12.2006
18:46
smile
[8]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Morda spuchnięta. Tak trzymać!

31.12.2006
18:48
smile
[9]

Raynor [ Big Man ]

Też mi się wydawała fajna na początku ale teraz jej nie trawię, tak samo córki pana Wałęsy. Obie chcą być takie 'trendi'.. bleh.

31.12.2006
18:50
[10]

Flet [ Fletomen ]

Teraz jak scieła włosy jest IMO ładniejsza. Nie odmówiłbym jej... :D

31.12.2006
18:55
[11]

PatriciusG. [ frank zappa ]

Średnio...

31.12.2006
18:56
smile
[12]

Grucha [ Generaďż˝ ]

Nie za bałdzo.....

31.12.2006
18:56
smile
[13]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

7/10

31.12.2006
18:57
[14]

_Xardas [ Pretorianin ]

na tym zdjęciu to akurat nie jest ładna

31.12.2006
18:58
[15]

Przemo_888 [ Piroman ]

Troche średnio

31.12.2006
19:04
smile
[16]

cycu2003 [ Legend ]

jest całkiem ładna, napewno ładniejsza od tej końskiej szczęki Wałęśównej

31.12.2006
19:09
smile
[17]

Tenshay [ Konsul ]

5/10

31.12.2006
19:12
[18]

KinSlayer [ Demon Hunter T ]

Szkoda ze nie jest oceniana za to kim jest, tylko kim sie ludziom wydaje ze jest i kim byl jej ojciec.

31.12.2006
19:13
smile
[19]

Conroy [ Dwie Szopy ]

To że nie wygląda jak Jessica Alba obrabiana cały dzień Photoshopem to nie znaczy, że jest brzydka.

31.12.2006
19:17
smile
[20]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Po prostu jest zajebista :D

31.12.2006
20:18
[21]

StifflersMum [ Konsul ]

Jeszcze brzydsza od starego

31.12.2006
20:23
[22]

Vader [ Legend ]

6-7/10

31.12.2006
20:43
[23]

PUNISHER & HITMAN [ Pretorianin ]

coś wam powiem żal mi was

31.12.2006
20:44
smile
[24]

Paradox [ Loon ABO mode ]

Mówcie co chcecie, ale ja bym jej raczej nie "puknął" :).

31.12.2006
20:45
[25]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

5/10

01.01.2007
00:50
[26]

Pawelc2 [ Centurion ]

Nawet ładna moim zdaniem.

01.01.2007
00:53
smile
[27]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Na tym pierwszy zdjeciu to widac tapete taka ze hohoho.

01.01.2007
01:03
[28]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

Na pierwszym zdjęciu ma minę jak woźna z mojej szkoły.

01.01.2007
01:05
[29]

barteqq [ UKF assasin ]

widac ze junior...

01.01.2007
01:10
smile
[30]

Swink [ Fantasy ]

poje*ło?

omfg...

01.01.2007
01:16
[31]

jamkgh [ YA RLY ]

To fotka z dziendobrytvn, tam po raz pierwszy pokazala sie w nowej odslonie w takim fajnym obcislym wdzianku.

01.01.2007
01:18
[32]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Tez bym ja puknal :)

01.01.2007
01:19
smile
[33]

Gordon2000 [ Centurion ]

Uwolnij zwierza

01.01.2007
14:11
[34]

ProteZ [ Żinerall ]

Mi sie nie podoba

01.01.2007
14:27
smile
[35]

arturszyma [ Pretorianin ]

Jej twarz wygląda jak akumulator, nic tylko ładować!
Bardzo brzydka. Okaz małpy przetransportowanej razem z Rumunami w Żuku.

01.01.2007
14:40
smile
[36]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

Całkiem, Całkiem nie jest zła

7/10

01.01.2007
14:44
smile
[37]

gostki [ Legionista ]

2/10

01.01.2007
14:47
smile
[38]

Foks!k [ Medyk ]

ładna jest :) i nawet zgrabna mi sie podoba :)

01.01.2007
14:58
[39]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Każdy kto jej dał poniżej 5/10 musi mieć zajebiste wymagania. Współczuję :)

01.01.2007
15:06
[40]

Covs [ Generaďż˝ ]

Zle nie jest :P

01.01.2007
15:12
[41]

??? [ tomi_boss ]

zaduza glowe ma :P

01.01.2007
15:15
smile
[42]

pablo397 [ sport addicted ]

a kto to w ogole jest?

01.01.2007
15:16
[43]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

pablo397 ---> Córka byłego prezydenta RP.

01.01.2007
15:45
[44]

Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]

Nie jest moze jakas boginia piekna, ale calkiem fajna :)

01.01.2007
16:08
[45]

Reppu [ Konsul ]

Kwaśniewska jest bardzo przeciętna. Wałęsówna jest bardziej interesująca nie tylko z urody.

01.01.2007
16:12
[46]

arturszyma [ Pretorianin ]

Cainoor, a ja współczuję tym, którzy dali jej powyżej 5! Brak gustu.

01.01.2007
16:16
[47]

Auxarius [ Generaďż˝ ]

arturszyma wiec Twoj gust jest jedyny i sluszny towarzyszu? To nie Victoria's Secret ale i tak jest w miare atrakcyjna.

01.01.2007
16:16
[48]

gofer [ ]

Loon - > spoko, ale nie rozmawiamy teraz o grach komputerowych...

01.01.2007
16:25
[49]

qweks [ Ignis Lentus ]

Widziałem ten odcinek Powiatowego i o ile pamiętam była mucha i Kwaśniewska oby dwie zachowywały się jak puste idiotki. Mucha czasem coś inteligentnego powie zaś Kwaśniewska głupio się śmieje. BTW Kwaśniewska nie jest taka zła ale też puknąć bym jej nie chciał.

01.01.2007
16:27
[50]

Azazell3 [ C.O.P ]

Jest nawet bardzo ładna... oceniam ją na 8/10

ale mam wrażenie że gorzej u niej z charakterem ale wole nie oceniać bo nie znam jej osobiście
a po obejrzeniu programu z Kubą wydaje się miła i sympatyczna ale jaka jest na codzień?

widziałem kiedyś jej teledysk u jakiejś amerykanskiej grupy muzycznej to okropnie tam wyszła ;/ mam nadzieje że nie będzie w takich teledyskach występować

01.01.2007
16:27
[51]

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]

FaiNa DuPciA pOdymAUbyM jOM

01.01.2007
16:28
[52]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

arturszyma ---> Dla mnie nie musisz swojej oceny usprawiedliwiać brakiem gustu. To widać od razu, po co o tym pisać? :)

01.01.2007
16:31
smile
[53]

abecadllo [ Centurion ]

Brzydula ale jak widac kazda potwora znajdzie amatora LOL

Wszyscy ktorzy jej dali powyzej 3 w skali 1-10 to wiesniacy, Walesówna przy niej to miod i orzeszki heheh

01.01.2007
21:43
smile
[54]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

abecadllo z pieca spadło i przy okazji się mocno uderzyło w główkę. Bywa.

01.01.2007
21:48
smile
[55]

Raziel [ Action Boy ]

jej urode mozna skomentować pewną sytuacją

oglądam sobie z kumplem kiedyś taniec z gwiazdami i pokazują kwaśniewską. Kamera leci od dołu, nasza reakcja "ooo yeaah", lecą wyzej "nooo to rozumiem, dupeczka dobra", coraz wyżej "no no no wszystko na swoim miejscu:))))", aż kamera dochodzi do twarzy i wtedy tylko "ups...no cóż..."

01.01.2007
21:49
[56]

hohner111 [ TransAm ]

abecadlo - a ty to wsiur niemyty skoro nie podoba ci sie ona - podobne rozumowanie :/

mi sie podoba nawet :)

01.01.2007
21:50
[57]

Łyczek [ Legend ]

Nie no każdy ma różny gust, ale bez przesady, że ktoś powie, że jest brzydka jak noc bo tak nie jest :) Ładna w sumie dziewczyna.

7/10 :P

01.01.2007
21:52
[58]

Fett [ Avatar ]

Jak słysze Wojewódzkiego to mi sie płakać chce :|

01.01.2007
22:06
[59]

mefisto2006 [ Pretorianin ]

Oceniam ją na 7/10, dałbym wiecej jakby troche schudła, ale jest nieźle

01.01.2007
22:18
[60]

Kolczes [ I Love Quiet ]

Nie taka zła... Lecz nie tylko wygląd się liczy ^^

01.01.2007
22:41
smile
[61]

Mc-Muza [ Dark Magic Adept ]

7hb :) kto wie ten wie :) ale nawet daje rade. :)

01.01.2007
22:43
[62]

sebekg [ Generaďż˝ ]

nogi jak patyczki ma

01.01.2007
22:50
smile
[63]

J_A_C_K [ Konsul ]

Dość ładna.
Zresztą przecież wygląd się nie liczy...

01.01.2007
22:53
smile
[64]

Jan Maria Rakieta [ Konsul ]

+1 za głos.
+1 za to, że nie zna niemieckiego.
+1 za to, że nie lubi PiS.
+1 za to, że się łatwo podnieca.

-10 za starego.

01.01.2007
22:55
[65]

Felixian [ Centurion ]

Nie jest zła ^^ :)

01.01.2007
23:36
smile
[66]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Vader --> 6-7/10. Zakładając że jesteś matematykiem...dajesz jej -1/10? Suuper:)


Nie jest zła ale jak dla mnie za stara;/ Heh:)

01.01.2007
23:46
smile
[67]

[K2] [ Centurion ]

Dobra laska nie jest zła, a w tym topiku wyraźnie mozna wskazać młodziaków i prawiczków którzy z dziewczynami mało mają wspólnego i dla których jak ktoś napisał: dziewczyna jest ładna wtedy gdy wyglada jak Alba na zdjęciu obrabianym tydzień.

Olka jest w porównaniu z pasztetami jakie się po polsce kręcą zajefajna, i że bym ją puknął to jest mało powiedziane.

A do tych wszystkich co ich wspomniałem, uświadomcie sobie jak najszybciej że kobiety / dziewczyny w prawdziwym świecie nie wygladają tak jak panienki ze zdjęć pleyboya, bo jak przyjdzie co do czego to w pokoju na imprezie pewnej gorącej nocy możecie dostać niezłego psychicznego kopa.Po prostu ludzie tacy nie są a photoshop w realu nie działa.

01.01.2007
23:52
smile
[68]

Volk [ Generaďż˝ ]

Fajna jest.

K2<- Photoshop w realu wystepuje pod nazwa alkohol :)

01.01.2007
23:55
[69]

N00ne [ Pretorianin ]

abecadllo

Wszyscy ktorzy jej dali powyzej 3 w skali 1-10 to wiesniacy

Wypowiedź nie na poziomie... Ja daje jej 7/10

02.01.2007
00:00
smile
[70]

stasiuworld [ Pretorianin ]

Ona jest zgood & cool:D

02.01.2007
00:07
[71]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

czytaja komentarze tych coc mowia ze jest tragiczna,oceny 1 2 3 ;O to ciekaw jestem jaka ocene od 1 do 10 dadza tej o to pani :P -->

02.01.2007
00:09
[72]

[K2] [ Centurion ]

Są na świecie tacy co by dali 11, poważnie widziłem kiedyś o nich program w TV, chyba w nie do wiary ;D

02.01.2007
00:09
[73]

N00ne [ Pretorianin ]

sądzę że 7 ;)

02.01.2007
00:11
[74]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

ze takie stringi sa produkowane :D btw co z podpaskami ? tez sa rozmiary xxxxxxl ?xD albo tampony wielkosci reki

Boroova-- > naga prawda :P

02.01.2007
00:14
smile
[75]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Uwielbiam takich forumowych "ekspertow", co to mowia ze jest brzydka. Mam do was prosbe - przestancie ja porownywac do Lary Croft!

Podejrzewam, ze zmoczylibyscie gacie gdyby stanela przed wami nago. A teraz mozecie wracac do masturbacji przed zdjeciami Angeliny Jolie...

02.01.2007
00:19
[76]

Robi27 [ Mes que un club ]

mi sie zdecydowanie nie podoba

02.01.2007
00:37
[77]

Kubcys [ AMG ]

spoko 8/10 ;p

02.01.2007
01:58
smile
[78]

mons [ Generaďż˝ ]

Nawet, nawet :) 7/10

02.01.2007
01:59
[79]

Avarang [ Konsul ]

W długich włosach było jej lepiej imho.

02.01.2007
03:03
smile
[80]

Reppu [ Konsul ]

ja uwielbiam ekspertów krytykujących golowych ekspertów. Kiedy mają coś do powiedzenia OK. kiedy na biegunach stawiają Kwaśniewską i Angelinę a po środku masturbację i nagość to aż łzy do oczy płyną od salw śmiechu. Gdybyś Boroova miał ładną dziewczynę lub żonę to byś porównywał Kwaśniewską do niej a nie aktorki z filmu.
Kwaśniewska jest nieciekawa w porównaniu do wielu kobiet które znam osobiście w tym jednej bardzo ważnej. Jednak rozumiem nastolatków podniecających się widokiem wycięcia w spódnicy, nawet kiedy nosi ją tak przeciętna młoda kobietka jak Kwaśniewska.

02.01.2007
03:09
[81]

Mc-Muza [ Dark Magic Adept ]

dajecie po -xx za tatusia to sie zastanawiam ile na minusie miala by corka kaczynskiego :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.