
Sn33p3r [ Johnnie Walker ]
Paczka łatek i uaktualnień do XP
Witam!
Pamieta, ze kiedys cos takiego sciagnalem,o ile sie nie myle wyszlo to w zeszlym roku w listopadzie...I tu jest problem, bo zapomnialem jak to sie nazywalo:(
Wie ktos o co mi chodzi?
Z gory dzieki za odpowiedzi(sensowne).
KogUteX [ cziken ]
Service Pack

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]
KogUteX--->Niestety nie chodzi mi o SP:(
Narmo--->Dokladnie o to mi chodzilo!Dzieki Ci wielkie!:)
BEERman [ Konsul ]
Serwis pack? ;]
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Po ściągnięciu prawdopodobnie pojawi się błąd weryfikacji przy próbie instalacji, ale wystarczy odpalić z zaproponowanym przełącznikiem i zainstaluje się normalnie.