xircom [ Generaďż˝ ]
Michael Jackson na pogrzebie Jamesa Browna
Pogrzeb muzyka stał się też rzadką okazją do publicznego pojawienia się Michaela Jacksona.
Obecność nadal wywołującego wiele kontrowersji Jacksona przyćmiła udział innych gwiazd świata muzyki - sam Jackson powiedział zgromadzonym, że był oczarowany muzyką Browna jeszcze jako małe dziecko i to właśnie osobowość Browna sprawiła, że wybrał karierę muzyczną. Jackson - którego sam Brown miał przed śmiercią poprosić, by przybył na jego pogrzeb - ucałował czoło swego mentora, mówiąc iż Brown był jego "największą inspiracją".
Co o tym myslicie? Powinien pokazywac sie publicznie?
techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]
A czemu nie?
Przecież jest uniewinniony.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Co o tym myslicie? Powinien pokazywac sie publicznie?
Niezależnie od pory dnia, czy nocy, to forum potrafi wprowadzić w doskonały nastrój.
Fett [ Avatar ]
a dlaczego mialby sie nie pokazywac? Dla mnie Jackson zawsze byl jest i bedzie jednym z najwiekszych muzyków(?) XX wieku. Moim zdaniem to dziennikarze zniszczyli mu zycie...
Podaj mi chociarz jeden powod dla ktorego mialby sie nie pokazywac
A cały ten temat pokazania sie na pogrzebie to dla mnie zwyczajna kaczka dziennikarska jak sien ie ma o czym pisac

hamburger 7 [ Pretorianin ]
Powinien
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
hamburger ---> idiota z ciebie
Jackson cholera tworzył genialną muzykę i miliony ludzi tą muzykę kochało. Nie rozumiem dlaczego nie miałby sie pokazywać na pogrzebie tymbatrdziej jeżeli Brown był dla niego "mentorem".
EDIT:
Hamburger ---> teraz nie zmieniaj swojego postu...
Cytuje:
"A to jest kobieta czy mężczyzna?"
PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]
Oczywiście, że nie - powinien się zamknąć w jakichś lochach i klucz wyrzucić. xDxD
Głupie pytanie - ma się zamknąć w domu? Skoro go uniewinnili to w czym problem?

PatriciusG. [ frank zappa ]
Nie wiem czy pytanie 'Powinien pokazywać się publicznie?' było inspirowane jego wyglądem czy procesem (w którym został uniewinniony btw), ale i tak padłem na plecy jak to czytałem =D
I ty się dziwisz, że uważają Cie za 15 latka…? Ja bym sie cieszył, że za AŻ 15 latka! =D
Hamburger też sie popisał :D
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Lukis , a niby w jaki sposób hamburger swoim postem przejawia "niby" idiotyzm ?
Edit: to wielkie sorry :)
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
bladyk ----> edytował post , to co miał poprzednio jest w cytacie u mnie
Lysack [ Latino Lover ]
xircom -> kolejny raz zabłysnąłeś tematem:)
Michael Jackson od kiedy tylko pamiętam był dla mnie muzycznym idolem... jego taniec i muzyka oraz swoboda na scenie zawsze mnie fascynowały... jedyną osobą z którą mogę go porównać jest Freddy Mercury:) Media skutecznie zniszczyły wizerunek Michaela Jacksona, przez co szczególnie ludzie nie znający jego twórczości zaczęli wieszać na nim psy...
Swink [ Fantasy ]
Co o tym myslicie? Powinien pokazywac sie publicznie?
raczej tak... komu to przeszkadza :P
xircom [ Generaďż˝ ]
No niby tak...

eltexo [ Konsul ]
"Powinien pokazywac sie publicznie?"
Hmm, jeśli jest w towarzystwie pięknej Elżbiety, to czemu nie? ;)
ffff [ Backside ]
xircom ---> masz link do newsa o pogrzebie Browna?
Hansvonb [ Konsul ]
Akurat w kwestii spornego cytatu poprę hamburgera .
Przynajmniej kiedyś wydawało się że nikt nie robi sobie operacji plastycznych ot, tak.
Czasy jednak się chyba zmieniły...
A co do meritum sprawy:
Współczuję J.Brownowi że taka persona pojawiła się na jego pogrzebie.
ffff [ Backside ]
Hansvonb ---> to co piszesz jest śmieszne, jeśli nie żałosne.
A co Ty możesz wiedzieć o upodobaniach śp. Browna?

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]
Na pogrzebie Browna który walczył o prawa czarnych pojawia się murzyn-renegat wymoczony w ACE.
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Hansvonb ---> Brown sam zaprosił Jacksona. Dokonań muzycznych odmówić mu nie można. To jakim był/jest człowiekiem ma drugorzędne znaczenie.

zbm [ Unlimited Test Driver ]
nadawałbyś się na dziennikarza WP.pl albo Onetu :D
omg a już miałem dziś na forum nie zaglądać, ale nie żałuję;D
Życzę CI (i Sobie, i Nam, i Tym Państwu), abyś w Nowym Roku wprowadzał nas w jeszcze lepszy humor
xircom [ Generaďż˝ ]
dziekujemy
mycha921 [ Potępiony ]
A komu to przeszkadzało że był ?
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Nie, oczywiście że nie. Najlepiej niech go żywcem w ziemii zakopią, wtedy sie nigdzie już nie pokaże publicznie.
Mr. Jack [ Centurion ]
Oczywiście, że nie powinien zamknąnąć sie w szafie i tak żyć już do końca :/
Moshimo [ FullMetal ]
xircom wcale nie powiedzial, ze uwaza, ze Jackson nie powinien pojawiac sie publicznie. Zadal tylko pytanie (fakt, troche narzucajace pewna sugestie), a Wy juz na niego jedziecie..
xircom, co miales na mysli?
Chacal [ Senator ]
Niektórym się chyba wydaje, że opinia publiczna jest wyrocznią i jakims organem władzy. Jak publika zażądałaby żeby MJ siedział w domu, to MJ w domu pozostać bezwględnie powinien ? Merde.
ProteZ [ Żinerall ]
Z takim wyglądem nie powinni go nigdzie wpuszczać