GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jarosław Kaczyński śpiewa hymn... :P

04.12.2006
16:43
smile
[1]

xmajorx [ Gladiator ]

Jarosław Kaczyński śpiewa hymn... :P

Ja już nie mam słów na tego człowieka... --->

I tu nie chodzi o sam fakt pomysłu na film, ale o to, że nasz "wielki" premier nie zna słów i linii melodycznej Mazurak Dąbrowskiego !, a tekst "z ziemi Polskiej do włoski" powalił mnie na kolana w złym tego słowa znaczeniu.

Jeśli było to przepraszam.

Conroy --> przecież to doskonale wiadomo, że ten hymn nie był śpiewany na mundialu ;) chodzi o samą istotę błędów tego pana.

04.12.2006
16:45
[2]

Conroy [ Dwie Szopy ]

To już było kawałek czasu temu a hymn nie został odśpiewany podczas meczu a w trakcie konwencji PiSu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.