F3lo [ Centurion ]
Zadanie Rakusa
Mam problem znalazlem Rakusa (maga do Okary) stoje z nim przed jaskinia bo go wyprowadzilem. i ma on dla mnie zadanie zebym rozwalil ozywiencow ale w jaskini ich nie mam i nie bylo nawet w trakcie wyprowadzania z jaskini rakusa. Pomocy o co chodzi ?
F3lo [ Centurion ]
??
moszeusz [ PSP OWNER ]
Z łaski swojej, podaj jeszcze tytuł gry...
dam12 [ Konsul ]
pewnie gothic 3
Cze_Zar [ Pretorianin ]
Jaskinia składa się z dwóch części. Po wejściu do niej, w prawo idzie się do pomieszczenia z magiem a w lewo do części z grobami. Musisz sprawdzić czy po rozmowie z Rakusem szkielety (zombi) nie "zaklinowały" sie w tej części. Jeżeli ich tam nie ma to trzeba jeszcze chwilę poczekać bo może wnikły w ściany jaskini (taka to gra). Jeżeli i to nic nie da trzeba wgrywać sejwa i zaczynać ten quest na nowo. Jeżeli chodzi o tę gre nie można zapominać o częstym zapisywaniu stanów gry i na wszelki wypadek trzeba mieć kilka takich zapisów.