GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co się stanie z zespołem The Darkness?

28.12.2006
11:36
smile
[1]

Bloody Hunter [ Pretorianin ]

Co się stanie z zespołem The Darkness?

Czytałem że wokalista i gitarzysta tego zespołu Justin Hawkins był mocno uzależniony od heroiny i zdecydował nie wracać już do grupy...
Co się z nią teraz stanie?
Ponoć basista ma teraz śpiewać...

28.12.2006
11:44
smile
[2]

Anoneem [ Generaďż˝ ]

Czyli że nie szukają wokalisty ? Proponowałbym im uderzyć do kogoś z tercetu: Patton, Morrissey, De La Rocha :)

07.01.2007
14:03
[3]

Rezort [ Konsul ]

hmmmm nie mam pojęcia

07.01.2007
18:19
[4]

Snopek89 [ Pretorianin ]

Justin leczy się w ośrodku, na ten czas ma zastąpić go jakiś nowy wokalista, którego rezta zespołu szuka. Justi nie chciał wracać po kuracji, ale prawdopodobnie wróci, bo jak sam powiedział bez tego nie może życ.

07.01.2007
18:23
smile
[5]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

od pattona i morriseya to mi sie tu odpierdolić ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.