
xmajorx [ Gladiator ]
Jarosław Kaczyński śpiewa hymn... :P
Ja już nie mam słów na tego człowieka... --->
I tu nie chodzi o sam fakt pomysłu na film, ale o to, że nasz "wielki" premier nie zna słów i linii melodycznej Mazurak Dąbrowskiego !, a tekst "z ziemi Polskiej do włoski" powalił mnie na kolana w złym tego słowa znaczeniu.
Jeśli było to przepraszam.
Conroy --> przecież to doskonale wiadomo, że ten hymn nie był śpiewany na mundialu ;) chodzi o samą istotę błędów tego pana.
Conroy [ Dwie Szopy ]
To już było kawałek czasu temu a hymn nie został odśpiewany podczas meczu a w trakcie konwencji PiSu.