Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Strasznie łapczywa drukarka :P - można coś z tym zrobić?
Canon MP180... strasznie zachłannie i głośno pobiera papier. To normalne w tej serii? A może da się coś z tym zrobić (jakaś inna technika wkładania papieru czy coś :P)
umek [ Szczęśliwy ]
nie wiem, ale najpierw powinieneś wyczyścić rolki podajnika
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
toż to nówka sztuka :)
N2 [ negroz ]
Mam takze Canona zbliżonego do tej i chodzi ona równie głośno jak Twoja podejrzewam. Łapczywa jest na papier owszem, często się "dusi", aż nim zwijając kartkę w rolkach. Więc chyba norma.
Plus, że są tanie w exploatacji.
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
to przynajmniej dobrze że to norma... ale cóż - i tak kupiona w promocyjnej cenie (cud że w ogóle ją dostałem w polsce jeszcze :P)
Jakich używasz tuszy? zastępczych za ok 10 zł czy wypełniasz strzykawkami? W lidlu są chyba po 12 zł takie zastępcze ;)

N2 [ negroz ]
Kupuje na allegro po 6zł/szt
Nie wiem jak długo wycięgnie głowica na nich, ale przynajmniej tanią mam ekslopatacje.

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
podaj linka :P
A wiesz może czy głowice w tych drukarkach można wymienić czy jest zamontowana na stałe?