GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rozgałęziacz DVI-I na dwa DVI-I

28.12.2006
14:36
smile
[1]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Rozgałęziacz DVI-I na dwa DVI-I

Rozgałęziacz kabla DVI-I na dwa DVI-I, lub na DVI-I i D-SUB.
Czy jest coś takiego?
Czy mogę prosić linka do sklepu, gdzie mogę to zamówić?

Z góry dzięki.

29.12.2006
13:46
[2]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

up

05.01.2007
16:52
[3]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

last up

05.01.2007
17:00
[4]

frer [ Freelancer ]

O ile wiem są przejściówki pojedyńcze, a z rozgałęziaczem się jeszcze nie spotkałem.

05.01.2007
17:45
[5]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Pojedyńczą sam mam, ale to mnie nie zadawala.

Potrzebuję podłączyć PC i Xbox360 jednocześnie do monitora, a niestety nie ma on dwóch wejść :/

05.01.2007
19:24
[6]

frer [ Freelancer ]

To trzeba przełączać, nie ma chyba innego wyjścia. Btw czyżby XBox z konkursu GOLa ?? ;)

07.01.2007
00:10
[7]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

frer ---> Nie, nie z konkursu :) Kupiłem sobie jakoś w wakacje, ale niedawno zmieniłem monitor, no i pojawił się problem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.