GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Emergency 4 - jak zacząć??

04.12.2006
17:35
smile
[1]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Emergency 4 - jak zacząć??

Wybieram kampanie, pojawia mi się widok przed jakimś budynkiem, obok jakiś parking, chodzą ludzie... Na górze leci tekst pomocy chyba, ale on się kończy i co ja mam dalej zrobić? Jedyny klawisz jaki działa to Esc :/

04.12.2006
19:28
[2]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.