GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Motorola v360

04.12.2006
19:08
[1]

pauleta [ Paula :) ]

Motorola v360

Mam na dysku gry na motorole v 360 i mam problem z wgraniem jej na ten telefon. Używam programu motorola phone tools a tam nie ma możliwości wgrywania gier. Mój komputer wykrywa dysk wymienny, lecz nie można na niego wejść. Poradźcie mi, co mam zrobic? Bardzo proszę

04.12.2006
19:14
[2]

EspenLund [ Live For Speed ]

Chyba będziesz musiał wejsc na ten dysk wymienny, bo nie znam innego sposobu na wgranie gry niz skopiowanie pliku .jar (czy .jad) do folderu kjava

04.12.2006
19:16
smile
[3]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

www.laduj.pl

04.12.2006
19:20
[4]

pauleta [ Paula :) ]

jak mam moj komputer to mi wyswietla dysk wymienny lecz nie moge na niego wejsc bo pokazuje ze jest pusty macie jakas rade na to zeby wejsc?

04.12.2006
19:31
[5]

pauleta [ Paula :) ]

loon dzieki tylko ze tam sie placi za polaczenie wap a ja mam drogie ;/

04.12.2006
19:50
[6]

pauleta [ Paula :) ]

up ^^

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.