pauleta [ Paula :) ]
Motorola v360
Mam na dysku gry na motorole v 360 i mam problem z wgraniem jej na ten telefon. Używam programu motorola phone tools a tam nie ma możliwości wgrywania gier. Mój komputer wykrywa dysk wymienny, lecz nie można na niego wejść. Poradźcie mi, co mam zrobic? Bardzo proszę
EspenLund [ Live For Speed ]
Chyba będziesz musiał wejsc na ten dysk wymienny, bo nie znam innego sposobu na wgranie gry niz skopiowanie pliku .jar (czy .jad) do folderu kjava

Loon [ jaki by tu stopien? ]
www.laduj.pl
pauleta [ Paula :) ]
jak mam moj komputer to mi wyswietla dysk wymienny lecz nie moge na niego wejsc bo pokazuje ze jest pusty macie jakas rade na to zeby wejsc?
pauleta [ Paula :) ]
loon dzieki tylko ze tam sie placi za polaczenie wap a ja mam drogie ;/
pauleta [ Paula :) ]
up ^^