
ali.ziomex [ Centurion ]
GTA vs. Scarface
co wybierzecie z gre oceńcie sami ;);)
kraju92 [ Flame Alchemist ]
ja wolę gta
djforever [ eXplorer ]
ech...
LeeBronJameS [ Generaďż˝ ]
GTA

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]
Te forum schodzi na psy...
PS. Macie racje wszyscy>> GTA 1( bo o nim mowa) było świetną grą, ale jaki sens ma porównywać nową grę z grą sprzed ok. 10 lat?!
szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
GTA !

paul665anka [ Pretorianin ]
które GTA??????????????????????
infernus67 [ Prezes Misiura ]
Jeżeli chodzi o te części w 3D to Scarfae zdecydowanie wygrywa z GTA3. Nie jest tak rozbudowane jak SA, jednak dorównuje tej części grywalnością.
Przegrywa z kretesem jedynie z GTAVC.
Scarface. [ Konsul ]
Scarface i basta;)
paul665anka [ Pretorianin ]
aha...no to w moim rangingu scarface wygrywa z GTA 3,z SA przegrywa z rozbudowaniem,nadgania za to klimatem a z VC wygrywa pod kątem soundtrack'a.czyli trzyma wysoki poziom
ali.ziomex [ Centurion ]
gta które wybierzesz
paul665anka [ Pretorianin ]
no chyba SA ze względu na rozbudowanie chociaz gta3 miało fajowy klimat
Dizy [ Pretorianin ]
Najlepsze było GTA3 bo to była rewolucja i wgniotło mnie w fotel na parę tygodni. GTA VC miało słabiutki klimat i niewiele zmian, potraktowałem to jak dodatek do GTA 3, odpukałem i odstawiłem. GTA SA znowu jawiło mi się jako przełom bo było tyle rzeczy do roboty w swoim wielkim świecie, ale to już nie to co GTA3, niemniej jednak gra znakomita. Scarface to taki zapełniacz czasu. A najlepsza gra z gatunku to Mafia, grafika nawet jeszcze nie odraża, gram w nią do dziś.

__slim_sas__ [ Pretorianin ]
KAżda GTA jest lepsza od Scarface .. to tak jakby Ferrari porównywać z Poldkiem
berentzen [ Konsul ]
juz wszyscy wiedza co to jest GTA i graja sobie a to pierwsze slysze o Scarface ;]
Ranczo [ Konsul ]
gta
ProteZ [ Żinerall ]
GTA
Aristos [ Konsul ]
Mafia ;), a jak z wymienionych w tytule to Scarface - bierze co lepsze wzory w GTA:SA i wstawia w to Ala Pacino. No i model jazdy nie jest tak skopany jak w GTA. Ale już nie narzekam, w końcu się cieszmy, że nie skopali tego w całości - jak 'Godfathera'...

koper324 [ Legionista ]
Scarface!!!
defenencjał [ Generaďż˝ ]
Gta jest kultowe

Marcyś23 [ Centurion ]
Napewno Gta:D:D 10/10
Dizy [ Pretorianin ]
oczywiście GTA, nie porównujcie takich średniaków jak Scarface do kultowej gry plz.
Avarang [ Konsul ]
Lepiej porównać GTA do Saint Row. Gry które łaczy wiele podobieństw w przeciwieństwie do Skarfejsa :)
NSDT [ Pretorianin ]
GTA

yazz_aka_maish [ Legend ]
A dla mnie chyba Scarface. GTA, owszem znakomite, ale Scarface bardziej realistyczna, np. płynąłem do brzegu, już z 10 minut i nie mogłem znaleźć wysepki, gdy już ujrzałem ląd i zacząłem pompować w jego stronę...... z wody wyskoczył i pożarł mnie rekin (nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać, a wierzcie, mi opłynąłem wpław pół Miami...); zatrzymałem się samochodem przy krawężniku, otworzyłem drzwi i przejeżdzający Jeep mi je urwał....w GTA nie ma takich smaczków....

Dizy [ Pretorianin ]
Ale mi to wielkie smaczki. W GTA masz otwarte miasto, możesz wejść albo wylecieć gdzie tylko ci się podoba i nic cię nie ogranicza w przeciwieństwie do Scarfaca gdzie możesz poruszać się tylko po wyznaczonych trasach jak w ZOO. Dla mnie Scarface tak naprawdę nie ma otwartego świata jest to tylko jego namiastka. W GTA SA zwiedzając miasto można zupełnie zapomnieć o fabule bo jest tyle rzeczy do robienia na boku, że nawet ich mi się nie chce wymieniać, ale jeśli nie grałeś w SA to mogę to zrobić dla ciebie.
berentzen [ Konsul ]
wole gta san andreas a za rok bedzie gta 4 na PC
yazz_aka_maish [ Legend ]
Dizy, pffff, GTA SA przeszedłem całe i jakoś od 3/4 gry grałęm już raczej z racji tego, że nie lubię nie kończyć gier, ale po prostu mnie znudziła. Misje się powtarzały i były mało zróżnicowane....
yazz_aka_maish [ Legend ]
Byś jednak miał cały obraz - jak dla mnie GTA SA daje 8,5; Scarface 9, także rółżnica jest znikoma...
Adam50000 [ Konsul ]
Scarface!!! W porównaniu w Gta: San Andreas.

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
GTA VC miało słabiutki klimat i niewiele zmian
LOL!
Jeśli chodzi o słabiutki klimat to mogę Cię zrozumieć, tak to już jest, gdy oceniający ma 12 lat.
Niewiele zmian. MhM, oprócz motorów, motorówek, helikopterów, inwestycji i wchodzenia do mieszkań to rzeczywiście.
A teraz zastanówmy się jakie zmiany są w SA. 6 razy większy świat. Faktycznie. Szkoda że głównie puste tereny, w których jesteśmy raz w ciągu gry, o i po co więcej.
NIe zapominajmy o zajebistym czarnym klimacie. Tiaa, zawsze mnie pociągały slumsy. Dalej, hmmm...może ubieranie, strzyżenie, modelowanie gościa. Simsy górą!
jedynie chyba samoloty i spadochron sągodne uwagi. peace.
Ranczo [ Konsul ]
Były juz takie wątki! Wolę gta
Pirat099 [ Lack of degree ]
GTA rządzi!
Ranczo--> I co z tego że już były, z tego co zauważyłem to ty robisz najwięcej takich samych wątków!