
dolomith [ Generaďż˝ ]
Kto z Was TEŻ nie jest ojcem dziecka Anety K.?
Najpierw Stanisław Łyżwiński: "Nie jestem ojcem dziecka Anety K. i nie obawiam sie testow DNA"
potem byl Endrju L. "Niemialem kontaktow seksualnych z Aneta K."
nastepnie pojawila sie nowa postac, mianowicie Jacek Popecki, ktory poinformowal: "Wiem kim jest ojciec dziecka, Aneta Krawczyk będąc w ciąży zdradziła mi, że ojcem jej najmłodszej córki jest właśnie były radny Samoobrony powiatu tomaszowskiego Marek Celner"
W prokuraturze Jacek Popecki stwierdzil jednak ze "to były działacz Samoobrony z regionu łódzkiego jest ojcem corki Anety Krawczyk".
Co by bylo ciekawiej "Marek Celner stanowczo zaprzecza, by był ojcem dziecka Anety Krawczyk. Zamierza pozwać do sądu Jacka Popeckiego - asystenta Stanisława Łyżwińskiego."
A wszystkiemu winna jest jak to mowi halohalohalo Gazeta Wyborcza. No wiec kto TEŻ nie jest ojcem dziecka?? Przyznac sie!! Moze tak dojdziemy kto nim jest...
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5736744&N=1
Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]
W tym wszystkim naprawdę ważna jest jedna rzecz. Nie to, kto jest ojcem Anety K. AKA kurwiszcze, tylko to, że jedno babsko potrafi wodzić za nos całą opinię publiczną.

T_bone [ Generalleutnant ]
To co może tak GoLową liste trzeba zrobić :D
Azzie [ bonobo ]
Tak to ja jestem ojcem dziecka Anety K, ale do zaplodnienia doszlo przypadkowo jak podalem jej reke. Oswiadczam ze tez nie utrzymywalem kontaktow seksualnych
Lysack [ Latino Lover ]
kurcze, a takie ładne imię:)
erton F [ Konsul ]
Obstawiam, ze ojcem dziecka jest Stanson

ser pleśniowy [ Konsul ]
Nie, to ja! Zapłodniłem ją swoim wzrokiem, jak ją zobaczyłem w TV!
I to tak ostro, że od razu 3,5 latka jej załatwiłem.
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Dowcip mi sie skojarzył:
D: Mamusiu, kto jest moim tatusiem?
M: Nie wiem. Impreza była zajebista. Ciesz się, że nie szczekasz!
Anetka chyba dawała więcej niż jednemu, być może naraz i stąd ten ambaras.

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
A tak apropos:
Rozmawiają dwie koleżanki:
-Jak tam rozmowa o pracę u Łyżwińskiego? Dostałaś ją?
-Pewnie, z palcem w dupie.

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Mi po kawale Cainoora skojarzył się fragment tekstu OSTRego
"Mamo? jak poznałaś się z ojcem?"
He, dziecku nie powiesz, że płynęłaś na koksie
Że kolega miał forsę, że to nie takie proste
<< Czesiek
dolomith [ Generaďż˝ ]
Cieszmy sie ze tego szczesliwego dnia zaplodnienia nieudokumentowala "Tasmami Prawdy" - osobiscie niechcialbym tego ogladac, a jeszcze jakby sie okazalo ze to Endrju "kijem" wojowal, a fuuuj
Czesiek_Alcatraz -->
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4877559&N=1
no problemo - tyle ze bylo :)
Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Pardon

MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Ja stawiam ze ojcem dziecka Anety K. jest Danuta Hojarska.
ffff [ Backside ]
Albo poseł Senyszyn, gustująca w przyziemności i dewiacjach :]
gladius [ Subaru addict ]
I did not have sexual relations with that woman

Zodiac [ ex-gladiator ]
Proponuję narodowy test DNA na ojcostwo. Im więcej tym lepiej.
Vader [ Legend ]
Może zrobimy listę, zbierzemy pare tysięcy nazwisk i wyślemy pani Anecie K ? Drogą selekcji negatywnej może dojdziemy wreszcie do ojcostwa:)
_agEnt_ [ Konsul ]
Wygrzebałem, prosze bardzo...
zapraszam do testowania:D

ffff [ Backside ]
Skoro TVN robiła narodowy test na inteligencję, czemu by nie narodowy test nasienia?
W kooperacji z Wyborczą, która by do piątkowej dodała aparaturę albo jakieś papierki lakmusowe ;)

Caine [ Książę Amberu ]
Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
edit: joke
Niech się schowają lunaparki!
Niezapomniane 15 minut adrenaliny da Ci tylko test ciążowy!
Belert [ Generaďż˝ ]
Jezu tylko nie Danuta Hojarska ona jest potwornie brzydka.

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]
dobra przyznam sie KUR** JA NIM JEStem :( tylko nie bijcieee

xion [ Jigga ]
Nawet na Jamajce się z nas śmieją... Jak na mój 16'letni mózg powinniśmy wyj***ć wszystkich tych idiotów z rządu i zacząć wszystko od początku... Zamiast zająć się powierzonymi im funkcjami oni szukają dziecka jakiejś kobiety ... oO
Za parę lat dojdzie do tego, że gdy będziemy na wakacjach np. w Egipcie gdy zapytają nas z jakiego kraju pochodzimy usłyszymy - Giertych, Lepper yeah? --.--

dolomith [ Generaďż˝ ]
Ehh i jednak to nie Endrju... i moze pelna piersia odetchnac... :)
Aczkolwiek poszukiwania wciaz trwaja ;]
wielebny_666 [ Konsul ]
hmm skoro wie kto jest ojcem jej dziecka (miała chyba pomroczność jasna jak syn Wałęsy) to po kiego ta cała szopka????

Jan Maria Rakieta [ Konsul ]
Autobus Arabów.
faktor99 [ Pretorianin ]
Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów
Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99
dolomith [ Generaďż˝ ]
wielebny --> albo nie byla pewna czy to pan Lyzwinski czy tez pan X (tu troche tam troche - tylu sie ich tam krecilo, jeden chcial z gumka drugi bez, kto to spamieta..), albo po prostu rozglos o Samoobronie, nie wazne jak byleby mowili (zagranie taktyczne) teraz wszystko zwalic na zamach stanu i na oponentow jak rowniez na dziennikarzy zeby w ten sposob zamknac wszystkim usta raz na zawsze...
Osobiscie przychylam sie do drugiej opcji

Artur20 [ Generaďż˝ ]
xion--> czy ten Twoj 16 letni mozg cos w ogole kontaktuje?

Caine [ Książę Amberu ]
wielebny: jak rzekł działacz PO do kolegi z PiSu podsumowując propozycję wiosennych wyborów: "Teraz was powiesimy, ale obiecujemy że nie będziemy bujać zwłokami" (za Mazurkiem i Zalewskim)
Weseli chłopcy od Miodowicza znowu próbowali wywrócić rząd i znowu się nie udało. A grunt pod d...ą coraz gorętszy, archiwa otwarły piekielne podwoje i lecą głowy zasłużonych, przyjaciół i autorytetów.
kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]
Ale Anetka wie, kto jest ojcem - tyle, ze nie powie (czyzby Zenek spod budki z piwem?)
wielebny_666 [ Konsul ]
Zobaczymy ci przyniesie nowy rok (oprócz podwyżki vat na żarcie) mam nadziej że to wszystko nie piz...dnie w kosmos
tak wie ale nie powie (killer :))

stanson [ Szeryf ]
No nieee... znowu wpadke zalicze przez tego GOLa... :(((

donald_duck [ Pretorianin ]
Oj Caine, Caine - to nie tak, dajesz się manipulowas Rydzykowi i PiS-owskiej propagandzie, bo jak wiadomo to PiS trzęśie mediami:)
a kto jest dzieckiem Anetki?? - no to proste - ja!
Scarface. [ Konsul ]
Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów
Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99
-Scarface.

Caine [ Książę Amberu ]
Mam nadzieję donald że chociaż dobra była. I że sztuki wyczyniała. I że worek na paszczy miała. I że nic nie złapałeś.
To "Wprost" jest reżimowym moherowym rydzkowym tygodnikiem? Aj waj!
stanson>>> Spokojnie, to sprawa wagi krajowej. Nikt Cię nie wsypie. Zresztą, donald się przyznał.

donald_duck [ Pretorianin ]
caine - jest!! każde czasopismo publikujące nie w smak salonowi, kazda stacja telewizyjna nie gnojąca obecnej koalicji to mohery, gównozjady i taki tam ciemnogród - nie wiedziałeś o tym?? Forum GOL-a nie czytujesz??:)))
Co do Anetki - nie pamiętam, pijany byłem:) A przyznałem się dla dobra kraju, salonu i Donalda nr 2:) - ja stary moher zrobiłem tego dzieciaka. jakbym się nie przyznał to po paru dniach i Kwaśniewski byłby zagrożony::)
"...Aj waj!..." - Caine, ty antysemito!!!!
dolomith [ Generaďż˝ ]
donald_duck ---> a ktoz to tak powiedzial ze "każde czasopismo publikujące nie w smak salonowi, kazda stacja telewizyjna nie gnojąca obecnej koalicji to mohery, gównozjady i taki tam ciemnogród ". Jezeli stoi po obiektywnej stronie to niby z jakiej racji tak to nazywac?? A jezeli pojawiaja sie stwierdzenia ze ta a nie inna partia jest czyms najcudowniejszym co moglo sie przydarzyc Polsce to wybacz... A poza tym skoro wciaz twierdzisz ze TVP jest bardzo obiektywne i wcale nie jest polityczna stacja to obejrzyj powtorki Wiadomosci i Panoramy chocby z niedalekiej przeszlosci przed wyborczej do samorzadow lokalnych. Gdzie glownie pokazywali PIS jaka to prowadzi wspaniala kampanie znacznie krocej bo zaledwie paro sekundowe wstawki LPR i Samoobrony, a opzostalych to tylko migniecie napisu... Jezeli cos bylo nie w smak Kaczynskim to temat wogole nie byl poruszany w przeciwienstwie do pozostalych stacji....
dolomith [ Generaďż˝ ]
hehe trojka dzieci a tyluuu chetnych ;]

infernus67 [ Prezes Misiura ]
A czy to dziecko jest napewno Anety K.? Może warto zrobić testy?
Proponuje też zrobić nowy wątek:"Kto nie spał z Anetą K.?", bo ona sama już się chyba pogubiła, więc trzeba jej pomóc.
Piotrek.K [ Dervish ]
Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów
Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99
-Scarface.
The World Is You
Kto uwaza, ze pizza jest lepsza od kanapek?
- Piotrek K.

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]
Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów
Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99
-Scarface.
The World Is You
Kto uwaza, ze pizza jest lepsza od kanapek?
- Piotrek K.
Kto uwaza że nie wie co uwazac?
-KOLOSrv

dolomith [ Generaďż˝ ]
Heh... nie to zebym sledzil cala akcje, bo to wrecz zenujace... ale dla ciekawosci Lepper jednak podda sie badanio DNA (oficjalna wiadomosc), a nieoficjalna pewnie jest taka ze wlos szwagra Leppera pewnie juz jest przygotowany do analizy... heh

davids89 [ Konsul ]
Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów
Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99
-Scarface.
-davids89
The World Is You
Kto uwaza, ze pizza jest lepsza od kanapek?
- Piotrek K.
Kto uwaza że nie wie co uwazac?
-KOLOSrv

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów
Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99
-Scarface.
-davids89
The World Is You
- Loon
Kto uwaza, ze pizza jest lepsza od kanapek?
- Piotrek K.
- Loon
Kto uwaza że nie wie co uwazac?
-KOLOSrv

Glob3r [ Generaďż˝ ]
Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów
Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99
-Scarface.
- Glob3r
-davids89
The World Is You
- Loon
Kto uwaza, ze pizza jest lepsza od kanapek?
- Piotrek K.
- Loon
Kto uwaza że nie wie co uwazac?
-KOLOSrv
Kto uważa że Aneta K. Zrobiła wszystkich w bambuko i zapłodniła się invitro?? :D
- Glob3r
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów
Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99
-Scarface.
- Glob3r
-davids89
The World Is You
- Loon
- Mr.Borys
Kto uwaza, ze pizza jest lepsza od kanapek?
- Piotrek K.
- Loon
Kto uwaza że nie wie co uwazac?
-KOLOSrv
Kto uważa że Aneta K. Zrobiła wszystkich w bambuko i zapłodniła się invitro?? :D
- Glob3r

matisf [ X ]

Cing [ KS WIGRY SUWALKI ]
Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów
Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99
-Scarface.
- Glob3r
-davids89
The World Is You
- Loon
Kto uwaza, ze pizza jest lepsza od kanapek?
- Piotrek K.
- Loon
Kto uwaza że nie wie co uwazac?
-KOLOSrv
Kto uważa że Aneta K. Zrobiła wszystkich w bambuko i zapłodniła się invitro?? :D
- Glob3r
- Cing
Mr.Borys [ Van Helsing ]
Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów
Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99
-Scarface.
- Glob3r
-davids89
The World Is You
- Loon
- Mr.Borys
Kto uwaza, ze pizza jest lepsza od kanapek?
- Piotrek K.
- Loon
Kto uwaza że nie wie co uwazac?
-KOLOSrv
Kto uważa że Aneta K. Zrobiła wszystkich w bambuko i zapłodniła się invitro?? :D
- Glob3r
- Cing

Harrvan [ Senator ]
Kto uważa że jest ojcem jedno z trzech dzieci pani Anety?
- Taikun (nie wiem jak ale mam w życiu pecha)
- ser pleśniowy
- Adamek18
- Autobus Arabów
Kto uważa że ojcem dziecka jest Stanson ?
- erton F
- Czesiek_Alcatraz
- Caine
- faktor99
-Scarface.
- Glob3r
-davids89
The World Is You
- Loon
Kto uwaza, ze pizza jest lepsza od kanapek?
- Piotrek K.
- Loon
Kto uwaza że nie wie co uwazac?
-KOLOSrv
Kto uważa że Aneta K. Zrobiła wszystkich w bambuko i zapłodniła się invitro?? :D
- Glob3r
- Cing
Kto uwaza ze CDA jest lepsze niz Play ?
- Harrvan

bcforum [ Centurion ]
To ja nim jestem; ale było to po pijaku.
frer [ Freelancer ]
A moim zdaniem ojcem jej dziecka jest Simon Mol. :)