GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HP Compaq nx7400 konfiguracja WiFi

05.12.2006
09:34
[1]

LooreNz [ Creators ]

HP Compaq nx7400 konfiguracja WiFi

Problem tak jak w temacie. Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc to bardzo prosze o pomoc.
Z góry dzieki

05.12.2006
09:37
[2]

wysia [ Generaďż˝ ]

To moze zdradz z czym masz problem?

"niestety po kliknięciu laptop nie wykrywa nic"
Albo karta jest wylaczona, albo nie dziala poprawnie (sprawdz w managerze urzadzen), albo nie ma zadnych sieci w poblizu.

05.12.2006
09:41
[3]

LooreNz [ Creators ]

jak wchodzę w otoczenie sieciowe klikam na ikonkę komputerków (połączenie bezprzewodowe) następnie z boku jest opcja ( wyświetl wszystkie bezprzewodowe połączenia) niestety po kliknięciu laptop nie wykrywa nic.

05.12.2006
09:45
[4]

mikmac [ Senator ]

a ma co wykrywac ???

ponadto kliknij guzik kolo wyswietlacza aby zapalila sie niebieska lampka

05.12.2006
09:46
[5]

LooreNz [ Creators ]

ma wykrywać sieć bezprzewodową na uczelni

05.12.2006
09:49
[6]

mikmac [ Senator ]

no tak ale ten HP domyslni korzysta z zero-configuration a wbudowana w winXP przegladarka sieci Wi-Fi WOGOLE nie wykrywa sieci z ukrytym (a raczej nie-spamowanym) SSIDem.
Musisz recznie taka siec dodac w ustawieniach zaawansowanych.

05.12.2006
09:51
[7]

LooreNz [ Creators ]

przydałaby mi sie porada jak to zrobić!!!

05.12.2006
09:54
[8]

mikmac [ Senator ]

idziesz z laptopem do osoby, ktora zna: SSID, login, pass i typ zabezpieczen i dajesz jej to szybko skonfigurowac.
I tak musisz miec ta wiedze aby to zrobic.

05.12.2006
10:01
[9]

LooreNz [ Creators ]

a jeśli wiem jaki ma byc SSID, login i pass?? to gdzie to mam powpisywac????

05.12.2006
10:07
[10]

mikmac [ Senator ]

juz pisalem, musisz to wklepac w sieciach bezprzewodowych/ustawienia zaawansowane.

Skoro jest to siec uczelniana, a ty chcesz sie polaczyc wiec jestes na uczelni, to jestem pewien, ze jest wokolo ciebie masa osob, ktora ci to ustawi w 2 minuty... lacznie z adminem sieci.

05.12.2006
10:48
[11]

LooreNz [ Creators ]

już udało mi się dojść do tego ja to ma działać.
Koniec tematu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.