xircom [ Generaďż˝ ]
Największe wynalazki mijającego roku?
Co wg. was jest najważniejszym wynalazkiem mijającego, 2006 roku?
wg. onetu:
Stuprocentowo skuteczny żel przeciwko chuliganom, największa antena radiowa na świecie i pistolet, z którego może strzelać tylko prawowity właściciel.
Volk [ Generaďż˝ ]
Moim zdaniem bezzapachowe papierosy.
hamburger 7 [ Pretorianin ]
Toaleta

Cainleen [ Pretorianin ]
pistolet, z którego może strzelać tylko prawowity właściciel.
Bond miał taki już w 1989 ( film "Licencja na zabijanie")
xircom [ Generaďż˝ ]
hamburger 7: zyjesz w rumunii, ze dopiero u was toalety wynalezli?
riddickM5 [ BMW ]
Jeśli chodzi o kwestie sprzętową to dla mnie chyba PlayStation3.
Pomimo wielu wpadek, jestem pewien ze ta konsola pokaże kły.
Niby to nic odkrywczego, technika ciut lepsza niz w X360 który powstał ponad rok temu, jednak w moich oczach właśnie ten produkt, który da nam mase radochy przez kolejne lata:)
Może jeszcze seria kart graficznych GF 8xxx
Niby w tej chwili jest tylko wydajniej niz przy poprzednich generacjach, jednak jest w koncu obsługa DX 10, który w tej chwili na nic sie nie przydaje, aczkolwiek za rok - moze dwa, ta technologia tez pokaże zęby. I mniejsza z tym ze wtedy karty serii 8xxx będą zbyt słabe aby pociągnąć gry które się pojawią, to i tak sa pierwszymi urządzeniami na rynku obsługującymi tą technologie (choć podejrzewam ze ATI będzie lepsze, jednak mówimy o roku 2006)
Podałem przykład konsoli i PC'ta bo mowa tu o samych wynalazkach a nie o upodobaniach do którejkolwiek z platform.
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Samołamiące się wiosła.
ffff [ Backside ]
Jak będzie największa wpadka techniczna roku to wpiszę "przystanek Metro Marymont" :)
riddickM5 ---> może jednak "bardziej istniejące" wynalazki? :)

NoSpooN [ Legionista ]
Wiosła z wbudowanym gps' em :P
Dziobak_90 [ Pretorianin ]
specjalny pad do tekkena oraz nie topiacy sie snieg oraz siekiera do rabania trawy.

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]
ogień O_o
Prz3mOL [ Chor��y ]
Woda w proszku.
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
ffff ---> Czemu nie remont tunelu śródmiejskiego? :D
Co do wynalazków. Raczej nie bawią mnie Bond'owskie gadżety. Dla mnie wynalazkiem roku 2006 był ... właśnie. Nie wiem. Dużo fajnych rzeczy powychodziło ale większość bez nadmiernej euforii...
Podobał mi się nie mniej jednak 103 calowy panel Panasonic :) Budził respect.

Obscure [ ExcalibuR ]
Papier Toaletowy!

DeLordeyan [ The Edge ]
Składana gitara elektryczna.
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]
Wii. Innowacyjny system sterowania.

J_A_C_K [ Konsul ]
Innym świetnym wynalazkiem (nagrodzonym zresztą IgNoblem) jest zbudowanie odstraszacza młodzieży - urządzonko wysyła odpowiednie fale dźwiękowe słyszane tylko przez młodszych ludzi
ProteZ [ Żinerall ]
Pistolet
Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]
xircom