GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak oceniacie 2006 rok?

29.12.2006
00:59
smile
[1]

wiktordth [ Centurion ]

Jak oceniacie 2006 rok?

Jak oceniacie 2006 rok?

29.12.2006
00:59
smile
[2]

zarith [ ]

bardzo dobry

29.12.2006
01:00
[3]

OzOr [ Generaďż˝ ]

Ocenie jak się skończy.

29.12.2006
01:01
[4]

Lysack [ Latino Lover ]

jeśli pod rządami PiSu to trochę zła kategoria, ale ogólnie nie licząc paru wpadek to ujdzie... co prawda mogło być lepiej, ale nie ma co narzekać... teraz pozostaje tylko mieć nadzieję, że Polacy wzorem Irlandczyków sprzed lat wrócą z zarobioną kasą i zainwestują ją w naszym kraju:) hehe

29.12.2006
01:08
smile
[5]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Tragedia. Właśnie wypuścili mnie z więzienia. 48 godzin o suchym pysku, w jednej celi z Heleną Łuczywo i Piotrem Pacewiczem. Gorzej być nie mogło!

29.12.2006
01:51
[6]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Chujowo
2+

29.12.2006
01:55
[7]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Nie zauważyłem dookoła siebie zmian w stosunku do lat poprzednich. No, tyle że rozkopali pół Trójmiasta przez co nie da się przejechać.

29.12.2006
01:57
[8]

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]

5/10
Czyli średnio;/

To pod względem osobistym;)

Polityka: coś kolo 3/10

29.12.2006
02:00
[9]

gofer [ ]

Nie jestem specem od polityki, więc nie będę rozważał czy decyzje podejmowane przez rządzacych były złe lub dobre. Krótko i na temat - spadło bezrobocie i to widać gołym okiem. Powoli to pracodawcy zaczynają szukać pracowników, a nie na odwrót. I to jest bardzo pozytywne :)

29.12.2006
02:03
[10]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

DO DUPY
nie nawidze szkoły
nie raz oberwałem na ulicy
miałem mnóstwo wypadków na rowerze
i wychodzi mi srednia na okres 4,2

29.12.2006
02:04
[11]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

Źle nie było, dobrze też nie.
[4/10]

29.12.2006
02:12
smile
[12]

Dabster [ Byle do przodu... ]

Najgorszy rok w moim zyciu, 1/10.

Na szczescie niedlugo sie konczy :>

29.12.2006
02:24
smile
[13]

Kompo [ alkopoligamista ]

Byłby super, gdyby mnie dziś nie zdziesionowali.

29.12.2006
02:27
[14]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

nic specjalnego... ale nie potrafie porownac go do wczesniejszych lat, bowiem kazdy rok jest dla mnie inny i zawsze sie rozni od poprzedniego.

29.12.2006
02:28
smile
[15]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie zauważyłem w swoim życiu żadnych diametralnych zmian, w stosunku do roku poprzedniego.

29.12.2006
02:39
[16]

Danley [ Pontifex Maximus ]

To, że PiS jest u władzy nie przeszkodziło mi wcale w realizowaniu, krok po kroku, swoich założeń. Rok dla mnie był co najmniej udany, a przyszły zapowiada się jeszcze lepiej - oczywiście będzie trzeba znów ciężko pracować na każdy sukces, ale póki organizacja państwowa mi w tym nie przeszkadza, to zastrzeżeń nie mam.

29.12.2006
02:43
[17]

Yoghurt [ Legend ]

Jesli drobne sukcesy z tego roku uda mi sie przekuć na orgazmiczne spazmy i niekończaca się rzekę dobroci do konca roku przyszłego, to uznam Anno Domini 2006 za rok w pyte. Jak nie, to bedzie średni.

29.12.2006
09:17
smile
[18]

kiowas [ Legend ]

Najlepszy od 17 lat!

29.12.2006
09:19
[19]

kiowas [ Legend ]

gofer ---> widać gołym okiem choćby patrząc na ulice Londynu czy Dublina :))

29.12.2006
09:21
smile
[20]

śloptak [ Centurion ]

Dla mnie to nawet ujdzie.

29.12.2006
09:25
[21]

misztel [ +0,10gr! ]

Był to najlepszy rok rządów w ciągu ostatnich 17 lat. Poprawiła się polityka zagraniczna, umocniła się pozycja złotego. Brawo!

29.12.2006
09:33
[22]

Anoneem [ Generaďż˝ ]

Nie kumam już (po przeczytaniu części postów) czy rozchodzi się o osobiste sukcesy/porażki czy stan stosunków międzynarodowych RP i koniunkturę w gospodarce ?

Edit: Nieważne zresztą. Tak czy inaczej nędza, ale za to dynamika spadku przestępczości wzrosła ;-)

29.12.2006
09:35
[23]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Dupnie.

29.12.2006
09:35
smile
[24]

Regis [ ]

Dla mnie osobiscie ten rok byl sredni. Nic specjalnego. Ale dla polski, naszej gospodarki to - posluze sie cytatem - rok zmarnowanych szans. Kolejny tez pewnie taki bedzie. Przy takim wzroscie gospodarczym, przy takich kwotach plynacych do nas z unii, mozna bylo zrobic na prawde 10 razy wiecej i lepiej.


gofer --> Bezrobocie spadlo, bo polacy wyjezdzaja za granice do pracy, bo u nas dalej jest tak samo do dupy pod tym wzgledem jak bylo :P A korzysci to raczej nie niesie, bo mniejsza liczba ludzi (np. w branzy budowlanej) to koniecznosc placenia im wiecej. Owszem, fajnie - place rosna, ale to odbije sie na cenach mieszkan albo remontow, a z 3 mlilionow mieszkan nic nie bedzie, czyli ceny w dol nie pojda, wiec ostatecznie po kieszeni i tak dostanie reszta obywateli. Czyli wszystko w normie :P

29.12.2006
09:39
[25]

MadaKośnik [ - Adept od kuromacania - ]

Mamy przynajmniej zmechanizowane państwo kopie zapasową prezydenta, i do tego jesteśmy sterowani przez radio. Lepiej być nie mogło!

spoiler start

do dupy daje +1

spoiler stop

29.12.2006
09:40
[26]

mirencjum [ operator kursora ]

Marnie, mizernie, miernie.

29.12.2006
09:42
[27]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

Jeśli chodzi o rządy PiSu oraz wkład LPRu i Samoobrony, to trzeba przyznać, że zrobili z nas niezłe pośmiewisko na arenie międzynarodowej..

Dla mnie był to rok niezłych wrażeń, głównie przez pobyt w Londynie:)

29.12.2006
09:45
smile
[28]

Adamzzz [ Pretorianin ]

Taki sobie, ale 2007 będzie jeszcze gorszy :(

29.12.2006
09:47
smile
[29]

gladius [ Subaru addict ]

Osobiście? Bardzo dobrze. Jeśli chodzi o rządy kaczej hołoty to są one nieprzyjemne, ale raczej z estetycznego punktu widzenia. Prawie niczego nie udało im się zepsuć w gospodarce, napsuli jednak sporo w prawie. Grunt, że coraz bliżej do nowych wyborów.

29.12.2006
09:50
smile
[30]

Mink [ Konsul ]

Pod względem osobistym: tragicznie... zawiedzione i pogrzebane nadzieje, po wielu bardzo obiecujących przykładach i słowach.
Ktoś mnie przeżuł, wypluł, zakopał, ładnie uklepał a teraz stoi i chichocze nad nagrobkiem.

29.12.2006
10:01
smile
[31]

Bloody Hunter [ Pretorianin ]

pół na pół, z jednej strony było fajnie, założyliśmy zespół z chłopakami, a zdrugiej był do dupy, co sie w szkołach wyprawiało...

29.12.2006
10:02
[32]

Bloody Hunter [ Pretorianin ]

as jeśli o PIS chodzi to w sumie nie było tak źle choć ku@#$ mogło byc lepiej!

29.12.2006
10:03
smile
[33]

gwizdek9 [ Centurion ]

Koniec świata, a przynajmniej Polski

29.12.2006
10:07
smile
[34]

Arcy Hp [ Legend ]

Nawet spoko nie licząc dzisiejszego bełta poimprezowego xP

29.12.2006
10:12
[35]

daniekW [ Pretorianin ]

Dla mnie byl to najlepszy rok w moim 32-letnim zyciu dlatego ze bylem na bezrobociu... Wstawalem o 9.00 pozniej gralem w tenisa,jezdzilem gdzie chcialem, robilem co chcialem. Zylem jak nigdy. A wszystko to dzieki 12-letniej pracy i oszczednosciom nagromadzonym przez ten czas. Zrobilem sobie roczne wakacje ale niestety czas od stycznia isc do pracy a rozleniwilem sie niemilosiernie:) Jedyne co moge powiedziec ze nie zaluje gdyz cos takiego pewnie sie juz nie powtorzy:( Ale warto bylo

29.12.2006
10:13
[36]

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]

Bardzo dobrze, bo ten złodziej Balcerowicz już niedługo odejdzie!

29.12.2006
10:13
smile
[37]

mycha921 [ Potępiony ]

Lipa, jak co roku

29.12.2006
10:21
[38]

diabelek1 [ szczęśliwy ]

Osobiscie bardzo udany. Wspaniale wakacje, studia podaobaja mi sie bardziej niz w pierwszym roku i ogolnie nie ma na co narzekac.

Politycznie - dno. Osly nie potrafia niczegok onkretnego zrobic (w przyszlym roku zostanie wybudowanych... 6km autostrady - i to tak dzieki zobowiazania poprzedniego rzadu). Kazdy pokazuje, ze zalezy im tylko na dojsciu do koryta i utrzymaniu sie tam jak najdluzej. Pieprzyc potrafia tylko o pierdolach i obrazac sie nawzajem - po potstu jest miodzio. Ale jak juz ktos napisal - coraz blizej do wyborow!!

29.12.2006
10:38
[39]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

Taki sobie, nic specjalnego.

29.12.2006
10:42
[40]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Tak samo gówniany jak każdy inny, a następny będzie jeszcze gorszy. Ale to akurat nie zasługa PiSu.

29.12.2006
10:47
smile
[41]

Conroy [ Dwie Szopy ]

"Ale jak juz ktos napisal - coraz blizej do wyborow!!"

W których, jak wiadomo, wybrani zostaną najlepsi kandydaci którzy myślą o przyszłości Polski i mają odpowiednie kompetencje, a sprawujący na zmianę od 17 lat władzę komuniści, partacze, złodzieje i karierowicze odejdą w zapomnienie.

29.12.2006
10:48
smile
[42]

Thrud [ Generaďż˝ ]

do dupy pod koniec roku stalem sie bezrobotny

29.12.2006
10:51
[43]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

[Skoro nie jest to kategoria polityka podejde do pytania ogólnie]

W moim odczucziu ten rok był bardzo dobry, ba powiedział bym nawet, że przełomowy. Dużo się wydarzyło w nim w moim życiu osobistym i pozaosobistym. Co prawda, mam jeszcze dużo do poprawienia i to będą moje postanowienia noworoczne na 2007 rok, ale i tak bardzo podobał mi sie ten okres. Mam nadzieję, że kolejny rok będzie równie udany.

No i w tym roku miały miejsce takie epokowe wydarzenia jak np. połamanie wioseł przez Stansona.

29.12.2006
10:59
smile
[44]

pawel787 [ Chor��y ]

Średni był ten rok

29.12.2006
11:00
smile
[45]

polak111 [ T42 ]

6/10

29.12.2006
11:05
smile
[46]

xion [ Jigga ]

--->

29.12.2006
11:08
smile
[47]

chickenom [ ]

Po raz kolejny puścili "Kevina samego w kiblu" dlatego oceniam ten rok na -1/10.

29.12.2006
11:12
smile
[48]

raper741 [ Vamos Barca ]

Taki sobie był ten rok :/

29.12.2006
11:12
[49]

Scarface. [ Konsul ]

Sredni.

29.12.2006
11:13
smile
[50]

krooliq3 [ Lucid Dreamer ]

Nie był najgorszy...

29.12.2006
11:14
smile
[51]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

Ale nie mozna nie wspomniec, ze ten rok byl wyjatkowy dla GOLa i dla kariery stansona -> polamanie wiosel, zaklad :D
a pozatym "wypadek" W_O_D_Z_A ... ehh duzo sie działo ;)

29.12.2006
11:14
[52]

ffff [ Backside ]

Rok 2006 był z pewnością lepszy dla mnie od 2005 :]. Nie mam dużej liczby powodów do narzekania i raczej wolę ich nie znajdywać (pomijając kwestię cen płyt :]), pomijając kwestię tego co mógłbym zmienić w sobie.

29.12.2006
11:18
smile
[53]

hamburger 7 [ Pretorianin ]

Na pewno lepszy od 2004... więcej prezentów pod cjoinką :D

spoiler start
ale ze szkołą już gorzej...
spoiler stop

EDIT: Pod CHOINKĄ oczywiście...:D

29.12.2006
11:38
[54]

Virtual_M@N [ Konsul ]

zawsze mogło być gorzej...

29.12.2006
11:45
[55]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

Taki sobie... bez żadnych rewelacji.

29.12.2006
11:58
[56]

Tenshay [ Konsul ]

plusy:
-mam nowego kompa
-mam wreszcie Office
-w miarę fajne prezenty pod choinką znalazłem

minusy:
-jakoś nie mam ochoty życia...
-nie potrafię docenić samego siebie...
-nie zdarzyło się nic nadzwyczajnego

plusy:3
minusy:3

wychodzi na zero ;/.... jak zwykle.....

29.12.2006
12:47
smile
[57]

wiktordth [ Centurion ]

najgorszy od 17 lat

29.12.2006
12:50
[58]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

Zi0br0 człowiekiem roku "Wprost-u", Gazetę Polską zaczęto zaliczać do prasy...

Jak w mediach takie wariatkowo, to co z resztą kraju?

29.12.2006
12:53
[59]

gladius [ Subaru addict ]

Chyba trzeba obejrzeć film "Idiocracy". Autorzy wiele pomysłów zaczerpnęli z Polski patrząc na Gosiewskiego, zi0br0...

29.12.2006
13:13
[60]

ssummoner [ ]

Nie lepszy i nie gorszy od innych, żadnych większych wzlotów i upadków. Może 2007 wypadnie.. ciekawiej :P

29.12.2006
13:24
[61]

davids89 [ Konsul ]

Ten rok byl do bani, moze chociaz w sylwestra bedzie fajnie i bede ten rok milo wspominal

29.12.2006
13:25
smile
[62]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Nie najgorszy ale do dupy. (5/10)

29.12.2006
13:27
[63]

PatriciusG. [ frank zappa ]

Zawsze może być gorzej, o czym mam nadzieje sie nie przekonamy na sobie w nadchodzacym roku...

29.12.2006
13:36
smile
[64]

Sauron_1 [ Kocham Natalcie :* ]

Moglo byc gorzej tylko czemu zazwyczaj rzadko jest lepiej :P

29.12.2006
13:39
[65]

Kucyś [ BIE(L)ANY ]

6/10 nawet wporzatku jeszcze zyjemy

29.12.2006
14:04
smile
[66]

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]

Bardzo dobrze, że się kończy.

29.12.2006
14:19
[67]

MDstc [ Pretorianin ]

neutralnie może być

29.12.2006
14:40
[68]

gofer [ ]

Regis - > wyobraź sobie, że zauważyłem to, że Polacy wyjeżdżają za granicę. I bardzo mnie to cieszy, bo teraz znalezienie rozsądnie płatnej pracy na weekend dla mnie, bidnego studenciny, nie stanowi większego problemu. W moim mieście (Sosnowiec) nie znam osoby, która byłaby bezrobotna nie z własnego wyboru, ale z powodu braku pracy. Ja się do UK nie wybieram, ale ludziom, którzy wyjechali, życzę jak najlepiej. Mam nadzieję, że Polacy powtórzą "historię" np. Irlandczyków, którzy też kiedyś wyjeżdżali za pracą, potem z zarobionymi pieniędzmi wrócili do kraju i teraz to ich kraj jest ziemią obiecaną dla biedniejszych państw.

29.12.2006
14:40
smile
[69]

pawel2369 [ Centurion ]

moze byc nie narzekam

29.12.2006
18:01
[70]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

niedosyt

29.12.2006
21:42
smile
[71]

wiktordth [ Centurion ]

2007 będzie fajny jak kaczyńscy z giertychem i lepperem odejdą na emeryturę!

30.12.2006
23:21
smile
[72]

wiktordth [ Centurion ]

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

30.12.2006
23:23
[73]

ProteZ [ Żinerall ]

Średni

30.12.2006
23:24
[74]

dexter0604 [ Junior ]

Okropnie nie chcę się kłócić z innymi ale moje zdanie jest takie . Mam niewiele do powiedzenia bo mam 11 lat , nie ?

30.12.2006
23:36
smile
[75]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Średnio - dobrze. Większość założeń na ten rok udało mi się sprawnie zrealizować... :P

31.12.2006
17:16
[76]

wiktordth [ Centurion ]

mi tak samo










01.01.2007
19:05
smile
[77]

wiktordth [ Centurion ]

czy nieparzysty rok jest gorszy od parzystego??

01.01.2007
19:25
[78]

Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]

Taki jakis smetny byl niby fajny, ale jakos tak nic wartego wzmianki sie nie zdarzylo (przynajmniej w drugiej polowie, bo pierwszej nie pamietam ;P).

01.01.2007
19:27
[79]

pieb!!o [ Pretorianin ]

spoiler start
zajekurwabiście
spoiler stop

01.01.2007
19:28
[80]

Rapist [ Centurion ]

Nie mogło być lepiej.

01.01.2007
19:49
[81]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

0/10 Do kitu ten rok

spoiler start
najgorszy rok w moim życiu!!
spoiler stop

01.01.2007
19:52
smile
[82]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Dla mnie 3/10, mam nadzieje że ten rok jak i całe moje życie zmieni się na lepsze...

03.01.2007
14:52
[83]

wiktordth [ Centurion ]

hooop bo trochę spadło ;-)

03.01.2007
15:11
smile
[84]

Igierr [ Warrior ]

8/10

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.