GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

syberia - problem

28.12.2006
21:50
smile
[1]

elisa1 [ Junior ]

syberia - problem

mam problem z zabraniem buteleczki z laboratorium profesora Ponsa (paleontolog na uniwersytecie). jestem u jakiegos oficera, ktory ma mi otworzyc brame, mam wino i potrzebuje tego "srodka na polepszenie wzroku" dzielnego wojaka, a za cholere nie moge go wziasc. pomocy!!!

28.12.2006
21:56
[2]

Felixian [ Centurion ]

Przeczytales ksiazke z biblioteki ?

28.12.2006
21:57
[3]

Adamzzz [ Pretorianin ]

Poczytaj poradnik z Gry-Online. Tam jest zawsze wszystko.

29.12.2006
00:00
[4]

zelka [ Strider ]

.

29.12.2006
00:01
[5]

Felixian [ Centurion ]

Tak się nabija posty w tych czasach ? ;]

29.12.2006
00:04
[6]

sebekg [ Generaďż˝ ]

sluchaj popatrz dobrze na goglach wpisujac syberia poradik itp owego czasu byly tam rewelacyjne poradiki do syberi

29.12.2006
00:05
[7]

Felixian [ Centurion ]

Jeśli kupiłeś orginał z kolekcji klasyki, w folderze z grą masz solucje z screenami :)

03.01.2007
14:57
smile
[8]

karnisterniak [ Chor��y ]

stary temat ale napisze tu jeszcze. Sądze ze to pewnie przez to co wyżej napisane . Trzeba przeczytac książke w bibliotece chodź nie wiem napewno bo ja naogół robie wszystko pokolej w takich grach . Samo z siebie tak wychodzi. Najważniejsze to być upartym :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.