GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie mody do Gothica??

31.12.2006
18:18
smile
[1]

Kozi89 [ Generaďż˝ ]

Jakie mody do Gothica??

Tak sobie pomyślałem, że chętnie odświeżyłbym sobie tą gre, ale w troche innej formie. Jakie mody są godne uwagi i z jakiej strony je ściągnąć. Chodzi mi coś na polepszenie grafiki, nowe zadania, nowe rejony. Proszę polećcie mi coś. Z góry dzięki.

31.12.2006
18:19
smile
[2]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

Poczekaj jeszcze trochę:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5725472&N=1

31.12.2006
18:24
[3]

toaster [ Got Poofs? ]

Diccuric PL i The den

31.12.2006
18:25
[4]

Kozi89 [ Generaďż˝ ]

toaster ---> Co one dają??

31.12.2006
18:45
[5]

toaster [ Got Poofs? ]

nowy świat nowe zadania nowa gra

03.01.2007
14:22
[6]

Garret Rendellon [ Centurion ]

Skąd mogę ściągnąć mod Mroczne Tajemnice?

03.01.2007
14:29
[7]

DarthRadeX [ Konsul ]

Garret Rendellon---------> Mod jeszcze nie miał premiery.

03.01.2007
15:02
smile
[8]

Garret Rendellon [ Centurion ]

Fajny jest mod "The trial", w którym dowodzi się grupką żołnierzy i chodzi o zabicie przeciwników.
Ściągnąć można go z tej strony w dziale Gothic-->Download-->Mody

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.