GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Look4Win - Pomagaj dzieciom za darmo i wygrywaj nagrody !

22.12.2006
13:50
smile
[1]

mycha921 [ Potępiony ]

Look4Win - Pomagaj dzieciom za darmo i wygrywaj nagrody !

- Jeśli chcesz możesz podać nick "mych" przy rejstracji.

Codziennie odbywa się losowanie - każdy uczestnik bierz w nim udział, ale żeby sprawdzić czy wygrał musi obejrzeć reklamy :P Jednocześnie pomagamy dzieciom ! Zapraszam do zarejstrowania się i spróbowaniu sił w tym przedsięwzięciu :) Jeśli chcesz możesz podać nick "mych" przy rejstracji.
Oczywiście jeśli chcecie, jednak pamiętajcie że to pomaganie jest głównym celem, ale nagrody też cieszą ;)

22.12.2006
14:27
[2]

mycha921 [ Potępiony ]

up

22.12.2006
14:42
[3]

mycha921 [ Potępiony ]

up

22.12.2006
14:58
smile
[4]

mycha921 [ Potępiony ]

naprawde nikt nie chce pomóc innym ?

22.12.2006
14:59
[5]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Fajna i pożyteczna sprawa :)
Edit: ale czego tu od nas oczekujesz ? mamy pisać , że czytaliśmy ?

22.12.2006
15:01
smile
[6]

mycha921 [ Potępiony ]

Właśnie tego oczekuje :P Żeby wątek był widoczny i inni wchodzili :P

22.12.2006
15:01
[7]

tomazzi [ Pretorianin ]

Jestem juz tam okolo 2 tygodni. Nic nie wygralem jak narazie. Moj nick "tomazzi". Podawajcie przy rejestracji. Glownym celem jest zbieranie pieniedzy na dzieci ale Laptop tez by mnie ucieszyl:)

22.12.2006
16:19
[8]

mycha921 [ Potępiony ]

up

22.12.2006
16:27
smile
[9]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Ja tez dołączyłem

Jak ktos chce to prosze podac przy rejestracji nick snopek

22.12.2006
16:34
[10]

Korgan [ smutno ]

jak mozna dostac laptopa??

a do tej pory wygralem 20% rabatu na buty w ambrze (to trzeba sobie wydrukowac:D ) i ksiazke sensacyjno-kryminalna, ale jeszcze nie doszla

22.12.2006
16:38
[11]

mycha921 [ Potępiony ]

Korgan>>Niestety koleś już wygrał laptopa.....Ile korzystasz już że wygrałes ? Duzoo osób zaprosiłeś ?

22.12.2006
16:43
[12]

karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]

Też się zarejestrowałem. Jako: Aldork ;)

22.12.2006
16:49
[13]

nutkaaa [ Panna B. ]

a co mi szkodzi :) również się zarejestrowałam :)

22.12.2006
16:52
[14]

Korgan [ smutno ]

nikogo:] znizke wygralem chyba na 3 dzien a ksiazke na 5 ateraz ponad tydzien juz nic

22.12.2006
16:53
[15]

mycha921 [ Potępiony ]

No to masz szczęście :P Ja tam od 22 losowań nic nie mam :P

22.12.2006
16:57
[16]

mirencjum [ operator kursora ]

To ja też

22.12.2006
17:04
smile
[17]

Arxel [ Legend ]

ok I'm in

nick - Arxel

22.12.2006
17:05
[18]

mycha921 [ Potępiony ]

Weźcie mój nick wpisujcie co ? :P Cholerka ja tu inicjatywe mam a nikt mnie nie wpisuje....

22.12.2006
17:08
[19]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

Wpisałem się : Lukis17...ale podałem imie Snopa :P

22.12.2006
17:46
[20]

mycha921 [ Potępiony ]

Mam propozycje...Jeśli troche osób poda mój nick przy rejstracji...to podam link, aby dostać 12CD Linux'a Ubuntu za free. Wystarczy kilka osób.....

22.12.2006
17:47
[21]

nutkaaa [ Panna B. ]

mycha921 -> ja podałam przy rejestracji Twój nick ale co do tego 12CD Linuxa to jakoś niespecjalnie mi zależy ;)

22.12.2006
17:52
smile
[22]

mycha921 [ Potępiony ]

OK,dzięki ;)

22.12.2006
18:12
[23]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

Też się zarejetrowałem, może uda się coś wylosować...
Nick Juanhijuan, jakby ktoś chciał pomóc :P

22.12.2006
20:19
[24]

karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]

mycha ----> ja się też wczesniej na Ciebie zarejestrowalem, a na tym Linuxie to mi nie zależy :)

22.12.2006
20:23
smile
[25]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Erwos ( Czyli Skrzat ) * Lukis17 * nazgrel

Dziekuje Wam :)

mycha ----> ja się też wczesniej na Ciebie zarejestrowalem, a na tym Linuxie to mi nie zależy :)
mycha921 -> ja podałam przy rejestracji Twój nick ale co do tego 12CD Linuxa to jakoś niespecjalnie mi zależy ;)


Oj nie ladnie mycha, myslalas ze bedziesz pisala ze nikt sie nie zarejestrowalna Twoj nick i tym samym wymusisz zeby kolejne osoby uzyly Twoj nick przy rejestracji?

30.12.2006
11:58
[26]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Pozwozole sobie dac up...

Do tej pory oczywiscie nic nie wygralem, punkty jakie mam z referow raczej strace bo wszyscy przestali klikac...:) mowie, jak ktos chce to moze wpisywac to snopek przy rejestracji, ale prosze zeby potem klikal w te reklamy z raz dziennie chocby :)

z gory dziekuje

01.01.2007
01:45
[27]

mycha921 [ Potępiony ]

up

01.01.2007
01:49
smile
[28]

Sandro [ GOL ]

Dołączę... obiecuję, że dołączę... ale dopiero jak wytrzeźwieję, ok?

01.01.2007
02:46
smile
[29]

mycha921 [ Potępiony ]

ok ;)

02.02.2007
16:46
[30]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Ja sie w to nadal bawie, w sumie nadal prosze o wpisanie w czasie rejestracji > snopek ...

Jeszcze nic nie wygralem, klikam w to 2 razy dziennie prawie zawsze...jestem w pierwszej 500 :p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.