GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

TIBIA czy SILCROAD ???

19.12.2006
17:57
[1]

pawel2369 [ Centurion ]

TIBIA czy SILCROAD ???

poprostu, co jest lepsze?!?!

19.12.2006
17:58
smile
[2]

Molpi [ Mocny w literkach ]

Silkroad! naucz sie pisac

"Jedwabny szlak" to zupelnie inna gra moim zdaniem (bo w 3D)

19.12.2006
18:00
[3]

PunkNotDead [ Lion of Judah ]

Wszystko jest lepsze od Tibii ;]
Silkroad dobry jest, ale graj tylko jeśli masz pojęcie o MMORPG. I jeśli angielski znasz, bo popisu nie dałeś ;]

wybierz Silkroad


edit: no to zmień kumpli ;)

19.12.2006
18:01
[4]

pawel2369 [ Centurion ]

własnie gram w silkroad ale koleszy chca mi wmowic ze tibia jest lepsza ,

19.12.2006
18:30
[5]

InterPOL [ Generaďż˝ ]

Nie wiem czy jest sens wałkować temat tibi po raz enty....Śmieszy mnie krytyka ludzi którzy nigdy w Tibie nie grali.Albo grali 10 minu bo "grafa jest chu..wa".Co wy macie do tej gry?To,że graja w nią głupie dzieciaki nie znaczy,że gra jest zła.W każdej grze mozna spotkać "n00b'ów".Sam gram w Tibie i poznałem w tej grze naprawde fajnych ludzi.Ta gra może nie ma najnowszej grafiki,ale ma klimat którego nie ma żadna nowa gra.

19.12.2006
18:33
[6]

PunkNotDead [ Lion of Judah ]

Hehe ;] grałem troche w Tibie ;] napukałem jakiś tam level (na mainie byłem) jakieś skille zdobyłem, ale dla mnie to jest za mało rozbudowane ;] za proste, za banalne, za nudne
i większość graczy mnie powala

19.12.2006
18:40
[7]

InterPOL [ Generaďż˝ ]

To,że gra Cie się nie spodobała nie znaczy,że "Wszystko jest lepsze od Tibii".Bo mnie się może nie podobać WoW ale ja nie pisze,że wszystko jest od niego lepsze.

19.12.2006
19:17
smile
[8]

DEFEDos [ Pretorianin ]

>>>InterPOL

Tibia to dno mmorpg-ów i tyle czy to akceptujesz czy nie
grałem w to długo, ale teraz takie mmorpg-i się ukazują że Tibie to sobie można wsadzić w 4 litery, a to że jeszcze w nią grasz to Twój problem nie nasz :]

19.12.2006
19:27
[9]

LeeBronJameS [ Generaďż˝ ]

silkroad

19.12.2006
19:54
[10]

noname89 [ Bez Imienia ]

Silkroad ogólnie jest spoko, tylko w późniejszych etapach gry znajduję się większe minusy niż plusy. Ciężko levelować, questy żenujące (zbierz 100 tego, 300 tamtego itd.). Do mniej więcej 20 levelu postaci gra się naprawdę ciekawie.

Co do Tibii to niestety nie mogę się wypowiedzieć bo nie grałem i nie zamierzam...

19.12.2006
21:01
[11]

kusiak11 [ Pretorianin ]

Ja gram w to i w to i obydwie gry mi sie podobają

19.12.2006
21:16
[12]

Ruinort [ Jónior ]

ja powiem ze conquer jest leprzy :) a tak na serio tibia jest glopia wiekszosc czasu spedzasz na chodzeniu pomiedzy expowiskami nic na biciu lvl :/

19.12.2006
21:26
smile
[13]

toaster [ Got Poofs? ]

InterPOL-> klimatyczne pixele

19.12.2006
21:41
[14]

EG2006_43991898 [ Krasnoludki w klatce ]

Ja opowiem się za tibią i pewnie zaraz wszyscy mnie zwyzywają ale cuż...

05.01.2007
20:19
smile
[15]

Mortenar [ Legionista ]

Na ten temat moge napisac tylko tyle, że tibia jest dobrą grą na start. Po jakimś czasie gracz zaczyna szukać bardziej skomplikowanych gier ponieważ tibia jest zbyt mało rozbudowana. I tu moim zdaniem powinien znajdować sie świat silkroad'a. Potem nieco bardziej doświadczony już gracz przerzuci się na coś lepszego lub zostanie przy grach pokroju "silka" a tibie bedzie traktowal jako ciekawy komunikator. Przynajmniej tak było ze mną. :P

05.01.2007
20:20
[16]

Pablox8 [ Konsul ]

Silkroad do zobaczenia na jedwabnym szlaku(gram na Oasis)

05.01.2007
20:29
smile
[17]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Na twoim miejscu wybrał bym Silkroad bo lepsze, ale i tak gra jest do d**y.

05.01.2007
20:32
[18]

Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]

Silkroad, chociaz jak juz ktos wczesniej napisal dosyc szybko sie nudzi i questy zbyt rozbudowane to niestety nie sa (ograniczaja sie do ubicia xxx potworow, zebrania z nich xxx danego itemu i zaniesienia go do npc'a). Mimo to gierka jest naprawde dobra i moze akurat Ciebie wciagnie. Do Tibii mam stosunek taki jak poprzednicy beznadziejna gra, z beznadziejna grafika, strasznie malo rozbudowana, w ktorej 3/4 graczy to n00by zazwyczaj dzieci :).

05.01.2007
20:41
smile
[19]

THE_WITCHER [ Pretorianin ]

Ja polecam Silkroad w Tibie(uważam że to beznadziejna gra z grafą) grałem miesiąc i jakoś mnie nie wciągnęła, a Silkroad na długie miesiące tylko szkoda, że klimaty japońskie :/.

06.01.2007
18:32
[20]

Kavos [ Junior ]

Z własnego doświadczenia uwazam inaczej niz <up>. Gralem w tibie 2 lata ale juz nie gram i odradzam ta gre bo moze bardzo wciagnasc. Silkroad jest lepsze aczkolwiek mnie tak bardzo nie wciagnelo lecz gre polecam. Mily kilmat i wogole =P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.