GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Michael Jackson na pogrzebie Jamesa Browna

31.12.2006
15:10
[1]

xircom [ Generaďż˝ ]

Michael Jackson na pogrzebie Jamesa Browna

Pogrzeb muzyka stał się też rzadką okazją do publicznego pojawienia się Michaela Jacksona.

Obecność nadal wywołującego wiele kontrowersji Jacksona przyćmiła udział innych gwiazd świata muzyki - sam Jackson powiedział zgromadzonym, że był oczarowany muzyką Browna jeszcze jako małe dziecko i to właśnie osobowość Browna sprawiła, że wybrał karierę muzyczną. Jackson - którego sam Brown miał przed śmiercią poprosić, by przybył na jego pogrzeb - ucałował czoło swego mentora, mówiąc iż Brown był jego "największą inspiracją".


Co o tym myslicie? Powinien pokazywac sie publicznie?

31.12.2006
15:13
[2]

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]

A czemu nie?
Przecież jest uniewinniony.

31.12.2006
15:13
smile
[3]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Co o tym myslicie? Powinien pokazywac sie publicznie?

Niezależnie od pory dnia, czy nocy, to forum potrafi wprowadzić w doskonały nastrój.

31.12.2006
15:15
[4]

Fett [ Avatar ]

a dlaczego mialby sie nie pokazywac? Dla mnie Jackson zawsze byl jest i bedzie jednym z najwiekszych muzyków(?) XX wieku. Moim zdaniem to dziennikarze zniszczyli mu zycie...

Podaj mi chociarz jeden powod dla ktorego mialby sie nie pokazywac

A cały ten temat pokazania sie na pogrzebie to dla mnie zwyczajna kaczka dziennikarska jak sien ie ma o czym pisac

31.12.2006
15:18
smile
[5]

hamburger 7 [ Pretorianin ]

Powinien

31.12.2006
15:20
[6]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

hamburger ---> idiota z ciebie

Jackson cholera tworzył genialną muzykę i miliony ludzi tą muzykę kochało. Nie rozumiem dlaczego nie miałby sie pokazywać na pogrzebie tymbatrdziej jeżeli Brown był dla niego "mentorem".


EDIT:

Hamburger ---> teraz nie zmieniaj swojego postu...

Cytuje:

"A to jest kobieta czy mężczyzna?"

31.12.2006
15:23
[7]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

Oczywiście, że nie - powinien się zamknąć w jakichś lochach i klucz wyrzucić. xDxD

Głupie pytanie - ma się zamknąć w domu? Skoro go uniewinnili to w czym problem?

31.12.2006
15:23
smile
[8]

PatriciusG. [ frank zappa ]

Nie wiem czy pytanie 'Powinien pokazywać się publicznie?' było inspirowane jego wyglądem czy procesem (w którym został uniewinniony btw), ale i tak padłem na plecy jak to czytałem =D

I ty się dziwisz, że uważają Cie za 15 latka…? Ja bym sie cieszył, że za AŻ 15 latka! =D

Hamburger też sie popisał :D

31.12.2006
15:25
[9]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Lukis , a niby w jaki sposób hamburger swoim postem przejawia "niby" idiotyzm ?
Edit: to wielkie sorry :)

31.12.2006
15:26
[10]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

bladyk ----> edytował post , to co miał poprzednio jest w cytacie u mnie

31.12.2006
15:38
[11]

Lysack [ Latino Lover ]

xircom -> kolejny raz zabłysnąłeś tematem:)

Michael Jackson od kiedy tylko pamiętam był dla mnie muzycznym idolem... jego taniec i muzyka oraz swoboda na scenie zawsze mnie fascynowały... jedyną osobą z którą mogę go porównać jest Freddy Mercury:) Media skutecznie zniszczyły wizerunek Michaela Jacksona, przez co szczególnie ludzie nie znający jego twórczości zaczęli wieszać na nim psy...

31.12.2006
15:38
[12]

Swink [ Fantasy ]

Co o tym myslicie? Powinien pokazywac sie publicznie?

raczej tak... komu to przeszkadza :P

31.12.2006
17:49
[13]

xircom [ Generaďż˝ ]

No niby tak...

31.12.2006
18:04
smile
[14]

eltexo [ Konsul ]

"Powinien pokazywac sie publicznie?"
Hmm, jeśli jest w towarzystwie pięknej Elżbiety, to czemu nie? ;)

31.12.2006
18:04
[15]

ffff [ Backside ]

xircom ---> masz link do newsa o pogrzebie Browna?

31.12.2006
18:20
[16]

Hansvonb [ Konsul ]

Akurat w kwestii spornego cytatu poprę hamburgera .

Przynajmniej kiedyś wydawało się że nikt nie robi sobie operacji plastycznych ot, tak.

Czasy jednak się chyba zmieniły...

A co do meritum sprawy:
Współczuję J.Brownowi że taka persona pojawiła się na jego pogrzebie.

31.12.2006
18:23
[17]

ffff [ Backside ]

Hansvonb ---> to co piszesz jest śmieszne, jeśli nie żałosne.
A co Ty możesz wiedzieć o upodobaniach śp. Browna?

31.12.2006
18:26
smile
[18]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

Na pogrzebie Browna który walczył o prawa czarnych pojawia się murzyn-renegat wymoczony w ACE.

31.12.2006
18:27
[19]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Hansvonb ---> Brown sam zaprosił Jacksona. Dokonań muzycznych odmówić mu nie można. To jakim był/jest człowiekiem ma drugorzędne znaczenie.

31.12.2006
18:27
smile
[20]

zbm [ Unlimited Test Driver ]

nadawałbyś się na dziennikarza WP.pl albo Onetu :D

omg a już miałem dziś na forum nie zaglądać, ale nie żałuję;D

Życzę CI (i Sobie, i Nam, i Tym Państwu), abyś w Nowym Roku wprowadzał nas w jeszcze lepszy humor

01.01.2007
17:45
[21]

xircom [ Generaďż˝ ]

dziekujemy

01.01.2007
18:00
[22]

mycha921 [ Potępiony ]

A komu to przeszkadzało że był ?

01.01.2007
18:03
[23]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Nie, oczywiście że nie. Najlepiej niech go żywcem w ziemii zakopią, wtedy sie nigdzie już nie pokaże publicznie.

spoiler start
O słodka ironio. A Ty Boże to widzisz i nie grzmisz!
spoiler stop

01.01.2007
18:06
[24]

Mr. Jack [ Centurion ]

Oczywiście, że nie powinien zamknąnąć sie w szafie i tak żyć już do końca :/

01.01.2007
18:33
[25]

Moshimo [ FullMetal ]

xircom wcale nie powiedzial, ze uwaza, ze Jackson nie powinien pojawiac sie publicznie. Zadal tylko pytanie (fakt, troche narzucajace pewna sugestie), a Wy juz na niego jedziecie..
xircom, co miales na mysli?

01.01.2007
19:01
[26]

Chacal [ Senator ]

Niektórym się chyba wydaje, że opinia publiczna jest wyrocznią i jakims organem władzy. Jak publika zażądałaby żeby MJ siedział w domu, to MJ w domu pozostać bezwględnie powinien ? Merde.

02.01.2007
08:04
[27]

ProteZ [ Żinerall ]

Z takim wyglądem nie powinni go nigdzie wpuszczać

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.