zylla® [ Centurion ]
Kamera Internetowa
witam mam zamiar kupic kamere internetowa glownie do rozmow przez skype za ile mozna juz kupic taka dostatecznie duza rozdzielczoscia

tigerkb [ Konsul ]
A ja chcialbym sobie kupic kamerke do przesylu obrazu przez neta.
Mam pytanie - jaka jest wystarczajaca, zeby obraz byl dobrze widoczny? (rozdzielczosc, marka kamery itp?)

_Sauron_ [ Legionista ]
Ja posiadam TRUST za 100zł 3 razy spadła :) nie gubi pixeli ... jak na te pieniądze jestem zadowolony
podobne
tigerkb [ Konsul ]
zdjecie ok ale jakie ma parametry? bo jak kamerka wyglada to nie ma dla mnie znaczenia. Na jakie parametry zwracac uwage?

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Odradzam kamerki, przynajmniej u mnie był widoczny martwy pixel :)
Na szczęście oddałem to badziewie i zwrócono mi te 69 zł :)
A była to kamerka: Creative Vista IM

tigerkb [ Konsul ]
maly up
moze mi ktos doradzi :)

tigerkb [ Konsul ]
ostatni up z prosba o pomoc :)