GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto z Was TEŻ nie jest ojcem dziecka Anety K.?

11.12.2006
21:42
smile
[1]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Kto z Was TEŻ nie jest ojcem dziecka Anety K.?

Najpierw Stanisław Łyżwiński: "Nie jestem ojcem dziecka Anety K. i nie obawiam sie testow DNA"
potem byl Endrju L. "Niemialem kontaktow seksualnych z Aneta K."
nastepnie pojawila sie nowa postac, mianowicie Jacek Popecki, ktory poinformowal: "Wiem kim jest ojciec dziecka, Aneta Krawczyk będąc w ciąży zdradziła mi, że ojcem jej najmłodszej córki jest właśnie były radny Samoobrony powiatu tomaszowskiego Marek Celner"
W prokuraturze Jacek Popecki stwierdzil jednak ze "to były działacz Samoobrony z regionu łódzkiego jest ojcem corki Anety Krawczyk".
Co by bylo ciekawiej "Marek Celner stanowczo zaprzecza, by był ojcem dziecka Anety Krawczyk. Zamierza pozwać do sądu Jacka Popeckiego - asystenta Stanisława Łyżwińskiego."
A wszystkiemu winna jest jak to mowi halohalohalo Gazeta Wyborcza. No wiec kto TEŻ nie jest ojcem dziecka?? Przyznac sie!! Moze tak dojdziemy kto nim jest...







https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5736744&N=1

11.12.2006
22:11
[2]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

W tym wszystkim naprawdę ważna jest jedna rzecz. Nie to, kto jest ojcem Anety K. AKA kurwiszcze, tylko to, że jedno babsko potrafi wodzić za nos całą opinię publiczną.

11.12.2006
22:19
smile
[3]

T_bone [ Generalleutnant ]

To co może tak GoLową liste trzeba zrobić :D

11.12.2006
22:20
[4]

Azzie [ bonobo ]

Tak to ja jestem ojcem dziecka Anety K, ale do zaplodnienia doszlo przypadkowo jak podalem jej reke. Oswiadczam ze tez nie utrzymywalem kontaktow seksualnych

11.12.2006
22:20
[5]

Lysack [ Latino Lover ]

kurcze, a takie ładne imię:)

11.12.2006
22:20
[6]

erton F [ Konsul ]

Obstawiam, ze ojcem dziecka jest Stanson

11.12.2006
22:21
smile
[7]

ser pleśniowy [ Konsul ]

Nie, to ja! Zapłodniłem ją swoim wzrokiem, jak ją zobaczyłem w TV!

I to tak ostro, że od razu 3,5 latka jej załatwiłem.

11.12.2006
22:22
[8]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy

Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F

11.12.2006
22:22
[9]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)

Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz

11.12.2006
22:23
[10]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Dowcip mi sie skojarzył:

D: Mamusiu, kto jest moim tatusiem?
M: Nie wiem. Impreza była zajebista. Ciesz się, że nie szczekasz!

Anetka chyba dawała więcej niż jednemu, być może naraz i stąd ten ambaras.

11.12.2006
22:25
smile
[11]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

A tak apropos:

Rozmawiają dwie koleżanki:
-Jak tam rozmowa o pracę u Łyżwińskiego? Dostałaś ją?
-Pewnie, z palcem w dupie.

11.12.2006
22:26
smile
[12]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Mi po kawale Cainoora skojarzył się fragment tekstu OSTRego

"Mamo? jak poznałaś się z ojcem?"
He, dziecku nie powiesz, że płynęłaś na koksie
Że kolega miał forsę, że to nie takie proste


<< Czesiek

11.12.2006
22:29
[13]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Cieszmy sie ze tego szczesliwego dnia zaplodnienia nieudokumentowala "Tasmami Prawdy" - osobiscie niechcialbym tego ogladac, a jeszcze jakby sie okazalo ze to Endrju "kijem" wojowal, a fuuuj


Czesiek_Alcatraz -->
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4877559&N=1
no problemo - tyle ze bylo :)

11.12.2006
22:30
[14]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Pardon

11.12.2006
22:39
smile
[15]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Ja stawiam ze ojcem dziecka Anety K. jest Danuta Hojarska.

11.12.2006
23:21
[16]

ffff [ Backside ]

Albo poseł Senyszyn, gustująca w przyziemności i dewiacjach :]

12.12.2006
00:16
[17]

gladius [ Subaru addict ]

I did not have sexual relations with that woman

12.12.2006
00:18
smile
[18]

Zodiac [ ex-gladiator ]

Proponuję narodowy test DNA na ojcostwo. Im więcej tym lepiej.

12.12.2006
00:24
[19]

Vader [ Legend ]

Może zrobimy listę, zbierzemy pare tysięcy nazwisk i wyślemy pani Anecie K ? Drogą selekcji negatywnej może dojdziemy wreszcie do ojcostwa:)

12.12.2006
00:29
[20]

_agEnt_ [ Konsul ]

Wygrzebałem, prosze bardzo...



zapraszam do testowania:D

12.12.2006
00:35
smile
[21]

ffff [ Backside ]

Skoro TVN robiła narodowy test na inteligencję, czemu by nie narodowy test nasienia?
W kooperacji z Wyborczą, która by do piątkowej dodała aparaturę albo jakieś papierki lakmusowe ;)

12.12.2006
01:14
smile
[22]

Caine [ Książę Amberu ]

Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)

Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine


edit: joke

Niech się schowają lunaparki!
Niezapomniane 15 minut adrenaliny da Ci tylko test ciążowy!

12.12.2006
07:37
[23]

Belert [ Generaďż˝ ]

Jezu tylko nie Danuta Hojarska ona jest potwornie brzydka.

12.12.2006
08:05
smile
[24]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

dobra przyznam sie KUR** JA NIM JEStem :( tylko nie bijcieee

12.12.2006
08:08
smile
[25]

xion [ Jigga ]

Nawet na Jamajce się z nas śmieją... Jak na mój 16'letni mózg powinniśmy wyj***ć wszystkich tych idiotów z rządu i zacząć wszystko od początku... Zamiast zająć się powierzonymi im funkcjami oni szukają dziecka jakiejś kobiety ... oO
Za parę lat dojdzie do tego, że gdy będziemy na wakacjach np. w Egipcie gdy zapytają nas z jakiego kraju pochodzimy usłyszymy - Giertych, Lepper yeah? --.--

12.12.2006
11:50
smile
[26]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Ehh i jednak to nie Endrju... i moze pelna piersia odetchnac... :)
Aczkolwiek poszukiwania wciaz trwaja ;]

12.12.2006
11:58
[27]

wielebny_666 [ Konsul ]

hmm skoro wie kto jest ojcem jej dziecka (miała chyba pomroczność jasna jak syn Wałęsy) to po kiego ta cała szopka????

12.12.2006
12:01
smile
[28]

Jan Maria Rakieta [ Konsul ]

Autobus Arabów.

12.12.2006
12:01
[29]

faktor99 [ Pretorianin ]

Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów

Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99

12.12.2006
12:01
[30]

dolomith [ Generaďż˝ ]

wielebny --> albo nie byla pewna czy to pan Lyzwinski czy tez pan X (tu troche tam troche - tylu sie ich tam krecilo, jeden chcial z gumka drugi bez, kto to spamieta..), albo po prostu rozglos o Samoobronie, nie wazne jak byleby mowili (zagranie taktyczne) teraz wszystko zwalic na zamach stanu i na oponentow jak rowniez na dziennikarzy zeby w ten sposob zamknac wszystkim usta raz na zawsze...
Osobiscie przychylam sie do drugiej opcji

12.12.2006
12:03
smile
[31]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

xion--> czy ten Twoj 16 letni mozg cos w ogole kontaktuje?

12.12.2006
12:06
smile
[32]

Caine [ Książę Amberu ]

wielebny: jak rzekł działacz PO do kolegi z PiSu podsumowując propozycję wiosennych wyborów: "Teraz was powiesimy, ale obiecujemy że nie będziemy bujać zwłokami" (za Mazurkiem i Zalewskim)

Weseli chłopcy od Miodowicza znowu próbowali wywrócić rząd i znowu się nie udało. A grunt pod d...ą coraz gorętszy, archiwa otwarły piekielne podwoje i lecą głowy zasłużonych, przyjaciół i autorytetów.

12.12.2006
12:10
[33]

kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]

Ale Anetka wie, kto jest ojcem - tyle, ze nie powie (czyzby Zenek spod budki z piwem?)

12.12.2006
12:11
[34]

wielebny_666 [ Konsul ]

Zobaczymy ci przyniesie nowy rok (oprócz podwyżki vat na żarcie) mam nadziej że to wszystko nie piz...dnie w kosmos

tak wie ale nie powie (killer :))

12.12.2006
12:13
smile
[35]

stanson [ Szeryf ]

No nieee... znowu wpadke zalicze przez tego GOLa... :(((

12.12.2006
12:16
smile
[36]

donald_duck [ Pretorianin ]

Oj Caine, Caine - to nie tak, dajesz się manipulowas Rydzykowi i PiS-owskiej propagandzie, bo jak wiadomo to PiS trzęśie mediami:)

a kto jest dzieckiem Anetki?? - no to proste - ja!

12.12.2006
12:19
[37]

Scarface. [ Konsul ]


Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów

Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99
-Scarface.

12.12.2006
12:19
smile
[38]

Caine [ Książę Amberu ]

Mam nadzieję donald że chociaż dobra była. I że sztuki wyczyniała. I że worek na paszczy miała. I że nic nie złapałeś.
To "Wprost" jest reżimowym moherowym rydzkowym tygodnikiem? Aj waj!


stanson>>> Spokojnie, to sprawa wagi krajowej. Nikt Cię nie wsypie. Zresztą, donald się przyznał.

12.12.2006
12:26
smile
[39]

donald_duck [ Pretorianin ]

caine - jest!! każde czasopismo publikujące nie w smak salonowi, kazda stacja telewizyjna nie gnojąca obecnej koalicji to mohery, gównozjady i taki tam ciemnogród - nie wiedziałeś o tym?? Forum GOL-a nie czytujesz??:)))

Co do Anetki - nie pamiętam, pijany byłem:) A przyznałem się dla dobra kraju, salonu i Donalda nr 2:) - ja stary moher zrobiłem tego dzieciaka. jakbym się nie przyznał to po paru dniach i Kwaśniewski byłby zagrożony::)

"...Aj waj!..." - Caine, ty antysemito!!!!


12.12.2006
17:27
[40]

dolomith [ Generaďż˝ ]

donald_duck ---> a ktoz to tak powiedzial ze "każde czasopismo publikujące nie w smak salonowi, kazda stacja telewizyjna nie gnojąca obecnej koalicji to mohery, gównozjady i taki tam ciemnogród ". Jezeli stoi po obiektywnej stronie to niby z jakiej racji tak to nazywac?? A jezeli pojawiaja sie stwierdzenia ze ta a nie inna partia jest czyms najcudowniejszym co moglo sie przydarzyc Polsce to wybacz... A poza tym skoro wciaz twierdzisz ze TVP jest bardzo obiektywne i wcale nie jest polityczna stacja to obejrzyj powtorki Wiadomosci i Panoramy chocby z niedalekiej przeszlosci przed wyborczej do samorzadow lokalnych. Gdzie glownie pokazywali PIS jaka to prowadzi wspaniala kampanie znacznie krocej bo zaledwie paro sekundowe wstawki LPR i Samoobrony, a opzostalych to tylko migniecie napisu... Jezeli cos bylo nie w smak Kaczynskim to temat wogole nie byl poruszany w przeciwienstwie do pozostalych stacji....

12.12.2006
19:59
[41]

dolomith [ Generaďż˝ ]

hehe trojka dzieci a tyluuu chetnych ;]

12.12.2006
20:06
smile
[42]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

A czy to dziecko jest napewno Anety K.? Może warto zrobić testy?
Proponuje też zrobić nowy wątek:"Kto nie spał z Anetą K.?", bo ona sama już się chyba pogubiła, więc trzeba jej pomóc.

12.12.2006
20:07
[43]

Piotrek.K [ Dervish ]

Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów

Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99
-Scarface.
The World Is You

Kto uwaza, ze pizza jest lepsza od kanapek?
- Piotrek K.

12.12.2006
20:16
smile
[44]

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]

Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów

Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99
-Scarface.
The World Is You

Kto uwaza, ze pizza jest lepsza od kanapek?
- Piotrek K.

Kto uwaza że nie wie co uwazac?
-KOLOSrv

30.01.2007
14:46
smile
[45]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Heh... nie to zebym sledzil cala akcje, bo to wrecz zenujace... ale dla ciekawosci Lepper jednak podda sie badanio DNA (oficjalna wiadomosc), a nieoficjalna pewnie jest taka ze wlos szwagra Leppera pewnie juz jest przygotowany do analizy... heh

30.01.2007
14:58
smile
[46]

davids89 [ Konsul ]

Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów

Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99
-Scarface.
-davids89
The World Is You

Kto uwaza, ze pizza jest lepsza od kanapek?
- Piotrek K.

Kto uwaza że nie wie co uwazac?
-KOLOSrv

30.01.2007
14:59
smile
[47]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów

Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99
-Scarface.
-davids89
The World Is You
- Loon

Kto uwaza, ze pizza jest lepsza od kanapek?
- Piotrek K.
- Loon

Kto uwaza że nie wie co uwazac?
-KOLOSrv

30.01.2007
15:02
smile
[48]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów

Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99
-Scarface.
- Glob3r
-davids89
The World Is You
- Loon

Kto uwaza, ze pizza jest lepsza od kanapek?
- Piotrek K.
- Loon

Kto uwaza że nie wie co uwazac?
-KOLOSrv

Kto uważa że Aneta K. Zrobiła wszystkich w bambuko i zapłodniła się invitro?? :D

- Glob3r

30.01.2007
15:04
[49]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów

Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99
-Scarface.
- Glob3r
-davids89
The World Is You
- Loon
- Mr.Borys

Kto uwaza, ze pizza jest lepsza od kanapek?
- Piotrek K.
- Loon

Kto uwaza że nie wie co uwazac?
-KOLOSrv

Kto uważa że Aneta K. Zrobiła wszystkich w bambuko i zapłodniła się invitro?? :D
- Glob3r

30.01.2007
15:05
smile
[50]

matisf [ X ]

30.01.2007
15:08
smile
[51]

Cing [ KS WIGRY SUWALKI ]

Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów

Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99
-Scarface.
- Glob3r
-davids89
The World Is You
- Loon

Kto uwaza, ze pizza jest lepsza od kanapek?
- Piotrek K.
- Loon

Kto uwaza że nie wie co uwazac?
-KOLOSrv

Kto uważa że Aneta K. Zrobiła wszystkich w bambuko i zapłodniła się invitro?? :D
- Glob3r
- Cing

30.01.2007
15:12
[52]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów

Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99
-Scarface.
- Glob3r
-davids89
The World Is You
- Loon
- Mr.Borys

Kto uwaza, ze pizza jest lepsza od kanapek?
- Piotrek K.
- Loon

Kto uwaza że nie wie co uwazac?
-KOLOSrv

Kto uważa że Aneta K. Zrobiła wszystkich w bambuko i zapłodniła się invitro?? :D
- Glob3r
- Cing

30.01.2007
15:12
smile
[53]

Harrvan [ Senator ]

Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów

Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99
-Scarface.
- Glob3r
-davids89
The World Is You
- Loon

Kto uwaza, ze pizza jest lepsza od kanapek?
- Piotrek K.
- Loon

Kto uwaza że nie wie co uwazac?
-KOLOSrv

Kto uważa że Aneta K. Zrobiła wszystkich w bambuko i zapłodniła się invitro?? :D
- Glob3r
- Cing

Kto uwaza ze CDA jest lepsze niz Play ?
- Harrvan

02.02.2007
09:05
smile
[54]

bcforum [ Centurion ]

To ja nim jestem; ale było to po pijaku.

02.02.2007
09:08
[55]

frer [ Freelancer ]

A moim zdaniem ojcem jej dziecka jest Simon Mol. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.