GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

nadchodzi4.com??

09.12.2006
16:57
[1]

sixaxis [ Legionista ]

nadchodzi4.com??

witam
zastanawiałem się czy ktoś wie co nie co na temat nowego operatora - na www.nadchodzi4.com są bardzo ogólne informacje
z góry dzieki

13.12.2006
13:52
[2]

sixaxis [ Legionista ]

bump

13.12.2006
13:56
[3]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

"P4 rozpoczyna testy sieci, które obejmą ponad 10 tys. osób. Aby wziąć udział w tym przedsięwzięciu, dostać telefon, kartę SIM i 150 zł miesięcznie na rozmowy i usługi, wystarczy wypełnić ankietę na stronie www.

Testy mają trwać dwa miesiące, po których będzie można podpisać umowę z P4 i zostać w sieci. Więcej szczegółów wraz z ankietą można znaleźć na stronie nadchodzi4.com."


Interesujące,poszperam jeszcze :)

13.12.2006
13:59
[4]

Fett [ Avatar ]

heh mam umowe w orange jeszcze ponad rok ;)

13.12.2006
14:00
[5]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

ja mam umowe z era na dwa lata jeszcze;)

13.12.2006
14:05
smile
[6]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

A mi w plusie za 17 doładowań

13.12.2006
14:59
[7]

estrella [ Konsul ]

Już jest:

13.12.2006
20:15
[8]

sixaxis [ Legionista ]

www.mobile.pl - to chyba jednak nie do końca ta sieć...

na stronce już się zarejestrowałem - któs jeszcze to robił?

13.12.2006
20:17
[9]

dolomith [ Generaďż˝ ]

hihi, a ja tez mam w plusie i niezamierzam zmieniac - dobrze mnie tam traktuja :)

13.12.2006
20:24
[10]

reksio [ Q u e e r ]

Ja się zarejestrowałem, chociaż mam już komórkę z plusa.
:)

13.12.2006
20:42
[11]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Zarejestrowałem się, zobaczymy co dalej.

14.12.2006
06:43
[12]

sixaxis [ Legionista ]

też mam komórkę w plusie ale kompletnie by mi to nie przeszkadzało, żeby sprawdzić konkurencję :):)

14.12.2006
21:38
[13]

sixaxis [ Legionista ]

swoją drogą właśnie się dowiedziałem, że "nadchodzi4" korzystać będzie z anten innej sieci - jak będzie zobaczymy - ale jeśli tak to ciekawe której sieci?

14.12.2006
21:41
[14]

OzOr [ Generaďż˝ ]

Ja tez się zarejestrowałem mam komórkę w plusie i w erze. Plus to jedna wielka pomyłka!

16.12.2006
14:03
[15]

sixaxis [ Legionista ]

OzOr - a co się dzieje? wiesz też mam w plusie i faktem jest, że ile nie dzwonię to i tak zawsze płacę tyle samo :) - masz podobny problem??

16.12.2006
14:09
[16]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

u mnie cala rodzina ma w plusie i wszstko smiga bardzo dobrze.Ale zarejestrowac sie nie zaszkodzi :)

17.12.2006
17:16
[17]

sixaxis [ Legionista ]

jeśli odwiedzaliście jakoś ostatnio youtube.com to może się natkneliście na pare filmików o nadchodzi4

filmików jest kilka a może kilkanaście bez problemu je znajdziecie - tu linki do 3 najfajniejszych:










18.12.2006
14:00
[18]

sixaxis [ Legionista ]

czyli aż tak wam się nie podobają? hehe :)

18.12.2006
14:20
[19]

Coy2K [ Veteran ]

z tym ziomem co ańczy break'a chyba najzabawniejsza :)

18.12.2006
15:16
smile
[20]

MR.MANIAK [ Senator ]

Świetne te reklamy

18.12.2006
15:28
[21]

Caine [ Książę Amberu ]

a co mi tam. zarejestrowałem się. Można wygrać komórkę na rok, a w lutym kończy mi się umowa. Jak nie dostanę od Ery przynajmniej N6280 to ...

19.12.2006
23:12
[22]

sixaxis [ Legionista ]

no proszę mamy oficjalnego dezertera:):) pewnie sporo osób zrobi tak jak ty Caine dlatego albo nadchodzi4 będzie miało sporo użytkowników albo pozostałe sieci zrobią co zechcemy :))

20.12.2006
15:03
[23]

sixaxis [ Legionista ]

kolejny filmik promocyjny - tym razem trochę inny - ale musicie sami zobaczyć i ocenić :) :)



21.12.2006
09:36
[24]

malyr [ Pretorianin ]

wypelnilem kilka tygodni temu ta ankiete

dzis zadzwonil gosciu

siema siema :)

ogolnie bardzo "luzacki" styl prowadzenia rozmowy, caly czas mowil na ty do mnie

no i niby przeszedlem do 2 etapu teraz mam czekac na email lub list

mial ktos podobna przygode?

21.12.2006
09:46
[25]

N2 [ negroz ]

hhiihi

21.12.2006
15:24
smile
[26]

malyr [ Pretorianin ]

hmm nikt nie wypelnial ankiety?:)

21.12.2006
15:36
smile
[27]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

Ja wypełniłem (parę tyg. temu), ale najwyraźniej nie kwalifikuje się do ich wymagań. bo do mnie jakoś nie zadzwonili.

21.12.2006
15:42
[28]

diabelek1 [ szczęśliwy ]

Niedawna mBank zaczal swiadczyc uslugi jako wirtualny operator.

21.12.2006
16:30
smile
[29]

malyr [ Pretorianin ]

Jeśli zakwalifikujesz się dalej, zadzwonimy do Ciebie i zadamy kilka dodatkowych pytań. Następnie otrzymasz pocztą list z loginem i kodem, za pomocą których zarejestrujesz się na stronie internetowej. Wspólnie ustalimy termin spotkania i podpisania umowy, na mocy której staniesz się uczestnikiem naszego programu.

hmm no to chyba mi sie udalo :)

21.12.2006
19:23
[30]

sixaxis [ Legionista ]

gratuluję wam:) - ja nadal czekam ale raczej się nie doczekam :) - ciekawe czy skoro zakwalikowaliście się do programu to będziecie mieli jakieś zniżki gdybyście chcieli zostać na stałe ? ? ?

23.12.2006
12:11
[31]

Marti77 [ Centurion ]

Do mnie zadzwonili we wtorek.Nie orientujecie się czy są jakieś szanse na to że w przypadku podpisania tej dwumiesięcznej darmowej umowy i nie podpisaniu "prawdziwej" telefon można zatrzymać?Byłoby nieźle.No i mam nadzieję że skoro zadzwonili to pozostaje tylko czekać na umówienie się w celu podpisania i nie będzie żadnych "haczyków"

23.12.2006
13:22
[32]

malyr [ Pretorianin ]

Marti77---> najlepsze jest to niby godzinne szkolenie :) ciekaw jestem co to ma byc
zastanawiam sie wlasnie jakie sa haczyki :) w polsce to po gebie za nic nie dostaniesz:P

23.12.2006
16:55
[33]

Marti77 [ Centurion ]

malyr ---> szkolenie ma być z obsługi telefonu.Fajnie jakby to było coś w stylu motoroli ming albo MDA.Tyle że to odpada ze względu na koszt.Pewnie podadzą jakieś strony z których masz ściągać gry, muzykę itp.Bo wnioskując z wywiadu z szefem P4 nastawiają się w dużej mierze na multimedia.

23.12.2006
17:51
[34]

Azzie [ bonobo ]

No do mnie tez zadzwonili. Czekam na drugi kontakt

23.12.2006
18:54
[35]

malyr [ Pretorianin ]

ja stawiam na mda, skoro multimedia..www itp sprawy to tylko na takim aparacie

23.12.2006
19:33
[36]

malyr [ Pretorianin ]

wyczytalem ze do testow maja dac samsunga z370 albo motorole v3xx ale czy to prawda

24.12.2006
15:48
[37]

Logadin [ People Can Fly ]

Azzie - czy na adres email dostałeś już l/p do zalogowania się na www? (Do mnie dzwonili przedwczoraj i też czekam).

24.12.2006
16:09
[38]

malyr [ Pretorianin ]

po nowym roku maja zaczac wysylac l/p

05.01.2007
16:10
smile
[39]

malyr [ Pretorianin ]

no to cos sie dzieje:)



05.01.2007
23:57
smile
[40]

vxqxvzvdv7739nvjc [ Pretorianin ]

Może Nadchodzi4 będzie miał ceny 1gr/min

14.01.2007
20:52
[41]

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]

A ja w srode jade podpisac umowe i odebrac telefon!:] Dzisiaj dostalem maila z prosba o wybranie daty i miejsaca szkolenia i podpisania umowy:)

14.01.2007
21:18
[42]

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]

Jeszcze jedno pytanko.Byl ktos juz na takim szkoleniu i podpisal z nimi umwe?

15.01.2007
11:40
[43]

malyr [ Pretorianin ]

ja tez dopiero bede jechal odebrac telefonik :)

15.01.2007
11:45
smile
[44]

I.G.I [ |PL|-->I.G.I<-- ]

Nowy Operator Sieci Komórkowej w Polsce P4 = Netia :o

16.01.2007
10:23
[45]

malyr [ Pretorianin ]

i jak temacik?
odebral ktos telefon?

ja mam termin na jutro ale chyba zrezygnuje
poczytalem te wszystkie umowy i strasznie mi sie to nie podoba
za duze wymagania a tak naprawde to nic nie oferuja
cwanie pomyslane rozwiazanie
dac komus telefonik 150zl na rozmowy i kazac mu 2 miechy codziennie "pracowac"
ciekaw jestem jaki by byl koszt zatrudnienia takiego testera

po 2 miechach mozesz odkupic telefon i podpisac umowe na iles tam, wypas

16.01.2007
13:36
[46]

Lucky_ [ god ]

^^ Szukaja frajerow.

16.01.2007
23:28
[47]

wishram [ lets dance ]

150zł + darmowy telefon na 2 miesiące!?
rejestruję się!

a po dwóch miechach można zrezygnować

znajomy wczoraj odebrał, dostał jakiegoś Samsunga

16.01.2007
23:44
[48]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

pierwsze słysze o takim czymś

17.01.2007
07:55
[49]

malyr [ Pretorianin ]

wishram
poczytaj o co tam chodzi, jak przeczytasz umowy/oswiadczenia ktore masz podpisac to moze ci przejsc ochota na zabawe z nimi
przynajmniej ja zrezygnowalem
mialem dzis odebrac telefon - nie ide

17.01.2007
09:27
[50]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Może ktoś gdzieś udostępnić treść takiej umowy i zadań?
Jak to ma wyglądać?

17.01.2007
10:25
[51]

malyr [ Pretorianin ]

legrooch ---> wyslalem Ci na email

17.01.2007
10:28
[52]

yazz_aka_maish [ Legend ]

malyr ja również poproszę. Z góry dzienx :)

17.01.2007
10:32
[53]

malyr [ Pretorianin ]

wyslane
przeczytajcie co o tym sadzicie :)
mam czas do 18 na podjecie decyzji :P

17.01.2007
10:38
[54]

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]

malyr--->Ja podpisuje o 15.00 w Gdyni:)Raz sie zyje!Mam chrapke na ta Motke v3xx:D

17.01.2007
10:50
[55]

malyr [ Pretorianin ]

Sn33p3r no to ja to samo miejsce:P
nie podoba mi sie ta motorola i sama mysl meczenia sie nia przez 2 miesiace mnie przeraza:P
a pozniej mozliwosc kupienia bleeeee
wiem wiem maruda ze mnie straszna:P

17.01.2007
10:52
[56]

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]

malyr----->Wyslij mi numer(na moje gg) to zadzwonie po wszystkim i powiem czy warto:)Niby calosc ma trwac 2h.
Przeciez bede mial 150zl na koncie to i na koniec swiata sobie zadzwonie:P

17.01.2007
11:10
smile
[57]

legrooch [ MPO Squad Member ]

malyr ==> Dzięki!
W tych pdf nie ma nic złego poza zrzeczeniem się praw do wiadomości multimedialnych :)

A gdzie mogę zobaczyć "reguły gry"? :)

17.01.2007
11:20
[58]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Już jasne :> Ciemny jestem...

Czyli do wydzwonienia 150zł w obrębie sieci? + MMS/GP3 itd?

17.01.2007
11:34
[59]

malyr [ Pretorianin ]

legrooch ---> wyslalem Ci cos jeszcze
ale jest jeszcze jeden pdf ktory mam w domu, obowiazki jakie masz, co masz dziennie robic

wez teraz masz zalozenia co masz robic, nie tylko ty kazdy uzytkownik..jak tak kazdy do kazdego zacznie dzwonic to masakra

bym mial 3 telefon brb za ostro :P

17.01.2007
11:51
[60]

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]

malyr-->Nie zdazylem tego doczytac w tych pdfach.To 150 zl to tylko do wykozystania w obrebie sieci P4 czy innych tez?

17.01.2007
16:12
[61]

Logadin [ People Can Fly ]

Ja także rezygnuję, zbyt wiele jednak obowiązków wymagają.

17.01.2007
16:24
[62]

QrKo [ Legend ]

Ja także rezygnuję, zbyt wiele jednak obowiązków wymagają.
Jakich obowiazkow? Moze ktos pokrotce opisac o co mniej wiecej chodzi? Albo tego pdf-a na maila poprosze.

17.01.2007
20:19
[63]

wishram [ lets dance ]

up, chciałem się zgłosić, może ktoś wyjaśnij w czym tkwi haczyk

17.01.2007
21:08
[64]

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]

Ludzie nie ma haczyka!Nic nawet nie trzeba robic, jezeli nie chce Ci sie!Poprostu masz miec ten telefon i tyle!Ja juz mam Samsunga i jest bardzo fajny 9/10!Aha zapisy na testerow nadal trwaja!!

17.01.2007
21:55
[65]

Logadin [ People Can Fly ]

Sneeper -

Punkt 2.5 podpunkt i)
Punkt 3 (tabela)

Chyba, że coś źle zrozumiałem i nie muszę wykonywać tych wszystkich czynności dziennie/tygodniowo?

17.01.2007
22:01
[66]

malyr [ Pretorianin ]

wg mnie po to jest ta tabelka zeby to robic
jest napisane ze jak sie nie bedziesz wywiazywal z powiezonych ci obowiazkow to ci kaza oddac telefon
ja nie polazlem, dalem sobie na luz

17.01.2007
22:01
[67]

Azzie [ bonobo ]

No nie przesadzajmy. 3 telefony i 3 smsy dziennie to nie jest jakos strasznie duzo... Ale wiadomo ze przeciez oni nie daja tego telefonu po to aby lezal gdzies w plecaku...

A do mnie sie nie odezwali jeszcze, mimo ze dzwonili juz raz... Chyba jednak nie dostane telefonu...

17.01.2007
22:03
[68]

arturszyma [ Pretorianin ]

Ja dostałem dzisiaj od nich E-Mail, że dostanę złoty numer i jakieś darmowe minuty przez 3 miesiące, jak wejdą na rynek. :)

17.01.2007
22:08
[69]

malyr [ Pretorianin ]

Azzie nie dostales email ze ci dziekuje ble ble?
bo wysylaja jak ktos sie nie zalapal
a jak nie dostales takiego to na bank dostaniesz z kodami
spoko jeszcze maja sporo osob do "obdarowania"

17.01.2007
22:14
[70]

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]

Na wprowadzeniu kobitka powiedziala, ze jezeli nie dopelni sie wszystki podpunktow, to nic sie nie stanie!CZyli ogolnie i tak z telefonu sie dzwoni, pisze smsy,mmsy itp.A jezeli masz dostep do netu to tez bedziesz z niego kozystac!Jednym slowem dostaje sie fajny telefonik i kase na koncie, za robienie rzeczy, ktore i tak zrobilbys ze swojego telefonu!

17.01.2007
22:18
[71]

Logadin [ People Can Fly ]

Azzie - dziennie czynności jak cię mogę ale policzy ile to wychodzi funkcji tygodniowo. Do tego niektóre są iście "ciekawe" -> musisz min. 3 razy w tyg. odczytać swoją skrzynkę głosową - toż do mnie NIGDY NIKT nie nagrywał się na skrzynce :) I co teraz mam kazać znajomym dzwonić do mnie i się nagrywać? Chyba, że chodzi po prostu o trzykrotne połączenie się z obsługą poczty głosowej i tyle. Ale tuż nad masz, że musisz się 3x nagrać na pocztę -> znajomy mają powyłączaną tą usługę.
Nie po to wypełniałem ankietę pisząc jak dużo obsługuję telefon dziennie by teraz wykonywać 10x więcej czynności - zatem po co wogóle mnie dalej przerzucali jeżeli chcieli tylko tych którzy tel. wykorzystują nader często?

Sneeper - ja tam jednak wolę nie ryzykować z umowami. Zwłaszcza, że podpisana umowa z wyraźnie określonym icelami to jedno zaś parę słów od pani która szkoliła się dzień to drugie.
Fakt byłbym w LO to bym pewnie z nudów na lekcjach korzystał - wpisując do ankiety to, że z tel. się nie rozstaję ani na sekundę ale tak nie jest.

17.01.2007
22:22
smile
[72]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

W razie utraty telefonu komórkowego, niezwrócenia na żadanie lub jego uszkodzenia, p4 ma prawo obciążyc testującego karą umowną w wysokości 2000 złotych polskich.



uuu, już widzę masowe skargi, petycje i odwołania ludzi, którzy zostali zrobieni w bambuko.

Logadin - fakt, tabelka poraża. 3/4 czynności z niej w życiu nie robiłem

17.01.2007
22:47
[73]

malyr [ Pretorianin ]

mam dwa telefony prywatny i sluzbowy
z nimi nie wyrabiam az czasami je wylaczam i chce miec swiety spokoj
to gdzie ja bede sie katowal z 3 telefonami jeszcze podpisujac miliard jakis umow
no trudno nie dla mnie ta zabawa, wypelniajac ankiete liczylem na cos innego

18.01.2007
15:53
[74]

Logadin [ People Can Fly ]

Gravedigger - dokładnie! Dzisiaj chciałem jeszcze raz pomyśleć czy się jednak na to podpisanie umowy nie wybrać ale kurde ta tabela jednak wygląda jak grafik w pracy etatowego pracownika.

18.01.2007
16:37
[75]

Marti77 [ Centurion ]

Czy ktoś się orientuje ile sobie życzą za telefon w razie niepodpisanie umowy po zakończeniu testów?Właśnie dostałem email z kodem ale na razie nie bardzo podoba mi się cała ta umowa.Wygląda na o że szukają "darmowych" pracowników-testerów.

19.01.2007
11:13
[76]

Azzie [ bonobo ]

Ja ide w poniedzialek po telefon. Oczywiscie ze troche trzeba robic, ale nie oszukujmy sie: wiekszosc rzeczy to sie siada raz w tygodniu na godzinke, robi i ma spokoj. Rozumiem ze kazdy by chcial telefon dostac w prezencie na wlasnosc, gadac ile ma ochote i jeszcze dostac dyplom z podziekowaniem, ale tak to tylko w erze ;)

Jak dla mnie grafik jest w porzadku.

Zreszta w kazdej chwili mozna zrezygnowac, wiec co szkodzi.

19.01.2007
11:37
[77]

Marti77 [ Centurion ]

Azzie --> o której godzinie jest spotkanie?Na razie nie rejestrowałem się, bo nie wiem czy jest możliwość zmiany daty spotkania.Chyba się przejde i zobaczę na miejscu jak to wygląda.

Chodzi mi o spotkanie w Warszawie.

19.01.2007
11:38
[78]

Azzie [ bonobo ]

No sa rozne daty i godziny do wyboru, ja ide w poniedzialek na 10:30

19.01.2007
11:53
[79]

malyr [ Pretorianin ]

ja dostalem email zalogowalem sie i nie poszedlem na spotkanie
dzis znow dostalem email
hehe walcza :P

20.01.2007
17:10
[80]

Azzie [ bonobo ]

A w koncu poszedlem dzis na 15:00 :)

Spotkanie fajne, telefonik bardzo fajny :) Ogolnie mnie sie podoba :)

20.01.2007
17:59
[81]

Azzie [ bonobo ]

512 mb pamieci, 2 mpx aparat, internet 768 kbps w telefonie o grubosci 5 mm... Jezu jaki ja stary jestem :(

20.01.2007
18:20
[82]

Jogurt [ Saladin ]

Ma się rozumieć, że żeby odebrać telefon to trzeba iść do ich siedziby? Nie wysyłają za pośrednictwem poczty?

22.01.2007
09:27
[83]

Marti77 [ Centurion ]

Azzie --> jeszcze dwa pytanka.
Jaki aparat dostałeś i czy był jakiś wybór, czy dawali jak leci.Druga sprawa - czy jest mozliwość oddania telefonu po okresie testów czy w umowie jest coś takiego że trzeba odkupić lub podpisać umowę?
Dzieki.

22.01.2007
09:29
smile
[84]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Azzie ==> Co to za zabawka?

22.01.2007
09:40
[85]

malyr [ Pretorianin ]

Azzie dostal na pewno Samsunga Z370
Mieli jeszcze rozdawac Motorole 3vxx ale cos im nie wychodzi :)

Ja na drugiego emaila nie odpowiedzialem :)

Marti77 ---> umawiasz sie na spotkanie w celu podpisania umowy i tam dostajesz telefon, dostaniesz taki jaki danego dnia rozdaja,nie ma wyboru zadnego :)

co do konca testow to chyba jeszcze nic nie wiadomo, nie jest pewne czy siec wystartuje :P

22.01.2007
09:50
[86]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Wystartować to wystartuje, ale nie wiadomo kiedy. Mówiło się, że już na przełomie lutego i marca, ale nie wiadomo czy dogadają się z Plusem w spawie dzierżawy przekaźników. Dla niewtajemniczonych - nadajniki UMTS będą mieć własne, ale jeśli chodzi o połączenia voice i GPRS to na razie będą musieli korzystać z czyichś masztów, bo budowa własnej sieci takiej żeby pokrywała znaczną część kraju to są jakieś 3 lata. Podobno P4 ma w założeniu najpierw zdobyć rynek ludzi młodych, bardziej podatny na nowości, a jak już się trochę ugruntuje na rynku to mają "wyjść" już do ogółu.
Informacje od technika pracującego dla Plusa, badającego rynek telefonii komórkowej

22.01.2007
23:48
[87]

Azzie [ bonobo ]

tak jak mowil malyr: Z370, bardzo fajny telefonik. Wyboru nie ma.

Telefon po testach mozna oddac bez zadnych konsekwencji, nie trzeba kupowac ani podpisywac umowy.

23.01.2007
00:02
[88]

Tomas1987 [ Konsul ]

W tych testach płaci sięabonament czy to jest na zasadzie beta testerów dostajesz i masz za free??

23.01.2007
00:03
[89]

Tomas1987 [ Konsul ]

Czy te testy są za free czy się płaci jakiś abonament ?? Bo nie za bardzo sięw tym orientuję.

23.01.2007
00:03
[90]

Azzie [ bonobo ]

Masz free

23.01.2007
00:06
[91]

Logadin [ People Can Fly ]

Dostajesz i masz za free

23.01.2007
01:26
smile
[92]

Ultron [ Centurion ]

to jak idziecie do ich siedziby i dostajecie telefon za darmo na zawsze?jesli tak to ja tez tak chce

23.01.2007
02:56
[93]

Logadin [ People Can Fly ]

Nie na zawsze - na dwa miesiące.

23.01.2007
03:15
[94]

Ze wsi [ Senator ]

Gdzie jest ta rejestracja, bo nie widze:P?

23.01.2007
06:54
smile
[95]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

No i gra muzyczka - w sobote ide podpisac z nimi umowe na dwa miesiace - ciekawe jaki mi telefon udostepnia do testow ???

23.01.2007
09:00
[96]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Jak to w końcu jest z tymi połączeniami?
Są tylko do P4 czy na zewnątrz też możliwe?

23.01.2007
23:50
[97]

ronn [ moralizator ]

Legrooch, jak najbardziej na zewnatrz sa mozliwe, ale jak dzwonisz do innych testerow to nie odejmuja tego od limitu.

Sam telefon jest ciekawy. Kamerka 2mpix i cienki na chyba 4mm :) Wideorozmowy, sa za to takie sobie, widac ze 384kbps to jeszcze troche za malo.

Ciekawy, ale wyglada troche jak zabawka. Interfejs taki sobie, wyswietlacz jak to u samsunga pierwsza klasa :)

24.01.2007
00:12
smile
[98]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Tego Samsunga to akurat znam :)
Zastanawiałem się tylko, jakie aparaty dają :)

24.01.2007
12:06
[99]

Obiwan1992 [ Generaďż˝ ]

ogladajcie w ITV program "moje logo news" tam bylo o tym, codziennie chyba o 16:00

25.01.2007
14:22
[100]

Azzie [ bonobo ]

Jakby ktos chcial potestowac to moj numer 790 028 640

07.02.2007
08:19
smile
[101]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Telefon bardzo fajny (aczkolwiek jak dla mnie za cienki). Brakuje mu normalnego systemu - druga uwaga :/

Wideokonferencje działają zarąbiście! Download, odnowa limitów również :)
Fajna jednak jest ta promocja. Wyszło na to, że spełnianie harmonogramu może dać Ci dodatkowe prezenty. Normalnie osoba ma katować to co chce.

07.02.2007
08:25
[102]

Azzie [ bonobo ]

Musimy wyprobowac wideokonferencje bo nie mialem jeszcze okazji :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.