
@$D@F [ Generaďż˝ ]
konto oszczednosciowe
chcialem sie dowiedziec jakie konto oszczedosciowe polecacie, interesuje mnie lokata z jak najwyzszym oprocentowaniem i bez oplat, ew minimalne oplaty :) ekonto mam ale tam jest zbyt niski procent :)
myslam o tym
nie ma oplat a % przyzwoity wedlug mnie :)
gladius [ Subaru addict ]
Żadne. Konta oszczędnościowe są zupełnie bez sensu w porównaniu z ofertą różnego rodzaju funduszy inwestycyjnych. Jeśli chcesz oszczędzać na procent, to wykup jednostki uczestnictwa w funduszu.
Regis [ ]
To sie nie oplaca. Konto jest do platnoisci przez internet. Chcesz oszczedzac - rozejrzyj sie za funduszami, o ile masz nieco wiecej kasy.
@$D@F [ Generaďż˝ ]
no tak ale jaki?
znajoma zainwestowala duzo w dundusz i po kilku dniach duzo stracila bo fundusz spadl dosc znacznie, nie chce ryzykowac, chce aby pieniadze rosly sobie spokojnie bez stresu ze cos sie stanie, co jakis czas chce wplacac na konto oczywiscie ale nie cche byc uwiazany ze musze wplacac co miesiac