GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zadanie Rakusa

05.12.2006
19:13
[1]

F3lo [ Centurion ]

Zadanie Rakusa

Mam problem znalazlem Rakusa (maga do Okary) stoje z nim przed jaskinia bo go wyprowadzilem. i ma on dla mnie zadanie zebym rozwalil ozywiencow ale w jaskini ich nie mam i nie bylo nawet w trakcie wyprowadzania z jaskini rakusa. Pomocy o co chodzi ?

05.12.2006
19:42
[2]

F3lo [ Centurion ]

??

05.12.2006
19:48
[3]

moszeusz [ PSP OWNER ]

Z łaski swojej, podaj jeszcze tytuł gry...

05.12.2006
19:53
[4]

dam12 [ Konsul ]

pewnie gothic 3

06.12.2006
00:50
[5]

Cze_Zar [ Pretorianin ]

Jaskinia składa się z dwóch części. Po wejściu do niej, w prawo idzie się do pomieszczenia z magiem a w lewo do części z grobami. Musisz sprawdzić czy po rozmowie z Rakusem szkielety (zombi) nie "zaklinowały" sie w tej części. Jeżeli ich tam nie ma to trzeba jeszcze chwilę poczekać bo może wnikły w ściany jaskini (taka to gra). Jeżeli i to nic nie da trzeba wgrywać sejwa i zaczynać ten quest na nowo. Jeżeli chodzi o tę gre nie można zapominać o częstym zapisywaniu stanów gry i na wszelki wypadek trzeba mieć kilka takich zapisów.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.