GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WORD

04.12.2006
19:00
[1]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

WORD

mam problem w M. Wordzie, chcę przedzielić kartkę na 2 części w układzie poziomym, tak, żeby taka kreska przez środzek przechodziła

04.12.2006
19:08
[2]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

tabela
widok->paski i narzedzia> tabele i krawędzie

04.12.2006
19:08
smile
[3]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

dorba juz mam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.