GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Paczka łatek i uaktualnień do XP

04.12.2006
19:29
smile
[1]

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]

Paczka łatek i uaktualnień do XP

Witam!
Pamieta, ze kiedys cos takiego sciagnalem,o ile sie nie myle wyszlo to w zeszlym roku w listopadzie...I tu jest problem, bo zapomnialem jak to sie nazywalo:(
Wie ktos o co mi chodzi?
Z gory dzieki za odpowiedzi(sensowne).

04.12.2006
19:31
[2]

KogUteX [ cziken ]

Service Pack

04.12.2006
19:32
smile
[3]

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]

KogUteX--->Niestety nie chodzi mi o SP:(


Narmo--->Dokladnie o to mi chodzilo!Dzieki Ci wielkie!:)

04.12.2006
19:33
[4]

BEERman [ Konsul ]

Serwis pack? ;]

04.12.2006
19:34
[5]

Narmo [ Naczelny Maruda ]



Po ściągnięciu prawdopodobnie pojawi się błąd weryfikacji przy próbie instalacji, ale wystarczy odpalić z zaproponowanym przełącznikiem i zainstaluje się normalnie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.