sajes [ Hala Madryt !! ]
Kacznski vel Kiepski
hahahhahah mocne!!!!!!!!!!
owens [ Konsul ]
Takie sobie :] już nie bawią żart o kaczynskich, przyjajmniej mnie ale bit fajny :)
Andre770 [ Koniokwiciur ]
śmiechu u mnie nie wywołało...