GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ma ktos save do Paradise??

05.12.2006
23:10
[1]

manhunt_ [ Junior ]

Ma ktos save do Paradise??

Hi All.Jak ktos grał w Paradise to prosze o pomoc.jestem na poczatku lokalizacji "Pałac raz jeszcze"-zrobilem wszystko zgodnie z opisem(poradnik GRY-online). Mam w tym momencie wejsc do palacu i porozmawiac z ksieciem ktory da mi klucz do klatki gdzie zamknieta jest pantera.Ale gdy wchodze do komnaty to koles wogole sie nie odzywa.Myslalem ze cos zle zrobilem,ale powtarzalem ten motyw dziesiatki razy, cofajac sie rowniez do poprzedniego save a. Gre jeszcze raz przeinstalowalem i to samo. Jest to blad gry, i jedynym chyba rozwiazaniem jest wgranie save a po tej lokacji. Jak ktos ma save y z tej gry to prosze o kontakt. GG 8184842. THX

06.12.2006
00:05
[2]

kajamira [ Chor��y ]

mam save- ale UWAGA- w tej grze save należy inaczej wklejać - odkryłam to przy ikazji zmiany kompa- grałam na jednym,następnie chciałam przenieść na drugi - klops.Okazuje się , że w tej grze save są numerowane kolejno i nie wolno zmieniać numeracji- czyli, jeśli chcemy wkleić jakiś save- musimy usunąć inny , ale środkowy ( nie może to być ani pierwszy, ani ostatni) , a następnie ten save , który chcemy wkleić musi posiadać numer tego usuniętego- inaczej nie będzie żadnych zapisów- znikną również te, które już mieliśmy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.