GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Największe wynalazki mijającego roku?

30.12.2006
16:02
[1]

xircom [ Generaďż˝ ]

Największe wynalazki mijającego roku?

Co wg. was jest najważniejszym wynalazkiem mijającego, 2006 roku?

wg. onetu:
Stuprocentowo skuteczny żel przeciwko chuliganom, największa antena radiowa na świecie i pistolet, z którego może strzelać tylko prawowity właściciel.

30.12.2006
16:03
[2]

Volk [ Generaďż˝ ]

Moim zdaniem bezzapachowe papierosy.

30.12.2006
16:04
[3]

hamburger 7 [ Pretorianin ]

Toaleta

30.12.2006
16:05
smile
[4]

Cainleen [ Pretorianin ]

pistolet, z którego może strzelać tylko prawowity właściciel.

Bond miał taki już w 1989 ( film "Licencja na zabijanie")

30.12.2006
16:06
[5]

xircom [ Generaďż˝ ]

hamburger 7: zyjesz w rumunii, ze dopiero u was toalety wynalezli?

30.12.2006
16:18
[6]

riddickM5 [ BMW ]

Jeśli chodzi o kwestie sprzętową to dla mnie chyba PlayStation3.
Pomimo wielu wpadek, jestem pewien ze ta konsola pokaże kły.
Niby to nic odkrywczego, technika ciut lepsza niz w X360 który powstał ponad rok temu, jednak w moich oczach właśnie ten produkt, który da nam mase radochy przez kolejne lata:)

Może jeszcze seria kart graficznych GF 8xxx
Niby w tej chwili jest tylko wydajniej niz przy poprzednich generacjach, jednak jest w koncu obsługa DX 10, który w tej chwili na nic sie nie przydaje, aczkolwiek za rok - moze dwa, ta technologia tez pokaże zęby. I mniejsza z tym ze wtedy karty serii 8xxx będą zbyt słabe aby pociągnąć gry które się pojawią, to i tak sa pierwszymi urządzeniami na rynku obsługującymi tą technologie (choć podejrzewam ze ATI będzie lepsze, jednak mówimy o roku 2006)

Podałem przykład konsoli i PC'ta bo mowa tu o samych wynalazkach a nie o upodobaniach do którejkolwiek z platform.

30.12.2006
16:19
[7]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Samołamiące się wiosła.

30.12.2006
16:20
[8]

ffff [ Backside ]

Jak będzie największa wpadka techniczna roku to wpiszę "przystanek Metro Marymont" :)


riddickM5 ---> może jednak "bardziej istniejące" wynalazki? :)

30.12.2006
16:24
smile
[9]

NoSpooN [ Legionista ]

Wiosła z wbudowanym gps' em :P

30.12.2006
16:26
[10]

Dziobak_90 [ Pretorianin ]

specjalny pad do tekkena oraz nie topiacy sie snieg oraz siekiera do rabania trawy.

30.12.2006
16:27
smile
[11]

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]

ogień O_o

30.12.2006
16:30
[12]

Prz3mOL [ Chor��y ]

Woda w proszku.

30.12.2006
16:30
[13]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

ffff ---> Czemu nie remont tunelu śródmiejskiego? :D

Co do wynalazków. Raczej nie bawią mnie Bond'owskie gadżety. Dla mnie wynalazkiem roku 2006 był ... właśnie. Nie wiem. Dużo fajnych rzeczy powychodziło ale większość bez nadmiernej euforii...

Podobał mi się nie mniej jednak 103 calowy panel Panasonic :) Budził respect.

30.12.2006
16:31
smile
[14]

Obscure [ ExcalibuR ]

Papier Toaletowy!

30.12.2006
16:32
smile
[15]

DeLordeyan [ The Edge ]

Składana gitara elektryczna.

30.12.2006
16:42
[16]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

30.12.2006
16:46
[17]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

Wii. Innowacyjny system sterowania.

01.01.2007
18:56
smile
[18]

J_A_C_K [ Konsul ]

Innym świetnym wynalazkiem (nagrodzonym zresztą IgNoblem) jest zbudowanie odstraszacza młodzieży - urządzonko wysyła odpowiednie fale dźwiękowe słyszane tylko przez młodszych ludzi

02.01.2007
08:01
[19]

ProteZ [ Żinerall ]

Pistolet

02.01.2007
08:22
[20]

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]

xircom

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.