
Babiczka [ Generaďż˝ ]
Marcin Daniec - Whitney Houston (wetknął chustką)
Jakby ktos nie widzial :D Klasa sama w sobie :D
Babiczka [ Generaďż˝ ]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
wetknął chustką
Bogurodzice dawaj!
Babiczka [ Generaďż˝ ]
widze ze malo osob zaglada do dowCipow :P

cinek0,7 [ Konsul ]
piosenkarka śpiewała
Nie pogadasz.....:D

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Fajne :)

halski88 [ Pan Prezes ]
niezłe

Babiczka [ Generaďż˝ ]
To jez mnie rozwalilo :D:D:D:D:D
I don't know ! I don't know ! I don't know ! xD hahahaha

vcarter [ Koszykarz ]
e tam - "Opole Weekend" - to jest mocne :)

Mr. Jack [ Centurion ]
heh no fajne fajne Marcin Daniec wymiata...

Glob3r [ Generaďż˝ ]
IMO
to jest najlepsze :D."Mistrzostwa Świata w Korei"
w 3 częściach.
1.
2.
3.

Babiczka [ Generaďż˝ ]
Glob3r --> to jest genialne :D Mistrz nad mistrzami :D

infernus67 [ Prezes Misiura ]
Lata mijają, a Maciej Orłoś jest dalej panem Teleexpress.
A skecz fajny. Szczeniackie lata się przypominają.
Babiczka [ Generaďż˝ ]
vcarter---> hahahaa :D tego nie widzialem :D tez jest dobre :D

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
ja go nie lubie