
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Emergency 4 - jak zacząć??
Wybieram kampanie, pojawia mi się widok przed jakimś budynkiem, obok jakiś parking, chodzą ludzie... Na górze leci tekst pomocy chyba, ale on się kończy i co ja mam dalej zrobić? Jedyny klawisz jaki działa to Esc :/
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
up