GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zmienic rozdzielczosc gry przed jej odpaleniem?

05.12.2006
13:12
smile
[1]

Lisek20 [ Konsul ]

Jak zmienic rozdzielczosc gry przed jej odpaleniem?

Jak w temacie gdy monitor nie obsluguje rozdzielczosci na ktora gra jest ustawiona obecnie. Nie ma menu opcji przed wlaczeniem oraz nie ma piliku .ini w ktorym zazwyczaj mozna bylo zadzialac.
Z gory dziekuje i pozdrawiam.

05.12.2006
13:20
[2]

Mayhem [ Henry Chinaski ]

Jeśli ta rozdzielczość jest dla monitora za wysoka to możesz klikąć prawym na ikonie do uruchamiania i w zakładce "Zgodność" wybrać uruchamianie w 640x480.

05.12.2006
13:53
[3]

Lisek20 [ Konsul ]

Dziękuję ale niestety nie pomogło. Po uruchomieniu wyłącza się monitor po napisie "Out of range".
Dodam, że max mojego monitora to 1024x768 i jest to minimum wymagane przez grę.

05.12.2006
13:55
[4]

erton F [ Konsul ]

Mozesz poszukac w katalogu z gra pliku config.ini albo jakiegos innego .ini, czesto tam jest zapisywana rozdzielczosc.

05.12.2006
14:05
[5]

Alister [ Legionista ]

Po pierwsze - byłoby nieco prościej gdybyś napisał jaka to gra.
Po drugie - Piszesz że nie ma pliku .ini - Może jest tylko nie w folderze którym szukasz. Sprawdzałeś w "Moich Dokumentach" ? Bardzo często tam można znaleźć plik konfiguracyjny.

05.12.2006
14:09
[6]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Spróbuj użyć programu reForce:

i ustawić częstotliwość odświeżania ekranu na 60Hz.

05.12.2006
14:43
[7]

Lisek20 [ Konsul ]

Niestety nic nie pomogło, trudno. ;] Gdy będzie czas pożyczę od kolegi lepszy monitor i dostosuję rozdzielczość w grze.
Dzięki za wasz czas, pozdrawiam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.