GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chcesz zobaczyć trzech cheaterów w akcji w CSS ? Wejdź tutaj !

30.12.2006
21:34
smile
[1]

mycha921 [ Potępiony ]

Chcesz zobaczyć trzech cheaterów w akcji w CSS ? Wejdź tutaj !

Jak na gracza przystało postanowiłem pograć sobie w CSS, którego legalnie nabyłem poprzez zakup hl2.Dziś chciałem pograć w rozwałke dlatego wybrałem mape fy_iceworld.Jakie było moje zdziwienie gdy zobaczyłem jak 3 koleśów "wymiata" :P Filmik nagrałem ja przed kilkonastoma minutami :P Filmik jest w formacie *.dem, więc musicie posiadać Counter strike''''a source, aby obejrzeć :/ Może ktoś to zgra do noramalnego formatu ? :P Filmik jest dość długi :P Jakieś 10minut :P Plik waży 4mb więc myśle że warto :P
aaa i nie zwracajcie uwagi jak słabo gram :P Nie grałem dobrze gdyż obserwowałem tych typów :P
Na początku jest pokazane jak ja gram, ale przy okazji ich też widać :P Przynajmniej jest kamera ofiary ^_^

Miłego oglądania !

P.S.Musze to zgłosić do Valve :P normalnie załącznikiem im to wysłać ? Czy tego linka dać ?





Odpowiedź Admina: wątek był opublikowany w błędnej kategorii

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2006-12-30 21:48:55


Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2006-12-30 21:49:10

30.12.2006
21:36
[2]

Marek Tymiński [ Legionista ]

mycha --> musisz koniecznie wysłać filmik do Valve. Tylko czy zapisałeś ich STEAM_ID? Bez tego nic im nie zrobisz.

30.12.2006
21:37
smile
[3]

mycha921 [ Potępiony ]

STEAM-id jest podawany podczas gry w chacie :D

30.12.2006
21:38
[4]

Marek Tymiński [ Legionista ]

BTW Jaki cheatow urzywaja?

30.12.2006
21:38
[5]

Marek Tymiński [ Legionista ]

Ghostcatcher --> a tobie o co biega?

30.12.2006
21:41
smile
[6]

mycha921 [ Potępiony ]

Używają speedhack'a i aimbota ;)

Marek Tymiński >>>Napisałem że to wyśle do valve :D


Zapomniałem napisać:

Jeśli ktoś nie wie jak odpalać demka z css'a to oto instrukcja :)

1.Ściągnij pliczek
2.Wejdź do katalogu steam
3.Wejdź do steamapps
4.Wejdź w twój login
5.Wybierz Counter strike source
6.Daj cstrike i do tego folderu wrzuć ściągnięty pliczek
7.Uruchom CSS
8.Włącz konsolę tyldą (~) - Jeśli nie masz jej to wejdź w ustawienia klawiatury i w zaawansowanych ustawieniach zaznacz te dwa ptaszki :P
9.w konsloli wpisz: playdemo son.dem

30.12.2006
21:43
smile
[7]

Marek Tymiński [ Legionista ]

Napisales ze ich zalatwisz?

Mam nadzieje że to zrobisz.

30.12.2006
21:46
smile
[8]

Buczo. [ Scuderia Ferrari ]

Nie mam CSa, co oni tam takiego robią?

30.12.2006
21:47
[9]

mycha921 [ Potępiony ]

No np. kończą rundę w 2 sek :P Zabijając przy tym chyba 8 kolesi :D

30.12.2006
22:08
[10]

mycha921 [ Potępiony ]

up :P przy okazji dużo tych procedur jest przy kablowaniu na czitera :/

30.12.2006
22:09
[11]

Maxblack [ MT ]

hehe jakiś czas temu w newsach pisali.. że zbanowali 10 tys. kont Steam... (czyli traciło się też wszystkie pozostałe gry) i prosili aby ludzie nie pisali, że to ich "bracia" czitowali... bo i tak tych kont nie odbanują :).

30.12.2006
22:11
smile
[12]

mycha921 [ Potępiony ]

Jak to traci ? Chyba nie można grać na serverach z VAC'em po prostu :P Spójrz na allegro, gdzie są pobanowane konta :P

31.12.2006
15:42
[13]

mycha921 [ Potępiony ]

łUP

31.12.2006
16:13
[14]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

Ghostcatcher>> coś mi się wydaje, że wylecisz z hukiem gówniarzu wszystko krytykując i wszystkich obrażając!

31.12.2006
17:29
smile
[15]

amarok [ Generaďż˝ ]

Przez takich ułomów odechciewa się grać.
Krety...

31.12.2006
18:03
[16]

Robcio1222 [ Generaďż˝ ]



wczoraj nagrałem ten filmik ,koleś miał mulihacka ,no nisetety nie zbanują go bo grałem na non-VAC

aa przepraszam za BARDZO słabą jakosć

31.12.2006
18:06
[17]

BBlacKK102 [ Pretorianin ]

Czesto spotykam takich ludzi jak gram na jakichs ruskich servach. Oczywiscie sa wykrety, ze nie czituje itd itp., a widac ewidentnie, ze jedzie na hack'ach. Z reguly wchodze na spekta i pisze, ze ladny filmik do valve pojdzie i wychodza. Nie chce mi sie z tym nic robic, za duzo roboty, a gosci i tak potem juz wiecej nie widze ;).

31.12.2006
18:13
[18]

sebekg [ Generaďż˝ ]

co to za gra jest, bleee, fu, akysz

01.01.2007
00:58
[19]

mycha921 [ Potępiony ]

up

01.01.2007
01:04
[20]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

www.steambans.com

www.steampowered.com

Tam poszukaj kontaktu i napsiz do odpowiedniego źródła... ale nie mysl ze tylko wysłanie anonimowego dema starczy, bo trzeba to ładnie wszystko zrobic. Demo+screeny+czasy... szkoda czasu. Tymbardziej ze tacy, co nie kryja sie z czitami maja takie sposoby, ze w 5 minut tworzą nowe konto.

01.01.2007
01:04
smile
[21]

barteqq [ UKF assasin ]

omg

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.