GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sniper Elite

08.12.2006
22:36
[1]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Sniper Elite

Co sądzicie o tej grze mi się podoba lecz mam ochotę zagrać z kimś multiplayer kto chętny ??

08.12.2006
22:37
smile
[2]

KogUteX [ cziken ]

Miałem okazję pograć u znajomego chwilę na multi. Wchodzę, a jakiś snajper z CKMem biegnąc zabija mnie z odległości 50m. Podziękuję.

08.12.2006
22:58
[3]

hermin [ Legend ]

Już można ją kupić za 20zł? W CDA była ostatnio reklama...

08.12.2006
23:02
[4]

CHESTER80 [ Idioteque ]

Można ją kupić, wyszła chyba pod koniec listopada ale jeszcze nie widziałem jej w żadnym kiosku, a pisali że będzie można kupić SE m.in w kioskach co było mi na rękę.

08.12.2006
23:02
[5]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Już można ją kupić za 20zł?

Tak, pare dni temu moj wujek kupil...


edit:

Można ją kupić, wyszła chyba pod koniec listopada ale jeszcze nie widziałem jej w żadnym kiosku, a pisali że będzie można kupić SE m.in w kioskach co było mi na rękę.

On kupil ja w jakiejs cukierence gdzie byly tez czasopisma wiec w kioskach tez powinna ta gierka byc

10.12.2006
13:33
smile
[6]

master1987krk [ Legionista ]

Przeszedłem z kolegą na Multi całą gierke i naprawde wymiata, dwóch snajperów może dosłownie wszystko.

11.12.2006
20:54
smile
[7]

Rezort [ Generaďż˝ ]

Gra jest naprawde świetna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12.12.2006
15:08
[8]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Panowie może założymy serwer i zagramy ??

12.12.2006
18:39
[9]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

UP^

25.06.2007
22:49
smile
[10]

PC99 [ ]

pomysł popieram

24.07.2007
11:49
[11]

Aragorn Potomek Elendila [ Pretorianin ]

Moge zagrac napiszcie na gg 7989804

24.07.2007
11:56
smile
[12]

TajemniczyDonPedro [ Konsul ]

Ta gra jets świetna . Przeszedłem ja na najwyższym poziomie trudności :D . Jakimi rekordami w odległości strzału możecie się pochwalić ?

02.08.2007
00:20
[13]

Uno07 [ Generaďż˝ ]

508 m. w ostatniej misji .strzał z wieży do strażnika przyjakimś płocie.W zwolninym-to leciała ta kulka i leciała....spróbuj !!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.