GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA San Andreas - problem z grafiką

29.12.2006
19:16
smile
[1]

ObiOneMP [ Pretorianin ]

GTA San Andreas - problem z grafiką

Na obrazku widac w oddali takie czarne jakby "cienie". Nie wiem jak to nazwac... Czesto nie widac co jest na poboczu lub na drodze dopoki nie podejdzie sie blizej. Mam karte GF6600 z najnowszymi sterownikami. Ktos miał podobny problem?

29.12.2006
19:18
[2]

_kolo_ [ Czarny Kon ]

Zainstaluj najnowszy Directx oraz najnowsze sterowniki referencyjne.

Pokombinuj też z ustawieniami grafiki.

29.12.2006
19:22
smile
[3]

Ziomuś15 [ Konsul ]

Stary ja mam podobną kartę i śmiga na wysokich detalach skąd wziełeś sterowniki???

29.12.2006
19:40
[4]

ObiOneMP [ Pretorianin ]

ze strony nvdii ;-) na kazdych ustawieniach jest to samo.

29.12.2006
20:21
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

Takie cuda to może być początek powstawania artefaktów. Powstawanie ich może być powodowane np. nadmierną temperaturą procesora graficznego, zbytnim przetaktowaniem procesora lub pamięci karty. Sprawdź temperaturę. Nie podkręcałeś karty?

29.12.2006
20:22
[6]

_kolo_ [ Czarny Kon ]

mirencjum --> widać że to nie artefakt a źle wyświetlona tekstura.

30.12.2006
16:54
[7]

paul665anka [ Pretorianin ]

ja tez mam pewien problem i wydaje mi sie ze związany z grafiką.otózk zakupiłem sobie monitor o rozdzielczości 1280x1024,zainstalwoąłem jakiegoś sterowanika z płyty i jak próbuje załączyć SA to w ogóle nie trybi nic nie dzieje.mysle ze to przez ten monitor albo rozdzielczośc bo pierwszy raz mam takie coś

30.12.2006
17:04
[8]

I.G.I [ |PL|-->I.G.I<-- ]

Ja Miałem Problem Taki Że Kupiłem Sobie Nową Grafe, Ale SA Nie Chciało Ruszyć Na Nowych Sterownikach nVidii, Ale Zainstalowałem Poczciwe Omega Drivers i Jak Narazie Wszystko Chodzi Bez Zarzutu :)

30.12.2006
17:13
[9]

paul665anka [ Pretorianin ]

czyli sugerujesz ze to kwestia sterowników?

01.01.2007
12:34
[10]

*_*Cypriani [ Gore 4 the People ]

Mialem podobny problem ale na głebi 16bitowej. Jak zmienilem na 32bitowa to było gites

02.01.2007
18:11
smile
[11]

master1987krk [ Legionista ]

Według mnie trzeba zainstalować odpowiednie (ale nie najnowsze) stery do karty graficznej i powinno hulać. Ja wiele razy tak robiłem akurat nie do San Andreas ale do innych gier.

22.01.2007
14:07
smile
[12]

Pirat099 [ Lack of degree ]

ma kolega za słabego kompa na tą gierkę

22.01.2007
14:11
smile
[13]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

Ale żeś pojechał. Sprzęt jest jak najbardziej w porządku.

22.01.2007
14:11
[14]

Igierr [ Warrior ]

zainstaluj gre jeszcze raz

22.01.2007
14:13
[15]

Pirat099 [ Lack of degree ]

infernus67--> No to uznam za nieszczęśliwy przypadek że gra która nie ma aż tak dużych wymagań nie działa mu dobrze

31.01.2007
11:13
smile
[16]

Marcyś23 [ Centurion ]

Ja nie miałam takiego problemu:/naszczeście:)Pzr

01.02.2007
15:00
smile
[17]

Pr0Gh0sT [ Konsul ]

Sterowniki:P

01.02.2007
15:03
smile
[18]

Kenny!! [ Konsul ]

Nie ma TEGO problemu ale czasami gdy jest trawnik to zamiast jego dziura...lecę i lecę aż spadam obok dziury...co to?

01.02.2007
15:08
[19]

Pr0Gh0sT [ Konsul ]

Błąd gry.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.