
Bloody Hunter [ Pretorianin ]
Co się stanie z zespołem The Darkness?
Czytałem że wokalista i gitarzysta tego zespołu Justin Hawkins był mocno uzależniony od heroiny i zdecydował nie wracać już do grupy...
Co się z nią teraz stanie?
Ponoć basista ma teraz śpiewać...

Anoneem [ Generaďż˝ ]
Czyli że nie szukają wokalisty ? Proponowałbym im uderzyć do kogoś z tercetu: Patton, Morrissey, De La Rocha :)
Rezort [ Konsul ]
hmmmm nie mam pojęcia
Snopek89 [ Pretorianin ]
Justin leczy się w ośrodku, na ten czas ma zastąpić go jakiś nowy wokalista, którego rezta zespołu szuka. Justi nie chciał wracać po kuracji, ale prawdopodobnie wróci, bo jak sam powiedział bez tego nie może życ.

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
od pattona i morriseya to mi sie tu odpierdolić ;)