sixaxis [ Legionista ]
nadchodzi4.com??
witam
zastanawiałem się czy ktoś wie co nie co na temat nowego operatora - na www.nadchodzi4.com są bardzo ogólne informacje
z góry dzieki
sixaxis [ Legionista ]
bump
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
"P4 rozpoczyna testy sieci, które obejmą ponad 10 tys. osób. Aby wziąć udział w tym przedsięwzięciu, dostać telefon, kartę SIM i 150 zł miesięcznie na rozmowy i usługi, wystarczy wypełnić ankietę na stronie www.
Testy mają trwać dwa miesiące, po których będzie można podpisać umowę z P4 i zostać w sieci. Więcej szczegółów wraz z ankietą można znaleźć na stronie nadchodzi4.com."
Interesujące,poszperam jeszcze :)
Fett [ Avatar ]
heh mam umowe w orange jeszcze ponad rok ;)
kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
ja mam umowe z era na dwa lata jeszcze;)

Api15 [ dziwny człowiek... ]
A mi w plusie za 17 doładowań
estrella [ Konsul ]
Już jest:
sixaxis [ Legionista ]
www.mobile.pl - to chyba jednak nie do końca ta sieć...
na stronce już się zarejestrowałem - któs jeszcze to robił?
dolomith [ Generaďż˝ ]
hihi, a ja tez mam w plusie i niezamierzam zmieniac - dobrze mnie tam traktuja :)
reksio [ Q u e e r ]
Ja się zarejestrowałem, chociaż mam już komórkę z plusa.
:)
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Zarejestrowałem się, zobaczymy co dalej.
sixaxis [ Legionista ]
też mam komórkę w plusie ale kompletnie by mi to nie przeszkadzało, żeby sprawdzić konkurencję :):)
sixaxis [ Legionista ]
swoją drogą właśnie się dowiedziałem, że "nadchodzi4" korzystać będzie z anten innej sieci - jak będzie zobaczymy - ale jeśli tak to ciekawe której sieci?
OzOr [ Generaďż˝ ]
Ja tez się zarejestrowałem mam komórkę w plusie i w erze. Plus to jedna wielka pomyłka!
sixaxis [ Legionista ]
OzOr - a co się dzieje? wiesz też mam w plusie i faktem jest, że ile nie dzwonię to i tak zawsze płacę tyle samo :) - masz podobny problem??
hubs [ Stand UP Speak UP ]
u mnie cala rodzina ma w plusie i wszstko smiga bardzo dobrze.Ale zarejestrowac sie nie zaszkodzi :)
sixaxis [ Legionista ]
jeśli odwiedzaliście jakoś ostatnio youtube.com to może się natkneliście na pare filmików o nadchodzi4
filmików jest kilka a może kilkanaście bez problemu je znajdziecie - tu linki do 3 najfajniejszych:
sixaxis [ Legionista ]
czyli aż tak wam się nie podobają? hehe :)
Coy2K [ Veteran ]
z tym ziomem co ańczy break'a chyba najzabawniejsza :)

MR.MANIAK [ Senator ]
Świetne te reklamy
Caine [ Książę Amberu ]
a co mi tam. zarejestrowałem się. Można wygrać komórkę na rok, a w lutym kończy mi się umowa. Jak nie dostanę od Ery przynajmniej N6280 to ...
sixaxis [ Legionista ]
no proszę mamy oficjalnego dezertera:):) pewnie sporo osób zrobi tak jak ty Caine dlatego albo nadchodzi4 będzie miało sporo użytkowników albo pozostałe sieci zrobią co zechcemy :))
sixaxis [ Legionista ]
kolejny filmik promocyjny - tym razem trochę inny - ale musicie sami zobaczyć i ocenić :) :)
malyr [ Pretorianin ]
wypelnilem kilka tygodni temu ta ankiete
dzis zadzwonil gosciu
siema siema :)
ogolnie bardzo "luzacki" styl prowadzenia rozmowy, caly czas mowil na ty do mnie
no i niby przeszedlem do 2 etapu teraz mam czekac na email lub list
mial ktos podobna przygode?
N2 [ negroz ]
hhiihi

malyr [ Pretorianin ]
hmm nikt nie wypelnial ankiety?:)

Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Ja wypełniłem (parę tyg. temu), ale najwyraźniej nie kwalifikuje się do ich wymagań. bo do mnie jakoś nie zadzwonili.
diabelek1 [ szczęśliwy ]
Niedawna mBank zaczal swiadczyc uslugi jako wirtualny operator.

malyr [ Pretorianin ]
Jeśli zakwalifikujesz się dalej, zadzwonimy do Ciebie i zadamy kilka dodatkowych pytań. Następnie otrzymasz pocztą list z loginem i kodem, za pomocą których zarejestrujesz się na stronie internetowej. Wspólnie ustalimy termin spotkania i podpisania umowy, na mocy której staniesz się uczestnikiem naszego programu.
hmm no to chyba mi sie udalo :)
sixaxis [ Legionista ]
gratuluję wam:) - ja nadal czekam ale raczej się nie doczekam :) - ciekawe czy skoro zakwalikowaliście się do programu to będziecie mieli jakieś zniżki gdybyście chcieli zostać na stałe ? ? ?
Marti77 [ Centurion ]
Do mnie zadzwonili we wtorek.Nie orientujecie się czy są jakieś szanse na to że w przypadku podpisania tej dwumiesięcznej darmowej umowy i nie podpisaniu "prawdziwej" telefon można zatrzymać?Byłoby nieźle.No i mam nadzieję że skoro zadzwonili to pozostaje tylko czekać na umówienie się w celu podpisania i nie będzie żadnych "haczyków"
malyr [ Pretorianin ]
Marti77---> najlepsze jest to niby godzinne szkolenie :) ciekaw jestem co to ma byc
zastanawiam sie wlasnie jakie sa haczyki :) w polsce to po gebie za nic nie dostaniesz:P
Marti77 [ Centurion ]
malyr ---> szkolenie ma być z obsługi telefonu.Fajnie jakby to było coś w stylu motoroli ming albo MDA.Tyle że to odpada ze względu na koszt.Pewnie podadzą jakieś strony z których masz ściągać gry, muzykę itp.Bo wnioskując z wywiadu z szefem P4 nastawiają się w dużej mierze na multimedia.
Azzie [ bonobo ]
No do mnie tez zadzwonili. Czekam na drugi kontakt
malyr [ Pretorianin ]
ja stawiam na mda, skoro multimedia..www itp sprawy to tylko na takim aparacie
malyr [ Pretorianin ]
wyczytalem ze do testow maja dac samsunga z370 albo motorole v3xx ale czy to prawda
Logadin [ People Can Fly ]
Azzie - czy na adres email dostałeś już l/p do zalogowania się na www? (Do mnie dzwonili przedwczoraj i też czekam).
malyr [ Pretorianin ]
po nowym roku maja zaczac wysylac l/p

malyr [ Pretorianin ]
no to cos sie dzieje:)

vxqxvzvdv7739nvjc [ Pretorianin ]
Może Nadchodzi4 będzie miał ceny 1gr/min
Sn33p3r [ Johnnie Walker ]
A ja w srode jade podpisac umowe i odebrac telefon!:] Dzisiaj dostalem maila z prosba o wybranie daty i miejsaca szkolenia i podpisania umowy:)
Sn33p3r [ Johnnie Walker ]
Jeszcze jedno pytanko.Byl ktos juz na takim szkoleniu i podpisal z nimi umwe?
malyr [ Pretorianin ]
ja tez dopiero bede jechal odebrac telefonik :)

I.G.I [ |PL|-->I.G.I<-- ]
Nowy Operator Sieci Komórkowej w Polsce P4 = Netia :o
malyr [ Pretorianin ]
i jak temacik?
odebral ktos telefon?
ja mam termin na jutro ale chyba zrezygnuje
poczytalem te wszystkie umowy i strasznie mi sie to nie podoba
za duze wymagania a tak naprawde to nic nie oferuja
cwanie pomyslane rozwiazanie
dac komus telefonik 150zl na rozmowy i kazac mu 2 miechy codziennie "pracowac"
ciekaw jestem jaki by byl koszt zatrudnienia takiego testera
po 2 miechach mozesz odkupic telefon i podpisac umowe na iles tam, wypas
Lucky_ [ god ]
^^ Szukaja frajerow.
wishram [ lets dance ]
150zł + darmowy telefon na 2 miesiące!?
rejestruję się!
a po dwóch miechach można zrezygnować
znajomy wczoraj odebrał, dostał jakiegoś Samsunga
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
pierwsze słysze o takim czymś
malyr [ Pretorianin ]
wishram
poczytaj o co tam chodzi, jak przeczytasz umowy/oswiadczenia ktore masz podpisac to moze ci przejsc ochota na zabawe z nimi
przynajmniej ja zrezygnowalem
mialem dzis odebrac telefon - nie ide
legrooch [ MPO Squad Member ]
Może ktoś gdzieś udostępnić treść takiej umowy i zadań?
Jak to ma wyglądać?
malyr [ Pretorianin ]
legrooch ---> wyslalem Ci na email
yazz_aka_maish [ Legend ]
malyr ja również poproszę. Z góry dzienx :)
malyr [ Pretorianin ]
wyslane
przeczytajcie co o tym sadzicie :)
mam czas do 18 na podjecie decyzji :P
Sn33p3r [ Johnnie Walker ]
malyr--->Ja podpisuje o 15.00 w Gdyni:)Raz sie zyje!Mam chrapke na ta Motke v3xx:D
malyr [ Pretorianin ]
Sn33p3r no to ja to samo miejsce:P
nie podoba mi sie ta motorola i sama mysl meczenia sie nia przez 2 miesiace mnie przeraza:P
a pozniej mozliwosc kupienia bleeeee
wiem wiem maruda ze mnie straszna:P
Sn33p3r [ Johnnie Walker ]
malyr----->Wyslij mi numer(na moje gg) to zadzwonie po wszystkim i powiem czy warto:)Niby calosc ma trwac 2h.
Przeciez bede mial 150zl na koncie to i na koniec swiata sobie zadzwonie:P

legrooch [ MPO Squad Member ]
malyr ==> Dzięki!
W tych pdf nie ma nic złego poza zrzeczeniem się praw do wiadomości multimedialnych :)
A gdzie mogę zobaczyć "reguły gry"? :)
legrooch [ MPO Squad Member ]
Już jasne :> Ciemny jestem...
Czyli do wydzwonienia 150zł w obrębie sieci? + MMS/GP3 itd?
malyr [ Pretorianin ]
legrooch ---> wyslalem Ci cos jeszcze
ale jest jeszcze jeden pdf ktory mam w domu, obowiazki jakie masz, co masz dziennie robic
wez teraz masz zalozenia co masz robic, nie tylko ty kazdy uzytkownik..jak tak kazdy do kazdego zacznie dzwonic to masakra
bym mial 3 telefon brb za ostro :P
Sn33p3r [ Johnnie Walker ]
malyr-->Nie zdazylem tego doczytac w tych pdfach.To 150 zl to tylko do wykozystania w obrebie sieci P4 czy innych tez?
Logadin [ People Can Fly ]
Ja także rezygnuję, zbyt wiele jednak obowiązków wymagają.
QrKo [ Legend ]
Ja także rezygnuję, zbyt wiele jednak obowiązków wymagają.
Jakich obowiazkow? Moze ktos pokrotce opisac o co mniej wiecej chodzi? Albo tego pdf-a na maila poprosze.
wishram [ lets dance ]
up, chciałem się zgłosić, może ktoś wyjaśnij w czym tkwi haczyk
Sn33p3r [ Johnnie Walker ]
Ludzie nie ma haczyka!Nic nawet nie trzeba robic, jezeli nie chce Ci sie!Poprostu masz miec ten telefon i tyle!Ja juz mam Samsunga i jest bardzo fajny 9/10!Aha zapisy na testerow nadal trwaja!!
Logadin [ People Can Fly ]
Sneeper -
Punkt 2.5 podpunkt i)
Punkt 3 (tabela)
Chyba, że coś źle zrozumiałem i nie muszę wykonywać tych wszystkich czynności dziennie/tygodniowo?
malyr [ Pretorianin ]
wg mnie po to jest ta tabelka zeby to robic
jest napisane ze jak sie nie bedziesz wywiazywal z powiezonych ci obowiazkow to ci kaza oddac telefon
ja nie polazlem, dalem sobie na luz
Azzie [ bonobo ]
No nie przesadzajmy. 3 telefony i 3 smsy dziennie to nie jest jakos strasznie duzo... Ale wiadomo ze przeciez oni nie daja tego telefonu po to aby lezal gdzies w plecaku...
A do mnie sie nie odezwali jeszcze, mimo ze dzwonili juz raz... Chyba jednak nie dostane telefonu...
arturszyma [ Pretorianin ]
Ja dostałem dzisiaj od nich E-Mail, że dostanę złoty numer i jakieś darmowe minuty przez 3 miesiące, jak wejdą na rynek. :)
malyr [ Pretorianin ]
Azzie nie dostales email ze ci dziekuje ble ble?
bo wysylaja jak ktos sie nie zalapal
a jak nie dostales takiego to na bank dostaniesz z kodami
spoko jeszcze maja sporo osob do "obdarowania"
Sn33p3r [ Johnnie Walker ]
Na wprowadzeniu kobitka powiedziala, ze jezeli nie dopelni sie wszystki podpunktow, to nic sie nie stanie!CZyli ogolnie i tak z telefonu sie dzwoni, pisze smsy,mmsy itp.A jezeli masz dostep do netu to tez bedziesz z niego kozystac!Jednym slowem dostaje sie fajny telefonik i kase na koncie, za robienie rzeczy, ktore i tak zrobilbys ze swojego telefonu!
Logadin [ People Can Fly ]
Azzie - dziennie czynności jak cię mogę ale policzy ile to wychodzi funkcji tygodniowo. Do tego niektóre są iście "ciekawe" -> musisz min. 3 razy w tyg. odczytać swoją skrzynkę głosową - toż do mnie NIGDY NIKT nie nagrywał się na skrzynce :) I co teraz mam kazać znajomym dzwonić do mnie i się nagrywać? Chyba, że chodzi po prostu o trzykrotne połączenie się z obsługą poczty głosowej i tyle. Ale tuż nad masz, że musisz się 3x nagrać na pocztę -> znajomy mają powyłączaną tą usługę.
Nie po to wypełniałem ankietę pisząc jak dużo obsługuję telefon dziennie by teraz wykonywać 10x więcej czynności - zatem po co wogóle mnie dalej przerzucali jeżeli chcieli tylko tych którzy tel. wykorzystują nader często?
Sneeper - ja tam jednak wolę nie ryzykować z umowami. Zwłaszcza, że podpisana umowa z wyraźnie określonym icelami to jedno zaś parę słów od pani która szkoliła się dzień to drugie.
Fakt byłbym w LO to bym pewnie z nudów na lekcjach korzystał - wpisując do ankiety to, że z tel. się nie rozstaję ani na sekundę ale tak nie jest.

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
W razie utraty telefonu komórkowego, niezwrócenia na żadanie lub jego uszkodzenia, p4 ma prawo obciążyc testującego karą umowną w wysokości 2000 złotych polskich.
uuu, już widzę masowe skargi, petycje i odwołania ludzi, którzy zostali zrobieni w bambuko.
Logadin - fakt, tabelka poraża. 3/4 czynności z niej w życiu nie robiłem
malyr [ Pretorianin ]
mam dwa telefony prywatny i sluzbowy
z nimi nie wyrabiam az czasami je wylaczam i chce miec swiety spokoj
to gdzie ja bede sie katowal z 3 telefonami jeszcze podpisujac miliard jakis umow
no trudno nie dla mnie ta zabawa, wypelniajac ankiete liczylem na cos innego
Logadin [ People Can Fly ]
Gravedigger - dokładnie! Dzisiaj chciałem jeszcze raz pomyśleć czy się jednak na to podpisanie umowy nie wybrać ale kurde ta tabela jednak wygląda jak grafik w pracy etatowego pracownika.
Marti77 [ Centurion ]
Czy ktoś się orientuje ile sobie życzą za telefon w razie niepodpisanie umowy po zakończeniu testów?Właśnie dostałem email z kodem ale na razie nie bardzo podoba mi się cała ta umowa.Wygląda na o że szukają "darmowych" pracowników-testerów.
Azzie [ bonobo ]
Ja ide w poniedzialek po telefon. Oczywiscie ze troche trzeba robic, ale nie oszukujmy sie: wiekszosc rzeczy to sie siada raz w tygodniu na godzinke, robi i ma spokoj. Rozumiem ze kazdy by chcial telefon dostac w prezencie na wlasnosc, gadac ile ma ochote i jeszcze dostac dyplom z podziekowaniem, ale tak to tylko w erze ;)
Jak dla mnie grafik jest w porzadku.
Zreszta w kazdej chwili mozna zrezygnowac, wiec co szkodzi.
Marti77 [ Centurion ]
Azzie --> o której godzinie jest spotkanie?Na razie nie rejestrowałem się, bo nie wiem czy jest możliwość zmiany daty spotkania.Chyba się przejde i zobaczę na miejscu jak to wygląda.
Chodzi mi o spotkanie w Warszawie.
Azzie [ bonobo ]
No sa rozne daty i godziny do wyboru, ja ide w poniedzialek na 10:30
malyr [ Pretorianin ]
ja dostalem email zalogowalem sie i nie poszedlem na spotkanie
dzis znow dostalem email
hehe walcza :P
Azzie [ bonobo ]
A w koncu poszedlem dzis na 15:00 :)
Spotkanie fajne, telefonik bardzo fajny :) Ogolnie mnie sie podoba :)
Azzie [ bonobo ]
512 mb pamieci, 2 mpx aparat, internet 768 kbps w telefonie o grubosci 5 mm... Jezu jaki ja stary jestem :(
Jogurt [ Saladin ]
Ma się rozumieć, że żeby odebrać telefon to trzeba iść do ich siedziby? Nie wysyłają za pośrednictwem poczty?
Marti77 [ Centurion ]
Azzie --> jeszcze dwa pytanka.
Jaki aparat dostałeś i czy był jakiś wybór, czy dawali jak leci.Druga sprawa - czy jest mozliwość oddania telefonu po okresie testów czy w umowie jest coś takiego że trzeba odkupić lub podpisać umowę?
Dzieki.

legrooch [ MPO Squad Member ]
Azzie ==> Co to za zabawka?
malyr [ Pretorianin ]
Azzie dostal na pewno Samsunga Z370
Mieli jeszcze rozdawac Motorole 3vxx ale cos im nie wychodzi :)
Ja na drugiego emaila nie odpowiedzialem :)
Marti77 ---> umawiasz sie na spotkanie w celu podpisania umowy i tam dostajesz telefon, dostaniesz taki jaki danego dnia rozdaja,nie ma wyboru zadnego :)
co do konca testow to chyba jeszcze nic nie wiadomo, nie jest pewne czy siec wystartuje :P
grish_em_all [ Hairless Cobra ]
Wystartować to wystartuje, ale nie wiadomo kiedy. Mówiło się, że już na przełomie lutego i marca, ale nie wiadomo czy dogadają się z Plusem w spawie dzierżawy przekaźników. Dla niewtajemniczonych - nadajniki UMTS będą mieć własne, ale jeśli chodzi o połączenia voice i GPRS to na razie będą musieli korzystać z czyichś masztów, bo budowa własnej sieci takiej żeby pokrywała znaczną część kraju to są jakieś 3 lata. Podobno P4 ma w założeniu najpierw zdobyć rynek ludzi młodych, bardziej podatny na nowości, a jak już się trochę ugruntuje na rynku to mają "wyjść" już do ogółu.
Informacje od technika pracującego dla Plusa, badającego rynek telefonii komórkowej
Azzie [ bonobo ]
tak jak mowil malyr: Z370, bardzo fajny telefonik. Wyboru nie ma.
Telefon po testach mozna oddac bez zadnych konsekwencji, nie trzeba kupowac ani podpisywac umowy.
Tomas1987 [ Konsul ]
W tych testach płaci sięabonament czy to jest na zasadzie beta testerów dostajesz i masz za free??
Tomas1987 [ Konsul ]
Czy te testy są za free czy się płaci jakiś abonament ?? Bo nie za bardzo sięw tym orientuję.
Azzie [ bonobo ]
Masz free
Logadin [ People Can Fly ]
Dostajesz i masz za free

Ultron [ Centurion ]
to jak idziecie do ich siedziby i dostajecie telefon za darmo na zawsze?jesli tak to ja tez tak chce
Logadin [ People Can Fly ]
Nie na zawsze - na dwa miesiące.
Ze wsi [ Senator ]
Gdzie jest ta rejestracja, bo nie widze:P?

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
No i gra muzyczka - w sobote ide podpisac z nimi umowe na dwa miesiace - ciekawe jaki mi telefon udostepnia do testow ???
legrooch [ MPO Squad Member ]
Jak to w końcu jest z tymi połączeniami?
Są tylko do P4 czy na zewnątrz też możliwe?
ronn [ moralizator ]
Legrooch, jak najbardziej na zewnatrz sa mozliwe, ale jak dzwonisz do innych testerow to nie odejmuja tego od limitu.
Sam telefon jest ciekawy. Kamerka 2mpix i cienki na chyba 4mm :) Wideorozmowy, sa za to takie sobie, widac ze 384kbps to jeszcze troche za malo.
Ciekawy, ale wyglada troche jak zabawka. Interfejs taki sobie, wyswietlacz jak to u samsunga pierwsza klasa :)

legrooch [ MPO Squad Member ]
Tego Samsunga to akurat znam :)
Zastanawiałem się tylko, jakie aparaty dają :)
Obiwan1992 [ Generaďż˝ ]
ogladajcie w ITV program "moje logo news" tam bylo o tym, codziennie chyba o 16:00
Azzie [ bonobo ]
Jakby ktos chcial potestowac to moj numer 790 028 640

legrooch [ MPO Squad Member ]
Telefon bardzo fajny (aczkolwiek jak dla mnie za cienki). Brakuje mu normalnego systemu - druga uwaga :/
Wideokonferencje działają zarąbiście! Download, odnowa limitów również :)
Fajna jednak jest ta promocja. Wyszło na to, że spełnianie harmonogramu może dać Ci dodatkowe prezenty. Normalnie osoba ma katować to co chce.
Azzie [ bonobo ]
Musimy wyprobowac wideokonferencje bo nie mialem jeszcze okazji :)