GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Krotkie pytanie odnosnie GG

05.12.2006
09:09
smile
[1]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Krotkie pytanie odnosnie GG

Szukalem ale niewidzialem jednoznacznej odpowiedzi... Na logike to GG dziala na zasadzie P2P, a w praktyce tez ?? Czyli pytanie czy GG nalezy do programow P2P (niechodzi mi o przesylanie plikow, tylko o wymiane informacji "rozmowa")

05.12.2006
09:15
[2]

wysia [ Generaďż˝ ]

Nie, gg wymaga centralnego serwera.

05.12.2006
09:16
[3]

dolomith [ Generaďż˝ ]

Hmm... czyli na zasadzie P2P dziala tylko w przypadku przesylania plikow??

05.12.2006
09:47
[4]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

tak i to dopiero jak mu na to pozwolisz

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.