GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie o pada do Playstation 2...

29.12.2006
14:31
[1]

Hitmanio [ Legend ]

Pytanie o pada do Playstation 2...

Otóż zbliża się sylwester i planuje z kolegą zagrać sobie na konsoli.
Problem w tym, że ja mam tylko 1 pad Dualshock do Playstation 2.

Pytanie, czy da się grać z analogami w gry na PS2 padem do PS1 (albo PSOne)
Nie będzie żadnych problemów z analogami? Wszystko będzie chodzić tak jak w padzie do PS2? (poza tą czułością przycisków i silniejszymi wibracjami)

Pozdrawiam

29.12.2006
14:32
[2]

Obscure [ ExcalibuR ]

Na padzie od PSX mozesz nie zagrac w niektóre gry na dwóch

29.12.2006
14:44
[3]

sebekg [ Generaďż˝ ]

to prawda nie wszystkie gry obsluguja pada od psx np ja mialem problem w nfs:u2 nie moglem pograc na dwoch graczy

29.12.2006
14:50
[4]

Hitmanio [ Legend ]

Uch... czyli tylko drugi Dualshock na Playstation 2... Dzięki wielkie!

30.12.2006
14:35
smile
[5]

Aziss [ Centurion ]

To ja się podepnę może pod temat ...

Prośba o opinię na temat pada do PS2.

"Bezprzewodowy Joypad do PS2 firmy MadCatz"

Pełno tego na Allegro w atrakcyjnej cenie.
Ktoś z Was używa, warto to zakupić ??

30.12.2006
14:38
[6]

Vegetan [ Zbieramy pieniążki ]

Hitmanio - na allegro są tanie dual shocki za 25 zł do PS2...ja mam takiego i nie narzekam, wprawdzie Warez to nie Sony, ale pograć można...jeśli na szybko zdążysz załatwić.

30.12.2006
14:53
[7]

Hitmanio [ Legend ]

Hmm no dzięki, sprzedawca Warez jest z Zabrza, więc najwyżej bym poszedł odebrać... :D
Wszystko jest tak jak w DualShocku PS2? Wibracje takie same? działa ze wsyzstkimi grami?

07.01.2007
11:53
[8]

Kolczes [ I Love Quiet ]

Hm... Coś jednak jest innego. Firma, zresztą ja wyznaję zasadę - jakie pieniądze, taki sprzęt. Polecałbym oryginalnego DS'a :).

07.01.2007
11:54
smile
[9]

Hitmanio [ Legend ]

Kolczes ==> Chciałem, żeby wątek już opadł - poprostu pożyczyłem pada od kolegi ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.