
mycha921 [ Potępiony ]
Look4Win - Pomagaj dzieciom za darmo i wygrywaj nagrody !
- Jeśli chcesz możesz podać nick "mych" przy rejstracji.
Codziennie odbywa się losowanie - każdy uczestnik bierz w nim udział, ale żeby sprawdzić czy wygrał musi obejrzeć reklamy :P Jednocześnie pomagamy dzieciom ! Zapraszam do zarejstrowania się i spróbowaniu sił w tym przedsięwzięciu :) Jeśli chcesz możesz podać nick "mych" przy rejstracji.
Oczywiście jeśli chcecie, jednak pamiętajcie że to pomaganie jest głównym celem, ale nagrody też cieszą ;)
mycha921 [ Potępiony ]
up
mycha921 [ Potępiony ]
up

mycha921 [ Potępiony ]
naprawde nikt nie chce pomóc innym ?
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Fajna i pożyteczna sprawa :)
Edit: ale czego tu od nas oczekujesz ? mamy pisać , że czytaliśmy ?

mycha921 [ Potępiony ]
Właśnie tego oczekuje :P Żeby wątek był widoczny i inni wchodzili :P
tomazzi [ Pretorianin ]
Jestem juz tam okolo 2 tygodni. Nic nie wygralem jak narazie. Moj nick "tomazzi". Podawajcie przy rejestracji. Glownym celem jest zbieranie pieniedzy na dzieci ale Laptop tez by mnie ucieszyl:)
mycha921 [ Potępiony ]
up

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Ja tez dołączyłem
Jak ktos chce to prosze podac przy rejestracji nick snopek
Korgan [ smutno ]
jak mozna dostac laptopa??
a do tej pory wygralem 20% rabatu na buty w ambrze (to trzeba sobie wydrukowac:D ) i ksiazke sensacyjno-kryminalna, ale jeszcze nie doszla
mycha921 [ Potępiony ]
Korgan>>Niestety koleś już wygrał laptopa.....Ile korzystasz już że wygrałes ? Duzoo osób zaprosiłeś ?
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
Też się zarejestrowałem. Jako: Aldork ;)
nutkaaa [ Panna B. ]
a co mi szkodzi :) również się zarejestrowałam :)
Korgan [ smutno ]
nikogo:] znizke wygralem chyba na 3 dzien a ksiazke na 5 ateraz ponad tydzien juz nic
mycha921 [ Potępiony ]
No to masz szczęście :P Ja tam od 22 losowań nic nie mam :P
mirencjum [ operator kursora ]
To ja też

Arxel [ Legend ]
ok I'm in
nick - Arxel
mycha921 [ Potępiony ]
Weźcie mój nick wpisujcie co ? :P Cholerka ja tu inicjatywe mam a nikt mnie nie wpisuje....
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
Wpisałem się : Lukis17...ale podałem imie Snopa :P
mycha921 [ Potępiony ]
Mam propozycje...Jeśli troche osób poda mój nick przy rejstracji...to podam link, aby dostać 12CD Linux'a Ubuntu za free. Wystarczy kilka osób.....
nutkaaa [ Panna B. ]
mycha921 -> ja podałam przy rejestracji Twój nick ale co do tego 12CD Linuxa to jakoś niespecjalnie mi zależy ;)

mycha921 [ Potępiony ]
OK,dzięki ;)
Juanhijuan [ Hawkeye ]
Też się zarejetrowałem, może uda się coś wylosować...
Nick Juanhijuan, jakby ktoś chciał pomóc :P
karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
mycha ----> ja się też wczesniej na Ciebie zarejestrowalem, a na tym Linuxie to mi nie zależy :)

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Erwos ( Czyli Skrzat ) * Lukis17 * nazgrel
Dziekuje Wam :)
mycha ----> ja się też wczesniej na Ciebie zarejestrowalem, a na tym Linuxie to mi nie zależy :)
mycha921 -> ja podałam przy rejestracji Twój nick ale co do tego 12CD Linuxa to jakoś niespecjalnie mi zależy ;)
Oj nie ladnie mycha, myslalas ze bedziesz pisala ze nikt sie nie zarejestrowalna Twoj nick i tym samym wymusisz zeby kolejne osoby uzyly Twoj nick przy rejestracji?
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Pozwozole sobie dac up...
Do tej pory oczywiscie nic nie wygralem, punkty jakie mam z referow raczej strace bo wszyscy przestali klikac...:) mowie, jak ktos chce to moze wpisywac to snopek przy rejestracji, ale prosze zeby potem klikal w te reklamy z raz dziennie chocby :)
z gory dziekuje
mycha921 [ Potępiony ]
up

Sandro [ GOL ]
Dołączę... obiecuję, że dołączę... ale dopiero jak wytrzeźwieję, ok?

mycha921 [ Potępiony ]
ok ;)
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Ja sie w to nadal bawie, w sumie nadal prosze o wpisanie w czasie rejestracji > snopek ...
Jeszcze nic nie wygralem, klikam w to 2 razy dziennie prawie zawsze...jestem w pierwszej 500 :p