
Boogey-man [ Junior ]
Aleksandra Kwaśniewska fajna dupcia
Czy nie uwarzacie że Kwaśniiewska jest całkiem całkiem :) ?
Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]
Urode ma chyba po tatusiu:D.

jamkgh [ YA RLY ]
uważam
->
mraUUuó_ó

Derrvin [ Pretorianin ]
Nie, nie uważam. :/
Ble

Conroy [ Dwie Szopy ]
Brzydka nie jest.
sebekg [ Generaďż˝ ]
z ktorej strony to jest fajne ????

pawelcz3 [ Konsul ]
Nie jest taka zła.

Marsellus Wallace [ Fukitol ]
Morda spuchnięta. Tak trzymać!

Raynor [ Big Man ]
Też mi się wydawała fajna na początku ale teraz jej nie trawię, tak samo córki pana Wałęsy. Obie chcą być takie 'trendi'.. bleh.
Flet [ Fletomen ]
Teraz jak scieła włosy jest IMO ładniejsza. Nie odmówiłbym jej... :D
PatriciusG. [ frank zappa ]
Średnio...

Grucha [ Generaďż˝ ]
Nie za bałdzo.....

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
7/10
_Xardas [ Pretorianin ]
na tym zdjęciu to akurat nie jest ładna
Przemo_888 [ Piroman ]
Troche średnio

cycu2003 [ Legend ]
jest całkiem ładna, napewno ładniejsza od tej końskiej szczęki Wałęśównej

Tenshay [ Konsul ]
5/10
KinSlayer [ Demon Hunter T ]
Szkoda ze nie jest oceniana za to kim jest, tylko kim sie ludziom wydaje ze jest i kim byl jej ojciec.

Conroy [ Dwie Szopy ]
To że nie wygląda jak Jessica Alba obrabiana cały dzień Photoshopem to nie znaczy, że jest brzydka.

Janczes [ You'll never walk alone ]
Po prostu jest zajebista :D
StifflersMum [ Konsul ]
Jeszcze brzydsza od starego
Vader [ Legend ]
6-7/10
PUNISHER & HITMAN [ Pretorianin ]
coś wam powiem żal mi was

Paradox [ Loon ABO mode ]
Mówcie co chcecie, ale ja bym jej raczej nie "puknął" :).
Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]
5/10
Pawelc2 [ Centurion ]
Nawet ładna moim zdaniem.

MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Na tym pierwszy zdjeciu to widac tapete taka ze hohoho.
cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]
Na pierwszym zdjęciu ma minę jak woźna z mojej szkoły.
barteqq [ UKF assasin ]
widac ze junior...

Swink [ Fantasy ]
poje*ło?
omfg...
jamkgh [ YA RLY ]
To fotka z dziendobrytvn, tam po raz pierwszy pokazala sie w nowej odslonie w takim fajnym obcislym wdzianku.
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Tez bym ja puknal :)

Gordon2000 [ Centurion ]
Uwolnij zwierza
ProteZ [ Żinerall ]
Mi sie nie podoba

arturszyma [ Pretorianin ]
Jej twarz wygląda jak akumulator, nic tylko ładować!
Bardzo brzydka. Okaz małpy przetransportowanej razem z Rumunami w Żuku.

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
Całkiem, Całkiem nie jest zła
7/10

gostki [ Legionista ]
2/10

Foks!k [ Medyk ]
ładna jest :) i nawet zgrabna mi sie podoba :)
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Każdy kto jej dał poniżej 5/10 musi mieć zajebiste wymagania. Współczuję :)
Covs [ Generaďż˝ ]
Zle nie jest :P
??? [ tomi_boss ]
zaduza glowe ma :P

pablo397 [ sport addicted ]
a kto to w ogole jest?
Cainoor [ Mów mi wuju ]
pablo397 ---> Córka byłego prezydenta RP.
Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]
Nie jest moze jakas boginia piekna, ale calkiem fajna :)
Reppu [ Konsul ]
Kwaśniewska jest bardzo przeciętna. Wałęsówna jest bardziej interesująca nie tylko z urody.
arturszyma [ Pretorianin ]
Cainoor, a ja współczuję tym, którzy dali jej powyżej 5! Brak gustu.
Auxarius [ Generaďż˝ ]
arturszyma wiec Twoj gust jest jedyny i sluszny towarzyszu? To nie Victoria's Secret ale i tak jest w miare atrakcyjna.
gofer [ ]
Loon - > spoko, ale nie rozmawiamy teraz o grach komputerowych...
qweks [ Ignis Lentus ]
Widziałem ten odcinek Powiatowego i o ile pamiętam była mucha i Kwaśniewska oby dwie zachowywały się jak puste idiotki. Mucha czasem coś inteligentnego powie zaś Kwaśniewska głupio się śmieje. BTW Kwaśniewska nie jest taka zła ale też puknąć bym jej nie chciał.
Azazell3 [ C.O.P ]
Jest nawet bardzo ładna... oceniam ją na 8/10
ale mam wrażenie że gorzej u niej z charakterem ale wole nie oceniać bo nie znam jej osobiście
a po obejrzeniu programu z Kubą wydaje się miła i sympatyczna ale jaka jest na codzień?
widziałem kiedyś jej teledysk u jakiejś amerykanskiej grupy muzycznej to okropnie tam wyszła ;/ mam nadzieje że nie będzie w takich teledyskach występować
Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]
FaiNa DuPciA pOdymAUbyM jOM
Cainoor [ Mów mi wuju ]
arturszyma ---> Dla mnie nie musisz swojej oceny usprawiedliwiać brakiem gustu. To widać od razu, po co o tym pisać? :)

abecadllo [ Centurion ]
Brzydula ale jak widac kazda potwora znajdzie amatora LOL
Wszyscy ktorzy jej dali powyzej 3 w skali 1-10 to wiesniacy, Walesówna przy niej to miod i orzeszki heheh

Cainoor [ Mów mi wuju ]
abecadllo z pieca spadło i przy okazji się mocno uderzyło w główkę. Bywa.

Raziel [ Action Boy ]
jej urode mozna skomentować pewną sytuacją
oglądam sobie z kumplem kiedyś taniec z gwiazdami i pokazują kwaśniewską. Kamera leci od dołu, nasza reakcja "ooo yeaah", lecą wyzej "nooo to rozumiem, dupeczka dobra", coraz wyżej "no no no wszystko na swoim miejscu:))))", aż kamera dochodzi do twarzy i wtedy tylko "ups...no cóż..."
hohner111 [ TransAm ]
abecadlo - a ty to wsiur niemyty skoro nie podoba ci sie ona - podobne rozumowanie :/
mi sie podoba nawet :)
Łyczek [ Legend ]
Nie no każdy ma różny gust, ale bez przesady, że ktoś powie, że jest brzydka jak noc bo tak nie jest :) Ładna w sumie dziewczyna.
7/10 :P
Fett [ Avatar ]
Jak słysze Wojewódzkiego to mi sie płakać chce :|
mefisto2006 [ Pretorianin ]
Oceniam ją na 7/10, dałbym wiecej jakby troche schudła, ale jest nieźle
Kolczes [ I Love Quiet ]
Nie taka zła... Lecz nie tylko wygląd się liczy ^^

Mc-Muza [ Dark Magic Adept ]
7hb :) kto wie ten wie :) ale nawet daje rade. :)
sebekg [ Generaďż˝ ]
nogi jak patyczki ma

J_A_C_K [ Konsul ]
Dość ładna.
Zresztą przecież wygląd się nie liczy...

Jan Maria Rakieta [ Konsul ]
+1 za głos.
+1 za to, że nie zna niemieckiego.
+1 za to, że nie lubi PiS.
+1 za to, że się łatwo podnieca.
-10 za starego.
Felixian [ Centurion ]
Nie jest zła ^^ :)

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
Vader --> 6-7/10. Zakładając że jesteś matematykiem...dajesz jej -1/10? Suuper:)
Nie jest zła ale jak dla mnie za stara;/ Heh:)

[K2] [ Centurion ]
Dobra laska nie jest zła, a w tym topiku wyraźnie mozna wskazać młodziaków i prawiczków którzy z dziewczynami mało mają wspólnego i dla których jak ktoś napisał: dziewczyna jest ładna wtedy gdy wyglada jak Alba na zdjęciu obrabianym tydzień.
Olka jest w porównaniu z pasztetami jakie się po polsce kręcą zajefajna, i że bym ją puknął to jest mało powiedziane.
A do tych wszystkich co ich wspomniałem, uświadomcie sobie jak najszybciej że kobiety / dziewczyny w prawdziwym świecie nie wygladają tak jak panienki ze zdjęć pleyboya, bo jak przyjdzie co do czego to w pokoju na imprezie pewnej gorącej nocy możecie dostać niezłego psychicznego kopa.Po prostu ludzie tacy nie są a photoshop w realu nie działa.

Volk [ Generaďż˝ ]
Fajna jest.
K2<- Photoshop w realu wystepuje pod nazwa alkohol :)
N00ne [ Pretorianin ]
abecadllo
Wszyscy ktorzy jej dali powyzej 3 w skali 1-10 to wiesniacy
Wypowiedź nie na poziomie... Ja daje jej 7/10

stasiuworld [ Pretorianin ]
Ona jest zgood & cool:D
Babiczka [ Generaďż˝ ]
czytaja komentarze tych coc mowia ze jest tragiczna,oceny 1 2 3 ;O to ciekaw jestem jaka ocene od 1 do 10 dadza tej o to pani :P -->
[K2] [ Centurion ]
Są na świecie tacy co by dali 11, poważnie widziłem kiedyś o nich program w TV, chyba w nie do wiary ;D
N00ne [ Pretorianin ]
sądzę że 7 ;)
Babiczka [ Generaďż˝ ]
ze takie stringi sa produkowane :D btw co z podpaskami ? tez sa rozmiary xxxxxxl ?xD albo tampony wielkosci reki
Boroova-- > naga prawda :P

Boroova [ Lazy Bastard ]
Uwielbiam takich forumowych "ekspertow", co to mowia ze jest brzydka. Mam do was prosbe - przestancie ja porownywac do Lary Croft!
Podejrzewam, ze zmoczylibyscie gacie gdyby stanela przed wami nago. A teraz mozecie wracac do masturbacji przed zdjeciami Angeliny Jolie...
Robi27 [ Mes que un club ]
mi sie zdecydowanie nie podoba
Kubcys [ AMG ]
spoko 8/10 ;p

mons [ Generaďż˝ ]
Nawet, nawet :) 7/10
Avarang [ Konsul ]
W długich włosach było jej lepiej imho.

Reppu [ Konsul ]
ja uwielbiam ekspertów krytykujących golowych ekspertów. Kiedy mają coś do powiedzenia OK. kiedy na biegunach stawiają Kwaśniewską i Angelinę a po środku masturbację i nagość to aż łzy do oczy płyną od salw śmiechu. Gdybyś Boroova miał ładną dziewczynę lub żonę to byś porównywał Kwaśniewską do niej a nie aktorki z filmu.
Kwaśniewska jest nieciekawa w porównaniu do wielu kobiet które znam osobiście w tym jednej bardzo ważnej. Jednak rozumiem nastolatków podniecających się widokiem wycięcia w spódnicy, nawet kiedy nosi ją tak przeciętna młoda kobietka jak Kwaśniewska.
Mc-Muza [ Dark Magic Adept ]
dajecie po -xx za tatusia to sie zastanawiam ile na minusie miala by corka kaczynskiego :D