GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szybko poszło :)))

04.12.2006
16:04
[1]

gladius [ Subaru addict ]

Szybko poszło :)))

04-12-2006)
Hackerzy rozpracowali już napęd Blu-ray konsoli PlayStation 3. Na razie pozwala to na zgrywanie filmów na dysk twardy.

Blu-ray złamane
Sony popełniło chyba poważny błąd, pozwalając na działanie na konsoli PlayStation 3 systemu operacyjnego Linux.

Dzięki temu hackerom udało się rozpracować napęd Blu-ray, a co za tym idzie, powstała możliwość ripowania filmów w tym standardzie, bezpośrednio na dysk twardy.

Od tego już tylko krok do przegrania ich na płyty BD.

Można być pewnym, że hackerzy zajmą się na poważnie tą konsolą i być może niedługo złamią także zabezpieczenia gier.

04.12.2006
16:06
smile
[2]

Jerryzzz [ E ]

A czego mozna bylo sie spodziewac? :) Zabezpieczenia tworza ludzie, wiec ludzie tez je lamia...

04.12.2006
16:08
[3]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

o ile dobrze pamiętam to rozpracowanie XBOXa 360 zajęło sporo więcej. A więc znowu Microsoft wygrywa z Sony.

04.12.2006
16:10
[4]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Przypomniał mi się ten wątek :)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5241194

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.