Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
Sniper Elite
Co sądzicie o tej grze mi się podoba lecz mam ochotę zagrać z kimś multiplayer kto chętny ??

KogUteX [ cziken ]
Miałem okazję pograć u znajomego chwilę na multi. Wchodzę, a jakiś snajper z CKMem biegnąc zabija mnie z odległości 50m. Podziękuję.
hermin [ Legend ]
Już można ją kupić za 20zł? W CDA była ostatnio reklama...
CHESTER80 [ Idioteque ]
Można ją kupić, wyszła chyba pod koniec listopada ale jeszcze nie widziałem jej w żadnym kiosku, a pisali że będzie można kupić SE m.in w kioskach co było mi na rękę.
bekas86 [ Blaugranczyk ]
Już można ją kupić za 20zł?
Tak, pare dni temu moj wujek kupil...
edit:
Można ją kupić, wyszła chyba pod koniec listopada ale jeszcze nie widziałem jej w żadnym kiosku, a pisali że będzie można kupić SE m.in w kioskach co było mi na rękę.
On kupil ja w jakiejs cukierence gdzie byly tez czasopisma wiec w kioskach tez powinna ta gierka byc

master1987krk [ Legionista ]
Przeszedłem z kolegą na Multi całą gierke i naprawde wymiata, dwóch snajperów może dosłownie wszystko.

Rezort [ Generaďż˝ ]
Gra jest naprawde świetna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
Panowie może założymy serwer i zagramy ??
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
UP^

PC99 [ ]
pomysł popieram
Aragorn Potomek Elendila [ Pretorianin ]
Moge zagrac napiszcie na gg 7989804

TajemniczyDonPedro [ Konsul ]
Ta gra jets świetna . Przeszedłem ja na najwyższym poziomie trudności :D . Jakimi rekordami w odległości strzału możecie się pochwalić ?
Uno07 [ Generaďż˝ ]
508 m. w ostatniej misji .strzał z wieży do strażnika przyjakimś płocie.W zwolninym-to leciała ta kulka i leciała....spróbuj !!!