GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA vs. Scarface

27.12.2006
21:31
smile
[1]

ali.ziomex [ Centurion ]

GTA vs. Scarface

co wybierzecie z gre oceńcie sami ;);)

27.12.2006
21:33
[2]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

ja wolę gta

27.12.2006
21:35
[3]

djforever [ eXplorer ]

ech...

27.12.2006
21:36
[4]

LeeBronJameS [ Generaďż˝ ]

GTA

27.12.2006
21:44
smile
[5]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

Te forum schodzi na psy...

PS. Macie racje wszyscy>> GTA 1( bo o nim mowa) było świetną grą, ale jaki sens ma porównywać nową grę z grą sprzed ok. 10 lat?!

27.12.2006
21:47
[6]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

GTA !

28.12.2006
00:32
smile
[7]

paul665anka [ Pretorianin ]

które GTA??????????????????????

28.12.2006
00:37
[8]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

Jeżeli chodzi o te części w 3D to Scarfae zdecydowanie wygrywa z GTA3. Nie jest tak rozbudowane jak SA, jednak dorównuje tej części grywalnością.
Przegrywa z kretesem jedynie z GTAVC.

28.12.2006
00:40
[9]

Scarface. [ Konsul ]

Scarface i basta;)

28.12.2006
00:44
[10]

paul665anka [ Pretorianin ]

aha...no to w moim rangingu scarface wygrywa z GTA 3,z SA przegrywa z rozbudowaniem,nadgania za to klimatem a z VC wygrywa pod kątem soundtrack'a.czyli trzyma wysoki poziom

28.12.2006
20:06
[11]

ali.ziomex [ Centurion ]

gta które wybierzesz

02.01.2007
22:38
[12]

paul665anka [ Pretorianin ]

no chyba SA ze względu na rozbudowanie chociaz gta3 miało fajowy klimat

03.01.2007
04:01
[13]

Dizy [ Pretorianin ]

Najlepsze było GTA3 bo to była rewolucja i wgniotło mnie w fotel na parę tygodni. GTA VC miało słabiutki klimat i niewiele zmian, potraktowałem to jak dodatek do GTA 3, odpukałem i odstawiłem. GTA SA znowu jawiło mi się jako przełom bo było tyle rzeczy do roboty w swoim wielkim świecie, ale to już nie to co GTA3, niemniej jednak gra znakomita. Scarface to taki zapełniacz czasu. A najlepsza gra z gatunku to Mafia, grafika nawet jeszcze nie odraża, gram w nią do dziś.

03.01.2007
09:35
smile
[14]

__slim_sas__ [ Pretorianin ]

KAżda GTA jest lepsza od Scarface .. to tak jakby Ferrari porównywać z Poldkiem

03.01.2007
09:45
[15]

berentzen [ Konsul ]

juz wszyscy wiedza co to jest GTA i graja sobie a to pierwsze slysze o Scarface ;]

12.01.2007
18:11
[16]

Ranczo [ Konsul ]

gta

13.01.2007
12:16
[17]

ProteZ [ Żinerall ]

GTA

13.01.2007
12:57
[18]

Aristos [ Konsul ]

Mafia ;), a jak z wymienionych w tytule to Scarface - bierze co lepsze wzory w GTA:SA i wstawia w to Ala Pacino. No i model jazdy nie jest tak skopany jak w GTA. Ale już nie narzekam, w końcu się cieszmy, że nie skopali tego w całości - jak 'Godfathera'...

13.01.2007
12:58
smile
[19]

koper324 [ Legionista ]

Scarface!!!

13.01.2007
13:10
[20]

defenencjał [ Generaďż˝ ]

Gta jest kultowe

31.01.2007
11:21
smile
[21]

Marcyś23 [ Centurion ]

Napewno Gta:D:D 10/10

01.02.2007
00:08
[22]

Dizy [ Pretorianin ]

oczywiście GTA, nie porównujcie takich średniaków jak Scarface do kultowej gry plz.

01.02.2007
00:19
[23]

Avarang [ Konsul ]

Lepiej porównać GTA do Saint Row. Gry które łaczy wiele podobieństw w przeciwieństwie do Skarfejsa :)

01.02.2007
23:30
[24]

NSDT [ Pretorianin ]

GTA

01.02.2007
23:38
smile
[25]

yazz_aka_maish [ Legend ]

A dla mnie chyba Scarface. GTA, owszem znakomite, ale Scarface bardziej realistyczna, np. płynąłem do brzegu, już z 10 minut i nie mogłem znaleźć wysepki, gdy już ujrzałem ląd i zacząłem pompować w jego stronę...... z wody wyskoczył i pożarł mnie rekin (nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać, a wierzcie, mi opłynąłem wpław pół Miami...); zatrzymałem się samochodem przy krawężniku, otworzyłem drzwi i przejeżdzający Jeep mi je urwał....w GTA nie ma takich smaczków....

02.02.2007
08:18
smile
[26]

Dizy [ Pretorianin ]

Ale mi to wielkie smaczki. W GTA masz otwarte miasto, możesz wejść albo wylecieć gdzie tylko ci się podoba i nic cię nie ogranicza w przeciwieństwie do Scarfaca gdzie możesz poruszać się tylko po wyznaczonych trasach jak w ZOO. Dla mnie Scarface tak naprawdę nie ma otwartego świata jest to tylko jego namiastka. W GTA SA zwiedzając miasto można zupełnie zapomnieć o fabule bo jest tyle rzeczy do robienia na boku, że nawet ich mi się nie chce wymieniać, ale jeśli nie grałeś w SA to mogę to zrobić dla ciebie.

02.02.2007
08:54
[27]

berentzen [ Konsul ]

wole gta san andreas a za rok bedzie gta 4 na PC

02.02.2007
10:41
[28]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Dizy, pffff, GTA SA przeszedłem całe i jakoś od 3/4 gry grałęm już raczej z racji tego, że nie lubię nie kończyć gier, ale po prostu mnie znudziła. Misje się powtarzały i były mało zróżnicowane....

02.02.2007
10:49
[29]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Byś jednak miał cały obraz - jak dla mnie GTA SA daje 8,5; Scarface 9, także rółżnica jest znikoma...

02.02.2007
10:54
[30]

Adam50000 [ Konsul ]

Scarface!!! W porównaniu w Gta: San Andreas.

02.02.2007
11:57
smile
[31]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

GTA VC miało słabiutki klimat i niewiele zmian

LOL!
Jeśli chodzi o słabiutki klimat to mogę Cię zrozumieć, tak to już jest, gdy oceniający ma 12 lat.
Niewiele zmian. MhM, oprócz motorów, motorówek, helikopterów, inwestycji i wchodzenia do mieszkań to rzeczywiście.

A teraz zastanówmy się jakie zmiany są w SA. 6 razy większy świat. Faktycznie. Szkoda że głównie puste tereny, w których jesteśmy raz w ciągu gry, o i po co więcej.

NIe zapominajmy o zajebistym czarnym klimacie. Tiaa, zawsze mnie pociągały slumsy. Dalej, hmmm...może ubieranie, strzyżenie, modelowanie gościa. Simsy górą!

jedynie chyba samoloty i spadochron sągodne uwagi. peace.

02.02.2007
13:57
[32]

Ranczo [ Konsul ]

Były juz takie wątki! Wolę gta

02.02.2007
14:01
[33]

Pirat099 [ Lack of degree ]

GTA rządzi!

Ranczo--> I co z tego że już były, z tego co zauważyłem to ty robisz najwięcej takich samych wątków!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.