GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hattrick - Watęk Oficjalny Part 1

25.12.2006
00:12
smile
[1]

hermin [ Legend ]

Hattrick - Watęk Oficjalny Part 1

Doszedłem do wniosku , że trzeba znów zrobić wątek o tej grze. Wiem , że kiedyś był , ale później upadł. Może z tych , którzy nadal grają da się go reaktywować.

Kilka Słów o Grze
Hattrick to symulator gry w piłkę nożną. Jesteśmy prezesem drużyny. Musimy ustawiać skład , dbać o finanse zespołu , szkółkę młodzików. Możemy także kupować , sprzedawać zawodników. Możemy zwiększyć lub zmniejszyć wydatki na szkołę młodzików. Podpisać kontrakt z wiekszą ilością potrzebnej nam ekipy lub ich wyrzucić.

Jak zacząć?
Wystarczy wejść na stronkę i zarejestrować się. Po pewnym czasie powinniśmy otrzymać email aktywujący konto.

Rozgrywka
W polskiej edycji Hattricka mamy do tej pory 9 lig. Najwyższa to Ekstraklasa , a najniższa to 9 Liga.

Więcej można dodać w kolejnej części.
Mam nadzieję , że kogoś zainteresuje wątek.

25.12.2006
00:28
[2]

Lookash [ Senator ]

Gram drugi sezon i chętnie bym się czegoś od wyjadaczy ciekawego dowiedział :) Jeśli będzie tu ruch, będę zaglądał.

25.12.2006
00:50
[3]

Wiewiórk [ Legend ]

Nie nawidze tej gry
rejestrowałem sie trzy razy
i nic
czekam z 2 misiące na klub

25.12.2006
01:39
[4]

Przewodnik Syriusza [ sygnowano JK ]

Bodaj piąty sezon gry, ostatnio spadłem z VI do VII ligi niestety.

25.12.2006
12:22
[5]

hermin [ Legend ]

Lookash ---> W której lidze jesteś , jeśli można wiedzieć?
Swoje konto otrzymałem od użytkownika GOLa "Korgana" .
Obecnie gram w VII Lidze i zajmuje pierwsze miejsce. Choć dobrze wiem , że mam szansę tylko na drugie , bo jedna drużyna jest poza zasięgiem innych.

25.12.2006
12:59
[6]

EG2006_26717291 [ Ghorri ]

jestem w IX lidze, ale zapomnialem o tej grze i przegralem wszystkie mecze...
mozna spaść do X ligi?

25.12.2006
15:02
[7]

hermin [ Legend ]

Jeszcze nie. Narazie nie ma dziesiątej ligi. Spróbuj pograć i uratować swoją sytuację. Masz na to sporo czasu.

25.12.2006
21:52
[8]

hermin [ Legend ]

Ogłoszenia o sprzedaży


Curdin Willborn (141955030)
Lat 18, słaby stan formy, zdrowy
Jest sympatyczny, z charakterem i nieuczciwy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca zadowalający.

Specjalność: nieprzewidywalny

Narodowość: Schweiz
Wskaźnik TSI: 690
Pensja: 2 880 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: CF Kabaty
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: fantastyczny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: kiepski Podania: nędzny
Skrzydłowy: zadowalający Defensywa: kiepski
Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: nędzny

Goli w karierze: 0
Hattricków w karierze: 0
Ligowych goli w tym sezonie: 0
Pucharowych goli w tym sezonie: 0

Sprzedaje za 300k. Ma tylko 18 lat , więc polecam.


Czesław Dudkowiak (132152419)
Lat 21, nędzny stan formy, zdrowy
Jest sympatyczny, porywczy i nieuczciwy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca kiepski.

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 700
Pensja: 6 480 zł/tydzień
Właściciel: CF Kabaty
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: zadowalający Bramkarz: przeciętny
Rozgrywanie: nędzny Podania: fatalny
Skrzydłowy: fatalny Defensywa: fatalny
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: fatalny

Goli w karierze: 0
Hattricków w karierze: 0
Ligowych goli w tym sezonie: 0
Pucharowych goli w tym sezonie: 0

Słabszy , ale praktycznie nie ma ceny minimalnej.


Jakub Branecki
TSI = 140, lat 28, fatalny stan formy
Poziom doświadczenia kiepski, przywódca przeciętny [atletyczny]

Kondycja: fantastyczny Bramkarz: nędzny
Rozgrywanie: fatalny Podania: kiepski
Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: zadowalający
Skuteczność: przeciętny St.fragmenty: słaby

Lata Chwały ma już za sobą , ale jak ktoś chce:)

03.01.2007
16:29
[9]

hermin [ Legend ]

UP^^^^

03.01.2007
17:56
[10]

hunt06 [ Konsul ]

Witam.
Gram 1 sezon. Dotąd 3 mecze wygrałem 1 przegrałem. Na awans wyżej raczej nie ma szans, pewna drużyna wygrywa wszystkie mecze i to wysoko.

08.01.2007
15:13
smile
[11]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Ehh... wciaz jestem na minusie ale ku dobremu zmierzam ;] Pytanie ino male mam otoz co tydzien promujecie juniorow ze szkolki ?? Czy co jakis czas ??

08.01.2007
17:15
smile
[12]

lecram [ Konsul ]

Ja co tydzień. :P

Jaką macie szkółke juniorów ?

16.01.2007
13:31
smile
[13]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Ile dostaje sie pieniazkow za zajecie pierwszego miejsca, a ile za zajecie drugiego w lidze IX??

21.01.2007
14:12
smile
[14]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Jeszcze jedno pytanie, bo nieznalazlem tego w regułach gry. Jaka jest różnica miedzy postawa druzyny na grę normalną, gre na luzie i na mecz sezonu... Wplywa to jakos na zawodników?? Jakie sa z tego plusy jakie minusy ??

22.01.2007
15:52
smile
[15]

lecram [ Konsul ]

Nie znalazłeś w regułach...

Za wygranie I miejsca w IX- 360 000zł, II miejsce 220 000zł. I jeśli się nie myle tak samo jest w VIII i VII.

Jak grasz na luzie (PIC) to tracisz trochę w pomocy, ale za to morale podnoszą się o 1
Jak grasz normalnie to nie tracisz (i nie zyskujesz) w pomocy i w moralach.
Jak grasz mecz sezonu (MOTS) to zyskujesz trochę w pomocy, ale za to morale spadają o 1

Zrozumiałe ?? :-)

A tak wogóle to wszystko jest w regułach. :P

24.01.2007
11:11
smile
[16]

lecram [ Konsul ]

Coś pusto na tym wątku.

Może ktoś by chciał ze mną spara rozegrać?

24.01.2007
11:25
[17]

Diplo [ Generaďż˝ ]

lecram ---> A w której lidze grasz? ;)

24.01.2007
17:10
[18]

katom [ Konsul ]

czy ma ktos z was moze supporta?? wzialem wlasnie to cudo:) i mialbym kilka pytan, szczegolnie apropo kibicowania innym druzynom

26.01.2007
10:51
smile
[19]

lecram [ Konsul ]

ja gram w VIII lidze na I miejscu oczywiście:P
Mój KK wynosi: 1145 fanów

08.02.2007
10:37
[20]

hunt06 [ Konsul ]

Niedawno zatrudniłem nowego trenera. Niewiem co zrobic ze starym, chętnie bym go sprzedał, ale w menu sprzedaj zawodnika jest tylko możliwośc " zwolnij zawodnika". Co robic?

08.02.2007
10:45
[21]

Diplo [ Generaďż˝ ]

lecram --> Ja też VIII liga i pierwsze miejsce.

Ale w tym sezonie jeszcze nie chcę awansować. Ten i następny sezon chce przezimować na drugim miejscu. Ciut za słabą drużynę mam na VII ligę.

Ile punktów wyciągasz w HTstatsach ? Ja średnio ok 115 :/

08.02.2007
20:21
smile
[22]

lecram [ Konsul ]

hunt06---> Niestety jeśli zawodnik był trenerem nie może zostać sprzedany.

Diplo----> A gdzie mam sprawdzić te HTstatsy? Acha i jaki masz KK ?

09.02.2007
09:31
[23]

Diplo [ Generaďż˝ ]

HTstatsy(znane tez jako AH-points) możesz łatwo sprawdzać gdy pod instalujesz wtyczkę do firefoxa o nazwie FoxTrick. Ew. w Hattrick Organizerze (głowy nie dam). No i na alltid'dzie. Generalnie jest to troszkę lepszy system oceniania drużyny niż gwiazdki.


A co do klubu kibica to za duzego nie mam, raptem ~800.

09.02.2007
14:54
smile
[24]

hermin [ Legend ]

U mnie zaczyna się decydująca faza sezonu. Tracę dwa pkty do drugiego miejsca. Lider poza zasiegiem jest. I teraz muszę już wszystko do końca wygrać:)
Drużyna moja nazywa się CF Kabaty. Gram w VII lidze.

09.02.2007
15:22
[25]

lecram [ Konsul ]

acha, no to jak brać średnią to tak 120.

Życzę szczęścia hermin ;-)

A stosujecie jakąś taktyke? Ja gram norwegią. Można by było zrobić liste graczy ale chyba troche za mało nas jest. :-

09.02.2007
15:37
[26]

Diplo [ Generaďż˝ ]

Ja też gram norwegie, oczywiście 3-5-2

Skrzydłowi obrońcy i pomocnicy na offence.
Napastnicy na skrzydło. Oczywiście gra skrzydłem.

A co do listy, to na golu chyba bardziej grają w menagerzone. Widziałem jakiś wątek seryjny.

10.02.2007
23:59
[27]

hermin [ Legend ]

Dzięki. Żeby wejść muszę przedewszystkim pokonać drużynę , której bramkarz ma 62k TSI.
To będzie ciężkie zadanie.

11.02.2007
08:56
[28]

Diplo [ Generaďż˝ ]

Ja dzisiaj gram z gościem ostatniego miejsca.

Gram sobie PICa i wystawiam skład 3-5-1 - Mam nadzieje że nie strzele mu za dużo bramek.

Jak by ktoś miał ochotę obejżeć:
104947813

Moja drużyna to oczywiście Diplodoki :)

hermin ---> Niezła drużyna, chociaż słabiutko na skrzydłach. Ja mam podobną drużynę. Chociaż ostatnio strasznie nękają mnie kontuzje :/

Powodzenia!

27.02.2007
09:59
[29]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Widze ze watek w sile raczej nie rosnie. Pozostaly dwa mecze do konca sezonu... Jakies pewniaki juz sa ?? :)

27.02.2007
10:37
[30]

Diplo [ Generaďż˝ ]

No ja na pewno będę miał 2 miejsce. Czyli zgodnie z planem. Jeden mecz w sezonie przegrany :). Na króla strzelców raczej nie mam szans, gość wyprzedza mnie 2 bramkami :/

Następny sezon zapowiada się ciekawie. Jeśli nie trafi się mocny spadkowicz / awansowicz to powinno być ciężko utrzymać 2 miejsce :/

27.02.2007
11:10
smile
[31]

lecram [ Konsul ]

Ja już na 100% wygrałem ligę. Prawdopodobnie król strzelców też mój ale wiecie, różnie bywa... ;-)

03.03.2007
18:54
smile
[32]

lecram [ Konsul ]

Ktoś z was może prowadzi stronkę na ht-arenie ?

Jak macie czas to wpadnijcie na moją i skomentujcie coś ok ?

03.03.2007
21:43
[33]

hermin [ Legend ]

Sytuacja extremalna. Gram jutro PIC z ostatnią drużyną. Tracę 1 pkt do 2 miejsca... Przeciwnicy grają z 4 zespołem na wyjeździe a później u siebie z 1. Ja też gram jeszcze z 4...
Mam nadzieję , że awansuję w tym sezonie...

05.03.2007
09:13
smile
[34]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Ja w niedziele (11.03.2007) mam mecz o 1 miejsce w swojej grupie. Obecnie jestem na drugim ze strata 3 punktow do lidera, a owy mecz ma byc wlasnie z liderem. Wystarczy ze wygram, bo mam przewage 10pkt. w zdobytych/straconych bramkach. Jak rowniez 3 moich pilkarzy walczy o krola strzelcow (btw, za zdobycie przez wlasnego pilkarza tytulu krola strzelcow jakies wynagrodzenie finansowe dostaje druzyna? )

"...dumni po zwycięstwie, wierni po porażce..."

05.03.2007
09:39
[35]

hermin [ Legend ]

Wygrałem. Mam dwa pkty przewagi nad 3 zespołem. Będę musiał wygrać ostatni mecz.

05.03.2007
09:57
[36]

Diplo [ Generaďż˝ ]

Mi się udało zremisować ostatni meczyk, także pierwsze miejsce odjechało na bezpieczne dwa punkty i raczej awans mi nie grozi :) Ostatni mecz sobie zagram MOTSa, ot tak dla pokrzepienia kibiców :)

11.03.2007
18:43
smile
[37]

dolomith [ Generaďż˝ ]

No i zakonczylismy sezon ligowy ;]
Pierwsze miejsce w lidze i nagroda krola strzelcow dla pilkarza mojej druzyny (40000 zl juz wplynelo na konto). Z niecierpliwoscia natomiast oczekuje transferu nagrody finansowej za zdobycie szczytu tabeli ligowej (w koncu wyjde z dlugow, hiehieh)

11.03.2007
18:48
[38]

hunt06 [ Konsul ]

Wygrałem ostatni mecz. Nie udało mi się zając 2 miejsca w lidze (punktów mam tyle samo co drużyna na 2 miejscu). Przynajmniej mam króla strzelców. W przyszłym sezonie powinno byc lepiej.

11.03.2007
21:48
smile
[39]

hermin [ Legend ]

A ja przegrałem 3-5 i awans poszedł się je**ć...
No cóż ... Przynajmniej się utrzymałem , z moją drużyną i tak 6 ligii nie zawojowałbym... Ale mimo wszystko żal głupiej porażki u siebie.

12.03.2007
08:50
[40]

dolomith [ Generaďż˝ ]

hermin --> Tak ale w VI lidze to kasa chyba wieksza za mecze i sponsorzy wiecej placa ??

12.03.2007
10:18
[41]

Pik [ No Bass No Fun ]

Pod ponizszym linkiem, mozecie sprawdzic kilka statystyk dotyczacych zakonczonego sezonu odnosnie ligi w ktorej gracie, a takze kto wejdzie do Waszej ligi zamiast spadkowiczow i zwyciezcy:

zamiast xxxx trzeba wpisac ID ligi w ktorej gracie.

12.03.2007
17:11
[42]

lolusekowicz [ Junior ]

hattrick to fajna gra!

13.03.2007
16:22
smile
[43]

lecram [ Konsul ]

1 miejsce i król strzelców :D. Mógłby ktoś sprawdzić moją drużynę i powiedzieć w co mam zainwestować? (Obrona, pomoc, atak) Jeśli chodzi o fundusze to tak do 4 000 000 zł.

BVB Borussia Toruń

13.03.2007
16:35
[44]

Thunder2000 [ Pretorianin ]

Ja się logowałem miesiąc temu i mi mail nie przyszedł :/

13.03.2007
16:36
smile
[45]

lecram [ Konsul ]

Być może źle wypełniłeś formularze rejestracyjne?
Spróbuj jeszcze raz! :P

13.03.2007
16:52
[46]

Belert [ Legend ]

Ja VI liga teraz ,wczesniej V.Ale juz mi sie nie chce w to grac.Nuuudy.

22.03.2007
09:07
smile
[47]

lecram [ Konsul ]

I jak tam widzicie swoje szanse w lidze?
Ja planuję zająć 4 miejsce a o awans będę walczył w przyszłym sezonie.

22.03.2007
09:11
[48]

Lookash [ Senator ]

Ja ciągle nie mam czasu zająć się drużyną porządnie. Skończę na 4 miejscu pewnie znowu w początkowej lidze ;]

25.04.2007
23:12
smile
[49]

hermin [ Legend ]

Zaczął się nowy sezon:D U mnie totalna lipa... 3 porażki w pierwszym 4 meczach. W tamtym sezonie zająłem tą samą taktyką 3 miejsce w lidze, a w tym nic już ona nie daje.
Po takim starcie najlepsze co mogę osiągnąć to 5 miejsce. Chociaż generalnie będę się musiał skupić na walce o utrzymanie.

26.04.2007
10:54
[50]

lecram [ Konsul ]

A ja nie narzekam bo mam szanse awansować :D.

26.04.2007
10:58
[51]

trypak [ Suck ? ]

ja też^^

26.04.2007
11:14
[52]

hunt06 [ Konsul ]

W zeszłym sezonie zająlem 3 miejsce w lidze 8 i wygląda na to, że w tym sezonie będzie identycznie.

Za to w ManagerZone awansowałem po jednym sezonie w 8 lidze, do 7 i jest ok.

Gran też w goalunited. Jestem w 6 lidze, ale gram baraże o wejście do 5.

08.05.2007
11:55
smile
[53]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Wiem ze to juz polowa sezonu, ale proponuje by każdy podał swoje założenia na reszte obecnego sezonu:
- pozycje z jaką chciałby zakończyć
- zmainy w zespole
- treansfery itp.

Ktos ma juz jakies pomysly ??

12.05.2007
20:36
smile
[54]

dolomith [ Generaďż˝ ]

up^ne :)

19.05.2007
02:36
smile
[55]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Widzę, że wątek umiera śmiercią naturalną... :( Kariery managerskie się skończyły czy idzie tak źle, że aż niewarto się wypowiadać ??

19.05.2007
10:03
[56]

hunt06 [ Konsul ]

Może ja się wypowiem, bo jest o czym.

Nareszcie jestem na 1 miejscu w 8 lidze. Kto wie może uda się awansowac. W tym sezonie prawie wszystko mi wychodzi.

PS: Gram też w inne managery, m.in. w managerzone (obecnie 7 liga) i goalunited (5 liga).

03.06.2007
12:14
smile
[57]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

Ja gram w 9 lidze, narazie jestem czwarty, ale wszystko jest jeszcze możliwe!

spoiler start
Właśnie wygrywam 1-0!!! :) EDIT: Już 2-0 :)
spoiler stop

03.06.2007
16:10
smile
[58]

lecram [ Konsul ]

Ja dzisiaj wygrałem 9-0 :PP

03.06.2007
16:10
[59]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

up

spoiler start
4-0 wygrałem i jestem trzeci, ale róznice są niewielkie
spoiler stop

03.06.2007
17:18
[60]

hunt06 [ Konsul ]

Ja przegrałem 8:0 i spadłem z 1 miejsca na 3 miejsce.

06.06.2007
23:27
[61]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Ilu macie rzeczników prasowych ??

06.06.2007
23:33
[62]

Misiak [ Pluszak ]

Jestrm w V lidze, gram koło juz 6-7 sezonów.

ja mam 10 rzeczników, ale to zalezy w jakiej lidze jesteś. Sprawdź na serwisach HT poświęconych, na kalkulatorach ile potrzebujesz rzeczników. Czasami się nie opłaca mieć maxa.

06.07.2007
17:22
smile
[63]

dolomith [ Generaďż˝ ]

No i dobieglismy do konca... Zalozenia spelnione hmm... w 80%, a jak u Was ?? :)
Czas szykowac sie powoli do nowego sezonu i ustalic nowa droge rozwoju zespolu ;] Planujecie jakies wzmocnienia ??
Uruchomil ktos z Was juz akademie pilkarska ??

06.07.2007
17:43
[64]

hunt06 [ Konsul ]

Witam. Ja niestety zmarnowałem duża szansę na awans do 7 ligi.

Do ostatniej kolejki byłem na 1 miejscu w 8 lidze z 2 pkt przewagi na drugą w tabeli drużyną.
Ostatni mecz miałem właśnie z wice liderem na wyjezdzie. Tylko jeden zawodnik z podstawowego składu był kontuzjowany, wie go zastąpiłem.
Niestety okazało się że ten zawodnik był poniekąd przyczyną porażki w tym meczu, dodam że w ustawieniach zaznaczyłem "mecz sezonu". Przegrałem 6:3, czy cos takiego, spadłem na 3 miejsce w tabeli.

Teraz zastanawiam się czy grac dalej.

06.07.2007
21:36
[65]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Graj nie poddawaj sie... wszystko zdarzyc sie moze, wiec nie pozwol by male niepowodzenie zbilo Cie z pantalyku ;] Ja tez, znowu, bede walczyl o 7 lige :)

08.07.2007
08:27
smile
[66]

lecram [ Konsul ]

1 miejsce oraz król strzelców. Znowu... :-). Ktoś z was gra, lub będzie grał w VI lidze ?

10.07.2007
13:50
smile
[67]

dolomith [ Generaďż˝ ]

lecram --> Jak wszystko pojdzie pomyslnie to dowiaduj sie w przyszlym sezonie :)

Wiec ponawiam pytanie, jakie macie zalozenia na przyszly sezon?

11.07.2007
12:53
[68]

lecram [ Konsul ]

Przede wszystkim nie spaść niżej, co niestety jest możliwe. No i wzmocnić pomoc oczywiście. Aha zapomniałem jeszcze, że stadion trzeba będzie rozbudować o kolejne 5000. I to chyba wszystko :p.

26.07.2007
11:26
smile
[69]

lecram [ Konsul ]

Jak tam początek sezonu?

Ja wygrałem mecz walkowerem. Oj ciężko będzie się utrzymać w tej lidze.

26.07.2007
11:46
[70]

hunt06 [ Konsul ]

Ja 1 mecz przegrałem 3:4.

Kupiłem też nowego gracza, jest to boczny obrońca:


Tyberiusz Wełna (93892408)

lat 23, dni 80, słaby stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, z charakterem i nieuczciwy
Poziom doświadczenia słaby, przywódca nędzny.

Specjalność: techniczny

Następne urodziny: 27.08.2007
Narodowość: Belarus
Wskaźnik TSI: 2 570
Pensja: 2 832 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: Chelsea White
Kartki: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: znakomity Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: przeciętny
Skrzydłowy: znakomity Defensywa: solidny
Skuteczność: kiepski St.fragmenty: słaby

Goli w karierze: 10
Hattricków w karierze: 0
Ligowych goli w tym sezonie: 0
Pucharowych goli w tym sezonie: 0


Co o nim myślisz?

26.07.2007
23:00
smile
[71]

lecram [ Konsul ]

Na VIII i VII lige w sam raz wg. mnie. :-)

Tylko stan formy słaby i mam nadzieję, że go poprawisz?.

Będzie grał jako boczny obrońca czy skrzydłowy?

Ile za niego wydałeś?

26.07.2007
23:16
[72]

ThomasPL [ Pretorianin ]

Heh zagralbym sobie jeszcze w hattricka mialo się tą drużyne w 7 lidze ale dostalem bana i teraz nie moge juz się zarejestrowac bo ciągle bana dostaje!! Pozostaje mi goalunited! Tez jest super polecam1

26.07.2007
23:42
smile
[73]

lecram [ Konsul ]

A za co bana dostałeś co ? :P

06.08.2007
13:04
[74]

dolomith [ Generaďż˝ ]

No wiec po 3 meczach plasuje sie na 2 pozycji w lidze. Za dwa tygodnie pierwszy mecz z liderem i w sumie od tych dwoch meczy zalezy ktory z nas awansuje wyzej... poki co trening, trening i jeszcze raz trening...
Zalozenie na sezon:
- awans
- mocne podniesienie poziomu pomocy i skrzydlowych
- rozbudowa stadionu

lecram --> Jaka masz pojemnosc stadionu i ile Cie kosztuje jego tygodniowe utrzymanie ?

07.08.2007
20:37
[75]

lecram [ Konsul ]

Całkowita pojemność: 20000

I na tydzień płace 52 000 zł.

09.08.2007
12:27
smile
[76]

dolomith [ Generaďż˝ ]

lecram --> A podzielisz sie jeszcze rozkladem miejsc??

Miejsca stojące: ??
Miejsca siedzące: ??
Trybuna kryta: ??
Loża dla VIP-ów: ??

Zawsze masz komplet na meczach ligowych ?

09.08.2007
12:34
[77]

Bart! [ Konsul ]

Ja gram chyba 3/4 sezon i jestem w VIII lidze na 4 miejscu. Wczoraj grałem spara z Lecramem i przegrałem 4:1, co i tak przegrałem w ładnym stylu.

09.08.2007
13:43
smile
[78]

lecram [ Konsul ]

Miejsca stojące:12500
Miejsca siedzące: 5000
Trybuna kryta: 2000
Loża dla VIP-ów: 500

Jak wygrywam mecze to mam komplet. Teraz nie mam bo fani są wściekli.

09.08.2007
14:08
[79]

hunt06 [ Konsul ]

Wszystkich miejsc mam ok 13.500 , utrzymanie to ok 50.000, zysk 450.000.

Obecnie rozbudowywuję stadion. Jestem w 8 lidze, miejsce 2 - 4.

07.09.2007
13:35
smile
[80]

dolomith [ Generaďż˝ ]

No panowie, cos tu za spokojnie i cicho... ;] Jak mija polmetek sezonu ??
Nie badzmy jak polscy trenerzy z tzw. PZPN-u, zadufani w sobie, ktorzy po niewielkich sukcesach uwazaja siebie za wybitnych trenerow!! Aby odnosic sukcesy trzeba wiedziec co sie dzieje w HT-wym swiatku pilkarskim... jakies nowe taktyki ktore przynosza zwyciestwa ?? rodzaje treningow, ktore warte sa poswieconego czasu ??
Mam pytanie o specjalistow. Ilu ich posiadacie w klubie??
Mialem siedmiu asystentow i jednego tr. bramkarzy - wzrost TSI byl zadowalajacy... zatrudnilem jeszcze 2 asystentow by wzrost byl jeszcze bardziej zadowalajacy, ale ku mojemu zaskoczeniu skok TSI u pilkarzy byl wowczas znikomy. Zwolnilem wiec 1 z asystentow. Po kolejnym treningu stwierdzam iz sytuacja sie powtorzyla. Wie ktos gdzie tkwi przyczyna ?? Pilkarze ktorych trenowalem maja po 19-21 lat z TSI w okolicach 2000-4000. Jak inni w wieku 22 lat osiagaja TSI rzedu 20k ??

19.09.2007
00:34
[81]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Gra ktos jeszcze??

19.09.2007
16:19
[82]

lecram [ Konsul ]

Mnie się ostatnio strasznie nie chce. Czego efekty już widać. Moża od przyszłego sezonu znowu mi się zechce.

05.10.2007
11:58
smile
[83]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

Ja cały czas gram i jestem w VIII lidze na czwartym miejscu!!!

08.10.2007
18:48
smile
[84]

|kszaq| [ Legend ]

Awansują dwa zespoły, mam taką samą ilość pkt. jak wicelider i jestem na 3 miejscu. Gram z nim mecz o wszystko w niedzielę

Trzymajcie kciuki

12.10.2007
14:54
[85]

|kszaq| [ Legend ]

Sparing - partner poszukiwany !

12.10.2007
16:31
smile
[86]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Moj 1 sezon - Przejalem druzyne na 7 miejscu z 3 punktami(wygrali z ostatnia druzyna), jakos po 5 kolejkach i ochrzcilem ich Kopacz Warszawa. Efekty: Trwale wyjscie ze spadkowej i walka o awans. TEraz juz szanse sa tylko na papierze. 2 druzyna w najblizszych meczach nie moze zdobyc pkt, 3 moze zdobyc max 1 pkt, a 4 max 4 punkty przy 2 wygranach moich zawodnikow co jest niemozliwe, bo gram z liderem ktory nie odpuszcza nawet teraz gdy awans ma dawno zapewniony i z ostatnia druzyna ligi.

13.10.2007
19:40
[87]

k2o [ Senator ]

Witam mam problem z zadaniem "Umawianie sparingu" nie wiem jak je wykonać, może ktoś napisać krok po kroku?

13.10.2007
20:16
smile
[88]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Wejdz w profil jakiejs druzyny i wybierz opcje wyzwij >>>>>.

Gdzie rozgrywany - tlumaczyc nie trzeba.
Rodzaj meczu: Pucharowy - zysk obu druzyn(3/4 dla gospodarza chyba)


Ta drzyne wyzwij. :D


Hattrick - Watęk Oficjalny Part 1 - K4B4N0$
13.10.2007
20:28
[89]

|kszaq| [ Legend ]

Lepiej szukać sparingowców w 'ogłoszeniach'.

Ja potrzebuje stałej drużyny do sparingów :D

14.10.2007
08:07
[90]

k2o [ Senator ]

Nie ma ktoś ochoty na sparing, tylko nie szukam nikogo z 1 ligi.

14.10.2007
08:39
[91]

k2o [ Senator ]

Już wykonałem zadanie "Umawianie sparingu" dlaczego nie mam teraz nowych zadań?

14.10.2007
09:06
[92]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

dostaniesz je po meczu dzisiejszym.

16.10.2007
15:37
[93]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Szukam pilnie, bardzo pilnie sparingpartnera na jutro.

19.10.2007
21:11
[94]

|kszaq| [ Legend ]

K4B4N0$ -> czy oferta jest ważna ? zagrałbym sparing w najbliższą środę.

20.10.2007
08:44
smile
[95]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

przykro mi, w nastepna juz umowiony jestem z kolega. Wyjatkowo gramy 1 skladami.

20.10.2007
18:56
[96]

Przemti [ Junior ]

Hejka, ja tez gram w ht, juz ponad 3 sezony, narazie jestem w VII lidze.
KK ~1150
Stadion 20k

20.10.2007
19:46
[97]

k2o [ Senator ]

Dlaczego jutro mam ostatni mecz ligowy?

20.10.2007
20:15
[98]

lecram [ Konsul ]

Bo jest koniec sezonu?

21.10.2007
07:01
[99]

k2o [ Senator ]

Jak można zobaczyć który zawodnik poprawił umiejętności?

21.10.2007
08:56
[100]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Trzeba obserwowac.
Z czasem zapamietasz kto jaki jest.

21.10.2007
14:32
smile
[101]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Do wstepniaka przydaloby sie dodac strone alltida.

Remis 2-2 przy testowaniu nowej taktyki - calkiem niezly wynik. PRzy okazji przeciwnik kontuzjowal mi: dobrego pomocnika, i 2 najlepszych napastnikow.

6 miejsce w tabeli, najlepszy strzelec: 9 miejsce z 5 bramkami. I to skrzydlowy!

21.10.2007
14:39
[102]

hunt06 [ Konsul ]

Ja zrezygnowałem z hattricka.
Teraz gram tylko w managerzone i goalunited.

21.10.2007
15:03
[103]

k2o [ Senator ]

Da ktoś jakieś wskazówki dla początkującego?

21.10.2007
15:12
[104]

k2o [ Senator ]

jak jestem na 7miejscu a teraz jest koniec sezonu to stracę klub?

Jeśli sie gra sparingi to podwyższa to umiejętności zawodników, oczywiście jeśli wygramy?

Jak można szybko zwiększyć umiejętności zawodników?

21.10.2007
15:24
[105]

hunt06 [ Konsul ]

Klub który zajmuje 1 miejsce w tabeli awansuje do wyzszej ligi.
2 ostatnie kluby w lidze spadają do niższej ligi.

Sparingi podwyższaja umiejętnosci wybranych osob, ktore trenyjesz.Np trenujesz bramkarzy - umiejetnosci bramkarski rosną.

Graj mecz i sparing w tygodniu. Przeczytaj podstawowe informacje na forum hattricka.

21.10.2007
15:27
[106]

k2o [ Senator ]

dzięki hunt06

27.10.2007
16:39
smile
[107]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

1. Szukam sparingpartnera.
2. Szukam Srodkowego Pomocnika. Wobec tego pytam o procentowy udzial umiejetnosci na ta pozycje(gdzies bylo napisane w przyblizeniu).

03.11.2007
18:41
[108]

|kszaq| [ Legend ]

Czy oferta nadal aktualna ?

03.11.2007
18:55
[109]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Tak, zarowno 1, jak i 2.
Klub: Kopacz Warszawa, IX.514

05.11.2007
07:45
[110]

|kszaq| [ Legend ]

To w środę zaproponuję sparing bo już mam ustalony jeden

05.11.2007
11:41
[111]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Ja tez, pierwszy internacjonał, ale warto sprobowac.
Czy jest tak, ze Miedzynarodowki daja wiecej doswiadczenia?

05.11.2007
11:48
[112]

Loiosh [ Senator ]

Tak. Krajowe daja chyba 0,1 a miedzynardowoe 0,2.

11.11.2007
11:56
[113]

|kszaq| [ Legend ]

ALE BUG !!!!

Po 5 min. meczu już jest pokazane jaki będzie końcowy wynik *_*

11.11.2007
11:58
[114]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

No to padlem. Po 15 minutach od gwizdka pokazal sie pierwszy komentarz - sklad, pierwsza akcja oraz... wynik 0-3! Pozniej dochcodza kolejne akcje pokazujace pzebieg meczu, jednak nie ma wsrod nich ciagle tego trzeciego gola.

Ale dobra, wygralem i sie ciesze. :P

11.11.2007
12:50
[115]

k2o [ Senator ]

Ostatnio nie idzie mi najlepiej, może ktoś z większym stażem da mi kilka rad?

14.11.2007
21:57
[116]

k2o [ Senator ]

Może mi ktoś wytłumaczyć jak sie trenuje zawodników?

15.11.2007
15:48
[117]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Trening: Ustawiewnie treningu w menu trening oraz wystawienie zawodnikow do treningu w sparingu. mniej wiecej tak to wyglada

18.11.2007
13:28
smile
[118]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

No i niby lipa bo 4 ludzi przejejlo 4 druzyny botowe w mojej lidze, ale jednak dzisiaj zwyciestwo z jednym z nich 7:0!

06.01.2008
12:32
[119]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

Gra ktoś w Hattricka z Golowiczów??

12.03.2008
13:59
[120]

deluxe [ Chor��y ]

Mam takie pytanie odnośnie trenera??;p
Wie ktos może ile może kosztować zakup nowego trenera ofensywnego-solidnego lub przekwalifikowanie z zawodnika z doświadczeniem +/- "błyskotliwy" ??
Z góry dzieki za pomoc;p

19.06.2008
15:42
[121]

dolomith [ Generaďż˝ ]

No Prezesi, coz to taki spokoj... ?? Czyzby wszystkie zalozenia zs poprzedniego sezonu szlag trafil ??
Nowy sezon przed nami i nowe wyzawania. Silniejsze druzyny, doswiadczeni prezesi i kolejna walka o puchar...
Jakie macie zalozenia na nowy sezon ??

19.06.2008
15:44
[122]

|kszaq| [ Legend ]

Wystarczy, że wczoraj w pucharze przegrałem i mam dosyć nowego sezonu chociaż jeszcze się nie zaczął.

19.06.2008
15:58
smile
[123]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Mnie po dlugim boju udalo sie wyjsc zwyciesko, niestety z 2 kontuzjami po 4 tygodnie :( A to duze oslabienie dla mojego zespolu na poczatku nowego sezonu :((

20.06.2008
19:11
[124]

|kszaq| [ Legend ]

W Pucharze mój czołowy napastnik, kapitan i podpora drużyny na 2 tygodnie wyeliminowany. Start sezonu w niedziele :( Coś ten sezon źle zaczyna.

21.07.2008
13:07
[125]

Grievous27 [ Generaďż˝ ]

wie ktoś może czy jest jakaś 'wyszukiwarka' do hattricka zawodników na liście transferowej? Bo wkurzające jest za każdym razem zmienianie z europy środkowej na inna itd

27.07.2008
16:11
[126]

|kszaq| [ Legend ]

Ja sobie ten sezon chyba odpuszczam bo to wszystko idzie w złym kierunku :)

05.10.2008
16:28
[127]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Ehh... ledwo utrzymalem sie w lidze. Jednak kontuzje z poczatku sezonu przyczynily sie na wynik koncowy tabeli :( Miejmy nadzieje ze w tym sezonie bede w stanie powalczyc o awans. Problem w tym ze zawodnicy cos slabo przykladaja sie do treningow :((
Mam trenera w wieku 73 lat z fantastycznym doswiadczeniem i troche sie obawiam zeby mi niepadl w trakcie sezonu... Taka opcja chyba nie miala nigdy miejsca w HT ?? ;)

03.01.2009
12:43
smile
[128]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Widze watek podupada... :(

24.01.2009
22:10
[129]

rogalinho [ Illmatic ]

Jest jeszcze na GOLu, jakiś Hattrickowiec? Pora ruszyć ten wątek...

24.01.2009
22:27
smile
[130]

kęsik [ Floating Garden ]

Ja gram od pażdziernika. Mam słaby klub, mało kasy i licze na awnas do IX ligi:)
I ostatnio rozniosłem rogalinho w sparingu:)

24.01.2009
22:51
[131]

rogalinho [ Illmatic ]

Przynajmniej my będziemy tu siedzieć:)

29.01.2009
00:05
smile
[132]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Ano jest jest...

Pech nie opuszcza mej druzyny. Poprzedni sezon to same kontuzje podstawowego skladu, praktycznie graly non-stop rezerwy. Dzis pierwszy mecz pucharowy i juz sie kontuzje zaczely. Szlag by to trafil!! Aby tego bylo malo to przegralem puchar w karnych, bo wlazly rezerwy... ughrrr...

29.01.2009
00:08
[133]

rogalinho [ Illmatic ]

Jest ktoś jeszcze, jak miło:) Ja dziś grałem towarzyskiego: Wygrywałem 4:2 i przeciwnik zaczął mi sadzić bramy jedna za drugą. Końcowy wynik: 5:6 dla rywala:/

Po meczu, mój bramkarz, był rzekomo wyróżniającym się zaowdnikiem, ale oficjalnie znalazł się na liście transferowej.

29.01.2009
00:24
[134]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Ehh.. ja liczylem ze w pucharach podreperuje budzet klubu i zakupie napastnika... Kurde, cos czuje ze za dwa tygodnie pol skladu bedzie na zwolnieniu lekarskim... Malo tego trener stary i chorobliwy, narzeka ze do emerytury nie dociagnie, a tu pieniedzy brak na transfer nowego szkoleniowca... jednym slowem czeka mnie solidne wietrzenie w klubie. Trzeba posprzedawac zawodnikow, zmienic trenera, i walczyc o utrzymanie w VI lidze. Jednym slowem szykuja sie ogromne zmiany z niestety malym budzetem :(

29.01.2009
00:28
[135]

rogalinho [ Illmatic ]

Jeden koleś tak posprzedawał że mu zostało 4 zawodników w klubie. Przejrzałem jego historie transferów i suma sprzedaży wynisoła 250 000 000zł. Aż oczą nie wierzyłem.

O mojej gotówce lepiej nie mówić. Za bardzo zaszalałem i drugi raz mam dług. Co prawda nie wielki, ale zawsze dług.

29.01.2009
00:40
[136]

kęsik [ Floating Garden ]

Mój dzisiejszy sparing to było totalne dno. Liczyłem na kolejne proste zwycięstwo ale nie. I teraz dostałem nerwicy przed ligą.

29.01.2009
23:18
smile
[137]

dolomith [ Generaďż˝ ]

250 mln.... uuuu juz ja bym wiedzial jak to spozytkowac... :) ale biorac pod uwage moich 24 zawodnikow i srednia TSI calego skladu to nie wiem czy bym z 24 mln uzbieral :P takze 2 dobrych zawodnikow i 9 pustych pozycji ;]

01.02.2009
14:15
[138]

kęsik [ Floating Garden ]

No jakoś się udało. Zwycięstwo w pierwszym meczu 4-0. Ale w drugiej połowie nie było żadnego wydarzania. To co oni robili przez 45 min??? Grali w "Ty do mnie, ja do ciebie."?

01.02.2009
14:24
[139]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Dzis zwyciestwo 2-1 i tym sasmym 4 miejsce po I kolejce.
To już 3 sezon w tej lidze.
Do 7 sezonu już awansuje :P

01.02.2009
14:43
[140]

rogalinho [ Illmatic ]

Pierwszy ligowy mecz (z drużyną zdegradowaną z wyższej ligi) zwciężyłem co prawda rzutem na taśme ale zwyciężyłem 4:3. Póki co 4 miejsce ale jestem zadowolony ponieważ mój nowy nabytek strzelił hattricka i jest obecnie królem strzelców:)

01.02.2009
18:29
[141]

olimp72 [ Chor��y ]

czesc jestem nowy na forum. w hattricka gram 3 sezon i jestem nadal w X lidze. moze by ktos zorganizowal jakis turniej ja bym moze goscia jednego wprowadzil??

01.02.2009
20:53
[142]

rogalinho [ Illmatic ]

Pomysł nie głupi, tyle że ja tego nie zrobie bo nie umiem...

02.02.2009
00:07
[143]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Heh.. no ja w nowej lidze bede mial chyba przydomek sparing partnera, bo wszyscy przerastaja mnie tam o lata swietlne. U mnie tylko jeden zawodnik ma TSI ok.13tyś., a oponenci w lidze maja tak srednio zawodnikow po 50-60 tys TSI :/ No coż - BEDE WALCZYL jak lwica o swoje sloniatka!!

Co do turnieju ja moglbym zorganizowac, ale czasu mi ostatnio niestety brak. Poza tym skupilem sie na zdobywaniu flag i jezdze to tu to tam...

olimp72 --> 3 sezon w X lidze ??!!??

02.02.2009
13:51
[144]

olimp72 [ Chor��y ]

no bo juz gram teraz 3 sezon i nadal gniezdze sie w 10 lidze

02.02.2009
14:29
smile
[145]

kęsik [ Floating Garden ]

A jak się organizuje turniej? Ja właśnie zacząłem drugi sezon w X lidze.

02.02.2009
17:09
smile
[146]

olimp72 [ Chor��y ]

ja nie wiem jak ale moze ktos wie

02.02.2009
18:51
[147]

olimp72 [ Chor��y ]

ja bede robil turniej razem z moim kolega tylko niewiem czy nam to wyjdzie. jesli kots kiedys robil cos takiego jest proszony o kontakt pod nr gg 12088587

02.02.2009
18:56
[148]

Underlinge [ Centurion ]

kęsik-->Normalnie, sparingi. Ustawiasz wszystko - terminarz itp. po koleżeńsku. Czyli ustalasz a "pucharowicze" ręcznie zaklepują spotkania.

dolomith-->A która liga?

no bo juz gram teraz 3 sezon i nadal gniezdze sie w 10 lidze - Przecież w X to same boty są! :o

02.02.2009
21:20
[149]

olimp72 [ Chor��y ]

ja tez tak bede robil ten turniej bedzie organizowany dla lig X i IX. no bo z wiekszych to raczej w ten sposob nie ma szans. ja bede administratorem. lecz potrzebujemy chetnych.

02.02.2009
21:38
[150]

kęsik [ Floating Garden ]

Ja ze swoim klubem jesteśmy chętni. Tylko dalej za bardzo nie jarze jak to wygląda ten turniej.

03.02.2009
10:20
[151]

olimp72 [ Chor��y ]

niedlugo bedzie strona. tam zgloszeni zostana podzieleni na grupy. a pozniej w ramach meczow towarzyskich(pucharowych) beda rozgrywane. kazdy kto wygra to bedzie zapisywane w tabeli.

04.02.2009
20:58
[152]

kęsik [ Floating Garden ]

olimp72---> No i co z tym turniejem?

04.02.2009
21:36
[153]

olimp72 [ Chor��y ]

niema 8 druzyn

04.02.2009
21:38
[154]

kęsik [ Floating Garden ]

No a gdzie on wogóle jest? Jakiś link albo coś.

05.02.2009
19:38
[155]

rogalinho [ Illmatic ]

Dziś rozegrałem mecz towarzyski z jakąś portugalską drużyną. Zwyciężyłem 5:0, ale opłaciłem to dwoma kontuzjami. Na szczęście obaj gracze będą stopować tylko przez tydzień. Takie tam pocieszenie:)

No a gdzie on wogóle jest? Jakiś link albo coś.

No właśnie, ja też bym się dołączył. Jak mamy się tam dostać?

05.02.2009
22:17
[156]

olimp72 [ Chor��y ]

jednak nie bedzie zadnej strony zglaszajcie sie tutaj a ja jeszce musze wziac i wciahnac kilku z ligi

05.02.2009
22:39
smile
[157]

kęsik [ Floating Garden ]

Ja się zgłaszam!
rogal jakoś dalej nie widze tego turnieju...

05.02.2009
22:43
[158]

rogalinho [ Illmatic ]

Ja też. Jak to będzie wyglądać?

spoiler start
W razie czego nazwa mojej drużyny to FC Maxi King Warszawa
spoiler stop

06.02.2009
20:42
[159]

olimp72 [ Chor��y ]

ale tylko z lig X i IX

06.02.2009
21:15
[160]

kęsik [ Floating Garden ]

A myślisz że, w której lidze jestem? W X.

06.02.2009
21:28
[161]

olimp72 [ Chor��y ]

dawajcie tu swoje nazwy druzyn. jelsi bedzie nas przynajmiej 8 to turniej bedzie rozgrywany systemem drabinkowym

06.02.2009
23:12
[162]

kęsik [ Floating Garden ]

FC Papricana Szczecin - to moja drużyna
FC Maxi King Warszawa - to drużyna rogalinho

08.02.2009
11:10
smile
[163]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Underlinge --> w VI lidze.

Niestety do Was nie dolacze, bo tak jak juz tu ktos powiedzial nie ma sensu VI vs. X liga, a tak przynajmniej bedziecie mieli rywalizacje :)

Co do strony to polecam Wam


Tam mozecie ustawic sobie w jaki sposob rozgrywacie mecze etc.
Dajcie znac co i jak to chetnie rzuce okiem jak Wam tam idzie :)

08.02.2009
11:14
[164]

rogalinho [ Illmatic ]

Dolomith - już raz wygrałem z holenderską drużyną z VI ligi:P Też byś mógł wbić...

08.02.2009
13:43
[165]

olimp72 [ Chor��y ]

ja rozbilem z VI rosyjskiej

08.02.2009
13:57
[166]

olimp72 [ Chor��y ]

zarejestrojcie sie na tej stronie co podal dolomith i zapraszajcie lidzi ja mam tasm puchar gdy bedzie 8 druzyn to zaczunamy gre

08.02.2009
16:09
[167]

kęsik [ Floating Garden ]

Twój puchar nazywa się X i IX liga? Zgłosiłem się.

08.02.2009
17:48
[168]

olimp72 [ Chor��y ]

no dokladnie

08.02.2009
21:12
smile
[169]

rogalinho [ Illmatic ]

Dzisiaj bez problemu zwycięstwo 4:0 u siebie i awans na 3 miejsce w tabeli z kompletem punktów. Mój zawodnik póki co jest królem strzelców z 3 golami:)

Dołączyłem do tego całego turnieju ale nie jestem napawany optymizmem patrząc na liste zarejestrowanych klubów...

08.02.2009
21:19
[170]

olimp72 [ Chor��y ]

a ja zwyciestwo 7:0 i moj zawodnik jest krolem strzelcow a drugi ma na koncie hattricka

08.02.2009
21:25
[171]

kęsik [ Floating Garden ]

A ty nie muszisz dodać swojego klubu do tego turnieju? Potrzeba 8 jest 2. Pisze że jeszcze potrzeba 6. No to się tych 6 jeszcze skołuje i ty wtedy nie będziesz grał. Ale ja tam się nie znam.
O i w twoim profilu pisze że nie dołączyłeś do turnieju.

08.02.2009
21:28
smile
[172]

rogalinho [ Illmatic ]

Zgadza się. Domagamy sie wyjaśnień...

09.02.2009
17:54
[173]

rogalinho [ Illmatic ]

Oj nici będą z tego turnieju. Nie mam zbytnio kogo zaprosić. Dolomith - dołącz już tak dla czystej formalności. Może jakoś wspólnymi siłami uzupełnimy liczbe drużyn...

09.02.2009
19:35
[174]

olimp72 [ Chor��y ]

a no tak teraz juz powinno byc dobrze

09.02.2009
20:14
[175]

kęsik [ Floating Garden ]

dolomith dołącz do nas!

09.02.2009
20:19
[176]

K4B4N0s [ Filthy One ]

2 spotkania - 2 wygrane. Będzie I połowa tabeli i premia.

09.02.2009
20:22
[177]

kęsik [ Floating Garden ]

K4B4N0s i ty możesz dołączyć do turnieju. Potrzeba jeszcze 5 drużyn.

09.02.2009
20:35
[178]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Nie moge.
Juz wczesniej dolaczylem do Orange cup.

10.02.2009
14:15
smile
[179]

kęsik [ Floating Garden ]

Signal Szczecin - to drużnyna mojego kumpla. Zaakceptuj go olimp.

11.02.2009
17:43
[180]

kęsik [ Floating Garden ]

No zaraz sparing...

Dotkliwa porażka w sparingu spowodowała kupno dwóch nowych zawodników.

12.02.2009
21:43
[181]

rogalinho [ Illmatic ]

Również poległem na sparingu. No to chyba tyle jeśli chodzi o turniej...

13.02.2009
16:37
[182]

olimp72 [ Chor��y ]

ej no ludzie sa potrzebni chyba ze w czterech zrobimy turniej

13.02.2009
16:40
smile
[183]

kęsik [ Floating Garden ]

No ale tylko skąd wziąć ludzi?

13.02.2009
21:43
[184]

olimp72 [ Chor��y ]

normalnie szukaj w swojej lidze lub innej

13.02.2009
21:51
smile
[185]

kęsik [ Floating Garden ]

U mnie w lidze są same boty:P

14.02.2009
12:31
[186]

olimp72 [ Chor��y ]

male ogloszenie

Mirosław Banaszyk (200425547)
lat 30, dni 13, następne urodziny: 24.05.2009
Stan formy kiepski, stan kondycji solidny
Jest sympatyczny, opanowany i nieuczciwy
Poziom doświadczenia przeciętny, przywódca słaby.


Właściciel: LKS Piaski (od 21.04.2008)
Wskaźnik TSI: 80
Pensja: 1 240 zł/tydzień
Kartki: 0
Kontuzje: zdrowy

Chwileczkę...
WYSTAWIONY NA SPRZEDAŻ

Termin: 15.02.2009 20:51

Cena wywoławcza: 50 000 zł

tylko cyfry
Złóż ofertę kupna zawodnika zł


Bieżące umiejętności
Bramkarz: nędzny
Defensywa: przeciętny
Rozgrywanie: nędzny
Skrzydłowy: słaby
Podania: słaby
Skuteczność: nędzny
St.fragmenty: znakomity

14.02.2009
13:48
[187]

kęsik [ Floating Garden ]

Ale cienias...

14.02.2009
18:06
[188]

olimp72 [ Chor��y ]

ciekawe tylko ma 12 goli strzelonych

14.02.2009
19:01
[189]

kęsik [ Floating Garden ]

12 goli i ma 30 lat?! No to rzeczywiście jest cieniasem.

15.02.2009
12:14
[190]

olimp72 [ Chor��y ]

najlepszy jest na pozycji lewego obroncy

15.02.2009
12:15
[191]

olimp72 [ Chor��y ]

ma ich jeszce wiecej do wystawienia takze jak jestescie zainteresowani to zobzccie i powiedcie ktory to zobacze

15.02.2009
12:17
smile
[192]

kęsik [ Floating Garden ]

Mój najlepszy obrońca w wieku 27 lat ma chyba z 16 goli.

15.02.2009
12:19
[193]

wojak5 [ Underboss ]

a jak wybrać sobie ligę i kiedy będę miał klub? dzisiaj założyłem konto i nie wiem kiedy

15.02.2009
12:22
[194]

olimp72 [ Chor��y ]

ja czekalem tydzien. a lige bedziesz mial przydzielona automatycznie. bedzie to X z numerkami po kropce

15.02.2009
12:23
smile
[195]

wojak5 [ Underboss ]

aha dzięki

15.02.2009
12:24
smile
[196]

kęsik [ Floating Garden ]

Ja czekałem dwa dni:P

15.02.2009
12:48
smile
[197]

rogalinho [ Illmatic ]

Wygrywałem 3:1, a przegrywam w tej chwili 4:3!

EDIT: JUŻ 5:3...

Powoli zapominam o możliwości awansu w tym sezonie. Jestem skazany na tą zasraną X lige.

15.02.2009
12:50
smile
[198]

kęsik [ Floating Garden ]

rogal--->GG!

15.02.2009
12:51
smile
[199]

rogalinho [ Illmatic ]

Zaraz 'Go to church'...

EDIT: 6:3 - biore kałacha!

15.02.2009
12:54
[200]

kęsik [ Floating Garden ]

Tylko księdza nie zabij:P

15.02.2009
12:55
smile
[201]

rogalinho [ Illmatic ]

Koniec z obesranym wynikiem 6:3. Po woli zaczne olewać tą drużyne, bo już nie wytrzyuje psychicznie!

Pomodle się o tą porąbaną FC Maxi King Warszawa!

15.02.2009
12:56
[202]

K4B4N0s [ Filthy One ]

[197] - Przecież w X lidze to same boty są! Jakim cudem?! :O

2:1 po 20 minutach 2 połowy. Coś idzie za dobrze. Ja nie chce awansować. :P

15.02.2009
13:02
smile
[203]

olimp72 [ Chor��y ]

rogal wejdz na

15.02.2009
13:04
[204]

kęsik [ Floating Garden ]

Rogal już tam jest. No i dupa 2:2.

15.02.2009
13:24
[205]

K4B4N0s [ Filthy One ]

3:1 - i prowadzenie w lidze. Następna kolejka - mecz z chyba najsilniejszą drużyną. Jeśli chociaż zremisuje to pierdziele to i reszte sezonu na PiCu gram.

15.02.2009
13:39
[206]

olimp72 [ Chor��y ]

ja wygralem 3:1 a za tydzien mecz z najsilniejsza druzyna, raczej wygram

15.02.2009
13:41
[207]

K4B4N0s [ Filthy One ]


Mała wyprzedaż. Ogólnie cieniasy - bo sprzedaje max. solidnych, ale w 9 lidze, czasem mi służyli.

15.02.2009
14:14
[208]

rogalinho [ Illmatic ]

Nie pozostaje mi nic innego jak wzmocnić formacje obronną, przed chwilą złożyłem dwie dzisiejsze oferty - przynajmniej o jednego z dwóch o których walczę będe walczył do końca. Ja też gram za tydzień z liderem tabeli i to jest moja szansa żeby wspiąć się z 3 miejsca na drugie, bądź (chodź to mało możliwe) na pierwsze. Chyba wypróbuje najnudniejszą taktykę gry obroną na najbliższy mecz ligowy. Już olać widowiskową gre - najważniejsze żeby wygrywać, ilość goli nie gra roli nie gra roli.

18.02.2009
20:11
smile
[209]

rogalinho [ Illmatic ]

No to se załatwiłem skład na drugi z najważniejszych meczów. Czołowy rozgrywający dostał podczas sparingu red card, a prawy napastnik (dotychczasowy król strzelców) doznał kontuzji na (UWAGA!!!) 4 tygodnie(!!1111oneone!!). Do wszystkiego przegrałem sparing iż zapomniałem ustawić moją najlepszą taktyke i jest to trzeci przegrany mecz pod rząd. Gorzej być nie może. Teraz pozostaje mi szukać następcy mojego "poległego" napastnika - ale jestem wściekły!

18.02.2009
20:24
[210]

|kszaq| [ Legend ]

Przejmujesz się przegranym sparingiem, który i tak nie ma na nic wpływu ?

18.02.2009
20:25
[211]

K4B4N0s [ Filthy One ]

1. 4+ nie oznacza dokładnie 4 tygodni kontuzji. to ejszcze zależy od ilości lekarzy, wieku piłkarza itp.
2. Nigdy nie wystawiaj 1 składu na sparing. Marnujesz połowę treningu to raz, a dwa narażasz na kontuzję.

18.02.2009
20:28
[212]

rogalinho [ Illmatic ]

Przejmujesz się przegranym sparingiem, który i tak nie ma na nic wpływu ?

Czy na pewno przeczytałeś całą treść posta? Kij z tym że przegrałem, ale mój czołowy napastnik nie zagra przez 4 tygodnie, a główny rozgrywający przez czerwony kartonik nie zagra w arcyważnym mecz, a ten mecz mecz rozgrywam z liderem tabeli. Musze kogoś znaleźć żeby uzupełnić tą luke.

2. Nigdy nie wystawiaj 1 składu na sparing. Marnujesz połowę treningu to raz, a dwa narażasz na kontuzję.

I tu się pojawia problem bo mam 16 zawodników w zespole a do tego jeden to grający trener xP

1. 4+ nie oznacza dokładnie 4 tygodni kontuzji. to ejszcze zależy od ilości lekarzy, wieku piłkarza itp.


Wiem niestety. Raz czekałem prawie 2 miesiące aż mój weteran ataku wróci z kontuzji która miała trwać bodajże 3 tygodnie.

18.02.2009
20:43
[213]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Powiększenie składu to nie problem, wyciągnij młode talenty z akademii i trenuj ich. Natomiast należy poza tym pamiętać, że nie ilość a jakość :)

18.02.2009
20:48
smile
[214]

|kszaq| [ Legend ]

Czy na pewno przeczytałeś całą treść posta?

Owszem :)

Do wszystkiego przegrałem sparing iż zapomniałem ustawić moją najlepszą taktyke i jest to trzeci przegrany mecz pod rząd. Gorzej być nie może.

Z tego wynika, że rozczarowała Cię kontuzja, kartka ale i także przegrana :)

18.02.2009
22:30
[215]

rogalinho [ Illmatic ]

|kszaq| ---> Zgadza sie, nie jestem zadowolony z wyniku, ale bardziej jestem załamany barkiem dwóch czołowych zawodników. Porażka tylko dopieła ostatni guzik co już mnie do końca wkurzyło.

K4B4N0s ---> Ale w szkółce są same cieniasy. Dają mi 19 latka który wszystko ma na słabo i kiepsko, nie mam z niego w ogóle pożytku. Czy on się jeszcze ulepszy?

19.02.2009
08:01
[216]

kęsik [ Floating Garden ]

A ja grałem sparing z zespołem liderującym w VIII lidze francuskiej. Po 90 min wynik 2:2 no i dogrywka. "Co za nerwy! Pani Zosiu! Proszę dwie kawy!" Nic. Karne! No ale na szczęście wygrałem. Tylko ta kontuzja... Grał w większości pierwszy sklad ale najlepsi zawodnicy dostali wolne.

A i takie pytanie...Jaką macie średnią wieku w waszych zespołach?? Ja mam 22 lat.

19.02.2009
08:42
[217]

K4B4N0s [ Filthy One ]

rogalinho-->Dlatego lepiej mieć Akademię. Tam można łatwo wywnioskować po meczach, który z grajków ma talent.

19.02.2009
17:34
[218]

rogalinho [ Illmatic ]

K4B4N0s ---> Miałem przez jakiś czas akademie, ale się nieźle zadłużyłem i musiałem się pozbyć jej i paru zawodników. Miałem tam wspainałego młodziana - Martyn Wełna - w każdym meczu strzelał gola i tylko czekałem aż będe mógł go do pierwszego zespołu powołać.

22.02.2009
12:57
smile
[219]

rogalinho [ Illmatic ]

WOW! Rzutem na taśme wygrałem 5:4 mimo że przegrywałem przez dłuższą część meczu 4:2 to w ostatnich minutach zaczęło się ostre strzelanie:) Jestem zadowolony:)

22.02.2009
12:59
[220]

kęsik [ Floating Garden ]

A ja jestem wkur.....

22.02.2009
15:38
[221]

olimp72 [ Chor��y ]

a ja zremisowalem z najlepsza druzyna rezerwowym skladem. oni mi utrudniaja gre

22.02.2009
19:48
[222]

olimp72 [ Chor��y ]

a kto wie jak rozwiazac akademie. bo ona mi wcale nie jest potrzebna tylko zre kase??

22.02.2009
19:50
[223]

rogalinho [ Illmatic ]

Ja usuwałem, ale średnio pamiętam jak to się robi. Chyba poprostu wchodzisz do tej zakładki co się wyświetla nazwa drużyny juniorów i dane i po prawej stronie masz opcje, ale nie jestem pewien.

22.02.2009
21:50
[224]

olimp72 [ Chor��y ]

nie to nie tak

23.02.2009
09:38
[225]

K4B4N0s [ Filthy One ]

A ja na szczęście przegrałem 5:3
Teraz jestem 3 i fajnie byłoby tak na koniec sezonu.

23.02.2009
14:19
[226]

rogalinho [ Illmatic ]

Czemu "na szczęście" przegrałeś? Ja bym był wściekły.

23.02.2009
15:47
[227]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Bo teraz już wiem, że nie awansuję. ;)

23.02.2009
15:54
[228]

rogalinho [ Illmatic ]

Nadal są szanse. Ja też jestem na 3 miejscu, ale najtrudniejsze mecze pierwszej serii spotkań mam za sobą więc do końca tej serii spotkań mam luz i same łatwe mecze. Nie mogę się doczekać meczu dwóch drużyn z góry tabeli.

23.02.2009
21:48
[229]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Nie u mnie. Prosta kalkulacja 2 rundy i już wychodzą co najmniej 3 pkt straty do lidera.

25.02.2009
23:17
smile
[230]

rogalinho [ Illmatic ]

Kęsik mnie rozpieprzył na sparingu:( Ale wstyd...

26.02.2009
14:15
[231]

kęsik [ Floating Garden ]

rogalu to było bardzo fartowne zwycięstwo i znowu pod koniec moi zawodnicy dawali ciała. (i mówiłem ci że moja ksywka z małej litery!)

26.02.2009
16:36
[232]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

Dołączam do gry ;]

Klub: Lukis Poznań :)

Jakieś porady na początek? Może macie mi kogoś do wypożyczenia ;D

26.02.2009
17:16
smile
[233]

rogalinho [ Illmatic ]

Lukis ---> Niestety opcji wypożyczenia nie ma. Szkoda że dopiero teraz założyłeś bo nie dawno temu wietrzyłem skład i sprzedałem paru lepiej opłacanych piłkarzy. Zaraz oblukam Twój zespół:) Wysłałem Ci propozycje sparingu - jak chcesz to zaakceptuj...:)

26.02.2009
17:28
[234]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Lukis-->A ja ci po znajomości mogę ci kogoś oddac. Przejrzyj skład i powiedz kogo potrzebujesz.
Może moi nie są wielce dobrymi i grajkami, ale są młodzi i dobrzy do trenowania, a i na 9 ligę powinni wystarczyc.

26.02.2009
17:37
[235]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

jestem w X lidze ;]

26.02.2009
17:40
smile
[236]

rogalinho [ Illmatic ]

Lukis ----> Jak czegoś nie wiesz to się nas pytaj, bo początki mogą być trudne...

PS Tak na przyszłość. Nie żebym Ci źle życzył, ale jak przegrasz w pierwszym przegranym meczu to się nie łam, bo dużo osób po pierwszym meczu olewa tą gre:)

To teraz w 10 się zaczyna?

Mój kumpel zaczynał od IX mimo że zakładał drużyne pół roku po mnie. Ja trafiłem do X tak jak Lukis.

26.02.2009
17:42
[237]

K4B4N0s [ Filthy One ]

To teraz w 10 się zaczyna? Wszystko jedno. Będziesz miał w lidze same boty praktycznie, więc o awans nie będzie trudno.

26.02.2009
17:45
[238]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

No jak narazie wykonuje zadanie z "Licencji prezesa" by kase zarobic i sie zaznajomic ;] Pierwsze ustawienie zrobione.

Spoko, mam zamiar pograc dłużej, jestem maniakiem FM takze pierwszy mecz mne nie załamuje :D

26.02.2009
18:37
[239]

olimp72 [ Chor��y ]

lukis zobacz sobie wczesniejsze watki i dolacz do turnieju

26.02.2009
18:48
smile
[240]

rogalinho [ Illmatic ]

Posty, a nie wątki:P

01.03.2009
11:57
smile
[241]

rogalinho [ Illmatic ]

Zajebiaszczo! Po pierwszej połowie przegrywam z botem 1:0. Jestem wprost rozpromieniony.
<----

ale mam po 4 wczesniejszych meczach ostatnie miejsce z 1 pkt.

O to się nie martw. Dołączyłeś do tej ligi w środku sezonu więc drużyna grała sama bez menedżera i słabo jej to szło. Teraz kiedy Ty prowadzisz zespół masz czas żeby wszystko wyprostować:)

01.03.2009
11:59
[242]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

No ja jak narazie w pierszym ligowym meczu po 40 minutach 2:0 prowadze z Amica Lubuskie :D... ale mam po 4 wczesniejszych meczach ostatnie miejsce z 1 pkt.

01.03.2009
12:24
[243]

rogalinho [ Illmatic ]

No dobra. Przegrywam już 2:0 a mój kluczowy skrzydłowy pomocnik dostał drugą żółtą kartkę...

01.03.2009
12:31
[244]

K4B4N0s [ Filthy One ]

rogalinho-->Jak można przegrywac z botem ty mi powiedz? :o
daj ID meczu.

Prowadzę 1:0, zaczyna się 2 połowa.

01.03.2009
12:35
[245]

rogalinho [ Illmatic ]

Nie dam bo się wręcz wstydze. 3:0:D

PS. Przed meczem było napisane że oni są faworytami. Jeszcze nie jestem za dobry:(

01.03.2009
12:43
[246]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

Kabanos jak sie zwie twój zespół??

Ja nadal 2:0 do przodu ;]

Możecie mi kogoś polecic do zespołu?

01.03.2009
12:50
[247]

K4B4N0s [ Filthy One ]

2:0

Bot faworytem? :D
lukis-->Kopacz Warszawa
A kogo potrzebujesz?

edit: już 3:0

01.03.2009
13:07
[248]

kęsik [ Floating Garden ]

Pewne zwycięstwo 6:2 grając w dziesiątke. Mój rywal nie był botem. Nie wiem jak mogłem wygrać tak wysoko.
rogal---> Nie łam się:)

01.03.2009
13:09
smile
[249]

rogalinho [ Illmatic ]

Porażka 3:0 - załamka.

K4B4N0s, dolomith i inni wyjadacze ---> Doradzcie co moge zrobić kiedy mój klub przechodzi taki kryzys...

01.03.2009
13:13
[250]

K4B4N0s [ Filthy One ]

4:0 + czerwona kartka i kontuzja.

rogalinho-->1. pomyśl czy odpowiednich zawodników wystawiasz na odpowiednie pozycje.
2. Trenuj tylko 1 ustawienie.
3. Nie stosuj taktyk jeśli masz słabych piłkarzy.
4. Kup lepszych piłkarzy jeśli obecni są słabi.

Ale tylko tak ogólnie moge powiedziec nie widząc ocen meczowych itp.

01.03.2009
13:36
[251]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

I 4:0 ;] W pierwszym meczu :)

Lukis Poznań na majstra :D

01.03.2009
13:45
smile
[252]

rogalinho [ Illmatic ]

K4B4N0s ---> Oto match ID -> 213823026. Jakaś diagnoza?

01.03.2009
14:18
[253]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Ustaw więcej ŚP(i to też nie byle jakich) - od pomocy wiele zależy - często nawet jeśli masz lepszy atak i obronę, a nieco gorszą pomoc od rywala - przegrywasz.
Poza tym nie stosuj taktyk, twoi piłkarze założe się, że nie mają więcej niż przeciętnej/zadow. skuteczności, a i stałe fragmenty pewnie nisko.

Najprościej kup dobrego ŚP i zrezygnuj z jednego z napastników.
A także trenuj podania. To też sporo daje do Pomocy.

01.03.2009
14:35
[254]

kęsik [ Floating Garden ]

K4B4N0s---> A mozesz powiedzieć jak mój zespół sie prezentuje? ID ostatniego meczu (213947861). Dodam że mój zespół to zespół gospodarzy.

01.03.2009
20:23
smile
[255]

rogalinho [ Illmatic ]

K4B4N0s ---> Podziękuje jak wygram następny mecz ligowy...

01.03.2009
22:02
[256]

K4B4N0s [ Filthy One ]

kesik-->To samo. Pomoc b. slaba, a skrzydlo nawet niezle.

02.03.2009
11:35
smile
[257]

Luridor [ Konsul ]

Mam problem może ktoś mi tu pomoże. Nie wiem jak zmienić ustawienie meczowe z np. 4-4-2 na 3-5-2. W pomocy jest napisane żeby przesunąć piłkarza na inną pozycję, a ja nie mogę przestawić ani żadnego napastnika na pomoc ani obrońcy. Mówią też o rozwijanym menu piłkarzy. A w tym rozijanym menu piłkarzy po prawo mam tylko napisane cechy piłkarzy a nie mogę ich repozycjonować. Nie wiem także gdzie zmienić jakąś taktykę. Wersję ustawienia meczowego mam oczywiście zaawansowaną.

02.03.2009
15:31
[258]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Czerwony - Zmiana taktyki
Żółty - "presety" ustawień
niebieski - Przesuwając tak piłkarza uzyskujemy 352

Nie wiem do końca o co Ci chodzi.


Hattrick - Watęk Oficjalny Part 1 - K4B4N0s
02.03.2009
16:28
smile
[259]

Luridor [ Konsul ]

Już mam rozwiązanie. Zmieniłem trenera na lepszego i już jest ok. Wcześniej nie miałem poprostu tych opcji.

02.03.2009
19:31
[260]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Ale trener nie ma nic do opcji taktycznych...

03.03.2009
15:17
[261]

Luridor [ Konsul ]

No coż ja się nie znam. Ale trener to jedyne co zmieniłem. Może poprostu jakiś bug?

03.03.2009
17:56
[262]

Luridor [ Konsul ]

Mam jeszcze pytanie do znawców. Niedługo mam dwa mecze z prowadzącym w lidze i ma sporo lepszą drużynę ode mnie. Czy opłaca się zaryzykować i nastawić zespół na grą ofensywną? Bo słyszałem, że jak się ma słabą drużynę, to lepiej nie robić taktyk. Jeśli jednak wtedy jest po prostu szansa, że padnie więcej bramek to chciałbym zaryzykować. Jak to jest z tą grą ofensywną? A może nastawić grę na defensywną?
PS. Sry za post pod postem ale mało się tu coś dzieje :P

04.03.2009
20:16
smile
[263]

rogalinho [ Illmatic ]

Bo słyszałem, że jak się ma słabą drużynę, to lepiej nie robić taktyk.

Słyszałeś to na tym forum, pare postów wyżej. Ja się podstosuje i nie będe grzebał tymczasowo w taktykach. Tobie też to zalecam.

Lukis ---> Jak tam po sparingu?:P

PS: K4B4N0s ---> Twój pomysł przynosi efekty. Gram ustawieniem 4:5:1 i wygrałem z co prawda niedoświadczonym Lukisem. Nurtuje mnie jedna rzecz. Od kąd zmieniłem formacje to poziom taktyki spada podczas meczu. To minie?

04.03.2009
20:59
[264]

kęsik [ Floating Garden ]

A ja moim zawodnikom odpuściłem sparing. Muszą chłopaki trochę odpocząć.

K4B4N0s---> Masz już jakiś sparing zaklepany?

04.03.2009
21:02
[265]

K4B4N0s [ Filthy One ]

rogalinho--> Nurtuje mnie jedna rzecz. Od kąd zmieniłem formacje to poziom taktyki spada podczas meczu. To minie? - Tak. Po prostu twoje nowe ustawienie nie jest jeszcze wytrenowane. 442 jest domyślnie znakomite, twoje poprzednie też było dłużej trenowane, więc było spoko. To ustawienie za 1 mecz też będzie znakomite.

kęsik--> Mimo to źle zrobiłeś - stracili trening.

04.03.2009
21:11
[266]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Ubogi edit: Masz już jakiś sparing zaklepany? - Mam - gram w Orange Cup.

08.03.2009
23:09
smile
[267]

rogalinho [ Illmatic ]

Dziś bezproblemowe zwycięstwo 3:0 po nudnym meczu:)

K4B4N0s ---> No musze podziękowac bo Twoja taktka póki co przynosi pozytywne efekty. Thx:)

09.03.2009
15:15
[268]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Nie ma sprawy. Powodzenia.
Ja przegrałem 1:2

Ale cieszy, że młodizan ledwo co z akademii wzięty strzela już.

12.03.2009
17:22
smile
[269]

rogalinho [ Illmatic ]

Wczoraj rozegrałem ciekawy sparing z kumplem. Po ładnym meczu wygrałem 5:0. Mój czołowy rozgrywający zdobył hat-tricka i 2 gole zdobył skrzydłowy pomocnik. Ten rozgrywający to chyba mój największy transferowy sukces, nie zawiódł mnie jeszcze jako jedyny zawodnik w żadnym meczu. Zawsze mogę na niego liczyc, a ma dopiero 20 lat. Gdyby gole które strzela w sparingach liczyły się w liczniku goli to by miał już ich z 30. Geniusz!

15.03.2009
13:09
[270]

kęsik [ Floating Garden ]

Skromne zwycięstwo 1:0 i bardzo dobre dla mnie wyniki w lidze. Lider przegrywa i vicelider remisuje.

15.03.2009
13:13
[271]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Jeszcze 7 minut i póki co 7-0
W końcu bot... :D

15.03.2009
13:42
[272]

K4B4N0s [ Filthy One ]

No i 15000 kibiców na moim stadionie zobaczyło zwycięstwo 8-0.
Po rundzie "jesiennej" - 3 miejsce w lidze.

15.03.2009
20:10
[273]

rogalinho [ Illmatic ]

U mnie zwycięstwo 6:0 (z botem ma się rozumieć). Jestem zadowolony tym bardziej że udało mi się awansować w tablei. Nadal jestem w walce o wicelidera ponieważ szanse na pierwsze miejsce są niskie (przewaga lidera 6 punktami).

18.03.2009
19:05
smile
[274]

rogalinho [ Illmatic ]

O lol. Mieliście kiedyś sytuacje że zwyciężyliście sparing walkowerem? Ja tak...:/ Wygrałem walkowerem bo moi przeciwnicy nie mieli pełnego składu. Nieoczekiwałem takiego obiegu sytuacji, żal. Mogłem przejrzeć ich skład to bym wiedział że okazje na sparing przegapie, ale to by nic nie zmieniło i tak w sumie...

18.03.2009
19:43
[275]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Ja mam jeszcze 15 minut do sparingu. Szykuje się 0-8 ;>

18.03.2009
22:05
[276]

kęsik [ Floating Garden ]

Wygrana w sparingu 3:0 grając w dziesięciu.

19.03.2009
08:40
[277]

K4B4N0s [ Filthy One ]

1-2
Zaskakująco dobrze.

22.03.2009
19:23
smile
[278]

rogalinho [ Illmatic ]

Dziś się odbył przełomowy mecz. Wygrana 8:0 dająca awans na 2 lokatę - nadal walcze o mistrza:)

22.03.2009
21:22
[279]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

Ja dziś się niemiłosiernie męczyłem z przedostatnią drużyną w lidze. 2-1 u siebie, a przed tygodniem było jak dobrze pamiętam 7-0 na ich terenie. W meczu 2 kontuzje, jedna tygodniowa, druga na 9 tygodni:/ To raczej przesądza jego sprzedaż. Mam nadzieję dostać za niego conajmniej 6mln.

Moja drużyna to Łosie Warszawa.

22.03.2009
21:28
[280]

Bartek0702 [ Centurion ]

Ja dzisiaj spokojnie wygrałem z 4 drużyną ligi 7:0, ale ogólnie moja liga strasznie marna jest. W tym sezonie powinienem awansować do 7 ligi chyba, że zdarzy się jakaś katastrofa.
Moja drużyna to CF Warszawska.

22.03.2009
21:57
[281]

rogalinho [ Illmatic ]

Korgan ---> No niezazdroszcze. Nigdy nie widziałem żeby aż na 9 tygodni wystąpiła jakaś kontuzja.

22.03.2009
22:01
[282]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

No niestety. Mam nadzieję że uda się za niego dostać teraz co najmniej te 6mln. Za zdrowego mógłbym dostać nawet 10mln. Tyle, że nie chce tracić czasu treningu. A gracz który go zastąpił dziś dostał i tak 4,5 gwiazdki. Jak dostanę sporo za niego to może w końcu obronę kupię, bo to moja najsłabsza formacja. A myślę że za półtora sezony zmienię trening.

22.03.2009
22:14
[283]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

Już się edycja skończyła. Poprzeglądałem wasze drużyny tj. rogalinho, kęsika i K4B4N0sa. I tak co mogę powiedzieć:
rogalinho ---> zmieniałeś trenera czy masz od początku tego samego? co trenujesz? wygląda na pomoc ale wolę zapytać.

kęsik ---> moim zdaniem grasz bardzo nietrafionym ustawieniem na tym poziomie rozgrywek. Masz dziurę w środku pola przez co na starcie już tracisz z każdym rywalem. Praktycznie jeden pomocnik to za mało.

K4B4N0s ---> masz rację że nie chcesz awansować jeszcze. Jesteś jeszcze troszkę za słaby na ligę wyżej, ale ogólnie całkiem ładnie.

22.03.2009
22:19
smile
[284]

rogalinho [ Illmatic ]

rogalinho ---> zmieniałeś trenera czy masz od początku tego samego? co trenujesz? wygląda na pomoc ale wolę zapytać.

Przyznam że zmieniałem jakoś na poczatku roku bo poprzedni był jakiś lewy. Muszę powiedzieć że mimo że nie jest to wybitny trener to po jego zakupie zaczęło mi iść jakoś lepiej, więc zakup w pełni udany:) Aktualnie trenuje krótkie podania i póki co te treningi przynoszą efekty (plan K4B4N0s"a:D). Chłopaki zaczeli grać dobrze w pomocy i w dzisiejszym meczu mój młodziutki rozgrywający zdobył 4 gole:) Polecam ustawienie 4:5:1;)

22.03.2009
22:27
[285]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

Akurat ja bym tego nie trenował na Twoim miejscu:P Ale jak widzę to już różne szkoły są. Ja wolę trenować rozgrywanie, defensywę czy coś takiego co powoduje duży wzrost ceny piłkarza. Kupując gracza za 1mln po sezonie sprzedam go za co najmniej 6. Tak zarobioną kasę przeznaczam na następnego gracza do treningu a za resztę kupuję graczy na brakujące pozycje. Pieniądze za wizyty na stadionie nie są wystarczające.

Ja teraz mam 3 pomocników nie do sprzedania. No ja się okazało jednego sprzedam bo złapał niefajną kontuzję. ale tak bym go nie sprzedał. Bym ich dobił do błyskotliwych albo wyżej i by mi zapewnili co najmniej 5 gwiazdek w każdym meczu. A potem trenowałbym obronę co jest najbardziej korzystne ekonomicznie. Ale z kolei ustawienie 5-4-1 czy 5-3-2 nie jest bardzo korzystne.

22.03.2009
22:32
smile
[286]

kęsik [ Floating Garden ]

No dziś niestety się nie udało się wygrać i tytuł się znacznie oddala...

rogal---> Szykuj się.

23.03.2009
15:18
[287]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Ja wolę trenować rozgrywanie, defensywę czy coś takiego co powoduje duży wzrost ceny piłkarza. Podania wbrew pozorom dużo dają zwłaszcza po wprowadzeniu pośrednich stałych fragmentów.

druga na 9 tygodni:/ - Współczuje.

U mnie 6-0 z botem. Grali na luzie z w niepełni wytrenowanym ustawieniem.

23.03.2009
15:45
[288]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

Może i dają coś do gry. Ale nie dają pieniędzy. Ja wolę mieć silniejszy skład. Ogólnie jak gram jestem z finansami na +. Sprzedałem graczy jak pamiętam za łączną kwotę 42mln, a kupiłem za 40 mln.

23.03.2009
19:44
smile
[289]

rogalinho [ Illmatic ]

Może i dają coś do gry. Ale nie dają pieniędzy. Ja wolę mieć silniejszy skład.

Ja póki co mam niezły dkład jak na X lige, a trening podań przynosi spore efekty wraz z ustawieniem 4:5:1:) Póki co zbieram kase z rozegranych u sibie meczów, a do zakupów przystąpie po (potencjalnym) awansie do IX ligi.

rogal---> Szykuj się.

I destroy you!:P

23.03.2009
19:53
smile
[290]

kęsik [ Floating Garden ]

rogalinho---> Nie bądź taki pewny bo znowu będzie 6:2 dla mnie:P

23.03.2009
19:56
smile
[291]

rogalinho [ Illmatic ]

Seryjnie muszę przyznać że od ostatnich korekt ciężo mi przegrać więc trzymaj się na baczności:P

23.03.2009
20:04
[292]

kęsik [ Floating Garden ]

Moja drużyna jest niepokonana w 4 ostatnich meczach. A ze sparingami to 7 meczy. A GG to zgubiłeś?

23.03.2009
20:49
[293]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

rogalinho ---> jak dla mnie masz beznadziejny skład. w X lidze albo są boty albo ludzie którzy nie grają, no i jeszcze nowi gracze. Awansując i robiąc wtedy zakupy psujesz strasznie morale i masz zmarnowany sezon. Chyba, że chcesz robić transfery w pośpiechu przed restartem morali.
Ile za mecz u siebie dostajesz? i ile tracisz na meczu na wyjeździe?

25.03.2009
00:27
[294]

rogalinho [ Illmatic ]

Chłpie, gram nie cały rok. Jeszcze zdąże ulepszyć skład. Pytsz ile odstje za mecz i ile trace... Dostaje ok 350 000 na mecz, a trace w granicach 150 000 do 200 000 jak dobrze pamiętam... Jeśli gram derby to oczywiście dostaje więcej.

A GG to zgubiłeś?

Nie chce mi się wbijać.

25.03.2009
09:20
[295]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

Ja gram pół roku dłużej.

Zarabiając tak jak Ty masz może 2,5 mln za sezon. Ja kupując gracza a potem go sprzedając nawet nie po całym sezonie mogę zarobić spokojnie 5mln na czysto.

25.03.2009
12:18
[296]

K4B4N0s [ Filthy One ]

a trace w granicach 150 000 do 200 000 - X liga, taki skład i jeszcze monstrualna strata?

Ile ty na pensje wyrzucasz?

Najwięcej w karierze traciłem jakieś 50k(teraz 15k). W złotówkach oczywiście.
Fakt, że zysk też wielki nie jest - 513 843 zł w zeszłym tygodniu.

25.03.2009
16:26
[297]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

ja bez dochodów tymczasowych miałem zysk w poprzednim tygodniu 700k około a w poprzednim stratę 200k. Ogólnie mam wydatki około 480k. To co zarobię tylko tak zupełnie nie wystarcza na budowę drużyny.

tak na marginesie to polecam stronę alltid.org Bardzo ciekawe statystyki.

25.03.2009
16:29
[298]

rogalinho [ Illmatic ]

Nie jestem pewien co do tych moich strat. W niedziele po mecz powiem ile mam dokładnie tych strat.

25.03.2009
16:42
[299]

Bartek0702 [ Centurion ]

Jestem ciekawy za co Wy rozbudujecie stadion jeśli zyski opieracie głównie na widzach i sponsorach... Chyba, że nie będziecie kupować zawodników przez jakiś czas.

25.03.2009
17:00
smile
[300]

Grievous27 [ Generaďż˝ ]

jestem w VIII lidze, 4 mln oszczędności, co mecz przychodzi praktycznie cały stadion. Opłaca się rozbudować?? O ile i w jakich proporcjach?
dzięki z góry za pomoc

25.03.2009
17:03
[301]

Bartek0702 [ Centurion ]

A jaki masz obecnie stadion?

25.03.2009
17:05
[302]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

Jak miałeś pełny stadion to śmiało buduj. Tylko tak rozsądnie. Powiedział byś jak się Twoja drużyna nazywa to byśmy sprawdzili na czym stoisz.

25.03.2009
21:47
[303]

Grievous27 [ Generaďż˝ ]

12000 nierozbudowywany.
a drużynę będzie łatwiej znaleźć po ID ;) 1306054

25.03.2009
21:54
smile
[304]

kęsik [ Floating Garden ]

Grievous27---> Złożyłem ci wyzwanie.

25.03.2009
22:10
[305]

Bartek0702 [ Centurion ]

Proporcje to:
63% stojące
25% siedzące
9.5% kryta
2.5% VIP

A stadion myślę, że tak do 25-30 tysięcy.

25.03.2009
22:17
[306]

rogalinho [ Illmatic ]

Przede mną jeden łatwy mecz, a reszta to najgroźniejsi rywale. Będzie się działo. 6 punktów do odrobienia. Lider tabeli gra z drużyną ktra sprawia mu największe problemy więc licze że umoczą i wtedy będe mógł z tego skorzystać. Niedziela będzie dla mnie bardzo ważna.

25.03.2009
22:39
[307]

Bartek0702 [ Centurion ]

Ktoś jest chętny na sparing ze mną?

Moje ID: 1326587

25.03.2009
22:39
[308]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

Grievous27 ---> ja bym budował do 20-25 tys. Masz dość słabą ligę więc ciężko przewidzieć. Ale 12 tys to stanowczo za mało.

25.03.2009
23:39
smile
[309]

rogalinho [ Illmatic ]

Bartek ---> Może najlepszy nie jestem, ale warto spróbować:) --->Wysłałem Ci wyzwanie.

26.03.2009
01:45
[310]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

heh czemu gracie sparingi tym samym składem co mecze ligowe? nic na tym nie zyskujecie, a właściwie to tracicie bo m.in. ryzykujecie kontuzją.

Może dokładnie wam napiszę jak się trenuje graczy.

Zakładamy że trenuje się skuteczność. W takim wypadku logiczne jest, że należy grać ustawieniem 4-3-3 albo 3-4-3. Dlaczego? bo w takim wypadku skuteczność trenuje z dużym znaczeniem 3 graczy. Gra 4 napastnikami byłaby już bardzo niekorzystna dla wyników bo nie ma takich standardowych taktyk.
W składzie powinno znajdować się 6 napastników. 3 do meczów ligowych i 3 do sparingów. Jeśli jeden gracz zagra i w sparingu i w meczu ligowym dostanie trening tylko za mecz ligowy.
W taki sposób trenujecie sobie graczy do pierwszej drużyny, a Ci z rezerwy, z meczów sparingowych po powiedzmy 2-3 skokach sprzedajecie.
No i teraz wracam do tego waszego nieszczęsnego treningu podań. Nie mówię, że nie jest ważny, bo podania mają spory wpływ na grę drużyny. Ale taki trening nie sprawia, że grają inaczej. Oni tylko trenują podania. W przypadku krótkich podań są to jak dobrze pamiętam pomocnicy i napastnicy. Nie wiem gdzie wyczytaliście że ma to wpływ na grę bezpośredni.

26.03.2009
10:07
[311]

Grievous27 [ Generaďż˝ ]

Bartek0702, Korgan --> dzięki za pomoc ;)

kęsik --> jak możesz to wyślij jeszcze raz ;p bo zanim przeczytałem forum wszedłem na hattricka i odrzuciłem ;D

Tak jak pan wyżej pisze tak i ja robię, lepiej przegrać sparing słabiakami i wskoczy im forma niż mieć kontuzje. Ja właśnie po ostatnim meczu ligowym mam czerwona kartkę i kontuzje na miesiąc moich jednych z najlepszych zawodników :(

26.03.2009
12:02
[312]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

Grievous - Ty akurat mógłbyś pohandlować trochę graczami. W sparingach na pozycje które trenujesz wystawiasz graczy kupionych właśnie do treningu. Tacy gracze najlepiej jak mają 17-18 lat bo wtedy szybciej notują skoki. Kupując na przykład solidnego a sprzedając go jako fantastycznego śmiało możemy zarobić 3mln (w zależności od pozostałych umiejętności). I przy takim treningu to w razie jakiejś kontuzji zawsze na tą pozycje znajdzie się kto inny:P

26.03.2009
14:22
smile
[313]

kęsik [ Floating Garden ]

Grievous27---> Sorry ale już zaklepałem sparing z Korgan-em.

26.03.2009
19:10
[314]

rogalinho [ Illmatic ]

Ja niestety mam za mało zawodników. Tyle co mam rezerwy, tyle staram się wystawiać na sparingi.

26.03.2009
20:00
[315]

Grievous27 [ Generaďż˝ ]

Korgan --> żeby handlować takimi zawodnikami trza mieć właśnie więcej kasy ;D Od miesiąca już próbuje kupić obrońce (min 19 lat), to zawsze się znajdzie jakiś głupek, któremu się nie chce licytować i podbija za takiego śmieciucha milion więcej.
Ostatnio mi się trafił dobry zawodnik z młodzieżówki (przynajmniej ja tak sadze ;)) - 17 lat, 550 TSI, defensywa słaby, podania przeciętny i zadowalający skrzydłowy. Chciałem go sprzedać, jednak mało za takich dają....

26.03.2009
20:36
[316]

kęsik [ Floating Garden ]

Grievous27---> Akurat ja kupilem wczoraj chyba dobrego obrońce. A i to nawet tanio.

26.03.2009
20:50
[317]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Grievous-->Ja 3 tygodnie temu wyciągnąłem z akademii soldnego napastnika i już ma na koncie pare bramek. Natomiast zadowalający to częsty przypadek jest.

26.03.2009
20:59
smile
[318]

Davidian [ Generalissimus ]

Gram w VIII lidze.
Druzyna TSV Sosnowiec po sezonie zmiana na Stalin Sosnowiec.
Stadion 21.750 trenuje rozgrywanie najwieksza przebitka kupno mlodego mida za 3,5 kk sprzedaż za 11kk

Najlepiej kupuje się rano między 5 a 9 wtedy najmniej zalogowanych

27.03.2009
01:05
[319]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

Davidian nie zgodzę się z Tobą:P Największa przebitka obecnie jest na obrońcach. Chyba że mówisz o swojej największej przebitce:p
I moim zdaniem również nie zawsze dobrze jest kupować o dziwnych godzinach. Mało potencjalnych rywali do kupna, ale również mało ofert. By dobrze kupić trzeba trochę posiedzieć.

Grievous ---> mało dają bo słaby:P to znaczy jak ktoś trenuje skrzydłowych to może mu się przydać. A do treningu jak się nie ma kasy to się kupuje właśnie graczy solidnych lub nawet zadowalających by po 2-3 skokach sprzedac i na pewno zarobi się na tym kilkukrotne przebicie. A u Ciebie jak wchodziłem w historie transferów to dużo się nie naoglądałem :P

27.03.2009
13:24
[320]

rogalinho [ Illmatic ]

A tak apropos: Jak się zmienia nazwę drużyny?

27.03.2009
14:20
[321]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

Możesz zmieniać w przerwie między sezonami.

Mój hattrick ----> ustawienia -----> ustawienia drużyny

27.03.2009
18:01
smile
[322]

Grievous27 [ Generaďż˝ ]

Korgan heheh. No widzisz nie jestem typem do licytacji ;D uwierz mi nie raz siedziałem po 2h czekając za zawodnikiem i nic....Poza tym moja drużyna tak źle się nie trzyma, jedynie to by trzeba jakiegoś 4,3 gwiazdkowego obrońce kupić i było by git

27.03.2009
18:03
[323]

rogalinho [ Illmatic ]

Korgan ---> Czyli muszę poczekać. THX:)

28.03.2009
10:47
[324]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

Grievous --> jak planujesz awansować i grać z powodzeniem w VII lidze, to lepiej szukać graczy co najmniej 4 gwiazdkowych. Ja to kupuję graczy patrząc na porównanie transferów czy aby bardzo nie przepłacić. A do treningu to lepiej mieć kogokolwiek niż nikogo:P

29.03.2009
13:03
smile
[325]

kęsik [ Floating Garden ]

Żegnaj IX ligo....

29.03.2009
13:07
[326]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

Mi też sytuacja się komplikuje. Na 15 minut przed końcem tylko remis i prawdopodobne tylko 2-punktowe prowadzenie w lidze.

29.03.2009
13:10
[327]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Ja na 20 minut przed końcem straciłem remis w teoretycznie przegranym meczu, ale jeszcze pare minut.

edit: No i w pierwszej połowie jeszcze bramkarza straciłem.

29.03.2009
13:22
[328]

K4B4N0s [ Filthy One ]

'85 Andrzej Piekarz 1-1
GOOOOL ku**a jest! :D

Wygrałem tym, czym zazwyczaj przegrywałem.
Rywal miał gorszą ocenę pomocy, ale lepsze innych pozycji.

ciekawostka: Pierwszy remis tego sezonu. :P

29.03.2009
15:00
smile
[329]

Grievous27 [ Generaďż˝ ]

ja grałem z botem, nie moglem przegrać ;p tylko się dziwie czemu mi 2 gole strzelili.

Co to jest i od czego zależy poziom taktyki, który się pokazuje po meczu na samym dole? Ktoś mi kiedyś mówił, że jak się gra np. skrzydłami cały czas to to wzrasta. Niestety u mnie nie zauważyłem, żeby to wzrastało.

29.03.2009
18:03
[330]

Bartek0702 [ Centurion ]

A ja powiększyłem swoją przewagę do 8 pkt.

29.03.2009
19:18
[331]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Gievous-->Źle. Dajmy na to Atak skrzydłami - zależy od umiejętności skrzydłowy, twoich skrzydłowych.

Żeby to określic używa się kalkulatorów.

29.03.2009
19:23
[332]

Bartek0702 [ Centurion ]

------> K4B4N0s tu sie chyba mylisz


Atak Skrzydłami

Taktyka ataku skrzydłami (ang. AOW - Attack on Wings) działa podobnie jak AIM, tylko ataki środkiem są tu zamieniane na ataki skrzydłem. Ponieważ zwykle większość ataków idzie skrzydłami, więc procentowo trochę więcej z nich jest zamienianych.

Zaleta: Około 20-40% Twoich ataków środkiem zostanie zamienionych na ataki skrzydłami.

Wada: Twoja środkowa obrona jest nieco osłabiona.
Poziom taktyki liczony jest jako: Całkowita suma umiejętności podań Twoich wszystkich piłkarzy z pola.

29.03.2009
19:34
[333]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Bartek-->mi bardziej chodziło o zasadę niż umiejętności wymagane.

29.03.2009
20:45
[334]

Grievous27 [ Generaďż˝ ]

a mógłbym prosić o podanie nazwy takiegoż kalkulatora?
Poza tym jakich programów używacie? Chętnie coś takiego bym sobie ściągnął

29.03.2009
22:14
[335]

Bartek0702 [ Centurion ]

Psico TSI pokazuje mniej więcej jak szybko możesz się spodziewać skoku umiejętności u zawodnika.

29.03.2009
23:05
[336]

rogalinho [ Illmatic ]

Wzmocniłem swoją pozycję na 2 miejscu i nie cieszy mnie to nadzwyczaj. No cóż, lider jest już nie do doścignięcia. Przynajmnie w meczu przeciwko niemu spróbuje go postraszyć.

01.04.2009
20:17
[337]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

Kęsik --> i jak po sparingu? Przekonałem może tym meczem do zmiany prowadzenia drużyny?:P

01.04.2009
22:53
[338]

kęsik [ Floating Garden ]

WOW. Myślałem że będzie jakieś 0:7 a tu tylko 0:2. Po co zmiany jak awansu w tym sezonie nie będzie?

01.04.2009
22:59
smile
[339]

rogalinho [ Illmatic ]

Mnie Bartek pogrążył 1:4. Nie było tak źle iż grałem półrezerwowym składem:)

Korgan --> To może teraz chcesz kolejny worek trenigowy? Chętnie się na to piszę:P

01.04.2009
23:10
[340]

Bartek0702 [ Centurion ]

U mnie to tez nie był za mocny skład:P

02.04.2009
08:50
[341]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

Kęsik ---> ale biorąc pod uwagę to że to rezerwowy skład poza 3 graczami, i to że w czasie meczu miałeś jedną akcję po której mogłeś strzelić i to w dodatku po rzucie wolnym, to wcale tak dobrze nie było. A zmiany właśnie po to by w następnym sezonie awansować.

Rogalinho ---> mogę zagrać

02.04.2009
13:56
[342]

kęsik [ Floating Garden ]

:/ To niby co mam zrobić? Jakieś sugestie?

02.04.2009
14:09
smile
[343]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Też bym następny rozegrał z kimś z GOLa.
Kto chętny?

A może potem taki mały pucharek GOLowy?

02.04.2009
14:18
[344]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

Ja na Twoim miejscu zacząłbym coś trenować. Do końca sezonu byłbyś w stanie zarobić trochę pieniędzy i kupił kilku graczy otrzymujących co najmniej 3 gwiazdki w meczu. Bo to że teraz przegrywasz z botami nie jest normalne. Na początek polecam trening rozgrywania, gdyż daje bonusy do akcji poprzez przewagę w pomocy. W takim przypadku gra się ustawieniem 4-5-1 lub 3-5-2, Jeśli zdecydujesz się na skrzydłowych to tutaj jest większa dowolność ale moim zdaniem mniej oplacalny trening. Najbardziej opłacalny jest trening obrony, najwięcej na tym zarobisz, ale jest trudniej z rywalem który ma przewagę w pomocy. Jak zdecydujesz się co chcesz trenować (jaką pozycję) to wyjaśnie Ci co dalej.

Co do pucharu jestem chętny.

02.04.2009
14:18
[345]

Bartek0702 [ Centurion ]

--> K4B4N0s
Ja mogę zagrać

02.04.2009
14:22
[346]

Grievous27 [ Generaďż˝ ]

ja również jestem chętny co do pucharu ;) tyle ze w przerwie pomiędzy sezonami najlepiej, bo teraz mam szanse awansować, a wypadło już 5 zawodników z 1szego składu

02.04.2009
14:25
[347]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Bartek-->Wyzwany.

02.04.2009
14:26
[348]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

a co z pucharem?

02.04.2009
14:29
[349]

Bartek0702 [ Centurion ]

ja tez się zgadzam na puchar.

02.04.2009
14:35
[350]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Na razie to się trzeba zebrac. Potem rozpiszemy.

02.04.2009
14:38
[351]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

są 4 osoby chętne, można by zacząć turniej już w środę. A pewnie zbierze się 6 osób bo jeszcze kęsik i rogalinho

Grievous27 ----> Ja zamierzam w turnieju i tak grać rezerwami:P a w przerwie nie zdążymy.

02.04.2009
15:40
[352]

kęsik [ Floating Garden ]

Puchar? Ja się na to piszę:)
Dobra. Wziąłem się za trening rozgrywania. A jak ustawić udział treningu kondycyjnego i intensywność? Oraz jak się wziąść za drużynę juniorów? Bo coś nie grają za dobrze.

02.04.2009
15:46
[353]

Grievous27 [ Generaďż˝ ]

ja mam intensywność 100% i trening kondycyjny 20%. Kiedyś miałem 30% ale zmniejszyłem do tych 20% wszyscy maja kondycje solidny-znakomity.

02.04.2009
15:56
smile
[354]

rogalinho [ Illmatic ]

Ja też chętnie wezmę udział w pucharze:)

Korgan ---> Łosie Warszawa to Twoja drużyna? Akceptowałem jak by co wyzwanie:D

02.04.2009
16:09
smile
[355]

kęsik [ Floating Garden ]

W większości wątków seryjnych na GOL-u kolejne części są zakładane po około 300 postach. Więc mała reorganizacja we wstępniaku i ...
Next part:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8892760&N=1

02.04.2009
16:10
[356]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Nie wiem czy to się zmieniło, ale jak kiedyś czytałem to optymalne ustawienie kondycyjnego to było 12%-15%

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.