GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

colin mcrae rally 2005

26.12.2006
17:56
smile
[1]

Major11 [ Centurion ]

colin mcrae rally 2005

Mam problem z cmr 05 .Polega on na tym że co chwile wychodzi z gry i pokazuje się błąd z aplikacją cmr05 . Może wy wiecie co zrobi żeby gra chodziła normalnie

26.12.2006
17:58
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

1) Najnowszy Direct-X i sterowniki do karty graficznej
2) Warto się rozejrzeć czy nie wyszły jakieś patche do gry
3) Spróbuj wyłączyć przyśpieszenie sprzętowe w ustawieniach karty dźwiękowej

Edit: Jeżeli jest to jakiś konkretny błąd (np. dotyczący określonej biblioteki .dll), to spróbuj poszukiwać odpowiedzi na googlach. Wklej też zdjęcie z błędem.

26.12.2006
18:00
[3]

hohner111 [ TransAm ]

4) daj konkretne dane dotyczace gry (oryg/pirat) oraz komputera...

26.12.2006
18:07
[4]

Major11 [ Centurion ]

gra jest oryginalna a sprzecik athlon 2,2 xp+ grafika radeon 9500pro 1024 ram

30.12.2006
19:00
[5]

Kajak222 [ Konsul ]

Miałem ten sam problem ale z colinem 4 i 3. Zaniosłem kompa do sklepu i poprosiłem o pomoc. Przeinstalowali system i chodziło jak znalazł. Sformatuj dyski twarde i zainstaluj wszystko co najnowsze. Powinno iść.

30.12.2006
19:04
[6]

hamburger 7 [ Pretorianin ]

żeby nie zakładać nowego wątku---w colin mcrae rally w menu są takie szare rzeczy
czy to normalne ?

04.01.2007
18:04
[7]

buzek5990 [ Legionista ]

Chyba tak ;////
Też takie miałem ;o

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.