
dolomith [ Generaďż˝ ]
Krotkie pytanie odnosnie GG
Szukalem ale niewidzialem jednoznacznej odpowiedzi... Na logike to GG dziala na zasadzie P2P, a w praktyce tez ?? Czyli pytanie czy GG nalezy do programow P2P (niechodzi mi o przesylanie plikow, tylko o wymiane informacji "rozmowa")
wysia [ Generaďż˝ ]
Nie, gg wymaga centralnego serwera.
dolomith [ Generaďż˝ ]
Hmm... czyli na zasadzie P2P dziala tylko w przypadku przesylania plikow??
Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
tak i to dopiero jak mu na to pozwolisz