
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
We Wish You A Merry Christmas x)
niezły koleś :) jak było to sory :P

Kurdt [ Modrzew ]
Oż.

LeeBronJameS [ Generaďż˝ ]
dobre dobre ...

mrEdDi [ Sygnatariusz ]
taki wieczorny UP :P

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
tru' pwNer!
omg zabił mnie tym :O
Cing [ KS WIGRY SUWALKI ]
:O ciekawe ile to ćwiczył ?

ValkyreX [ shikyo ]
Było coś podobnego (albo to samo) w CD-A... Robi wrażenie :)
Pietras(ATOMIC) [ Pretorianin ]
oż kurde...

QrczakJR [ capo di tutti capo ]
.
Shanheavel [ Centurion ]
OMG ... zaczepisty filmik :D gratulacje dla pana grającego :)

dr. Acula [ Generaďż˝ ]
Widziałem, ale mimo to naprawdę niezłe.

MaCiUs16 [ Pretorianin ]
OMFG!!!!!!!!!

Glob3r [ Generaďż˝ ]
Aż mi szczena opadła...
Genialne..

MaZZeo [ LoL AttAcK ]
:o

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Robi wrazenie :)

kasztaneczuszek [ Legend ]
respekt ! :)

Herman_ [ Konsul ]
Widziałem to kiedyś ale i tak robi wrażenie! "Szacun" dla tego pana
raper741 [ Vamos Barca ]
nieźle ;)

wishram [ lets dance ]
respo
ludzie to mają dziwne talenty