
Major11 [ Centurion ]
colin mcrae rally 2005
Mam problem z cmr 05 .Polega on na tym że co chwile wychodzi z gry i pokazuje się błąd z aplikacją cmr05 . Może wy wiecie co zrobi żeby gra chodziła normalnie
Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
1) Najnowszy Direct-X i sterowniki do karty graficznej
2) Warto się rozejrzeć czy nie wyszły jakieś patche do gry
3) Spróbuj wyłączyć przyśpieszenie sprzętowe w ustawieniach karty dźwiękowej
Edit: Jeżeli jest to jakiś konkretny błąd (np. dotyczący określonej biblioteki .dll), to spróbuj poszukiwać odpowiedzi na googlach. Wklej też zdjęcie z błędem.
hohner111 [ TransAm ]
4) daj konkretne dane dotyczace gry (oryg/pirat) oraz komputera...
Major11 [ Centurion ]
gra jest oryginalna a sprzecik athlon 2,2 xp+ grafika radeon 9500pro 1024 ram
Kajak222 [ Konsul ]
Miałem ten sam problem ale z colinem 4 i 3. Zaniosłem kompa do sklepu i poprosiłem o pomoc. Przeinstalowali system i chodziło jak znalazł. Sformatuj dyski twarde i zainstaluj wszystko co najnowsze. Powinno iść.
hamburger 7 [ Pretorianin ]
żeby nie zakładać nowego wątku---w colin mcrae rally w menu są takie szare rzeczy
czy to normalne ?
buzek5990 [ Legionista ]
Chyba tak ;////
Też takie miałem ;o