GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Strasznie łapczywa drukarka :P - można coś z tym zrobić?

04.12.2006
15:27
[1]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Strasznie łapczywa drukarka :P - można coś z tym zrobić?

Canon MP180... strasznie zachłannie i głośno pobiera papier. To normalne w tej serii? A może da się coś z tym zrobić (jakaś inna technika wkładania papieru czy coś :P)

04.12.2006
15:40
[2]

umek [ Szczęśliwy ]

nie wiem, ale najpierw powinieneś wyczyścić rolki podajnika

04.12.2006
15:48
[3]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

toż to nówka sztuka :)

04.12.2006
16:13
[4]

N2 [ negroz ]

Mam takze Canona zbliżonego do tej i chodzi ona równie głośno jak Twoja podejrzewam. Łapczywa jest na papier owszem, często się "dusi", aż nim zwijając kartkę w rolkach. Więc chyba norma.
Plus, że są tanie w exploatacji.

04.12.2006
16:22
[5]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

to przynajmniej dobrze że to norma... ale cóż - i tak kupiona w promocyjnej cenie (cud że w ogóle ją dostałem w polsce jeszcze :P)

Jakich używasz tuszy? zastępczych za ok 10 zł czy wypełniasz strzykawkami? W lidlu są chyba po 12 zł takie zastępcze ;)

04.12.2006
16:24
smile
[6]

N2 [ negroz ]

Kupuje na allegro po 6zł/szt
Nie wiem jak długo wycięgnie głowica na nich, ale przynajmniej tanią mam ekslopatacje.

04.12.2006
16:25
smile
[7]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

podaj linka :P

A wiesz może czy głowice w tych drukarkach można wymienić czy jest zamontowana na stałe?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.