GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gadu gadu - podsłuch

04.12.2006
16:45
[1]

focal [ Pretorianin ]

gadu gadu - podsłuch

potrzebuje programu, który umożliwi mi przechwytywanie rozmów na gg lub hasła, kumpel mi swiruje że mi wejdzie na gg, jestem ciekaw czy wogóle istnieje taki program i jak sie nazywa

04.12.2006
17:00
smile
[2]

pablo397 [ sport addicted ]

jesli jestes w sieci lokalnej z kompem i tym gg to mozesz uzyc dobrego sniffera i przechwycic haslo. jesli nie to nie masz zadnych szans na przechywecnie tego hasla. no chyba ze masz zainstalowane te gadu u siebie na kompie tylko zabezpieczone haslem na profil to wtedy latwo wyciagnac jakims programem.

jesli chcesz podsluchiwac rozmowy to kiedys gg nie uzywalo zadnego protokolu szyfrujacego i pod linuksem przy uzyciu pewnych narzedzi mozna bylo przechwycic kazda NOWO zaczeta rozmowe. teraz to sie nie orientuje jak tam dalej sie potoczyly losy protokolu gg.

a jesli kumpel twierdzi ze podsluchuje twoje gg a nie jest jakims tam hackerem to sciemnia. to troche wyzsza szkola jazdy :)

04.12.2006
17:06
[3]

focal [ Pretorianin ]

no koleś profesjonalista nie jest, w sieci lokalnej też nie jesteśmy, mówi że jest program dzieki któremu przechwyci zdlanie hasło i rozmowy...............

04.12.2006
17:09
[4]

pablo397 [ sport addicted ]

to niech sobie mowi tak dalej. mozesz posmiac mu sie w twarz.

04.12.2006
17:10
[5]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Chyba, ze wgra Ci jakiegoś trojana czy coś w tym stylu (rAdmin na przykład)

04.12.2006
17:13
[6]

focal [ Pretorianin ]

i po zainstalowaniu rAdmin co dalej nalezy zrobi aby przejąć kontrole nad kompem ?

04.12.2006
17:20
[7]

stg+ [ Generaďż˝ ]

ja wiem tylko że Archiwum rozmów jest na TWOIM komputerze, i tylko na TWOIM. Jeżeli ma hackjować tylko gg to nie ma szans, jeśli cały komputer to może...


pozatym, sadze że to TY chcesz się włamać do innych a nie oni do CIEBIE. Słabe maskowanie.......

04.12.2006
17:25
[8]

focal [ Pretorianin ]

najpierw to tamten chciał do mnie a teraz ja w odwecie do niego :) zainstalowałem rAdmin mam jego ip ale np jak wyłaczyć mu kompa dla żartu ? on też musi mieć zainstalowany rAdmin ?

04.12.2006
17:26
[9]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

focal --> W swoim rAdminie wpisujesz IP kompa w którym zainstalowałeś serwer i jeżeli obszedłeś zabezpieczenia (firewall, antyvirus czasami też się odzywa) to możesz przejąć kontrolę nad kompem (widzisz co się dzieje na na monitorze, możesz przechwycić co jest wpisywane na klawiaturze, sam coś napisać, wykasować pliki...)

04.12.2006
17:27
[10]

focal [ Pretorianin ]

"W swoim rAdminie wpisujesz IP kompa w którym zainstalowałeś serwer" - tego nie czaje.......ustanowiłem połacznie, wpisalem jego ip ale o co chodzi z tym serwerem ? pisze mi że nie można zestawić połaczenia

04.12.2006
17:29
[11]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Bo u niego nie jest program zainstalowany

Piotrek.K --> ;)

04.12.2006
17:30
[12]

Piotrek.K [ Dervish ]

Bo Ci kolega wyzej zle podpowiada :/. Ip masz wpisac takie 127.0.0.1 . Inaczej nic z tego nie wyjdzie :/...

04.12.2006
17:30
[13]

.:|MP3|.: [ Pretorianin ]

Musisz najpierw wysłać serwer do ofiary.Pod pretekstem że jest to wygaszacz ekranu albo coś w tym stylu. Ja kiedyś niezłe jajca robiłem se z kumpla:D

04.12.2006
17:31
[14]

focal [ Pretorianin ]

wystarczy aby tylko zainstalował i odpalił (da sie zrobić) czy musi konfigurować coś ? jeszcze pisze mi że serwer można uruchomić w postaci systemowej

04.12.2006
17:32
[15]

focal [ Pretorianin ]

MP jakbys napisal co i jak krok po kroku to byłbym wdzieczny

04.12.2006
17:35
smile
[16]

pietras112 [ Chor��y ]

znam sie na AQQ ale na gg nie za bardzo

04.12.2006
17:35
smile
[17]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Jaki "chaker"...

04.12.2006
17:37
[18]

.:|MP3|.: [ Pretorianin ]

focal

nie używałem nigdy tego programu co Ty, ale tego co uwżywałem to był łatwy w obsłudze. Wystarczyło stworzyć obojętnie jaki serwer i wysłać na email, lub przez gg do kolegi. Kolega wystarczy że otworzy ten plik i juz nie ma szans sie z tego wygrzebać (chyba że ma dobrego antyvirusa) potem jak już serwer działa wydajesz polecenia i masz niezły ubaw :D

04.12.2006
17:37
[19]

focal [ Pretorianin ]

nie moge odpalić ikony srewer bo to jest usługa systemowa czy coś :(

04.12.2006
17:38
[20]

focal [ Pretorianin ]

tylko jak sie ten serwer tworzy ?

04.12.2006
17:44
[21]

.:|MP3|.: [ Pretorianin ]

ikonke "server" wysyłasz ofiarze...

04.12.2006
17:47
[22]

focal [ Pretorianin ]

ta ikonka znajduje sie w folderze Radmin na dysku ? musze byc pewny żeby lpa nie wyszla,

04.12.2006
17:47
[23]

Zeus1990 [ Konsul ]

---> .:|MP3|.: Jak się nazywał ten program którego uzywałeś ???

04.12.2006
17:50
[24]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

.:|MP3|.: --> Wybrałem do przykładu ten program właśnie, ponieważ wymaga on instalacji na obu komputerach.

04.12.2006
17:54
[25]

Zeus1990 [ Konsul ]

mam pytanie czy to nie działa w dwie strony
bo jeśli nie to sobie jaja moge zrobić z kolegi

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.